• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Lussyn: Děkuju za opravu :slight_smile: Opravdu už sem dneska 2 DC :grinning:
6. srp 2009 v 10:42  • Odpověz
taggy, tak takhle klidně měř :wink:
Já být tebou bych počkala, není to žádný neodkladný problém, nic se ti nestane a třeba se to do té doby vyřeší samo :wink:
6. srp 2009 v 10:44  • Odpověz
Ahojky holky.
tak po včerejší akci, jsem úplně hotová :grinning: :grinning: Ale jo byla zábava!! :sunglasses:
Jinak teplota stále 36.8 :dizzy_face: :dizzy_face: Ale na ovu tetsíku už je slabá čárka!! Jinak zítra jdem na to spermio, tak na nás myslete!! :dizzy_face: :dizzy_face:
6. srp 2009 v 10:54  • Odpověz
blondy: ok, tak budu čekat...
eli: budu na tebe myslet....ať to dobře dopadne....
6. srp 2009 v 11:01  • Odpověz
taggy: Musí to dobře dopadnout! Jinak to nevidím!! :wink:
6. srp 2009 v 11:03  • Odpověz
eli, určitě, hlavně ať to dobře dopadne :dizzy_face:

taggy, záleží to na tobě, kteří třeba vyvolávačku ani píchat nechtějí, že si prý tělo po HA potřebuje čas.... Kdy jsi jí vůbec přestala brát? Jak je to dlouho?
6. srp 2009 v 11:04  • Odpověz
holky, tak právě poslouchám místní rádio a mluví tam primář z naší jihlavské porodnice o porodech atd. je to moc zajímavé povídání, tak poslouchám, abych věděla co mě tu čeká :wink: :sunglasses:
6. srp 2009 v 11:16  • Odpověz
blondy: teď mám druhý cyklus po vysazení......nebo třetí.....první ms po vysazení přišla 26den, další 41den a teď jsem 47DC a čekám....a ten první cyklus jsem pila kontryhelový čaj, tak se mi to asi urychlilo proto.....a pak jsem ho už nepila, tak nevím....
a hned po vysazení jsem byla u doktora a říkal mi, že kdyby mi to víc jak čtrnáct dní meškalo, tak že mám dojít a dá mi vyvolávačku....tak nevím.....
6. srp 2009 v 11:19  • Odpověz
Teda Taggy to je fakt zákon schválnosti, když ho potřebuješ, tak si jede na dovču :frowning2: :grinning: .No nevím co dělat, asi bych být tebou počkala a uvidíš.
Holky to měření BT mě tady teda bavíte.A otevřít oči před tím měřením se smí? :grinning: :grinning: :grinning:
Ájo a co povídá pěkného?
Eli jasný budem myslet, a výsledky budete vědět kdy?
Kali mě neděkuj to Taggy má takhle vyvinutý pozorovací smysl :wink:
Ahoj Blondy, jak je?Co návštěvy už odfrčeli?
6. srp 2009 v 11:25  • Odpověz
lussy: Hned do hodinky... :wink: :dizzy_face:
6. srp 2009 v 11:26  • Odpověz
blondy: se tě vždycky zeptám, když něco budu potřebovat.....ty máš super přehled....
lussyn: ale tak to neva, nic tak hrozného se neděje no......těhu nejspíš nejsem, takže spíš to mám rozházené.....
6. srp 2009 v 11:27  • Odpověz
luss, mluví o domácích porodech, mluví, že od ledna otevřou novou službu v jihlavské porodnici, tzv. rodinné pokoje - jedná se o jakoby obýváky, aby si tam rodička připadala jako doma, může tam s ní být celá rodina, atd. takže už se těším, mluví i o rizicích domácích porodů, můžou se mu tam psát dotazy, tak jsem tam taky poslala sms, tak jsem zvědavá, jestli mi odpoví :slight_smile:
6. srp 2009 v 11:27  • Odpověz
Taggy: tak to děkuju tobě :slight_smile: že si to odhalila :grinning:
6. srp 2009 v 11:34  • Odpověz
tak mi doktor odpověděl, ptala jsem se na ty rizika, co a jak... Říkal, že 85% těhotenství po revizi se donosí až do konce, což je vysoké číslo :wink:
6. srp 2009 v 11:37  • Odpověz
Ahojky holky, jdu Vas taky pozdravit, vratila jsem se z Cech vcera v noci a uz jsem zase v praci :confounded:

Ani jsem se nesnazila Vas docist, jste hrozne ukecany :slight_smile: Jinak u me vse v poradku, pojistovnu mam zarizenou, porodnici taky - nakonec na doporuceni meho gynekologa budu rodit v Kralovskych Vinohradech v Praze - tak jsem zvedava a zaroven mi muj doktoro hrozne vynadal, protoze ja mam sice fotecky miminka jak ze zurnalu, nastesti i krevni testy v poradku, ale doktoro tady v Recku me ani jednou nevysetril vnitrne a doktor se zhrozil jak mam zaneseny porodni cesty kvasinkama.....a pry jak to, ze mi neudelali na zacatku cytologii. Tak to kdyz jsem rekla tady, tak zase rvali vsichni tady na me, ze se nic takoveho tady nedela a ze je to vysoce nebezpecne a tak...tak ja fakt nevim... :frowning2:

Ale miminko je v poradku, roste a v brisku tanci jak dive :grinning:

Co noveho tady?
6. srp 2009 v 11:44  • Odpověz
Jé Ájo tak to je super, že ti odpověděl, asi bych na něho měla podobný dotaz, takže vlastně tobě děkuju.Víš zrovna teď mi psala kamarádka, která má termín za 24 dní.První těhotenství ji nedopadlo (zamlklý těhotenství, stejně jako u mě a u tebe) na revizi byla v říjnu, v listopadu dostala první a zároveň poslední MS a teď už každým dnem čeká prťouska.Sice měla dost velké problémy, ale všechno to zvládly a teď už každým dnem očekávají protože už od konce června je otevřená.
Teda holky já teď byla na záchodě a úplně jsem se zděsila.Kalhotky jsem měla úplně od krve, ale jako fakt úplně a to jsem tampon měla 3,5 hoďky.A to jsem si vzala dnes krásnou soupravičku co jsem dostala od manžela, tak doufám, že to z těch kalhotek půjde a budou v poho, ty by mě fakt mrzeli.Já asi vykrvácím, takhle silný jsem to dlouho nezažila, vždycky jsem měla menstruaci slabounkou,Blondy nevíš čím to může být ovlivněný,teda jestli na to může mít něco vliv?
6. srp 2009 v 11:46  • Odpověz
taggy, jak uzž jsme psala, každý doktor má na to názor jiný... Kontryhel ti cyklus nezkrátil, ten tyto vlastnosti nemá, to byla podle mě spíš náhoda a nebo ještě zůstatek hormonů z HA... Zkus spíše jeřáb, ten tyto vlastnosti má :wink: . Podle mne si po HA ještě krátkou dobu, tělo si ještě nezvyklo, nic tím rozhodně nezkazíš když počkáš. Vyvolávačka je pro tělo poměrně velký šok, je to hodně velké množství progesteronu najednou a je lepší když to tělo zvládne bez ní....
No něco o tom vím no, ale všechno taky ne luss :grinning:

lussyn, neboj, oči otevřít můžeš, ale ne moc, to by taky mohlo zkreslit hodnoty :grinning: :grinning: :grinning:
Ještě ne, letí dnes odpo, takže pak budu mít den klídeček a pak letím v sobotu do čechu já, dokonce na týde, už se moc těším :dizzy_face: :dizzy_face:

lin, z toho si nic nedělej, ona každá země má na tyhle věci úplně jiné názory... Tady v IT se to bere taky o dost jinak než v čechách. Mně tedy vyhovuje více český systém, proto taky každý měsíc létam do čech na kontroly...
K té porodnici, to tedy docela koukám, že ti někdo doporučil Vinohrady, toho se většinou všechny rodičky děsí jak čert kříže, ale třeba se něco změnilo, kdyzž ti to doporučil :wink:

lussyn, může to být tou revizí co jsi prodělala. MS po revizích a porodech dost často mění svůj charakter...
6. srp 2009 v 11:55  • Odpověz
Blondy nestras me - ted jsem si cetla nekolik odkazu a rikaji tam, ze je porodnice krasne zrekonstruovana a ze maji moc pekny pristup k rodickam..... :unamused:
6. srp 2009 ve 12:09  • Odpověz
Ahoj holky, v rychlosti jsem precetla co novyho :slight_smile: Nejak zas pred dovcou nestiham :rolling_eyes:

taggy: to je pech s tim doktorem, treba se to vyvrbi, jak psala tusim blondy. Ber to pozitivne..aspon usetris za tampony nebo vlozky a muzes se jit o vikendu koupat :grinning: ALe to cekani co a jak je asi neprijemny.

eli: to je fajn, ze to budete vedet hned :wink: plati se za to neco nebo to mate pres pojistovnu :confused:

aja: pristi rok uz budes teda rodit v novym "pokojiku" v Jihlave :sunglasses:

blondy: budete neco podnikat v Cechach..teda krome navstevy Dr. :wink:

lin: docela velky rozdily v peci o tehotne, co :astonished: Mimco je OK, to je hlavni :sunglasses: Kamoska (TP 6.2.) bude rodit taky na Vinohradech..trochu jsem se divila, ale ma tam pry znamyho Dr...

lussyn: ja to mivam nekdy hodne slaby, nekdy silnejsi.. Dr. rikal, ze kazdy cyklus je jiny a ze to neni nic nenormalniho...vopruz v tom horku, co :unamused: Treba je to uz naposledy :sunglasses:
6. srp 2009 ve 12:12  • Odpověz
nany: přes pojišťovnu!! :wink:
6. srp 2009 ve 12:13  • Odpověz
lin, no strašit tě nechci, jak říkám, je možné že se něco zlepšilo. Mám informace staré asi 2 roky, jinak nevím o nikom, kdo by tam byl, takže říct nemůžu...
Každopádně můj nejlepší kamarád (gynekolog-porodník) odtud odešel, protože měli metody 100 let za opicema a primář Svoboda byla totální katastrofa. Ale jak už jsem psala, je možné a doufám, že i pravděpodobné, že se něco změnilo k lepšímu :wink: . Kdyby s ní neměl dobré zkušenosti, aby by jí nedoporučoval. Jinak ono ti ani nic jiného stejně nezbyde, protože nepředpokládám, že by na tvůj termín měli jinde v Praze volno....
6. srp 2009 ve 12:14  • Odpověz
eli: a museli jste mit nejake doporuceni ?

lin: s tema porodnicema je to v Praze na stiru..vsude jedine pres registraci..nejvic frci Apolinar, Podoli, Motol, Krc.., ale zkusim se zeptat po dovoleny ty svoji kamosky, co je zac ten jeji znamej :wink:
6. srp 2009 ve 12:22  • Odpověz
nany: mám to napsané od svého gynekologa... A pak jsem manžela akorát objednala! :wink:
6. srp 2009 ve 12:24  • Odpověz
eli: diky za info :wink:
6. srp 2009 ve 12:27  • Odpověz
nany, no já toho mám zas naplánova ého tolik, že nevím jak to budu všechno stíhat.... Protože každý si myslím, že když jsem v čechách, musím si na něj udělat čas :grinning: . K tomu dva výlety jsou ještě docela dost daleko od Prahy, no hold pak mám zbytek srpna na odpočinek :grinning:
K tomu spermiuu, buď máš doporučení od gyn a pak to máš zadarmo a nebo můžeš jít jen tak a zaplatit si to. Stojí to přibližně do 1000 kč, tedy v Praze, jinak nevím...
6. srp 2009 ve 12:28  • Odpověz
blondy: jj, nuda nema sanci :stuck_out_tongue_closed_eyes: pockej, az bude mimi na svete, to budes kor na roztrhani :dizzy_face:
Premyslime, ze by MM po prazdninach na spermio zasel..nez ja zajdu ke gyn.
6. srp 2009 ve 12:35  • Odpověz
Ahojte holky... tady je hrozné horko :frowning2: Nebaví mě to v práci :frowning2: Nejraděj bych šla domů :frowning2:
6. srp 2009 ve 13:12  • Odpověz
nany, nebudu, protože to budu jezdit do čech minimálně. :grinning: Přeci jenom autem je to docela daleko a malé mimi podle mne do letadla napatří...

kali, a do kolika tam musíš být? :confused:
6. srp 2009 ve 13:24  • Odpověz
Holky,
já počkám, v pohodě......snad to dostanu a nebudu tady v tabulce a u mého jména 60DC.....to by bylo fakt asi hodně divné......
eli. a jakto, že vám to napsal takto brzo....? nechodí se na taková vyšetření náhodou až třeba po roce snažení?
blondy: a myslíš, že si mám ten jeřáb koupit? a užívat ho? u toho čaje bylo napsané, že upravuje MS po vysazení HA a tak......
a jak dlouho před snažením je dobré jíst tu kyselinu listovou?
6. srp 2009 ve 13:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.