• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
taggy, když se koukneš do labíček, jsou i horší připady než 60 dní :grinning: . Ale snad ty rekordy trhat nebudeš....

Žádanku na spermio to většina doktorů vypíše dříve než za rok, ale tehdy když si o to požádáš... Je to základní vyšetření, které ani moc nestojí. Já tam toho svého po těch potratech taky poslala, jestli tam třeba není moc špatná morfologie, která pak potraty způsobuje.... Řekla jsem si a anpsala mi to bez problémů...

K tomu kontryhelu, ten je na kvalitu sliznice, bolestivou MS a tak a pít pouze do ovu. Jinak může spíš uškodit než pomoct. Zato jeřáb upravuje hormonální hladiny, posouvá ovu a tak. Pije se celý cyklus a fakt zabírá, mě pomohl moc. Jinak kupovat úpouze od herba vitalis, radši na to upozorňuju, protože všechno ostatní je podvod s nízkou koncentrací....
6. srp 2009 ve 13:36  • Odpověz
Tak holky já jsem byla v té lékárně s těmi vitamínky co mi dala místo kyseliny listové, vrátila mi peníze, trochu jsem kecala, že jsem to konzultovala s dr a on mi to nedooručil, tak se divila, prý proč? :grinning: No ukecala jsem to a tu kyselinu listovou má opravdu jen na předpis, tak jsem šla do jiné lékárny a tam ji bohužel samotnou neměli jen s vitamínem B a béčkem se faskt cpát nechci :wink: , tak ji koupím zítra.
6. srp 2009 ve 13:38  • Odpověz
lussyn, tak alespoň že ti vrátli peníze....
To je tedy hodně divná lékárna. :confused:
Tak jí kup zítra, ten den už to vydrží :wink:
6. srp 2009 ve 13:41  • Odpověz
taggy, ještě jsem ti zapoměla odpovědět na tu listovku. Je dobré jí brát minimálně 3 měsíce před plánovaným početím, hlavně při braní HA se její hladina dost snižuje :wink:
6. srp 2009 ve 13:43  • Odpověz
blondy: díky za radu......takže koupím listovku a budu ji jíst. můžu od zítřka nebo se to taky musí od začátku cyklu? a ten jeřáb od prvního dne cyklu? a to herba vitalis je v lékárně nebo se musí objednávat přes net?
6. srp 2009 ve 13:57  • Odpověz
taggy, listovsku můžeš začít jíst kdykoliv. Stačí 400 (teď nevím přesně jako jednotky, se omlouvám :pensive: ), někde se snaží nacpat 800, ale to je když jíž normálně zcela zbytečné....
Jeřáb od prvního dne cyklu 3x denně 15 kapek. Koupíš ho buď v zelené lékárně nebo na netu, v klasických ho (tedy alespoň v Praze) nemají....
6. srp 2009 ve 14:00  • Odpověz
teď budu asi vypadat jako blbec, ale co je to zelená lékárna?
6. srp 2009 ve 14:21  • Odpověz
taggy myslím, že je to nějaký bio obchůdek, ne?
6. srp 2009 ve 14:29  • Odpověz
aji: nemám tušení.....ale ráda si nechám poradit....
6. srp 2009 ve 14:39  • Odpověz
Hlásím že jsme zpět doma a už jsem unavená a jdu si lehnout.
No můžu Vám říct že jste toho teda nakecaly za tu dobu :slight_smile:

Klaruš : Kecy o tom co by moje dítě mělo všechno umět slýchám neustále. Viz. mluva ,chování a podobně.
Takže jim, slušně přednesu svoje psychologické naučky o fyziologickém vývoji dítěte a hned za to přiřadím poučku o individualismu každého dítěte a když ani to nepomůže tak už je normálně posílám všechny sprostě do řiti at si trhnou nohou já si své dítě budu vychovávat jak chci pokud cítí povinnost své pocity někomu sdělovat tak at si pořídí taky dítě a začnou ho těmi svými kecy mučit od rána do večera ale já na to opravdu nejsem zvědavá.
Ale u posledních vět už celkem dost hlasitě řvu takže strachy ani nedýchají a zas mám na nějakou dobu klid než si vymyslí další hovadinu. :confounded:
6. srp 2009 ve 21:13  • Odpověz
Ahojky Sabi, nedokazu vyjadrit sve sympatie s Tvymi nazory :grinning: :grinning: :grinning:
7. srp 2009 v 07:25  • Odpověz
dobré ránko holky,

sabčo souhlasím s tebou :slight_smile:

mě dneska čeká hlídání divé zvěře - budu mít všechny 3 holky, včetně nejmladšího smráděte :sunglasses: to bude mazec, doufám, že to nebude mít antkoncepční účinky, protože ta nejmladší je pěkně rozmazlená, ale brutálně
7. srp 2009 v 07:28  • Odpověz
aja, no tak to si tedy užij :grinning:

sabinecka,plně souhlasím :wink:

taggy, zelená lekárna je lékárna s bylinkami a bio produkty, třeba v Praze jich je několik... Ale řekla bych že stačí i nějaké lékárna, která má třeba koutek s bylinkami a tak. Nebo jsem ho viděla prodávat na poliklinice v obchůdku, určo to seženeš :wink:
7. srp 2009 v 08:34  • Odpověz
Dnešní tabulka
7. 8.

10/4: Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová TP: 13.12.2009
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova TP: 20.12. 2009
25/4: Blondynka400, 27 let, snž od 1/09, kyselina listová, TP: 29.1. 2010
29/5: Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, kyselina listová, TP: 3.2.2010
19/6: Majatob, 22 let, snž od 6/09, TP: 3.3.2010
23/6: Kramlinka 88:Lucie 25,snž od 03/09, Calibrum BabyPlan, TP: 2.3.2010, dalsi kontrola 10/8
17/7: ajjik-Pavlína,25 let, snž.od 5/09, kyselina listová, TP: 23.3.2010, další kontrola 12/8
21/7: ivakul - TP : 18.3.2010

snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 5/09, ..................... 11 DC,kyselina listová
AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09, 1.7.MA............ 3 DC.kyselina listová
Nany 123-30 let, snž od 3/09, .................................... 22 DC,kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/27c682
Taggy: Tereza,22, snž od 09/09................................... 48 DC
Lussyn: Lucka, 29 let,snž 6-7/09, ................................. 5 DC,
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,..................................... 9 DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 28 let, snž od 5/09 ................................ 3 DC, kyselina listová
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, ........................... 29 DC, Calibrum
eliska_v: Eliška, 20 let, snž od 03/09, ............................ 22 DC, kyselina listová

Ahojky holky, blondy: máme u nás takové bylinkářství, tak se zkusím zeptat tam, i když tam má spíš čaje, ale uvidíme.....
eli: tak co vyšetření?
andrissek: už testuješ? vypadá to nadějně u tebe ne?
aji: užij si hlídání. a co máte v plánu?
u nás svítí sluníčko, asi se půjdu na zahradu opalovat
7. srp 2009 v 08:42  • Odpověz
taggy, ty nechodíš do práce že se jdeš na zahradu opalovat? :sunglasses:
Tak to se zkus, to by mohlo být. Bohužel jeřáb se jinka než tinktura sehnat nedá, on je to totiž výtažek z plodů,takže klasický čaj by ani nešel... Hlavně taklhe se to lépe dávkuje, protože čaj si uděláš pokaždé jinak silný a u jeřábu je přesné dávkování důležité...
Jinak Eli tak jde až odpoledne, pokuď vím tak jde do pronatalu a tam spermia dělají od 13 hod :wink:
7. srp 2009 v 08:49  • Odpověz
Blondy: nene, teď mám na práci akorát přípravu svatby a dávání do pořádku bydlení po stěhování.......respektive zbavování se nekonečné řady krabic plných věcí..... :grinning: :grinning:
7. srp 2009 v 08:52  • Odpověz
taggy, tak to máš docela fajn program :grinning:
Co já bych za to dala, kdybych mohla jít do práce, ale hold si ještě dva roky počkám... :confounded:
7. srp 2009 v 08:54  • Odpověz
blondy: jak to myslíš? teď jsi na nemocenské kvůli těhu? a co jsi dělala za práci, že se ti po ní tak stýská? nebo nepracuješ, protože žiješ s manželem v zahraničí? já si teď pletu tebe s lin....promiň.... :sweat_smile:
7. srp 2009 v 08:56  • Odpověz
Ahojte holky!
Podbřišek mám neustále v jendom ohni :frowning2: Už aby byl konec :slight_smile:
Dnes v noci mi přiletí manželíček a zítra jedeme kamarádům na svatbu :slight_smile: Bude to náročný víkend :slight_smile: Ale až do středy si bereme dovolenou, tak aspoň si pak trochu odpočneme :grinning:
7. srp 2009 v 09:00  • Odpověz
kali.kal. ahojky, tak snad ti MS brzo skončí, já bych zase byla ráda, kdybych ji už měla, brala bych ji i s bolestmi....
7. srp 2009 v 09:09  • Odpověz
to hlídání je jen na chvilku, tchánovci berou babičku s dědou na večeři, takže to bdue hlídání cca na 3 hodiny večer. prý malou uspí, aby nevřískala a pak pojedou... No a ty dvě vopice už zvládnu bez problémů, to mi zase budo ukazovat kdejakej nesmysl :sunglasses:
7. srp 2009 v 09:12  • Odpověz
aji: tak vidíš, žádná hrůza, to je v poho ne?
7. srp 2009 v 09:14  • Odpověz
taggy, v pohodě :grinning:. Ne já nepracuju kvůli tomu že jsem v zahraničí, dělám jen občas nějaké konzultace po netu... HR manažera (česky řečeno ředitelku personálního oddělení). A dva roky proto, protože tu ještě dva roky budem, hned jak se vrátíme do čech, tak se vracím do práce, v tom mám jasno :grinning:

kali, tak to si pořádně užijte a odpočiňte si, tedy jestli to bude možné :grinning:
7. srp 2009 v 09:15  • Odpověz
blondy: aha....tak já právě pracuju s přítelem, dělá životní pojištění, takže takovou sekretářku řekněme.....ale pátky míváme většinou už volné, jako víkend....protože když jsem pracovala předtím v novinách, dělalla jsem do středy a čtvrtek pátek jsem měla víkend.....tak jsme tak zvyklí.....ale tam byly pracovní někdy i soboty a neděle, když se jezdily fotit akce a koncerty a tak
7. srp 2009 v 09:35  • Odpověz
taggy, tak to jste neměli špatné...
Já měla pracovní dobu jak jsem chtěla, když jsem nepřišla dva dny do práce, tak mi nikdo nic neřekl, měla jsem to ve smlouvě. Ale skutečnost byla taková že jsem v práci byla od rána do večera a pak ještě večer doma a o víkendech vysedávala nad notesem :grinning: . Ale zas na druhou stranu byli týdny, kdy jsem přišla do práce v 11, všechny zkontrolovala a v poledne jsem šla domů :grinning: . Takže to mělo své výhody a nevýhody.... :sunglasses:
7. srp 2009 v 09:40  • Odpověz
blondy: jj, já tam být ani nemusela, většinou jsem dělávala i dost z domu.....ale vypracovala jsem se až do té fáze, kdy jsem všechny večery místo s miláčkem trávila u počítače i do dvou do tří do rána, pořád měla nervy a stres, až to trvalo moc dlouho, tak jsem z tama odešla......
7. srp 2009 v 09:43  • Odpověz
taggy, tak to já zas ne, na manžela a sport a další přítele jsme si udělala čas vždycky... Navíc mě ta práce fakt bavila, takže nějaký stres a nervy z práce je skoro neznám....
7. srp 2009 v 09:55  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím vás při pátku. Já už pomalu začínám balit věci, zítra odjíždíme na ten Vranov.Už se moc těšíme, akorát počasí se má zase jako naschvál pokazit...
Jinak v Zoo to bylo bezva. Tomáškovi se tam moc líbilo. Je tam i krásný dětský koutek, takže jsme tam strávili hezké odpoledne. Na příští rok si možná pořídím permanentku, která stojí 500 a zahrnuje 10 vstupů, což se vyplatí oproti jednomu vstupu za 80 korun. Letos už to ale asi nemá cenu.
Áji, to jsi mě potěšila s těmi rodinnými pokoji v jihlavské porodnici. Já jsem teda tenkrát chtěla nadstandart, ale byl zrovna obsazený a uvolnil se až den předtím, než nás s Tomáškem propouštěli. Je to ale fajn, když tam může být tatínek taky.
Sabi, i Tobě děkuju za reakci. Máš pravdu a já kdybych nebyla tak v šoku, tak bych ho taky někam poslala...Holky mě tady moc pomohly, podržely mě a až se vrátíme z dovolené, tak v tom udělám pořádek, protože tohle nemám zapotřebí...
Chtěla jsem se vás ještě zeptat, jaký máte názor na návštěvy v porodnici a potom v šestinedělí?
7. srp 2009 v 09:56  • Odpověz
klaruska, tak si to přádně užij :sunglasses:
No návštěvy v porodnici fakt jen ty nejbližší... A v šestinedělí podle mne bez omezení (samozřejmě nemocní ne), já ani nehodlám být nějak moc doma, tak max. první týden a mám v plánu (tedy jestli bude vše ok), tak přibližně ve 4 týdnech přesun nazpátek do Itálie. Mimi není porcelánová panenka....
7. srp 2009 v 10:02  • Odpověz
ahoj klarusko: tak si hezky užijte vranov....
my se chystáme příští týden na karlštejn a do prahy....
návštěvy v nemocnici bych brala samozřejmě manžela, rodiče a max. nejbližší přátele.....a doma v šestinedělí, to je těžko...asi bych taky mimčo zbytečně moc neizolovala....
7. srp 2009 v 10:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.