• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
čauky kočky,
jaký byl víkend?Bylo nádherně, tak doufám, že jste si užívaly všechny stejně krásně jako my :slight_smile:
Eli super zprávička, vidíš, říkaly jsme ti, že všechno bude v poho, že to je jen otázka času.A já si myslím, že příští týden už na testu ty // opravdu najdeš.
Lancy :frowning2: , tak to mě moc mrzí, doufám, že to není nic vážného a že se to brzy zpraví, moc ti budu držet palce.Miminko teď neřeš, hlavně ať se dáš do pohody ty a všechno ostatní.Asi ti není nic moc, viď, to je mi líto.
Holky já jdu taky ve středu na vlásky, mám to už hrozně vyšisované, nosila jsem to tmavé, pak světlé, teď zase takové střední, ale od moře a sluníčka to mám tak vyšisované, že už se na novou barvičku moc těším.,
Nany a Klaruška se dovolenkují, tak ať vám holky přeje počasí, zatím to vypadá slibně, tak užívejte.
Blondy je taky v čechách, že?
A co Lin už se vrátila zpátky?
Andri nebuď smutná z MS, jsi na tom z nás tady nejlíp, doma už máš krásný dva svištíky, a to třetí dřív nebo později taky dorazí :slight_smile:
10. srp 2009 v 09:54  • Odpověz
Ahojky holky :wink:

eli: gratuluji k spg :slight_smile: Já mám takový vnitřní pocit, nevím proč, že ti to tentokrát vyjde...:wink:

Jinak dneska jsem byla u mudry, rosteme jak z vody, jsme ofiko 11+2 tt, dostali jsme průkazku a brali mi krev, vypadá že je vše ok. Ten NT screening jsem odmítla. Fotečku z UTZ budeme mít až za měsíc.
Jinak kontrolu a poradnu máme 9/9/09 v 9:00, tak se nám to nějak sešlo :confused:
Takže si aktualizuju v tabulce :wink:

Tabulka - 9.8.2009

10/4: Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová TP: 13.12.2009
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova TP: 20.12. 2009
25/4: Blondynka400, 27 let, snž od 1/09, kyselina listová, TP: 29.1. 2010
29/5: Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, kyselina listová, TP: 3.2.2010
19/6: Majatob, 22 let, snž od 6/09, TP: 3.3.2010
23/6: Kramlinka 88:Lucie 25,snž od 03/09, Calibrum BabyPlan, TP: 2.3.2010, dalsi kontrola 9/9
17/7: ajjik-Pavlína,25 let, snž.od 5/09, kyselina listová, TP: 23.3.2010, další kontrola 12/8
21/7: ivakul - TP : 18.3.2010

snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 5/09, ..................... 14 DC,kyselina listová
AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09, 1.7.MA............ 6 DC.kyselina listová
Nany 123-30 let, snž od 3/09, .................................... 25 DC,kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/27c682
Taggy: Tereza,22, snž od 09/09................................... 51 DC
Lussyn: Lucka, 29 let,snž 6-7/09, ................................. 8 DC,
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,..................................... 12 DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 28 let, snž od 5/09 ................................ 6 DC, kyselina listová
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, ........................... 4 DC, Calibrum
eliska_v: Eliška, 20 let, snž od 03/09, ............................ 25 DC, kyselina listová
10. srp 2009 v 09:55  • Odpověz
kramli: Jsem zvědavá jestli to vyjde!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
10. srp 2009 v 09:57  • Odpověz
Jen vám hlásím že ta holčina co se otevírala tak ted ve 27týdnu porodila chlapečka 880g a 33cm ,vše ok ale objevili nějakou infekci v placentě takže ted to bude muset klučina zvládnout sám na lécích.
Prvních 48hodin je prý nejkritičtějších tak snad to zmáknou.
10. srp 2009 v 10:09  • Odpověz
Ahoj Kramli, jů to je hezké, tak to moc gratuluju a gratuluju k průkajdě, to už jsi ofico těhulka :slight_smile: A jinak jak je?Všechno o.k.?
Taggy co ty?Ten 51 den už je fakt dost, psala jsi že už to vypadá na MS a pořád nic?A to tvoje špinění jak jsi měla, nemohla to být MS?
Jejda chudinka malinkej, tak ať je silnej a všechno to zmákne.
10. srp 2009 v 10:16  • Odpověz
luss: děkuju, no jo už i u mudry jsem mezi těhulema a neplatím :grinning:
No a jinak od zítra valím do práce, tak jsem zvědavá jak zmáknu to dojíždění.... :sweat_smile:
10. srp 2009 v 10:27  • Odpověz
Kramli a proč ti nenapsala neschopenku?To se docela divím.Mě ji chtěl napsat hned, taky dojíždím 25 km do práce.Vyprdni se na práci a buď doma a užívej těhulkováni :slight_smile:
10. srp 2009 v 10:40  • Odpověz
Holky díky za podporu,myslím,že to zvládnu,ale spíše to chce časík..
10. srp 2009 v 10:46  • Odpověz
Sabi - není to náhodou Adajar??? S tou jsem mluvila v některé diskusi a byla v nemocnici, píchali jim nějaké injekce, atd.
10. srp 2009 v 10:49  • Odpověz
luss: já jsem byla na neschopence doteď. Já se cítím dobře a nemám žádnou namáhavou práci...u PC sedím stejně i doma :wink: Tak jen ať už nejsou vedra, jinak mi bus nevadí, a můžu v něm i spát když na to příjde :wink: Uvidíme, ona říkala, že kdybych to nezvládala tak ať hned příjdu a že mi dá zase neschopenku, a ono těhu není nemoc, takže by měl člověk zvládat relativně normálně fungovat.
A tys čekala dvojčátka ne? Tam se dává neschopenka snad automaticky, je to rizikové těhu snad už od začátku... :wink: Teda aspoň co jsem někde vyčetla...ale já vážně kromě toho asi tří týdenního špinění mi nic není, takže se opatruju, dávám na sebe pozor a zkusím chodit do práce...když to nepůjde zůstanu doma...hrotit to nebudu neboj, svoji práci zas tak nemiluju, ale lidi mi budou chybět, zvláště někteří :slight_smile:
10. srp 2009 v 11:04  • Odpověz
Jo Kramli já mylsela, že budeš jezdit autem, tak to jo.No já prý čekala dvojčátka, ale to mi doktor neřekl, to mi řekli až v nemocnici, když mi to brali, takže tím to nebylo, ale já jezdím autem, víš, tak možná proto.Tak se hlavně opatruj.
Lancy jasně, všechno chce svůj čas, hlavně buď brzy v pohodě.
10. srp 2009 v 11:14  • Odpověz
ahojky lusssyn. moje špinění bylo trošičku a hnědé, s MS to nemělo nic společného a teď mám dva tři dny takový bílý výtok, jedna holčina, co je těhu mi psala, že to má taky .....tak nevím teda......testík jsem zatím nedělala a doktor můj se vrací z dovči v neděli......tak nevím, co dělat a co si myslet.......
10. srp 2009 v 11:16  • Odpověz
Tead Taggy to je divný, já bych si teda určitě testík udělala být na tvém místě a enbo bych zašla k obvodnímu lékaři a nechala si nabrat krev.Ty už jsi třeba dva měsíce těhule a nevíš o tom :grinning: Udělej s tím něco a nenapínej mě :frowning2: .To špinění jsi říkala, že bylo v době, kdy měla být MS viď, tak to by odpovídalo a ten výtok taky a co nějaké jiné příznaky, pociťuješ?I když ty asi nemáš čas zkoumat příznaky, viď, jak tě tak poslouchám.
A jakou barvu fasády jste dali?Máš albíčko na modré střeše?
10. srp 2009 v 11:35  • Odpověz
taggy já bych taky možná zkusila ještě testovat, pokud by se teď ukázala jen jedna, měla bys to aspoň stoprocentní, že těhu nejsi...
10. srp 2009 ve 12:10  • Odpověz
lussyn.....dva měsíce těhule? no to snad ne.....vždyť já testovala asi dvakrát minulý týden a nic mi to neukázalo.......víš.....
ale já docela zkoumám příznaky, ale je to takové divné, už mě dva dny bolí bradavky a záda jakoby u ledvin, to už vůbec nevím co je....takže tomu spíš moc nerozumím......
fasádu máme oranžovou světlou a albík na modré střeše nemám, fotit nestíhám.....a větší rekonstrukci budem dělat až tak příští rok nejdřív, teď jsme to jen trochu dali dohromady, abysme se mohli nastěhovat, víš......
a s tím obvoďákem, vzhledem k tomu, že nebývám vůbec nemocná, tak se přiznám k takové úsměvné věci - já mám pořád ještě kartu u dětské doktorky, nějak jsem tam od osmnácti nebyla, takže jsem ještě ani neodešla......docela srandovní, musím s tím něco udělat..... :grinning: :grinning: :grinning:
a s tím MS, co já vím, co dělat...asi počkat na gyndaře ne, když test je negativní....nebo si udělám další zítra ráno
10. srp 2009 ve 12:12  • Odpověz
luss. já jsem si teď teda kvůlli tobě udělala poslední testík, který jsem doma měla a nic.....jedna čárka...
aji: myslíš, že je to teď stoprocentní?
10. srp 2009 ve 12:40  • Odpověz
Taggy teda to je divný, to fakt nechápu, ty příznaky a to co píšeš ty bradavky a bolesti v kříži to všechno by mohlo napovídat o těhu, ale proč je ten test engativní?Holka a neděláš si náhodou ovu testy :grinning: :grinning: .Teda to jsi nebyla 4 roky u dr?Ani na žádný vstupní prohlídce, očkování nebo tak něco?Tak to je teda sradna fakt.No tak to teda nevím co ti poradit, asi budeš muset fakt počkat až se ti gyndař vydovolenkuje :slight_smile:
10. srp 2009 ve 12:57  • Odpověz
jo je to adajar tak snad budou v poho
10. srp 2009 ve 12:57  • Odpověz
lussyn: nene, ovu testy si fakt nedělám.....je to růžový mamatest, tak to ještě poznám :grinning: :grinning: :grinning:
nevím no, chvilku si myslím, že určitě stoprocentně těhu nejsem, že je to blbost......pak se zamyslím nad těmi bolestmi a výtokem a tak a říkám si, že možná jsem......těhu test ale negativní, tak spíš nejsem........v pondělí mu zavolám a objednám se na tu gyndu.......
a u normálního obvodáka jsem fakt nebyla, nebyl důvod......musím to napravit, najdu normálního dospěláckého doktora, ale až po svatbě, ať už můžu s novým jménem zrovna......
10. srp 2009 ve 12:59  • Odpověz
sabi, ještě ve čtvrtek jsem s ní mluvila a právě říkala, že má strach, tak jsem jí ještě utěšovala, že tam Daneček zůstane až do konce a ona mi to pořád vymlouvala, už to asi tušila, že se to nezlepší...

no hlůavně aby byli oba v pořádku
10. srp 2009 ve 13:19  • Odpověz
Taggy asi fakt nezbyde než čekat a pak se uvidí, třeba se to do toho pondělka nějak vyvrbí :slight_smile:
10. srp 2009 ve 13:42  • Odpověz
lussyn: asi jo, už fakt nevím, co dělat a co si myslet....... už mě to neba, buď to chci hned dostat a nebo mít na testu //, ale ne takto a pořád nevědět
10. srp 2009 ve 14:02  • Odpověz
lussyn: jen tak ze zajímavosti jsem se mrkla na net na některé příznaky těhotenství. a schválně jo - zpožděná mestruace - mám, častější chození na malou - v posledních dnech mám obzvlášť, žravost, různé chutě - taky, až je mi to divné, protože moc jím i normálně, tak teď je to extrémní, pak bolesti břicha, citlivý podbřišek - to mám právě taky, další hustý bílý výtok - ten mám taky, citlivá prsa - bolí mě hrozně ty bradavky, výkyvy nálad - to samé.......
ale samozřejmě mám negativní test, takže asi těhu nejsem......jen mi to připadá fakt zajímavé..... :sweat_smile:
10. srp 2009 ve 14:17  • Odpověz
No právě Taggy je divný, že to co píšeš nasvědčuje těhu a ten negativní test je zajímavý, zkus najít nějakou diskusi, kde o negativním testu něco píší, určitě něco najdeš, jsem na tebe fakt zvědavá, nejde mi to do hlavy.
10. srp 2009 ve 14:21  • Odpověz
taggy, myslím, že pro tebe mám bezva úkol - dnes si kup pěkně TT a zítra ráno po probuzení to jdi zkusit a zítra hlásit // :slight_smile:

ch(r)ápeš to??? :grinning: :sunglasses: :wink: :dizzy_face:
10. srp 2009 ve 14:23  • Odpověz
lussyn: jj, právě brouzdám po netu a hledám....
aji: myslíš? asi budu muset no.....já totiž dnes ten test právě nedělala z ranní moči, ale až pozdějc, už byla naředěná no.....
10. srp 2009 ve 14:27  • Odpověz
Taggy a co břicho bolí tě?Jen mě napadla taková blbá věc asi bych to neměla vůbec říkat, ale určitě se tě to netýká, jen mě to napadlo a to mimoděložní těhotenství, ale to by jsi určitě měla nějaké bolesti břicha nebo tak něco :frowning2: :frowning2:
10. srp 2009 ve 14:31  • Odpověz
lussyn: buď v klidu, mimoděložní těhotenství mě taky napadlo....ale to se přece ukáže i na testu ne?
nebolí mě břicho, spíš mám takový citlivý podbřišek, i včera při milování mě to tak divně bolelo, ale trochu....tak nevím
10. srp 2009 ve 14:35  • Odpověz
na stránky jsem mrkla, díky....pocit na blití mívám taky, ale ne ráno, spíš odpo a večer.....a bolesti hlavy ani zácpu nemám.........chjo, to je blbá situace.....už se těším, až přijede ten doktor zpátky z dovči
10. srp 2009 ve 14:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.