• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
jé, tak už jsem vás pár stránek zpátky dočetla a všem těhulkám moc gratuluju......já taky doufám, že nám to klapne hned, ale tato stránka je nějaká magická ne? fakt super, moc vám všem přeju hodné a zdravé prcky.....
13. dub 2009 ve 14:44  • Odpověz
Nazdárek koťata,

sakra, to jste mi dali, po ránu takovýho čtení... :sunglasses:

Nejdřív musím moooooooc pogratulovat našim těhulkám a na druhou stranu tady blednu závistí a chci taky a hned!!!!!! :grinning: :slight_smile: (ne to jsou srandičky), moc Vám to přeju a doufám, že se řady // rozrostou, abychom mohli později založit Mláďátka i v diskusi těhotenství :grinning:

Taky zdravím nově příchozí :slight_smile:

Jo a jména už máme vybraný, byl to boj, ale máme je vyřešený: holčička buď Terezka (to byl první nápad, ale po přečtení jedné diskuse tady na MK jsem to změnila) nebo Zoe, strašně se mi líbilo, že by se jí mohlo říkat Zoií
No a kluk, kterýho si oba moc přejeme, to byl kámen úrazu, nic se nám nelíbilo. Nakonec jsem já vymyslela Kristyána a MM Kryštofa. Tak asi to bude Kryštůfek... Jen doufám, že už je u mě v bříšku a že tu budu z a3 týdny plašit, že MS nepřišla :grinning:
14. dub 2009 v 06:53  • Odpověz
autor
Ahojky Aja, tak jaká byla dovča?Počasí vyšlo na 1*, tak snad jse si to užili :slight_smile: Teda Zoe je jméno neobvyklé, ale když to tady tak píšeš, je to moc pěkný :slight_smile: No a Kryštůfek taky :slight_smile: No, tak snad už čeká v bříšku :wink: :dizzy_face: Vodu piješ poctivě? :wink: :grinning:
Holky a jaký byly Velikonoce? U nás pohoda,popravdě letos se mi ty Verlikonoce i líbily (i díky všem těm // tady :dizzy_face: )
Taggy, jak ses tady mihla, vyjdevám to podle představ :wink: Asi je to tady fakt kouzelný-no uvidíme, radši nebudeme moc vykřikovat, abysme to nezakřikly :sweat_smile:

Taggy, tady máš komplet přehled :wink:

//:
10/4:Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová
10/4:Renča 03
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova
snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 4/09, 24DC,kyselina listová
AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09, 13DC, kyselina listová
Neutronek-Iva 28let,snž 1/09, 36DC nejím nic
Macinek - Martina, 28 let, snž 5/09, 26DC, kyselina listová
Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, 12DC, kyselina listová
ajjik-Pavlína,25 let, snaž.od 5/09, 24 DC, kyselina listová
Nany 123-29 let, snž od 3/09, 18DC,kyselina listová
Kramlinka 88:Lucie 25,snažení od 03/09,15DC,kyselina listová
Monkys:?, 34, snž?, ?DC,
Sunysara:?,25,snž:4/09, ?DC
Taggy: , 22, snž: 4-5/09-vysazení HA,léto-snž,
14. dub 2009 v 07:24  • Odpověz
Ahoj Kopretinko, jo dovča super, počasí paráda, Velikonoce taky skvělé. Znásilňuju manžela, akorát jsem se sama přistihla (a právě to jsem nikdy nechtěla), že těsně před tím než MM ***, myslím na to, zda se ty mršky tentokrát uhnízdí. Normálně mi z toho asi hrabe. Měla jste některá podobné pocity???
14. dub 2009 v 07:34  • Odpověz
autor
Aji, no, já to u Domči nějak moc nestihla, ale napadá mě to spíš až po *** :grinning: To vím, že jsem si říkala,že teď se to určitě povedlo-a ono se to povedlo :dizzy_face: . A je fakt, že i teď mě to občas napadne, jestli třeba náhodou navzdory NT... :grinning: -a ono zatím ne :grinning: :grinning: No, ale po neděli plánuju vyhostování NT, takže od příštího týdne budu určitě uvažovat úplně stejně...
Jé, já zapomněla tu tabulku aktualizovat :angry: ,takže znova:
//:
10/4:Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová
10/4:Renča 03
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova
snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 4/09, 25DC,kyselina listová
AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09, 14DC, kyselina listová
Neutronek-Iva 28let,snž 1/09, 37DC nejím nic
Macinek - Martina, 28 let, snž 5/09, 27DC, kyselina listová
Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, 13DC, kyselina listová
ajjik-Pavlína,25 let, snaž.od 5/09, 25 DC, kyselina listová
Nany 123-29 let, snž od 3/09, 19DC,kyselina listová
Kramlinka 88:Lucie 25,snažení od 03/09,16DC,kyselina listová
Monkys:?, 34, snž?, ?DC,
Sunysara:?,25,snž:4/09, ?DC
Taggy: , 22, snž: 4-5/09-vysazení HA,léto-snž,

Takže nařadějeteď Neutronek a Macinek-holky, jak jste na tom? :wink: :dizzy_face:
14. dub 2009 v 07:45  • Odpověz
Tak to jsem ráda, že nejsem jediná, kdo magoří :grinning:

Co máte s Domčou dnes v plánu?
14. dub 2009 v 07:55  • Odpověz
autor
Přijela kamarádka z Jihlavy( :wink: ) s malou holčičkou, tak budeme mít návštěvu-popravdě mateřskou si docela užívám, ale někdy je to nabednu, tak si každý podobný návštěvy neuvěřitelně cením a moc se na to těším :wink:
A co v práci-zapracováváš nástupkyni?
No amagoříme asi skoro všechny :sweat_smile: , naštěstí se tio všechno dá svést nahormony, biologické hodiny atak dfále... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. dub 2009 v 08:00  • Odpověz
Nástupkyně přijde 27.4., tak si užívám nic nedělání, šéfík tu celý týden není, takže nohy na stůl, klávesnici na klín a píšu na MK no a občas lítám do jiných kanclů za děckama (říkám děcka a všichni jsou starší jak já, někteří by mohli být moji rodiče, ale je to sranda říkat jim děcka) to víš kafíčko, drby, atd.

No vidíš, tak si užijete, alespoň ti kámoška poví, co je nového v Jihlavě. No a až budeme obě na MD, tak se budeme taky moct navštěvovat. jezdíš autem?
14. dub 2009 v 08:04  • Odpověz
Já pořád. :wink:

Už nevím kdo se na to ptal když se na testu objeví // normálně zavolej gynekolovi řekni mu to a on tě už objedná a vše bude řídit on.

Taggi vítám tě taktéž opakuji upozornění že v této diskuzi je otěhotnění velmi rychle.

Aji vítám tě po dovči. 13DC takže jdete na zadělávání :slight_smile: Takže ulov sumce na návnadu a šupky dupky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Jména ještě nemáme zatím jsme je neřešili.

Téma pohlaví rozebíráme pořád.Říkáme si že to vědět nechcem ale stejně si myslím že na ultrazvuku bude hledat nějaké viditelné pohlaví. :wink:
14. dub 2009 v 08:08  • Odpověz
Ahoj Libuško,

no ještě, že mi to píšeš, kdy že to má ta ovu být??? Já se v tomhle vůbec nevyznám. 13-16 DC??? Nebo jinak??? Jsem debílek, co? :sweat_smile:

Taky jsem si říkala,jestli to budu chtít vědět nebo ne? U minulých dětí jste věděli předem??
14. dub 2009 v 08:14  • Odpověz
autor
No, řidičák mám, autem se jen vozím-MM rád řídí, tak mě moc za volant nepouští a já už jsem zpohodlněla, tak mě to už ani moc neláká, ale teď jsem v soutěži o Chevrolet Spark (mmch do toho auta jsem se totálně zamilovala), tak jestli vyhraju, řídit zase začnu :slight_smile: . Dokonce doma i padl návrh, že by se koupilo nové auto, ale MM říkal, že on nepotřebuje (pořídili si do podnikání dodávku), tak, že by se mohlo koupil malé (Spark) pro mě a on byse nechal vozit... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: No, tak uvidíme...
Tak to máš v práci docela veget, co? a co nová práce-pohovor tě teprve čeká, nebo už byl-teď si nejsem jistá,jak jsi na tom...
14. dub 2009 v 08:17  • Odpověz
autor
Teda, zase s křížkem po funuse... :grinning: :grinning:
Aji, oiu má každá jinak, ale většinou je jak píšeš cca uprostřed cyklu, ale snažení se počítá i 2 dny před a 2 po ovu-spermoníci i vajo ty 2 dny vydrží :wink: Tak s chutí do toho, ať máme další //. Tymáš vodu, tak seš taky předem jistá-tak šup šup :wink:
My pohlaví nevěděli-teda od Dr. Já tak nějak tušila, že to bude kluk a všichni mi to prorokovali, takže jsme čekali na kluka, ale od Dr. jsem to potvrzený neměla, ale při důkladné studii fotky z 18tt v mém albu, se nám Domča sám chlubil, aniž bysme to chtěli, takže tak... :grinning:
14. dub 2009 v 08:26  • Odpověz
No, tak to by bylo super, kdybys vyhrála, ale já těm soutěžím o auta moc nevěřím. Pokud je to jedno auto, tak si myslím, že vždy vyhrají rodinní příslušníci ředitelů dané firmy nebo ani žádné auto nebylo a je to jen lákadlo. Vzpomeň si, jak před 2 roky byli v Moutfieldu ty Cadillac. Mělo jich být 50ks a co vím, tak minimálně na Vysočinu mělo jít 4ks a neviděla jsem ani jednoho. Proto už letos byl obyčejný Ford Focus, který se v davu aut ztratí.
Ale to je jedno, to je můj názor...

Ale do té doby už určitě budeš mít svoje autíčko a budeme se moci navštěvovat, jednou já k tobě, podruhé ty ke mně :grinning:
Tvůj manžel řídí rád? To je jen dobře, to ten můj zmetek ušatej, tak zlenivěl - od svatby neměl 3 měsíce papíry, tak byl zvyklý, že jsem pořád jezdila jen já no a už je má od února zpátky a řídím pořád já. Ale mě to baví...

No a práce je veget, vždycky byla :pensive: Na pohovoru jsem byla ve čtrvtek, bylo to přes agenturu, byli ze mě hotový, že prý mám skvělou praxi a dobré reference, jenže to místo, co měli zrovna volné bylo fajn, ale do toho inzerátu jaksi nenapsali, že se jedná také o profi tlumočení. Sice umím anglicky, ale na tlumočení nemám, ale slíbila, že se mi ozve, hned jak se objeví něco vhodného pro mě.
A v pátečních Jihlavských listech byl inzerát, že řetězec lékáren hledá asistentku gerálního ředitele, tak jsem tam zkusila napsat mail. Třeba mě pozvou na pohovor. V práci mám každý týden nárok na 0,5 dne volna na hledání místa, tak toho chci náležitě využívat :grinning:
14. dub 2009 v 08:27  • Odpověz
autor
Aja a nejseš debílek :grinning:
Zkus přečíst tohle:http://www.menstruacni-kalendar.cz/plodne-neplodne-dny-ovulace.aspx,
nebo zkus ovu testy (koupíš v lékárně, aby sisi mohla bejt jistá... :slight_smile:
14. dub 2009 v 08:30  • Odpověz
autor
No, je to 6 aut, taky tomu moc nevěřím, ale co-v nejhorším nevyhrajeme...
JJ,řídí rád adobře, takže u nás jsem zlenivěla já...
No 1/2 volnéhopátku, teda to je dobrý...Tak budu držet pěstičky, aby prácička vyšla... :slight_smile:
No anavštěvovatse budem,když to máme takový kousek...
14. dub 2009 v 08:34  • Odpověz
Teda ta stránka je docela dobrá, můžeš si tam napsat i kdy byl sexík :sunglasses: já hlava děravá, si to nikdy nepamatuju :sweat_smile:
A co se týče ovu testů, asi na to zatím kašlu, je brzy to řešit takto do detailu, je to teprv 14 dní, co jsem bez HA...
14. dub 2009 v 08:54  • Odpověz
autor
JJ, taky tam mám všechno poctivě značený-narazila jsem na ni náhodou a teď už ji mám v oblíbených :slight_smile:
Taky se odmítám stresovat se sledováním podobných "detajlů" :grinning: Prostě počkáme až to příští měsíc vyjde... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. dub 2009 v 08:57  • Odpověz
No s oplodnováním by se mělo začít 10-16 DC 14DC by měl být nejplodnější.
U sabči jsem to nevěděla. Sabča byla ani nevím jak.
U tohoto jsem to sice počítala ale taky jsem nevěděla že to bude okamžitě.
14. dub 2009 v 08:58  • Odpověz
To je stejně šílený, jak někdo to mimčo strašně chce a nejde to a kdejaká zfetovaná tulačka do toho vlítne, jako prd a pak to děcko hodí v igelitce do kontejneru. Je mi z toho vždycky špatně, když to vidím ve zprávách :confounded:
14. dub 2009 v 09:01  • Odpověz
autor
Si vždycky říkám,proč to není zařízený tak, aby takovýhle ženský nemohly mít děti...Taky je mi z toho vždycky do breku. Holky já nikdy nebyla moc plačtivá, ani v těhu, ale teď po porodu řvu u všeho...
Sabi a jak jinak-už natebe jdou těhu pocity? A kdy jdeš k Dr.?
14. dub 2009 v 09:06  • Odpověz
autor
Holčiny razíme za tetkou na drb a s dětma na písek...
Práci zdar!! :sweat_smile:
14. dub 2009 v 09:19  • Odpověz
Zatím čauky :grinning:
14. dub 2009 v 09:23  • Odpověz
Ahojky holky, zdravim pri uterku. Na "dalsi postup" jsem se ptala ja! A dekuju. Zavolam svemu gynekol. do Cech a bude me muset navigovat odtamtud...
Kopretinko, to by byla parad, kdybys to auto vyhrala vid? Mimochodem, na tom nasem sraziku uz budeme vsichni tehotni...uvidite... :slight_smile:
14. dub 2009 v 09:25  • Odpověz
Ahojky Lin, tak jak ti je? už proběhlo první blinkání??? :sunglasses:

K doktorovi určitě zavolej, ale stejně si budeš muset najíd MUDr. u vás na ostrůvku, ne?

A kdy ten srazík naplánujeme??? To už abychom kupovali letenky :slight_smile:
14. dub 2009 v 09:29  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

no ač se teda ještě nesnažíme tak si asi zítra půjdu koupit těhu test pokud ms nedorazí, protože většinou mám cyklus tak max 26 dní a dneska už jsem 27, ale hlavně je mi od soboty docela blbě :sweat_smile:
14. dub 2009 v 09:30  • Odpověz
Aho Maci, no tak to by bylo fajn :slight_smile: Držím palečky
14. dub 2009 v 09:34  • Odpověz
Ajo no já jsem z toho docela zaskočená :confused: :grinning:

Jdu dočíst co je nového
14. dub 2009 v 09:36  • Odpověz
Jé gratuluju holky ke // :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. dub 2009 v 09:40  • Odpověz
Link tvůj gynekolog v čr tě stejně odešle at si najdeš gynekologa tam u vás a ten si tě převezme do péče.

Jinak žádne pocity zatím nemám jen mě pálí žáha ale ta skoro pořád a občas má takové mírné tlaky v podbřišku.

Aji a kopreti já se s vámi navštěvovat asi nebudu :frowning2: já jsem až z OV :frowning2:
14. dub 2009 v 10:15  • Odpověz
holky, tak jsem volala doktorovi a opravdu me poslal na ultrazvuk tady a na nejake testy a rekl mi az budu moct abych priletela aby se na me taky kouknul...ale pry az po trech mesicich...Jinak spatne mi fakt neni!!! Toci se mi kebule, kdyz vstanu....ale zle od zaludku mi neni..naopak...rano me budi hlad :slight_smile:
Jinak holky, krasne tu je od kvetna do konce rijna....takze rozpeti mate velike....cekam na Vas!!!!!a Vase ditka...i ta v brisku... :grinning:
14. dub 2009 v 10:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.