• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Ahoj Ajjiku moc gratuluji ke kontrole a k srdíčku. Užíjte si krásnou dovolenou :wink:
12. srp 2009 v 11:30  • Odpověz
Andri: Openízky zas tak u nás nejde!! To neřešíme... Ale já bych spíš už potřebovala mezi lidi!! :wink:
Ajjik : Velká gratulace...Jen tak dál ať Vám prcek dělá radost!! :dizzy_face: :dizzy_face: Krásnou dovolenou!!
12. srp 2009 v 11:32  • Odpověz
Eli to uplně chápu. Taky si někdy neumím představit navázat další mateřskou ,někdy tak závidím Petrovi že jde do práce a vypadne ven mezi lidi .
12. srp 2009 v 11:40  • Odpověz
Andri: To je právě ono...Být zase ňákou dobu mezi lidma!! :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. srp 2009 v 11:42  • Odpověz
eli a nešla by alespoň nějaká brigáda???
12. srp 2009 ve 12:41  • Odpověz
Aji: To jsem už zkoušela, ale nikde nechtějí..Všude berou studenty!!
12. srp 2009 ve 12:44  • Odpověz
Holky tak jsem se sekla mrcha má dorazit už v neděli.... :unamused: A bříško podle toho začíná bolet :confounded:
12. srp 2009 ve 14:20  • Odpověz
eli: nestresuj porad prosim te. Ja jsem to mela dostat v pondeli 22/6, uz asi od patku me pobolival podbrisek sem tam jako bych to mela dostat, no a v pondeli porad nic, a bolesti byly porad intenzivnejsi, no a v utery me to porad bolelo a MS furt nikde, tak jsem vecer udelala test a jak jsem hyo delala tak jsem proste vedela ze tam ty // budou, no a byly tam :wink:
Jinak ten podbrisek jako pred MS me obcas poboliva doted, a mudra povidala ze je to normalni, ze pokud to nejsou nejake krece silne, tak ze je to normalni....

Takze don't worry be happy a uvidis ze vse bude super a vse dobre dopadne. A uz kusuj s tema negativistickyma recma nebo te kousnu, grrr :angry:
12. srp 2009 v 15:06  • Odpověz
dobré ránko, souhlsím s kramlinkou, eli opravdu negativistický řeči nic nespraví... hoď se do pohody :wink:
13. srp 2009 v 07:35  • Odpověz
Dobre ranko :wink:

Aktualizuju tabulku 13/8:

10/4: Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová TP: 13.12.2009
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova TP: 20.12. 2009
25/4: Blondynka400, 27 let, snž od 1/09, kyselina listová, TP: 29.1. 2010
29/5: Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, kyselina listová, TP: 3.2.2010
19/6: Majatob, 22 let, snž od 6/09, TP: 3.3.2010
23/6: Kramlinka 88:Lucie 25,snž od 03/09, Calibrum BabyPlan, TP: 2.3.2010, dalsi kontrola 9/9
17/7: ajjik-Pavlína,25 let, snž.od 5/09, kyselina listová, TP: 23.3.2010, další kontrola 12/8
21/7: ivakul - TP : 18.3.2010

snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 5/09, ..................... 17 DC,kyselina listová
AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09, 1.7.MA..............9 DC.kyselina listová
Nany 123-30 let, snž od 3/09, .................................... 28 DC,kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/27c682
Taggy: Tereza,22, snž od 09/09................................... 54 DC
Lussyn: Lucka, 29 let,snž 6-7/09, ................................. 11 DC,
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,..................................... 15 DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 28 let, snž od 5/09 ................................ 9 DC, kyselina listová
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, ........................... 7 DC, Calibrum
eliska_v: Eliška, 20 let, snž od 03/09, ............................ 28 DC, kyselina listová

taggy: tak co holka jak to s tebou vypada ???
13. srp 2009 v 08:27  • Odpověz
Ahojky holky. Tak dnešní teplota je 36.9.... :wink:
Tak jsem doopravdy velice zvědavá co z toho vyleze!!
13. srp 2009 v 08:46  • Odpověz
Ahojky holky,

tak jsem po velkem screeningu a miminko je krasne a zive a hlavne ZDRAVE!!!! Bohuzel recky doktor mi rekl, ze dalsi kontrola az v RIJNU!!!!!!!!!v zari mam jit na cukr, ale kontrola az v RIJNU?????????? to se mi zda hrozne daleko, to nevydrzim.... Ja vim, nase maminky meli ultrazvuk jednou za tehotenstvi, jestli vubec, ale kdyz ted tu ta moznost je..... :unamused:

Elisko...ja Ti drzim palecky..a nechci Ti brat iluze....ale po ovulaci az do menstruace se teplota vzdycky drzi ve vysokych hodnotach. Pokud jsi tehotna, tak v den ocekavane menstruace by mela teplota vzrust razantne nahoru, pokud nejsi, tak Ti v den ocekavane mestruace spadne....takze ta teplota se meri hlave kvuli tomu, aby si nasla ovulaci...Ale verim v nejlepsi!!!! Nesmis si to tak hrozne moc pripoustet!!!!Snaz se necim zamestnat.
13. srp 2009 v 09:25  • Odpověz
lin, tak to je úžasné, že je vše v pořádku... vždyť za chvilku už budeš rodit holka jedna... :slight_smile:
13. srp 2009 v 09:35  • Odpověz
Ahojky holky,
eli: jak píše lin.....a hlavě v klidu, ty jak píšeš, tak se na to tak soustředíš a neděláš nic jiného, to bych moc neviděla........jdi za kamarádkama nebo si najdi nějakou činnost a mysli i na jiný věci......ať jsi v poho.....
kramli: jak jsem na tom......no jak vidíš, 54DC, katastrofa.....už jsem to včera a předevčírem čekala ale zase nic, tak zase čekám dál......dneska po obědě jedeme na výlet do prahy, vracíme se v sobotu, tak snad to do té doby dostanu.....a jestli ne, tak budu muset v pondělí k tomu doktorovi.....co se dá dělat......
13. srp 2009 v 09:40  • Odpověz
taggy tak to se vsaď, že to dostaneš v tu nejméně vhodnou dobu... :wink: budete sedět s manželem někde v restauraci a pak se zvedneš a flek na zadku jako blázen :sunglasses: to je zákon schválnosti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. srp 2009 v 10:07  • Odpověz
ajo: hele, nebuď nepřejícná.......to se mi ještě v životě nestalo......a navíc, jde tomu předejít :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a ještě to není manža, až za tři týdny :wink:
a co ty, co plánuješ na víkend?
13. srp 2009 v 10:28  • Odpověz
taggy, nejsem nepřejícná, naopak jsem přejícná, aby MS dorazila a mohli jste se snažit znovu :slight_smile:

jé já zapomněla, že manžel to teprve bude :slight_smile:

nemyslela jsem to zle :slight_smile:
13. srp 2009 v 10:50  • Odpověz
aji: já vím, že si to nemyslela zle, dělám si srandu.....taky si přeju, aby MS už konečně dorazila, už to mám skoro jako dva cykly totiž v jednom......
uvidíme no
13. srp 2009 v 11:07  • Odpověz
Taggy tak taky můžeš být 2v1 :slight_smile: a jen si kupuješ blbé navlhlé nespolehlivé testy.
A nechtěla jsi k doktorovi náhodou jít už toto pondělí?
Raději mu brnkni at víš co a jak.
A nebo se mimčo nechce ukázat :slight_smile:
13. srp 2009 v 11:51  • Odpověz
aji, no s tim rozenim...jeste bych pockala...zacina me chytat nerv.....za prve - nic nekupuju - zadne oblecky ani vecicky, kramum s detskym zbozim se zdaleka vyhybam....nechci nic uspechat a asi jsem moc poverciva, ze az po 7 mesici..... a za druhe nejak moc lidi kolem mne mluvi o porodu a ne vzdy pekne zazitky...a doktor mi vcera rekl...tak a mame pulku za sebou.... :confounded:

Ale hrozne se na toho drobka tesim....mame prvni fotku z 3D a vsichni rikaj ze je celej manzel....tak doufam, ze to bude kluk....u holky bychom splakali nad vydelkem :grinning:
13. srp 2009 v 11:53  • Odpověz
sabi: chtěla, akorát doktor v neděli odletěl na dovču a v neděli se vrací. takže hned jak dojede, tak mu zavolám....
myslíš, že mám blbé testy, měla jsem mamatesty, teď nějaké z lékárny jejich, tak uvidím, ještě budu testovat..... ale spíš si myslím, že mám nějaký problém, že se mi nechce tělo rozjet po HA, jsem teprve třetí měsíc po vysazení, tak co já vím, chvilku si říkám tak a chvilku tak.....
13. srp 2009 ve 12:20  • Odpověz
Lin, neboj se ... Všechno máš už od začátku v pořádku, tak nevidím důvod proč by to tak nemělo být až do konce :slight_smile:

taggy, držím palce ať už se to nějak vyloupne, je to fakt šílené
13. srp 2009 ve 12:39  • Odpověz
lin: s tou teplotkou to neni uplne pravda jak pises, ohledne toho poklesu v den ocekavane MS, me treba klesla az kdyz jsem to dostala, nekomu klesa teprve v prubehu MS, ale s tim ze po ovu se vsem drzi vyssi, to je pravda :slight_smile:
13. srp 2009 v 15:07  • Odpověz
Ahojky všichni . Lin gratuluji ke kontrole :wink: a dva měsíce to je dost dlouho :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Toto letí než se nadějeme tak tu budou první miminka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. srp 2009 v 15:23  • Odpověz
lin: jj me se vlastne zdala ta tvoje kontrola taky docela vzdalena....tady je poradna kazdy mesic a me se i to zda hrozne daleko :unamused: Jsem byla ted v po a jdu az 9/9 ...
13. srp 2009 v 15:38  • Odpověz
Dobre ranko :slight_smile:

Aktualizuju tabulku 14/8:

10/4: Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová TP: 13.12.2009
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova TP: 20.12. 2009
25/4: Blondynka400, 27 let, snž od 1/09, kyselina listová, TP: 29.1. 2010
29/5: Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, kyselina listová, TP: 3.2.2010
19/6: Majatob, 22 let, snž od 6/09, TP: 3.3.2010
23/6: Kramlinka 88:Lucie 25,snž od 03/09, Calibrum BabyPlan, TP: 2.3.2010, dalsi kontrola 9/9
17/7: ajjik-Pavlína,25 let, snž.od 5/09, kyselina listová, TP: 23.3.2010, další kontrola 12/8
21/7: ivakul - TP : 18.3.2010

snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 5/09, ..................... 18 DC,kyselina listová
AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09, 1.7.MA..............10 DC.kyselina listová
Nany 123-30 let, snž od 3/09, .................................... 29 DC,kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/27c682
Taggy: Tereza,22, snž od 09/09................................... 55 DC
Lussyn: Lucka, 29 let,snž 6-7/09, ................................. 12 DC,
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,..................................... 16 DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 28 let, snž od 5/09 ................................ 10 DC, kyselina listová
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, ........................... 8 DC, Calibrum
eliska_v: Eliška, 20 let, snž od 03/09, ............................ 29 DC, kyselina listová
14. srp 2009 v 07:12  • Odpověz
Tento týden byl opravdu záhul.
Sabča nemocná zvracela a začala mít průjmy velmi zapáchající a velké množství do toho horečka říkám no nic sbalíme děcko a letíme na pohotovost , michal furt není to zbytečné nepočkáme do rána?
To už jsem mu sprostě nadala že jsem taky jenom člověk a potřebuji se vyspat a né jenom pořád uklízet nějaké extrementy že mi to taky nedělá dvakrát dobře a klidně at si tam řeknou že jsem hysterka.
Klidně tam půjdu stokrát jako hysterka než jednou pozdě jako neschopná matka.
Na pohotovosti nám řekli že je to jen střevní chřipka dali ji injekci od zvracení ,hned jak jsme dorazili tak usla.
Naštěstí jsme to postupně zvládli a už je celkem ok.Dneska jedou s mojimi rodičmi na chalupu a já tu budu sama.
Ve středu jdu na ultrazvuk a pak za nimi přijedu.
Nejvíc mě dokážou vytočit když každého zajímá co tu budu sama tak dlouho dělat?
Tak jim odpovídám že si konečně budu užívat toho pocitu že mi tu nikdo neblije, nesere a neřve.
Ono fakt jak je to dítě malé a tak je otravné nic ho nebaví věčně řve ,blije ted je pořád ufnukané protože pořádně neví co se sním děje no děs a hrůza.Nechce nikoho jen mamí mamí takže dojít si na záchod aniž by to nevědělo celém město že jsem se vzdálila od dítěte je nadlidský výkon.
Takže vyčkat jak konečně usnout a rychle vše udělat v naprosté tichosti a pak se nenápadně vrátit k dítěti aby až se probralo mělo pocit že tam sedím celou dobu.

A když si představím že toto budu prožívat dvojmo tak mě z toho asi trefí šlak. :frowning2:
14. srp 2009 v 07:31  • Odpověz
sabi, hlavu vzhůru, určitě to musí být vyčerpávající, sama si to moc nedovedu představit, ale budou zase světlé chvilky, kdy si v duchu řekneš, pane bože ta je úžasná, je to moje holčička :slight_smile: jen teď musíš přetrpět ty "telecí léta" :grinning:
14. srp 2009 v 07:49  • Odpověz
ahojky holky, jdu na vás jen nakouknout, cestu do prahy jsem zdárně zvládla, i když odřídit těch tři sta kilometrů mi dalo docela zabrat....ale jsme tady, takže jdeme někam do města na procházku na celý den.......
se tady mějte krásně.....
jinak k MS, zatím nic, pořád čekám, dneska jsem si dělala další test a zase negativní, takže jak se vrátíme z prahy, hned jdu nahánět doktora....
14. srp 2009 v 08:55  • Odpověz
taggy ty jsi jela takovou dálku? Ty blázne jeden :slight_smile: a to tam budeš jen jeden den? Tak to sis už měla aspon prodloužit.

A kdy uděláme nějaký srazík my?
14. srp 2009 v 09:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.