• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
blondy: no jo no.....kdybych byla těhu, tak si myslím, že se to na testu dávno ukáže.....takže je to jasný, vyvolávačka......akorát pořád přemýšlím nad tím, jestli se nám mimčo povede, nebo jestli když mi takto nefunguje cyklus, že hrozí nějaká neplodnost a tak......se toho docela děsím, tak nevím, jestli si taky neříct o nějaká vyšetření nebo si to nějak pohlídat.....
16. srp 2009 v 15:19  • Odpověz
blondy: Tenhle cyklus jdu na konci a pak v polovině..Protože ten minulý jsem měla velkou krevní sraženinu, takže to musí zkontrolovat!
16. srp 2009 v 16:01  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak pokud mrcha nedorazí, tak zítra nebo pozítří udělám testík!! :wink: Ale stejnak tomu moc nevěřím...
Jenom Vám přikládám grafík, protože se v něm už moc nevyznám... :confounded:
http://www.menstruacni-kalendar.cz/app/temperaturegraph.ashx?token=3GiS37TBu1pk5ztZs8b6nsnhVP9iNKP1b8pKnbA0%2bZ9GK2ylfNF9Ig%2bdBOADoLcIKdr%2feuM3i0zj8HcO9C8DqXIstF3rmqThGUKLtFyP9a8%3d
17. srp 2009 v 07:43  • Odpověz
Ahojky hezké ránko

10/4: Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová TP: 13.12.2009
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova TP: 20.12. 2009
25/4: Blondynka400, 27 let, snž od 1/09, kyselina listová, TP: 29.1. 2010
29/5: Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, kyselina listová, TP: 3.2.2010
19/6: Majatob, 22 let, snž od 6/09, TP: 3.3.2010
23/6: Kramlinka 88:Lucie 25,snž od 03/09, Calibrum BabyPlan, TP: 2.3.2010, dalsi kontrola 9/9
17/7: ajjik-Pavlína,25 let, snž.od 5/09, kyselina listová, TP: 23.3.2010, další kontrola 12/8
21/7: ivakul - TP : 18.3.2010

snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 5/09, ..................... 21 DC,kyselina listová
AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09, 1.7.MA..............13 DC.kyselina listová
Nany 123-30 let, snž od 3/09, .................................... 32 DC,kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/27c682
Taggy: Tereza,22, snž od 09/09................................... 58 DC
Lussyn: Lucka, 29 let,snž 6-7/09, ................................. 15 DC,
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,..................................... 19 DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 28 let, snž od 5/09 ................................ 13 DC, kyselina listová
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, ........................... 11 DC, Calibrum
eliska_v: Eliška, 20 let, snž od 03/09, ............................ 32 DC, kyselina listová
17. srp 2009 v 07:53  • Odpověz
Ahoj holky,

zdravím vás při pondělku, my měli s MM akční víkend... V pátek jsem měla pocit jakoby byla ovu, nevím proč, tak nějak mi to vnitřně něco napovídalo, tak jsem zdrhla z práce a znásilnila manžela :wink: no a v neděli ráno jsme se šli s manželem projít v mojí rodné vsi a rozdali jsme si to v lese :sweat_smile: takže to by bylo, aby nebylo, když jsme krásně v přírodě dělali miminko :sweat_smile: :sunglasses: :slight_smile: :grinning:
17. srp 2009 v 07:58  • Odpověz
Ahojky, hezké pondělní ráno.....
aja: ty jsi nějak náruživá........ :grinning: :grinning: :grinning: tak třeba se povede tentokrát....
já budu dneska nahánět gyndaře, ale je tam až odpoledne, tak tam brnknu, ať mě co nejdřív objedná
eli: tak testni a uvidíš
17. srp 2009 v 08:27  • Odpověz
ahojky holky :wink:

eli: no podle grafu to vypada hodne nadejne :wink:

klarus: no ja jsem objednana do dalsi poradny po mesici, a myslim ze jednou za mesic se chodi normalne, pokud nemas nejake problemy. Ja jsem na zacatku chodila na UTZ pokazde co jsem byla u mudr kvuli tomu spineni, mela jsem nejaky mini hematomek, ted jsem byla ve 12.tt a pujdu v 16.tt, to jdu na ty tripple testy a mudra rikala ze si mam rict ze chci priste fotku (jsem ji to ted rekla pozde) a ze mi udela i UTZ....a pak nevim...ale rikala ze ne pokazde se dela UTZ...
17. srp 2009 v 09:01  • Odpověz
taggy: Jak měl manžel doparvní nehodu, tak ho nemůžu nechat doma samotného a musím počkat až do zítra, kdy se mi o něj postarají na den rodiče, takže testnu zítra běhěm dne...
kramli: Ale fakt tomu nevěřím!!
17. srp 2009 v 09:43  • Odpověz
Ahoj holky,
děkuju za odpovědi, asi je to standartní, byla jsem na ultrazvuku ve dvanáctém týdnu. Tuto středu jdu do poradny, ale právě že na ultrazvuk jdu až někdy kolem dvacátého týdne, tak mi to přišlo dlouho. Už se těším, až ucítím pohyby. Budu klidnější :slight_smile: . Já jsem právě při prvním těhotenství chodila k jinému lékaři a tam se dělal takový kontrolní ultrazvuk v každé poradně plus k tomu byly ty velké ultrazvkuky v nemocnici. No každý doktor to má holt jinak...
17. srp 2009 v 09:53  • Odpověz
Ahojky holky,zdravím vás.
Eli-je mi to líto,co se mužíčkovi stalo,moji mamku taky teď srazilo auto :frowning2: ,takže vím,jak ti je. Na mrchu kašli,ona jednou určo nepříjde.
Aji-ty seš teda divoška,ale v přírodě je to takové vzrušující,viď?
Sabi-ten tvůj příspěvak je opravdu ze života-pěkné.
Taggy-jaký byl beremkový srázek?Ať ti vše dobře dopadne a ať tě nenapadají nějaké černé myšlenky,jsi mladá zdravá holčina,ju?
U mě nic nového,my si zatím dáváme se snažením malou pauzičku,mám toho teď nějak hodně na hlavu i na srdíčko...
Tak se mějte pěkně
17. srp 2009 v 10:01  • Odpověz
lancy: Mrzí mě co se stalo mamce... Člověk najednou přehodnotí úplně život!! :pensive: Zdraví má člověk jenom jedno!!! :pensive:
17. srp 2009 v 10:08  • Odpověz
eli: Elisko, ale tim negativnim postojem tomu opravdu nepomuzes... :unamused: A navic uz jsi 17 DPO jestli dobre pocitam, coz uz vetsinou neco znamena, tak se neboj testovani, vypada to opravdu nadejne podle grafiku, takze ja se s tebou klidne vsadim ze tam zitra ty // opravdu budou.. :slight_smile:
17. srp 2009 v 10:10  • Odpověz
kramli: Dneska jsem 12 DPO.... Takže ještě nic moc, ale uvidíme!! Přála bych si aby tam byly //...Víc než cokoliv jiného!!! :wink:
17. srp 2009 v 10:17  • Odpověz
Eli tak zítra testni já jsem měla taky pozitivní test 13DPO

Ájo ty naše divoženko :grinning: manžílek z toho byl beztak radostí na prášky co?
No já todle udělat michalovi tak si řekne : kurna já jsem jsem chlap pořád k světu , když mě ta moje nyfomanka znásilnuje už i v lese.
On je totiž hned namyšlenej jak blázen ale samozřejmě ve srandě.
Jednou v comebacku byl vašut u učil dle videokazety mladé muže jak sbalit ženskou.
Na kmínky a melouny a měl tam takový typický postoj jako zatáhnout a zpevnit zadek a ukázat svaly.
No a od té doby když michalovi naznačuji že až všichni vypadnou nebo děti usnout tak že bychom mohli tak se postaví nahodí kmínky a melouny a tímto stylem chodí po bytě jak páv a říká : já vím prostě úžasný prostě sympoš mě chce každý :grinning: blbec jeden.
17. srp 2009 v 10:25  • Odpověz
Sabi: Tak to se doma nenudíš.. :grinning: :grinning: :grinning: Jj, sranda musí být!!! :wink:
Bolelo Tě podbříško jako před MS, ten 13 DPO??? :confounded: :wink: Já jen, že mi příjde, že mi má dorazit MS...
17. srp 2009 v 10:31  • Odpověz
Tak jsem vletěla do tesca a mají tam fakt slevy pro mimča a dítka a plno kojících polštářů v různých barvách.
Jenže jsem se ani nestihla mrknout jak mě bylo zle.
Připadala jsem si jako bych byla teprve na záčátku těhu mdloby závratě polévalo mě horko tak říkám no nic musím odsud vypadnout okamžitě ven a když jsem prolítla parfumerkou tak jsem tam málem hodila šavli jak mě natáhlo z těch parfémů no prostě mazec.
Tak si půjdu na chvilku lehnout a pak tam sjedu znovu.
Manžílek se sabčou jsou na sk na chatě takže mám klid.Ve středu jdu na echo s mimčem tak se zkusím zeptat na pohlaví pokud tam ovšem opět nebude pupečník a pak jedu za nimi.

Když jsme kupovali nové auto tak michal pořád vybíral s klimou tak mu říkám že klima je na h...o no ale dneska jsem byla opravdu nesmírně štastná že jsem tam přijela autem a že tu klimu máme.
Klima na plno a já uháněla domů tak pokud byl po cestě nějaký radar tak jsem se zapomněla i usmívat at mám hezkou fotku.
17. srp 2009 v 10:35  • Odpověz
Bolelo mě vše nevzpomínáš jak jsem hysterčila že to určitě dostanu že mám fakt divný pocit a Ája mi na to s klidem řekla neboj neboj blbý pocit máš jen z toho jak se ta miminko usazuje vše bude v poho a měla pravdu.
17. srp 2009 v 10:37  • Odpověz
eli: tak to ten graf mas nejaky porouchany ne? Kdyz mela OVU podle tebe ?
17. srp 2009 v 10:38  • Odpověz
Sabi: Tak uvidíme, jak to tentokrát dopadne u mě!! :wink: Ale když ne teď, tak snad v brzké době určitě!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
17. srp 2009 v 10:38  • Odpověz
Víš jak bys to mohla ještě zjistit už jsem to tu taky psala.
Když nedošlo k oplodnění tak si čípek stáhne dolů a připravuje se na MS.
Ale pokud jsi oplodněna tak si tělo jako by začne oplodněné vajíčko chránit a čípek a stáhne hodně nahoru.
Respektive při určitých polohách může manžílek před MS čípek cítit.
Ale pokud si těhu tak ho nemá šanci ucítit při žádné poloze.
Akorát vy to ted nemáte jak zkusit.Tak jedině si ho zkusit nahmatat sama. Pokud ho ucítíš jako by směrem dolů tak z toho asi nic nebude.No ale zas je to individuální každá žena má odlišnou strukturu čípku a děložní sliznice.

Ta první varianta je mnohem příjemnější no tak zkus a uvidíš.
17. srp 2009 v 10:42  • Odpověz
kramli: ovu byla 20.7.
17. srp 2009 v 10:45  • Odpověz
Pokud by si to zkoušela sama tak ve vaně je to nejpohodlnější , nejdostupnější a tak samo se pak i ve vaně provádí samovyšetření před porodem abys věděla jak na to jsi a kdy máš jít do porodnice.
17. srp 2009 v 10:46  • Odpověz
eli: tak to jsem z toho jelen....ted ten tvuj graf teda vubec nechapu.....ovu byla 20/7 a ted je 17/8 neco mi uniklo..... :confused:
17. srp 2009 v 10:48  • Odpověz
Sabi: A manžel by to fakt cítil?? Teď mi říká, že nic necítil, ale on tomu rozumí stejně asi jako já!!! :grinning: :grinning: :sweat_smile:
kramli: Špatně!!! 5.8. Jsem měla ovulaci...Já jsem debil!!! :sweat_smile: :grinning: :grinning: Už v tom mám bordel!!
17. srp 2009 v 11:24  • Odpověz
No právě že on to věděl vždy jako první že budu mít už MS protože si vždy stěžoval že ho tam už zase cítí a podobně.
No a když jsem furt uvažovala jestli jsem nebo nejsem tak jsem to na něho nahrála že mám jako fakt chut a do večera to nevydržím no a pak jsem se ho ptala zda ho cítil tak na mě hledí jak na vola říkám no nic jiná poloha a fakt ho necítil při žádné poloze takže jsem to tak začala podvědomě tušit.
17. srp 2009 v 11:31  • Odpověz
kramli: Tak ovu byla podle testů 4.8. Už v tom mám fakt bordel!!
Sabi: Já jsem si ho právě nikde nenahmatala a ani přesně nevím jak to člověk pozná!!! V tomhle mám ještě nedostatky!!
17. srp 2009 v 11:33  • Odpověz
Ted furt uvažuji kolik si mám koupit plen do zásoby pro mimčo když mají v tescu ty akce na pleny a blbec se nemůžu dopočítat.Já už si to tiž vůbec nepamatuji jakou jsme se sabčou měli spotřebu plen a tak brouzdám netem a koníkem.
A objevila jsem bezplenkovou metodu tak si připadám jak blb protože jsem o tom nikdy neslyšela.
Mrkněte na to : http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=74057&vGroupOffset=0
17. srp 2009 v 11:33  • Odpověz
Sabi: Tak to slyším poprvé!!!
17. srp 2009 v 11:34  • Odpověz
Tak to vypadá nadějně :slight_smile: moc bych ti to přála a víš co ještě den předtím co jsem si ten test udělala tak jsem se toho dne nemohla dočkat takže jsem byla strašně dlouho vzhůru a litovala proč ti magoři v lékárnách už mají zavřeno a proč vlastně ještě lékárny neotevírají.Pak jsem už vyčerpáním usla a třikrát za sebou se mi zdál sen jak si dělám test a je pozitivní a ráno se proberu s úsměvem na rtech že mám pozitivní test a jdu se na něj do koupelny podívat jak se na mě smějí dálnice a test nikde.No úplný magor.
A když jsem si ho dělala tak čekám na dálnice a ono nic až mi zklamáním tekly slzy a už jsem ho měla chut vyhodit , roztrhat, zničit , zapálit, rozšlapat a najednou přímo čumím na něj co se to tam objevuje a jediné co mi vyletělo z pusy bylo ty vole tam je ještě jedna.A už jsem lítala jak magor po baráku a hledala kde je nejostřejší světlo at opravdu vím zda je tam i ta druhá.
Prostě magor
17. srp 2009 v 11:44  • Odpověz
Ahoj holky,
Sabi krásněj článek moc hezky jsi to napsala.K té bezplenkové metodě, zrovna nkdy minulý nebo před minulý týden jsem o tom slyšela, na Frekvenci jedna je od 125hod Baby boom s Tomášem Krejčířem a řešili tam, zda látkové nebo papírové pleny a volala tam nějaká paní a o tomto mluvila, tak jsem taky docela koukala, ale něco na tom určitě je.
Taggy tak jak jsi dopadla u dr?A jak bylo v Praze?
Lancy jaká byla dovča?Ježiš s maminou mě to moc mrzí, doufám, že to je dobré, drž se.
Lina a Blondy, gratuluji k dobrým, zprávičkám od dr.
Klaruška držím palce ať je vše o.k.To jste si teda krásně užívali na dovče, viď.A co tchánovci uklidnilo se to?
Nany a co vy na dovče?Jak bylo?
Eli s tvým manžou mě to teda moc mrzí, doufám,že se mu to rychle hojí, naraženiny bolí víc jak zlomeniny, to je pravda, tak ať je brzy o.k.A jsem zvědavá na tvé testování, věřím v to, že to bude o.k.
17. srp 2009 v 11:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.