• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
sabi: taky by me to zajimalo jak to dopadlo...

A kde mame Elisku, jsem napnuta, jestli sem mela pravdu :wink:
18. srp 2009 v 07:42  • Odpověz
já myslím, že eliška se tu ukáže až později, určitě musela manžela předat do dalších rukou a potom teprve mohla jít do lékárny
18. srp 2009 v 07:48  • Odpověz
dobre ranko kocky :slight_smile: jeee, tady se schyluje k testovani? :dizzy_face: to si pockam na vysledek :dizzy_face: :dizzy_face:
18. srp 2009 v 07:58  • Odpověz
aja: jj urcte mas pravdu...

maja: jj Eliska bude testovat, ale podle me je to na 99.9% tutovka :wink:
18. srp 2009 v 08:16  • Odpověz
Ahojik holky,
taky jsem na eli zvědavá, ale přečtu si asi až odpoledne, jedeme pracovat......tak pěkný den všem
18. srp 2009 v 08:52  • Odpověz
Ahoj holky,
taggy tak teda vydrž uvidíš, třeba to do té doby přijde samo, ale je to hrozné 59 DC je prostě dost :frowning2: A to bolení příška při milování je taky dost divný, né?
Tak Eli šup šup jsme nedočkavé a napnuté :slight_smile:
18. srp 2009 v 09:00  • Odpověz
No s kámoškou je to hrozné. Božatko moje to prožívá ještě hůř než jsem na tom byla já.
Já měla aspon tu výhodou že jsem měla sabinku malinkou takže byt dítě cítí že s mamčou něco je a něco ji bolí tak netuší co ale nic jsem ji nemusela vysvětlovat.Rozhodnutí které jsem udělala jsem udělala jen sama za sebe.

Kdežto oni mají 5letou holčičku , která rozumu pobrala opravdu hodně takže všechno chápe.
No tatínek se prostě před týdnem sebral a odešel z bytu z ničeho nic.Nadále ji volal a podobně říkal že má ted plno fušek takže to musí udělat a přespí vždy u toho komu tu fušku dělá.No ale včera přišel k jeho babičce i s ní (a zrovna tam včetně moji kámošky malovali barák) takže ji viděla přes okno malou si zavolal ven a odešli.Malou přivedl zpět a vzkázal že má jít monika ven že s ní chce mluvit.Mezitím malou vykoupala(není přece pes když dá povel tak letí) a malá ji řekla ve vaně: Maminko tatínek už nás nemá rád on má rád tu tetu. Tak řekneme milanovi on nás bude mít rád. No to se monča rozbrečela a řekla malé že mu nemůžou říct (rodinný přítel) protože má svoji rodinu.
Pak šla tedy ven ta ji oznámila že ve 2.měsíci a proč ho pořád otravuje?(monika ji vysvětlila že spolu žijí ,a co ji tvrdil.on to před ní popřel a řekl že ji k ní poutá to dítě(jako k té druhé)??? A to naše nic? no a že už jsou spolu víc jak tři měsíce, takže ji hned řekla že celou dobu co spí sní tak spal i sní)
Pak mu jen řekla že už vyměnila zámky at si jde kam chce ale ona ho nechce (takže tu druhou prosil na kolenou at může zůstat u ní že ji miluje).
Pak se dozvěděla že ta žena má doma další dvě děti bydlí v 1+1 ale v kuchyni má ještě manželský pár s dítětem (ty tam má protože od nich dostává 4tis.na nájem).Děti má ve věku 2 a 5 má je s nějakým slovákem a na celé prázdniny mu je sbalila na sk.Jeho mamka říkal že se určitě vrátí a bude prosit jakmile se děti vrátí z prázdnin.
Když se po 1+1 budou pohybovat 7lidí takže mu tam začne být těsno (hlavně chlapovi ,kterému mu je 36roků a už chce trošku klidu).Tak ted jí celá jeho rodina volá že né že ho vezme zpátky at se na něj vykašle.

Má si dát na internet inzerát.A najde poctivého chlapa jako mám já .
18. srp 2009 v 09:08  • Odpověz
Sabi, tak to je teda huuuustýýýý :slight_smile: chudák holčina

a vy jste se s Michalem seznámili na internetu???
18. srp 2009 v 09:15  • Odpověz
Ahojte holky :slight_smile:
Konečně sem vás dočetla :grinning:
Aji: vy ste teda divoši :slight_smile: to by bylo, aby nebylo :grinning: :wink: :wink:
Majatob: Opravdu nádherné svatební fotečky :grinning:
Eliško: tak testuj, testuj, sem zvědavá :grinning:
18. srp 2009 v 09:28  • Odpověz
Jo já si podala inzerát že hledám muže ..... jsem maminka 4měsíční holčičky ..........
A na závěr inzerátu jsem velkými písmeny napsala : POKUD SI CHCEŠ JEN ZAŠUKAT TAK MI ANI NEPIŠ!!!

No a přišlo mi tolik odpovědí co by mě ani ve snu nenapadlo. Všichni chtěli znát můj příběh že ho ty slova poutají a podobně. Jeden mi napsal že na to musí prostě reagovat protože na tohle se nedá nereagovat že jsem asi pěkná p... , když můžu toto napsat a at si jdu raději hodit mašli.Odpověděla jsem mu že přesně toto můžu napsat i já jemu a mnoho dalších slov ale primitiv jako on mě prostě neurazí.
Nebo jeden od někud z čech se mi neustále vnucoval že se do mě na první pohled zamiloval a on to cítí že jsme si stvoření a chce si pro mě přijet a odveze si mě k nim ,kde maminka,které se taky moc líbím připraví zásnubní hostinu.Protože rodiče jsou taky z jiných koutů republiky a všichni se shodli že já jsem ta pravá. No tak jsem mu hned řekla že je mi to strašně trapné ale vztahy na dálku neuznávám a bohužel jsem se vrátila k bývalému příteli.

Nebo pak jsem si už vymýšlela že se na vztah fakt ještě necítím že jsem to uspěchala a podobně.Nakonec jsem se rozhodla inzerát přesunout na obyčejné avízo protože už jsem z toho byla vyčerpaná (ale nezapírám že psychicky mi to strašně pomohlo, připadala jsem si jak bohyně ,kterou všichni chtějí :grinning: )

No a z avíza se mi ozval michal neptal se mě na příběh napsal mi o sobě nejdůležitější věci žádnou omáčku a sešli jsme se.Na rande jsem šla se spící sabčou v sedačce (kámoška já ti ji pohlídám neber ji tam) vůbec jen at ví do čeho leze.Pozdravili jsme se a hned mi ji bral z rukou (to byl pro mě šok s nedůvěřivostí jsem ho sledovala , za obyčejnou ochotou jsem v tom hledala únos dítěte :slight_smile: (prostě medvědice chránící své mládě))
Posadili jsme se (sabču jsem si přitáhla směrem k sobě :slight_smile: jistota je jistota) a kecali kecali až když už bylo 22hod a lidi se po mě blbě dívali (tak pozdě s kojencem) tak jsme šli u auta mi říká no a pusu mi dej :confused: já ?
Druhý den jsme byli u něj představil mi dceru a na další den jsme šli do zoo a pak ke mně zjistili jsme že od sebe bydlíme asi 8km . A od té doby jsme spolu :slight_smile:
18. srp 2009 v 09:35  • Odpověz
teda, to je jak z červené knihovny :slight_smile: hlavně, že to dopadlo dobře :slight_smile: a ty tu dnes nosíš pod srdíčkem jeho miminko a v občance máš jeho příjmení :slight_smile:
18. srp 2009 v 09:43  • Odpověz
Sabi to je krásný...a žili spolu šťastně až do smrti :slight_smile: Tak ať vám to vyjde a už nikdy v životě nezažiješ žádné zklamání :slight_smile:
Ale ten příběh kamarádky je fakt hroznej, vůbec ji nezávidím a dokážu si představit jak ji asi je.No snad se z toho brzy dostane a potká někoho, kdo si ji bude opravdu vážit a milovat ji.
Ahoj Kali a jak se máš ty?
18. srp 2009 v 09:49  • Odpověz
A víš ještě mu říkám jsem kočka co ? Čumí na mě nechápavě . No proto jsi mi taky napsal že? Skvělá fotka co?
A s ledovým klidem mi říká no ta je ale hrozná ???COŽE??? Já se ti tam nelíbím?
Ne prý jsem dost zmalovaná ale dneska (Stihla jsem jen řasenku) mi to moc sluší.
Tak mu říkám počkej takže já se ti na té fotce vůbec nelíbila a přitom jsi se mnou šel na rande?
Přece odpovídám tomu čí fotka mě zaujme nebo ne?
Smál se mi do očí a řekl že tak to vůbec není že mě napsal jen proto co jsem tam psala tím velkým písmenem.
(Tak to jsem zas nepochopila já) No že si řekl konečně jedna co nechce jen šukat. :angry:

Jo a nedávno mi říkal že jsem pěkně kecala ????? Že nechápe jak nymfomanka mohla napsat tuto větu.
Blbec jeden :angry:
18. srp 2009 v 09:52  • Odpověz
Sabi :slight_smile: ty seš teda pěkný číslo... myslím, že bychom si asi v reálném životě docela rozuměly, škoda že bydlíš až v Ostravě :sunglasses:
18. srp 2009 v 09:56  • Odpověz
A víš že s michalem to hodně probíráme co a jak říkala jsem mu jak znásilnuješ manžílka.
Michal zas nahodil kmínky a melouny a říká no jo taky je asi sympoš jako já taky ho všichni chtěj vždy a všude.
Hele hele to je jednoduché nahodíš kmínky melouny a už všem tečou sliny :angry:
18. srp 2009 v 10:01  • Odpověz
Trasa Jihlava Ostrava Celková délka: 271.2 km
Celkový čas: 3 hod. 22 min
18. srp 2009 v 10:03  • Odpověz
:grinning: :grinning: Ájo, Sabi :grinning: vy mě bavíte
18. srp 2009 v 10:04  • Odpověz
Holky když ted študuji kdo odkud je a dívám se na místo srazu tak asi fakt nejlépe vychází to brno.
18. srp 2009 v 10:06  • Odpověz
To víš Luss, jsme se sabčou pěkný úchyláci :slight_smile:
já v neděli vytáhla svůj starej telefon a v něm jsou uloženy všechny sms, který jsme si s MM psali, když jsme se seznámili - první rande, první sex v autě, atd. teď když to tak pročítám, tak mi to přijde úplně ftipný, v jedné sms mi psal, že vždycky budeme kamarádi a můžu mu kdykoli zavolat a on přijede a užijeme si :grinning: a tak se taky stalo s tím rozdílem, že jsme manželé :slight_smile:
18. srp 2009 v 10:10  • Odpověz
holky teda ja vas dneska nestiham :grinning:
Aja a Sabi, nejste vy nejake ztracene dvojcata ? :grinning: :grinning:
18. srp 2009 v 10:11  • Odpověz
No možná že jo i věkově by to sedělo. :grinning:
18. srp 2009 v 10:12  • Odpověz
Ájo neboj myslím, že my jsme ještě větší úchyláci než vy, máme taky pěkný věci, ale to fakt nebudu psát, ale takový místa, kde jsme to dělali se kolikrát nedají ani vymyslet :grinning: Ale myslím, že nás takových je víc :wink:
18. srp 2009 v 10:18  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem dočetla ten vás včerejšek a docela se pobavila :grinning:.
Byla jsme po ránu cvičit v posilovně a je mi nádherně. Jen je tady hrozné vedro, fůj :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Tak jsem zvědavá co ta Eli :sunglasses:
18. srp 2009 v 10:18  • Odpověz
lussyn, já bych řekla že takových lidí je většina,jen ne kaqždeý o tom mluví a nebo to považuje za něco divného nebo neobvyklého :grinning:
18. srp 2009 v 10:20  • Odpověz
Tak už jsem to vyhledala při srazu v Brně.
Ždár n.s. 76km
Louny 274km
Pardubice 140km
Uherské hradiště 76km
Jihlava 86km
Ostrava 187km
Praha 206km
Příbram 250km
Litoměřice 274km
Frýdek Místek 169km
Kladno 241km

A letadla letí i na Brněnské letiště.

Pokud jsem na někoho zapomněla tak se omluvám ale vy už si to dohledáte. :slight_smile:
18. srp 2009 v 10:23  • Odpověz
Nic eliška tu není tak já jdu uklízet at michala netrefí šlak.
Zítra jdu na ten ultrazvuk a pak rovnou jedu na sk.
Pojedu po dálnici přes Brno tak kdyby se ti Jihlavo chtělo jet do Brna tak bychom mohli dát někde kafčo :wink:
A vracíme se v neděli.
Tak pokud už tam nebude pupečník a bude vidět menší pupečníček nebo taky žádný pupečníček ani midi pidi tak vám to v neděli napíšu.
18. srp 2009 v 10:27  • Odpověz
sabi dávej na sebe pozor, já bych ráda do brna zajela, ale musím dřepět v práci :frowning2: užij si chatu s děckama :slight_smile:
18. srp 2009 v 10:29  • Odpověz
Já tam jedu až zítra.
Ultrazvuk mám 13.30hod a pak teprve vyjíždím . v brně jsem za 2hodky a něco.Takže počítám že v Brně budu asi v 16hod.
18. srp 2009 v 10:43  • Odpověz
Lussyn: Dík za optání :wink: Mám se docela dobře :wink: S manžílkem se tulíme jako o závod a teď už jen čekám, kdy příjde OVU :slight_smile: Sme se rozhodli, že v srpnu počneme :grinning: :grinning: :grinning:
18. srp 2009 v 10:46  • Odpověz
kali, tak držím palečky :dizzy_face: . Konzumuješ ještě stále jeřáb? :confused:
18. srp 2009 v 10:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.