• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Lin: Ještě strach je, ale už mnooooooohem míň!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. srp 2009 ve 12:38  • Odpověz
sakra - těhule vítězí, už je to 9/8 :grinning: :slight_smile:
18. srp 2009 ve 12:39  • Odpověz
Aji: ty budeš určitě další!!! :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. srp 2009 ve 12:39  • Odpověz
No super , mudr ti to aspon hned za čerstva potvrdí.
No super ježiškote ten bude nadšenej.
Ale nesmíš se u toho hned štětstím rozplývat jinak to pozná musíš mu to předat úplně v klidu jako by se nic nedělo.Jako bys mu tam v tom balíčku dávala jen obyčejný paralen.

A pak nám musíš popsat jak to probíhalo.
18. srp 2009 ve 12:42  • Odpověz
jinak jsem se rozhodla, že já jsem si to špatný vybrala za celou naší diskusi, takže vy ostatní těhulky součansé i budoucí můžete být v klidu, protože budete OK :slight_smile:
18. srp 2009 ve 12:43  • Odpověz
ale byla by to p*del, strřit mu ty testy do krabičky od paralenu :slight_smile: :grinning: :sunglasses:
18. srp 2009 ve 12:44  • Odpověz
Sabi: Doufám, že to zvládnu!!! :wink: :grinning:
Myslíš, že něco uvidí??? Nenii ještě brzo???
18. srp 2009 ve 12:45  • Odpověz
Jojo už to vidím božatko moje donesla jsem ti prášky proti bolesti raději si hned jeden vem. A za zády mít schované botičky. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
No já bych se asi počůrala smíchy. :grinning:

No určitě uvidí jinou sliznici a možná už malinké vajičko no uvidíš.Bude vědět co má hledat a určitě si poradí.
18. srp 2009 ve 12:50  • Odpověz
sabi: dekuju za odkaz..... :wink:
Ty vole no to si snad delas srandu s tou zenskou v tom albu ne??? No ja cumim jak puk, pry vyskocila jsem si na stul 3x zatlacila, ty jo to videla nekde v TV nebo co....ja uz se vidim jak polezu po zdi a urcite budu skakat na stul....oh boze, no sice ma male mimi 47 centaku a 2.70 ale i tak.... :grinning:

eli: no kruci nerikala jsem ti to ty trdlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Gratuluju opravdu hodne :slight_smile: konecne bude klid :grinning: :grinning: :grinning:
18. srp 2009 ve 12:56  • Odpověz
Já měla ještě menší 42cm a 2250g a hysterčila jsem.
18. srp 2009 ve 12:57  • Odpověz
eli: zalezi jak daleko presne jsi....ja jsem byla u mudry na konci 5tt a videla krasny gestacni vacek a o tyden pozdeji v 6+0 tt uz jsem videla srdicko :wink:
18. srp 2009 ve 12:58  • Odpověz
sabi: tak ta zenska ze bud trhla a nebo ma posunuty prah bolesti nekde na bodu mrazu, me to pripada jak kdyby popisovala cestu na nakup :grinning:
18. srp 2009 ve 12:59  • Odpověz
Právě proto jsem tu vložila ten odkaz at vím jestli to jen já nechápu nebo nás je víc.
Já byla ráda že mě odvezli až k porodnici litovala jsem každého kroku který bych musela udělat navíc a né tam ještě hladit nějakou kočku při porodních bolestech.
Jsem ráda že nejsem jediná , která nevěřícně vrtí hlavou :slight_smile:
18. srp 2009 ve 13:05  • Odpověz
Ještě se dívám na svou propouštěcí zprávu a brala jsem magnesium 2-2-2
a přijímali mě s TK 140/80 a tepovou frekvencí 145/min, čípek spotřebován, branka 8cm, klene se vak blan,hlavička naléhá.
Je sice pravda že ona tam šla při 4cm ale já si to nedovedu představit ani při 4cm.
18. srp 2009 ve 13:13  • Odpověz
sabi: naprosto te chapu :wink:
18. srp 2009 ve 13:18  • Odpověz
18. srp 2009 ve 13:19  • Odpověz
jeee, eli, gratulace ke // :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. srp 2009 ve 13:28  • Odpověz
majatob: Děkuj..... :dizzy_face: :dizzy_face:
18. srp 2009 ve 13:35  • Odpověz
sabi: no dalsi mazec....bych se na nejake vareni nebo uklizeni vybodla....ta pani je nejaka crazy :sweat_smile:
18. srp 2009 ve 13:38  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Takže až budete tvořit albíčka po porodu tak takhle mají vypadat jasné :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
18. srp 2009 ve 13:47  • Odpověz
sabi: no ty svoje hystericke sceny tam asi psat nebudu....ale natocim si to na DVD a dotycne pani ho poslu se slovy: tak takhle vypada ''prava ceska porod'' :grinning: :grinning: :grinning:
18. srp 2009 ve 14:03  • Odpověz
eli, no vidíš holka, velká gratulace :dizzy_face:

Tak jsem četla taky ten odkaz ohledně porodu. Hold někdo to má rychlý a někdo ne... Ségra při třetím taky uvařila ještě oběd pro děti, pak se najedla a pak až jeli do porodnice, kde se malá asi do půl hodinky narodila absolutně bez jediného problému a den po porodu vypadala lépe než já :grinning: , když jsem za ní přišla, takže je to fakt individuální :wink:
18. srp 2009 ve 14:06  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Na z toho bude na větvi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. srp 2009 ve 14:06  • Odpověz
ftípeček na zasmátí na odpoledne :slight_smile:

Proč se nevěsty vdávaj v bílým ?
# Je to standardní barva spotřebičů pro domácnost.
18. srp 2009 ve 14:08  • Odpověz
aja, hm, ten je dobrej :grinning:
18. srp 2009 ve 14:13  • Odpověz
Teda vy dneska krafete, nestíhám vás dočítat.
Eli tak ještě tady - moc velká gratulace, to je úžasný, no neříkaly jsme ti to.Ty musíš být dnes super šťatná viď, moc ti to přeju a jsem zvědavá na reakci manžílka.
Sabi ty máš všechno zmáklý, dokonce už jsi mám zjistila kolik km to má kdo do Brna, no super :grinning: Užij si krásný volníčko a v pořádku dojeď.
Kali, moc držím palce ať to vaše tuleníčko má ten nejlepší účinek.A správnej přístup, prostě jste se rozhodli, že v srpnu se to povede, tak se to povede, to ti schvaluju, žádný brečení a kňourání, že se to nepovede, to je k ničemu :wink:
Blondy, co ty holka jedna :slight_smile: jak je?
18. srp 2009 ve 14:25  • Odpověz
SNESITELNÁ LEHKOST BYTÍ
To čumíte-bílé huby
zaplatíte za mě dluhy
z vašich daní za práci
cikáni se vyplácí

Do práce já nechci chodit
starou budu nutit rodit
svinčík dělám kolem domu
jak je zvykem mnoha Romů

Kolem sebe všechno zničím
na krádeže pakáž cvičím
řádně platit nemám zájem
energie ani nájem

Kam já vkročím, kde se mihnu
stoprocentně něco švihnu
u kanálu krycí mříž
na hřbitově zase kříž

Na chlast dobrá každá pětka
něco vysouloží štětka
a podpora v řádné výši
blahobyt mě značně zvýší

Zničený byt prodám tady
v létě letím do Kanady
tam dostanu další mamon
já si žiju jako baron

Až přiletím zase zpátky
nárok mám na ušlé dávky
a pohodu v novém bytě
v žádanější lokalitě
18. srp 2009 ve 14:30  • Odpověz
To je dobré ale smutné na tom je že je to vlastně pravdivé a my s tím nic nezmůžem :angry:
18. srp 2009 ve 14:35  • Odpověz
jj, je to tak, ale je to vtipně napsané :slight_smile:
18. srp 2009 ve 14:37  • Odpověz
Jo jo naprostá nespravedlivá pravda.
Tak jsem holky zvědavá, kdo bude další těhulka.Typuju to na Kopretinku, jsem zvědavá s čím se vrátí z té dovči a co Nany je už 33DC, netají nám něco?Co se vrátila z té dovči, tak se tu moc často nevyskytuje.A samozřejmě všechny ostatní, to by byla prča, kdyby jsme už v září měly tabulku jen těhulkovskou.Teda nevím co ta Taggy :frowning2:
18. srp 2009 ve 14:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.