• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Macinku a kdy budes testovat???? TAdy na te strance to jede jako po masle....verim, ze i ta ktera otehotnet nechce a napise sem, tak je "skoro" tehotna :slight_smile:
14. dub 2009 v 10:42  • Odpověz
Lin no testovat budu asi zítra pokud teda nedorazí ms :sweat_smile:
14. dub 2009 v 10:47  • Odpověz
budeme tu cekat jako na trni...
14. dub 2009 v 10:50  • Odpověz
Ahojky holky, můžu se zeptat, někdo tady psal, že pijete nějakou vodu? O co jde?
14. dub 2009 v 11:00  • Odpověz
Ahoj holky,

konecne mam cas procist nove prispevky :wink:

Lin, gratuluju !!! Ani me to neprekvapilo..rikala jsem si, ze do tretice vseho dobreho..a je to tady :grinning:

Takze, kdo ted..ze by Macinek :wink:
14. dub 2009 v 11:01  • Odpověz
Taggy: Aja prisla s tim, ze jeji kolegyne dela nekde u koni a ze po poziti nakyho mistniho pramenu tam kazda otehotni..snad i vc.kobyl :grinning:

Ajo, pisu to tak spravne :confused:
14. dub 2009 v 11:21  • Odpověz
Ahoj Nany, jj píšeš to správně... :slight_smile:

taggy pro vysvětlení, je to jen taková srandička, ze srandy mi ta kolegyně taky přinesla 1 petku, tak jsem ji minulý týden hned do MS vypila, abych jí její poznatky a domněnky případně potvrdila. No a holky tady na MK říkaly, že pokud se zadaří, tak to prý mám začít prodávat...
14. dub 2009 v 11:25  • Odpověz
Tak muž rozhodl že se bude testovat už dneska, takže zítra dám vědět :wink:
14. dub 2009 v 11:29  • Odpověz
aja, nany: aha, tak díky za vysvětlení....já jsem zase slyšela o nějakých čajích, po kterých se prý těhotní....ale já teda nejdřív zkusím účinky této stránky a pak až kdyby to nešlo, tak budu pátrat po jiných metodách....
hrozně vám to těhotnění teď přeju, a zároveň závidím....my až po svatbě, která bude v září, nejdřív začnem už v srpnu....už chceme oba dva hrozně moc, ale ještě musíme dořešit bydlení a práci, takže jsme řekli, že teď ještě počkáme......
ale už bych moc chtěla taky.....
14. dub 2009 v 11:41  • Odpověz
holky, voda dobra, caje taky, ale hlavne nezapomente znasilnovat!!! :grinning: Bez toho to fakt nepujde....
Jinak ja vcera manzelovi u obeda predala zabalene boticky....kdyz to rozbalil, tak na me nejdriv koukal jako ze dobra sranda a co tim chci rict...tak jsem mu rekla, ze budeme mit miminko...a on na me a jak to vis? Tak jsem mu ukazala ty tri testy, uz v slzach(asi jsem citlivka) a stale se me ptal, jestli je to jisty? jestli se nemohly splest...atd...a pak me v slzach taky objal... :slight_smile: A jeste vecer v posteli se me ptal, jestli jsem si nedelala srandu.... :grinning:
14. dub 2009 v 11:53  • Odpověz
Taggy, máš podzimní svatbu, já ji taky měla, ale v říjnu a je to nejkrásnější doba pro svatbičku. Zlatý listí vypadá na těch fotkách bezvadně :slight_smile:
Neboj společně tady všichni dosáhneme na //.
Koukala jsem, že jsme skoro stejně staré, jak reaguje tvoje okolí na svatbu?
14. dub 2009 v 11:54  • Odpověz
Lin, tak to je skvělé... Já už vidím toho mýho opičáka, jak bude dělat ksichty a dělat si ze mě srandičky...

jsou to chlapi nechápavý... :sunglasses:
14. dub 2009 v 11:56  • Odpověz
Lin, se Ti to rekne znasilnovat.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ja si to planovala na celej prodlouzenej vikend (MM byl na sluzebce do patku) a snazeni bylo jen PA+SO :sweat_smile: Pac pak jsme sli na pivko a tak..a bylo po planech. Doma jsem oba padli za vlast :grinning:
14. dub 2009 ve 12:12  • Odpověz
holky ale bacha, nekde jsem cetla, ze kvalitni spermie se tvori obden.... :slight_smile:
14. dub 2009 ve 12:22  • Odpověz
Ahoj holky, všechny Vás po Velikonocích zdravím:slight_smile:

Trošku už jsem začala s dočítám příspěvků, ale 5 dní co jsem tu nebyla je znám a určitě mi to ještě nějakou chvíli zabere. Je dobře,že se to tu tak krásně rozjelo. Hned nám při tom čekání bude veseleji:slight_smile:.

Vítám nově příchozí a gratuluju holkám ke krásným // čárkám! A nám ostatním přeju brzké nalezení!
Už aby byl začátek května a my se také mohli s manžou vrhnout na snažení.
14. dub 2009 ve 12:24  • Odpověz
Jj, taky jsem to cetla, ale kdyz my jsme se asi 3 dny nevideli :grinning:

Lin, a jaky "vyrobni" postup byl vlastne u Vas :sunglasses: :dizzy_face:
14. dub 2009 ve 12:24  • Odpověz
25. jsem mela ovulaci...(manzel mi ji vypocital :grinning: ) a 21.,23.,25.,27.,29.,a 1......a 12.4. = // na testu :grinning: Asi to zabralo...a nebo to byla velka nahoda.... :slight_smile:
14. dub 2009 ve 12:31  • Odpověz
Teda, tak to je opravdu super... Tam to bylo pojištěné ze všech stran :sunglasses: Taky to mám v plánu, ovulace by měla být asi zítra, tak jsem to pojistila včera, snad ještě dnes a zítra to zakonzervuju a to by bylo, aby nebylo :grinning:
14. dub 2009 ve 12:39  • Odpověz
14. dub 2009 ve 12:41  • Odpověz
aja: já mám svatbu ne podzimní, ale ještě skoro letní.....bereme se pátého září, takže prosím nepřivolávej žádné listí, máme svatbu venku, na mole rybníka, tak já věřím tomu, že bube jěště krásné léto a hlavně teplo a nebude pršet....
jinak mně bude teprve v červnu 22, ale můj přítel má 33....věkový rozdíl nijak nepocitujem, jedině v tom dobrém......a okolí. jelikož jsem už dva a půl roku v práci, pracuju jako redaktorka v novinách, tak si, i když vypadám prý mladší, spousta lidí myslí, že je mi už tak čtyřiadvacet pětadvacet......a můj přítel vypadá tak na sedma osmadvacet, takže u nás to vlastně všem přijde normální ta svatba a i plánované mimi......prý to každý čeká..... ty ses setkala s negativními reakcemi?
14. dub 2009 ve 12:43  • Odpověz
Lin, vy jste byli fakt důslední :sweat_smile: Mno, ale povedlo se, to je hlavni :slight_smile:

Ja si OVU vypocitala na 10/4, bricho me bolelo jako cert. Na OVU testu ze ČT se objevila druha carka, ale rozhodne nebyla stejne silna..dalsi uz jsem nedelala. Je zajimavy, ze hlen se u me objevil vcera a dnes, tak jsem z toho takova zmatena :fearful:

Kazdopadne na ten druhy kvetnovy svatek chceme jet do nakyho penzionku, takze.. :sweat_smile:

Taggy, bud v klidu - MM je starsi o 13 let :sunglasses:
14. dub 2009 ve 13:00  • Odpověz
Mě je 23let a mému snoubenci který bude 20.6.09 již mým mužem bude 35let.
To je 12letý rozdíl no a co.
Milujeme se tak co. :slight_smile:
At si každý říká co chce , nežiju s těmi ostatními ale s ním.
A nám to klape tak co.
Já i michal jsme v čínském zvěrokruhu tygr. :slight_smile:
14. dub 2009 ve 13:10  • Odpověz
Ahoj holky,pár dní jsem se sem nedostala a nestačím se divit, jaké změny se tu udály :slight_smile: .Tolik těhulek už tu máme :dizzy_face: !!! To je krásný, moc, moc gratuluji!!!!
My jsme teď byli na takové menší dovolené v lázních Bohdaneč. Bylo tam krásně a asi hlavně sluníčko a pohoda přispěla k tomu, že jsme zahájili snaženíčko :slight_smile: :dizzy_face: .
Jinak Kopretinko, Ty ses mě myslím ptala, co dostal Tomášek k narozeninám. Takže od nás takovou tabulku na kreslení, potom autíčko na ovládání(to se líbilo hlavně tatínkovi, ale Tomík z něj má kupodivu taky radost :slight_smile: ),nějaké knížky a krásná zvířátka od firmy Schleich,která jsou jako živá :slight_smile: .Potom od babiček dostal skluzavku, velikého plyšového krtka a různé oblečení, knížky,atd.
V tu sobotu na narozeninky jsme se byli taky fotit v ateliéru, což byl ovšem veliký zážitek, protože Tomíka to nebavilo. Zásadně nechtěl dělat nic z toho, co chtěla paní fotografka a nakonec to dopadlo tak, že se mu povedlo zkopnout dort a svíčky uhasit o zem :grinning: . No ale něco se vyfotit ztihlo, tak nějaká památka taky bude a myslím, že vzpomínat na focení budeme ještě dlouho :slight_smile: .
14. dub 2009 ve 13:18  • Odpověz
Sabi,to je presny. Ja to taky nikdy neresila, proste jsme na stejny vlne, tak co, ze :sunglasses:
14. dub 2009 ve 13:20  • Odpověz
tak já jsem ráda, že je mezi námi dvanáct let rozdíl...já si nějak s klukama, který je dvacet, třiadvacet nemám co říct....připadají mi jako děti, kteří bydlí u maminek a nemají absolutně žádné zkušenosti ani zodpovědnost.....ale každý je jiný. každopádně mně to vyhovuje, není mezi námi dvacet a víc, takže to každý přijímá normálně, berou nás, že k sobě patříme a ten rozdíl nikdo nepozoruje....a taky naše rodiny to přijaly skvěle, takže já si nemůžu stěžovat
14. dub 2009 ve 13:21  • Odpověz
Ahoj holky.Všem tehulim moc gratuluju;)My jsme diky tem lázním tomu snažení bohuzel tento mesic moc nedali,takze s tim vůbec nepočítám.Ale květen to jisti;)V sobotu uz jedu konecne domu,tak pak budu psat častěji.A doufam ze to zázračné působení stránek bude mit pozitivní vliv i na me;)Tak zatim a moc vas vsechny zdravím;)
14. dub 2009 v 15:56  • Odpověz
Ahoj holky.Doufám, že nevadí, že jsem mezi vás přišla.Je mi 28 let(za měsíc a půl už 29) a před měsícem jsem byla na revizi dělohy - zamlký potrat v 10tt.Bylo to strašné, první těhotenství a hned dopadlo takhle,ale je to za námi. Teď čekám na první porevizní mršku a pak se do toho chceme znovu pustit.Vše necháme na přírodě, nic nebudeme řešit a uvidíme za jak dlouho se nám zadaří.Miminko si moc přejeme a moc se těšíme.Chtěla jsem se zeptat jaké máte fígle, jestli jíte nějaké vitamíny atd nebo vše necháváte tak, jak je?
14. dub 2009 v 16:22  • Odpověz
Ahoj lussyn, vítám tě......taky jsem se přidala teprve nedávno, ale my budeme zkoušet miminko až v létě.....
tady tato místnost je prý zázračná a kdo do ní vstoupí, čeká prcka hned...... :slight_smile:
tak ti držím palečky
14. dub 2009 v 16:26  • Odpověz
taggy :slight_smile: :wink: ,tak to je super, chtěla bych začít věřit na zázraky.A neboj na vaší svatbičku bude určitě nádherně, září bývá poslední roky hezčí než srpen, takže to určitě vyjde.A možná už budeš schovávat ve svatebních šatech bříško.Držím palce.A všem snažilkám ať to trvá co nejkratší dobu a brzy se můžeme těšit z // na testíku.
venku je tak náááádherně, že se všechno přeci musí podařit, né???
14. dub 2009 v 16:38  • Odpověz
lussyn: přítelkyně mého kamaráda taky takto potratila a pak, jak mohla, hned zase otěhotněla a v polovině června, za dva měsíce bude rodit jejich chlapečka......takže věř tomu, že ti to taky dobře dopadne......
já taky věřím tomu, že to vyjde hned tady nám všem.......a moc se těším
14. dub 2009 v 16:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.