• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
lussyn, no je pohoda :sunglasses: . Konečně po dlouhé době nic nemusim, žádná návštěvá mě "neotravuje", nebýt toho nesnesitelného vedra tak pohoda. Nikdy jsem si klimošku přes den nepouštěla, ale dneska jsem to už nevydržela :grinning:
Taky jsem zvědavá s čím se Kopretinka vrátí :grinning: . A Nany už je z dovolené zpět? :confused:
18. srp 2009 ve 14:44  • Odpověz
18. srp 2009 ve 14:54  • Odpověz
no tak to ne... :rolling_eyes: to je úplně šílený, ten kozel na začátku mě dostal do kolen... ty matky bych do toho navlíkla jako první, ať si zkusí jaké to je být drakem a pochybným ocasem...
18. srp 2009 ve 14:56  • Odpověz
no na foceni se to da, ale proboha tohle snad normalne ty deti nenosi nebo jo :confused: :zipper_mouth:
18. srp 2009 ve 14:59  • Odpověz
Ale ten králíček je sladoučkej to musíš uznat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. srp 2009 v 15:02  • Odpověz
jo králíček by byl sladkej na smetaně :wink:
18. srp 2009 v 15:05  • Odpověz
To určitě nenosí, to snad bylo jen na to focení, náhodou já mám fotky od A. Geddes ráda :slight_smile:
18. srp 2009 v 15:06  • Odpověz
aja: no tak toho bych si dala :wink: :grinning:
Holky ja mam vubec takove chute na nezdrave jidla, nejradeji bych furt jedla nejake omacky, mam hroznou chut na segedinsky gulas tak si ho asi uvarim o vikendu :wink:
18. srp 2009 v 15:21  • Odpověz
Teda vy kecáte, nestíhám vás dočítat......
sabi: buchlov je hrad tady kousek, otvíračku ti už aja vysvětlila, jsou tam samozřejmě každý den. a kousíček od toho je zámek buchlovice, s velkou zahradou, bývají tam hodně i svatby.......
lussyn: já taky nevím, co se mnou.....začala jsem včera zase popíjet ten můj kontryhelový čaj a přemýšlím, jak si MS vyvolat......a zatím jsem nic nevymyslela......
eli: moc moc gratuluju a pak napiš, jak jsi to řekla manžílkovi......a ne že teď začneš stresovat nanovo, že se mimi neudrží a tak......věř tomu, že bude vše v pořádku......
18. srp 2009 v 15:21  • Odpověz
Taggy já nevím co zkusit horkou vanu?To jsem někde slyšela, jinak fakt nevím :frowning2:
Kramli tak si ho dej, zdravý nezdravý to neřeš, jes prostě to na co máš chuť, tělo si samo řekne co potřebuje a myslím, že takovej gulášek ti ublížit nemůže :grinning: :grinning:
Holky těhulky a jak jste na tom s váhou?Přibíráte nebo ne?
18. srp 2009 v 15:28  • Odpověz
lussyn: jj, já taky, ale v takovým vedru že bych ležela v horký vaně?? se mi teda moc nechce. taky jsem slyšela červené víno, ale to mi fakt nechutná....
18. srp 2009 v 15:30  • Odpověz
Já jsem už přibrala kilo :angry: :angry: :angry:
18. srp 2009 v 15:37  • Odpověz
Tak jsem byla na gyndě, ale ještě nic vidět neni....8.9. jdu znovu na kontrolu a prý by už mělo být něco vidět...Možná i srdíčko.... :dizzy_face: :dizzy_face: Podle sliznice jsem prý těhu, ale za 2 týdny se uvidí jestli je všechno tak jak má být!!! Nejspíš odpovídám začátku 4tt :dizzy_face: :dizzy_face:
18. srp 2009 v 15:38  • Odpověz
eliško, to je jasné, že odpovídáš 4tt, dál být ani nemůžeš... :wink:
18. srp 2009 v 15:40  • Odpověz
Ale podle modrého koníka už 5tt, tak se v tom nevyznám.... :unamused: :wink:
18. srp 2009 v 15:40  • Odpověz
luss: jj neboj, jestli se mi bude chtit varit tak si ho dam :wink:)
sabi: bud v klidu, ja 2 :slight_smile:

eli: no vidis to jdes o den drive nez ja :wink: Neni to spis zacatek 5.tt ??
18. srp 2009 v 15:42  • Odpověz
Taky si myslím, že jsem začátek 5tt, tak snad bude vše OK :dizzy_face: :dizzy_face:
18. srp 2009 v 15:42  • Odpověz
teda vy jste toho zase napsaly :unamused: to se mi ani docitat vsechno nechce :slight_smile:
eli, tim se nenervuj, ja jsem byla podle kona 7tt a doktorka mi rekla, ze odpovida asi 5tt a ted uz jsem naprosto ukazkove odpovidala 12tt, tak jak to melo byt :slight_smile:
luss, ja zatim hubla, ted se to zastavilo, tak uvidime jestli uz nejaky kilicko pribude..nemame doma vahu, tak nevim :grinning:
18. srp 2009 v 15:45  • Odpověz
No jo jenže já už ty kilča mám vybráno na tolik těhu dopředu až je mi z toho špatně.
No nic ted si to papkání ještě užiju a pak asi zamknu nebo nejlépe zahodím ledničku.
No vlastně to mi asi nepomůže nemám pocit že bych se nějak přecpávala ale chce to pohyb.
Takže je to jasné je to zanedbaný sex (michal by mi na to řekl : co jiného může říct nymfoš :grinning: )
18. srp 2009 v 15:45  • Odpověz
Sabi kilo :grinning: to je jako hodně?
Eli tak hlavně ať je všechno jak má být.Už jsi to vymyslela, jak to řekneš?
18. srp 2009 v 15:47  • Odpověz
koupila jsem přáníčko a do toho napsala textík... Jako za miminko a koupila takový přívěsek...Super táta :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a testíky u toho a všechno jsem to dala do krabičky!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
18. srp 2009 v 15:48  • Odpověz
eli: a kdy to predas??? :slight_smile:
18. srp 2009 v 15:50  • Odpověz
eli: tak to je super, no vidiíš.....
18. srp 2009 v 15:51  • Odpověz
jaký text jsi napsala?
18. srp 2009 v 15:51  • Odpověz
Jů Eli, tak to je hezký tak to pak vyfoť a dej do albíčka i s testíkama, ať můžeme kouknout :slight_smile: Jo ten přívěšek, vím jaký myslíš, mají ho třeba ve Sparkysu viď, já ho koupila miláčkovi a má tam napsáno Miláčkovi :slight_smile:
18. srp 2009 v 15:57  • Odpověz
Holky, dneska večer..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Sabi: Co mě zrovna napadlo....
Ahoj tatínku, jsem zatím u maminky v bříšku, ale už teď se na Vás oba dva strašně moooc těším. Pokud bude všechno tak jak má, tak mě maminka 8,9, uvidí na ultrazvuku. :dizzy_face: :dizzy_face: Budu zatím malá tečka, ale bud Vám dělat obrovskou radost!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. srp 2009 v 15:57  • Odpověz
Eli hezký a kdy má ty narozky?
18. srp 2009 v 16:01  • Odpověz
18. srp 2009 v 16:01  • Odpověz
Sabi: Já to psala, jak mě to napadlo....
Lussy: 11.9. :dizzy_face: :dizzy_face:
18. srp 2009 v 16:04  • Odpověz
Aha, já myslela někdy teď, tak to asi nevydržíš do narozek, viď, to je ještě dlouhá doba, ale bylo by to hezké, ale i tak to je móóód hezký dáreček.
18. srp 2009 v 16:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.