• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
kaci, v dnešní době jsou ty testy udělané pro testování po celý den - lékárnice většinou jen upozorní, že v RANNÍ moči je to přesnější, ale není to pravidlo ani podmínka testování, takže klidně v práci na WC (jaká romantika) si pro svůj klid zatestuj :slight_smile: a držím palečky
19. srp 2009 v 07:25  • Odpověz
v práci jo? No to bude teda pěkná romantika....ale co nadělám, přece nebudu čekat do zejtřka, že?
19. srp 2009 v 07:26  • Odpověz
jestli ti to pomůže, tak se mi dnes zdálo, že jsem s někým testovala (vůbec nevím s kým) a ta pozitivní tam byla tlustější a rychlejší než ta kontrolní čárka, pak mi jakože dr. řekl, že už jsem v 9tt a jakto, že jsem to prý nepoznala??? no už mi hrabe...

ale přeci jen mě trápí jedna věc - už od včerejška mám hodně hnědý až krvavý výtok, je to jen po ránu, tento týden mám ovu-týden, zítra by měla být ta pravá ovu :slight_smile: myslíte, že je to tím, nebo co se může dít???
19. srp 2009 v 07:28  • Odpověz
co budu dělat, když budu těhu? Já se přece bojim porodu.... :grinning: :sweat_smile:
19. srp 2009 v 07:28  • Odpověz
když budeš těhu, tak já budu první gratulant!!!! hlavně bych ti to moc přála, aby tam ty // byly jako řemen a porod zatím neřeš, ten bude až v květnu :slight_smile:
19. srp 2009 v 07:30  • Odpověz
ty brďo, tak s tim ti neporadim, tady v tom se vůbec nevyznám, byla jsem ráda, že jsem pochopila co a kdy je ovulace, pak ty teploty na FF, a tohle se mi ještě nestalo, takže fakt nevim :fearful:
19. srp 2009 v 07:30  • Odpověz
tsss...neřeš prej, já z něj mam hrůzu odjakživa...no nic, musim končit, manža se probudil a bylo by mu to podezřelý, co dělám v půl osmý na netu, tak zatim pa, pak se ozvu :wink:
19. srp 2009 v 07:32  • Odpověz
Ahojky holky.
kacabacka: Mně je zase od rána blbě....Málem jsem pozvracela mámu a ta o ničem ještě neví, tak jsem jí řekla, že mi asi nesedlo jídlo :grinning: :grinning:
19. srp 2009 v 07:42  • Odpověz
ahojky holky :wink:

aja: ja jsem to mela taky, ale az po ovu....asi 2 dny, takove spineni jakoby....takze kolem ovu to nebude nic vazneho... :wink:

kaca: no vypada to nadejne, ja bych ten test 100% zkusila :wink: A ze nebude uplne z ranni moci nevadi, ja jsem si ho delala v 6 vecer a byl pozitivni, ten prvni....
Akorat mi prijde divne, ze ti fertility nevyznacil vubec ovu... :confused: Ikdyz jsi tam mela pozitivni ovu test....

eli: no tak to je jasne :grinning: To uz tam toho 8.9. bude busit krasne srdicko :wink:
19. srp 2009 v 07:52  • Odpověz
kramli: Snad ano.... Koukněte do albíka. Kvalita sice nic moc, ale je tam...
Kramli: Je normální, že pobolívá podbříšek?? :wink:
19. srp 2009 v 07:54  • Odpověz
eli: carecka krasne sili, teplotka se drzi nahore :wink:
A to ze poboliva podbrisek jako pri MS je naprosto normalni....me to tak obcas zaboli jeste i ted :wink: Je to dobra znamka toho ze se v tobe neco deje :wink:
19. srp 2009 v 07:57  • Odpověz
kramli: Tak to jsem hned klidnější.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Děkuju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. srp 2009 v 07:59  • Odpověz
dobre ranko :slight_smile:
eli,parada!!!!
19. srp 2009 v 08:00  • Odpověz
majatob: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Já jsem tak šťastná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. srp 2009 v 08:01  • Odpověz
to verim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: je to nadhernej pocit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. srp 2009 v 08:03  • Odpověz
Čau prej pobolívá podbřišek včera co jsem dostávala za kopance to byl mazec nemohla jsem ani usnout a to už jsem měla ten kojo polštář.
Spí se na něm naprosto perfektně vlastně ještě vůbec nevím zda ho budu na to kojení používat a nebo si ho nechám na spaní. :slight_smile:

Kopance pokračovali až do 23hodin a to už jsem se nasrala a říkám mu jak chceš budu žalovat tatkovi.
Volám michalovi že mu dám břicho k telefonu a on tomu malému freestailovistovi vysvětlí kolik je hodin a že maminka chce spát.Chudák michal ospalý absolutně nechápal co se děje tak poctivě zopakoval co jsem řekla.
A říkám pokud to nezabralo za chvíli ti volám znovu.A fakt už byl klid.
Až do tedka , večer řádí a ted vyspává :slight_smile:
19. srp 2009 v 08:04  • Odpověz
Sabi: To je krásný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. srp 2009 v 08:07  • Odpověz
sabi: to je mazec a pritom je to tak krasne :grinning: Na jednu stranu se na to hrozne tesim a na druhou se toho desim :grinning:
19. srp 2009 v 08:10  • Odpověz
Á mladej už je vzhůru.
Říkám si mám klid mrknu na nějaké podprsenky na netu.Jo to víš že jo.
Takže asi se budem dívat na motocross at má mladej radost.
Já sice to pohlaví ještě nevím ale on to asi fakt musí být kluk michalův vysněnej freestailista a nebo holka - blázen.Ta at klidně jezdí motocross ale na freestail ji nepustím v tom má jako holka utrum.
19. srp 2009 v 08:11  • Odpověz
sabi, teda ty nemáš chvilku klidu, co??? A nebo to je opravdu kluk a jak si zabrousila na ty podprsenky, tak ho to nějak rozbouřilo a dává ti najevo která se mu líbí :slight_smile: :wink:
19. srp 2009 v 08:13  • Odpověz
sabi: :grinning:
Ja jsem si koupila podprdu vcera....je to jakoze tehotenska a zaroven uz i kojici, ma oddelavaci ty kosicky....ty jo ale na netu bych si podprdu asi nekoupila, jsem vceta stravila v te kabince asi 20 minut nez jsme nasli neco co mi padlo a sedlo..... :angry:
19. srp 2009 v 08:15  • Odpověz
Já se jen mrkám co mají nového a pak si tam zajdu a už vím na co se mám přímo zeptat mají pobočku v ostravě.
Tak jen at vím.
A že by se mu to líbilo? No zrovna jsem se dívala na ty tanga jak zrovna tyhle může někdo nosit. :slight_smile:
19. srp 2009 v 08:17  • Odpověz
sabi hod odkaz... :slight_smile:
19. srp 2009 v 08:18  • Odpověz
sabi, já nosím jenom tanga... s normálních "trenek" jsem na nervy... ale asi až budu těhu, tak budu mluvit jinak :sunglasses:
19. srp 2009 v 08:21  • Odpověz
Některé mají moc krásné no ale třeba tyhle s korálkama?
Už se vidím jak někde v nákupním centru sbírám korálky.
http://www.krasnepradlo.cz/rose-passion/

Ale mají tam tolik krásných věcí
19. srp 2009 v 08:23  • Odpověz
aja: no ja tanga nesnasim, hrozne mi to vadi.....nosim je obcas jen doma vecer :sweat_smile: Manzovi se to libi....
Me se ted nejvice osvedcily ty panty, je to super vynalez :wink:
19. srp 2009 v 08:24  • Odpověz
sabi: me se libi treba tahle:
http://www.krasnepradlo.cz/materska-podprsenka/
kde v Ove maji prodejnu???
19. srp 2009 v 08:26  • Odpověz
Tak ted jsem z toho paf já mám totiž otevřených plno oken a zrovna toto má asi prodejnu jen v mladé boleslavě jinak zásilkový obchod.
19. srp 2009 v 08:32  • Odpověz
sabi: no ja jsem to tam prave hledala na strankach a nic jsem tam nenasla :unamused: To je skoda ta cerna se mi vazne libi a je i za fajn cenu :wink:
Tak nahod nejake ostravske :wink:
19. srp 2009 v 08:33  • Odpověz
Tady tito mají pobočku v OV
http://www.linia.cz/damske-spodni-pradlo-podprsenky.aspx

Ale taky jich je plno i v ve futurum tam je triumph a podobně určitě si vybereš
19. srp 2009 v 08:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.