• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
já jsem blb ted na to hledím znovu a to nejsou korálky to jsou růžičky. :grinning: :grinning:
19. srp 2009 v 08:37  • Odpověz
Eliško a co teda manžílek jak to včera dopadlo?
19. srp 2009 v 09:00  • Odpověz
Jo a někdo se ptal kolik je majatob a manžílkovi je jim oboum 22let
19. srp 2009 v 09:03  • Odpověz
čusky, tak test je negativní.... ale prostě nechápu, proč se mi držej teploty nahoře... :angry:
19. srp 2009 v 09:09  • Odpověz
Eliško :slight_smile:
Gratulace velikááááá :slight_smile: Vyšlo to :grinning:

Kačabko: Tak vydrž... třeba ještě čárka vyběhne... :wink:

Mi dneska klesla teplota, tak bude večer tuleníčko ještě o něco intenzivnější než včera a předevčírem... :wink:
19. srp 2009 v 09:13  • Odpověz
kali: hmm, už asi ne, protože tam píšou, že by se měla objevit do 3 minut....
19. srp 2009 v 09:14  • Odpověz
JOjo to jsou kecy dle návodu.
Já sním taky šastla do kouta a pak na to hledím ty vole vždyt je tam druhá.
19. srp 2009 v 09:15  • Odpověz
Kačabko: Myslela sem že třeba zítra nebo pozítří :wink:
19. srp 2009 v 09:15  • Odpověz
sabi: hm, tak to je hustý, vypadaj o dost mladší... ale i tak, ve 22 a už čekaj druhý :slight_smile:
19. srp 2009 v 09:16  • Odpověz
a kolikátý jsi DC ?
Když tak zkus zítra
19. srp 2009 v 09:16  • Odpověz
sabi: teď se nedostanu na FF asi nějakej problém, ale myslim, že 47 DC
kali: ale to by ta čárka byla aspoň slabá nebo ne? Byla jsem se teda ještě pro jistotu podívat...už je to 15 min. a je tam jen jedna čárka....
19. srp 2009 v 09:17  • Odpověz
Kacabacko - ja videla prvni druhou carku az po 10 minutach...

Jinak dobre ranko kocky... :slight_smile:
19. srp 2009 v 09:17  • Odpověz
já si ho snad vezmu s sebou do práce a budu ho furt hypnotizovat :slight_smile:
19. srp 2009 v 09:19  • Odpověz
kaca: no ja jsem jeste koumala ten tvuj grafik a pripada mi ze ovu probehla asi az 36 DC, pripada mi divne ze jsi mela ve 30.DC pozitivni ovu testik.....kazdopadne pokud by ta ovu probehla opravdu az ten 36.DC tak bys dnes byla teprve 12DPO a to jeste vetsinou neni nic videt, tak vydrz do zitrka nebo nejlip do patku a pokud bude teplotka porad nahore tak testni jeste jednou :wink: Jeste nic neni ztraceno :slight_smile:
19. srp 2009 v 09:20  • Odpověz
Ahoj holky,
kacabacko ještě bych být tebou neházela flintu do žita, možná je dost brzy na testování, kolikátý jsi DC?Ta teplota vypadá nadějně, tak držím držím :slight_smile:
Kali tak se pořádně tulte ať ten srpen vyhraje :slight_smile:
Ájo ten výtok bych neřešila, myslím, že by neměl nic znamenat, pokud nebude nějak intenzivní, tak bych ho asi neřešila, ale určitě bych na něj taky koukala jak blázen.
Eli krásný čárečky, normálně ti u nich jihnu, fakt ti to moc přeju, je to krásné, když se na tebe z toho testu kouknou, viď.
Sabí zase jsi mě pobavila, holka ty na to máš talent :wink:
19. srp 2009 v 09:21  • Odpověz
Tak já mám 23 a taky čekám druhé.
Má teorie je taková že raději brzo než potom když už se to nepovede.

Nedávno jsem četla diskuzi kdy mít dítě.
jedna tam psala že až zabezpečí rodinu a našetří dost peněz a budou lepší podmínky ,.......
A ta druhá ji odpovídala že přesně tento názor měla i ona a dle toho se taky řídila jenže ted když přišel ten vhodný čas jim to nejde.Snaží se už 2 roky chodí na asistované oplodnění a nic. A jsou z toho něštatstní .
A pak se tam sama sebe ptá na co to vlastně vše bylo když má všechno a přitom nemá to jediné po čem celý život toužila.
Takže pokud by se mohla vrátit o ta roky zpět co udělala takové rozhodnutí , udělala by naprosto jiné.
lin: a kolikaty den sis delala testik?? :slight_smile:
Kačabko: Vydrž :slight_smile: Ono to příjde :wink:
19. srp 2009 v 09:22  • Odpověz
Kramlinka88 - podle me jsem mela ovulace 15den cyklu a test jsem si delala cca 10DPO(byla jsem netrpeliva..... :grinning: )
19. srp 2009 v 09:24  • Odpověz
sabi: jj ja to taky rikam, ze neni nac cekat....ja si obcas rikam ze jsem snad zacala i pozde....za 14 dni mi bude 26 a cekam teprve prvni, vzhledem k tomu ze se nebranim 3 i 4 detem, tak je to docela nakvap, aby mezi nimi byly nejake rozumne rozdily, abych treba i pracovala jeste mezi detma a taky se nemusi zadarit hned, cim je clovek starsi tim to jde hur....no proste obcas nad tim uvazuju, ale kdyz nebyl vhodny partner, se kterym bych tu rodinu chtela tak se holt nedalo nic delat.... :unamused:
19. srp 2009 v 09:24  • Odpověz
kramli: ok, tak já to zkusím ještě zejtra....taky nevim, v tom grafu se nevyznám...nevim, proč ovu test byl pozitivní a graf nic....
lussyn: 47 DC, díky, tak uvidíme no...
sabi: jojo, to je pravda, že lepší brzo než nikdy, ale já v tom věku rozhodně připravená nebyla, v tom věku jsem se vdávala a chtěli jsme postavit domek, protože mít dítě a bydlet u rodičů v jednom pokoji, to jsem si nedokázala představit, ale snad nejsem ještě tak stará :slight_smile: je mi 25, to spíš asi hrozí těm třicátnicím....
19. srp 2009 v 09:25  • Odpověz
lin: no teda, tak tos byla opravdu netrpeliva :grinning: :grinning: A tys mela nejake priznaky nebo proc sis delala testik? Jen tak? Abys mela jistotu ? :slight_smile:
19. srp 2009 v 09:25  • Odpověz
Já myslím že žena sama pozná kdy je vhodná doba na mimčo.
Ale pokud se budu neustále řídit tím kdy je to vhodné tak se opravdu může stát že se to prostě nepodaří.
A pak budu lítat jak blázen po oplodnování , shánět náhradní matku či adopci a přitom řešení se mi nabízelo již mnohem dřív ale já ho nevyslyšela.Tak na co mi to je.
A jsou co čekají ve 20druhé , takže já v tom nevidím problém.
Některé jsou těhotné už na střední a maturitu dělají už s břichem.
19. srp 2009 v 09:26  • Odpověz
já mám názor takový, že raději budu mít děti dříve a v 30 letech se vrátím zpátky do práce než vypadnout v 38 letech na MD a vracet se téměř v 45 letech s malýma děckama na krku, to asi taky zaměstnavatele moc nenadchne... a hlavně je teď pitomá doba, tak ji raději přečkám na MD a vrátím se plná sil do práce a finanční krize už bude dávno v dupě... :slight_smile:
19. srp 2009 v 09:27  • Odpověz
tak já mažu do práce, objevim se až po desátý hodině, to už tu asi nikdo nebude...tak pa
19. srp 2009 v 09:29  • Odpověz
Kramli - uprimne - ja Ti to snad vedela od "oplodneni"...fakt....vsechno bylo jinak...ja vim, ze rikaji vsichni, ze je to hloupost....ale ja ti poprve v zivote citila ze mi sestupuji vajicka....poprve v zivote jsem mela "PMS" a proste jsem to nejak podvedome vedela...a rikala jsem si....ze se ujistim...ale tomu testu jsem moc neverila...a pak jsem si udelala jeden v den ocekavane menstruace a to uz byla rychlost te druhe carky... :grinning:

Jinak me je 28 a cekam prvni....a musim rict, ze jak rika Sabinecka, tak jsem tak nejak citila, ze je ten spravny cas, ale ani mi nemluvte o tom, jak HROZNE jsem se bala......mam kolem sebe spoustu holek, co otehotnely a behem prvnich par tydnu to potratily, nebo nemohly VUUUBEC do jineho stavu prijit...

Zase na druhou stranu si rikam...jsem tehotna...nejsem nemocna...a tak se moc neomezuju.....stale tancim.....uklizim...hybu se...hodne plavu...a ten pocatecni strach uz presel...ale verim, ze je lepsi mit miminko driv. Vzdyt si to vemte...nase mamky mely deti kolem 20-23 roku...a tech potratu a vubec problemu s otehotnenim bylo daleko, daleko min...
19. srp 2009 v 09:31  • Odpověz
aja: jj taky to tak vidim ze jit na MD je pro zenskou v dnesni dobe aspon nejaka jistota.... :slight_smile:
19. srp 2009 v 09:32  • Odpověz
Víš já nemám nic proti tomu at má každá žena tolik dětí kolik zvládne a v jakém věku v jakém je zvládne.
Jen když si uvědomím že když si pořídím dítě ve věku 35let v 50letech z něj bude 15letý puboš tak by mě z něj trefil šlak.
A to jsou právě ty rozdíly o kterých jsem tu už jednom mluvila versus moje mamča a ségra.
Ta nechápe ji a ta zase ji.Pak volají mě a já jsem mezi nimi a řeším to jak výchovný poradce.
Chápu obě strany a tak se jim to snažím osvětit co tím ta druhá strana myslela.
Už se nemůžu dočkat doby kdy si konečně začnou zase rozumět.

Jinak ségra je přijatá na novou školu tak uvidíme snad už dostala trochu rozumu.
A s michalem jsme se dohodli že nám stejně nefunguje televize po té bouřce takže ji vezmeme tu z pokojíčku aby ji ta telka nerušila při učení.
19. srp 2009 v 09:35  • Odpověz
lin: aha tak to jo, ja ti to verim :wink: To je ten sesty smysl :wink:
urcite je lepsi a mene komplikovanejsi mit deti drive :wink: I to telo se s tim urcite lepe srovnava....ale co uz ted clovek nadela, zase za kazdou ceni si porodit mimi ikdyz clovek vi ze to s tim partnerem neklape a klapat nebude, to se mi zda taky ujete... :unamused:
19. srp 2009 v 09:37  • Odpověz
Ahoj holky,
aja, já nosím už 10 let jenom tanga a nosím je i teď a přestat s nimi opravdu nehodlám. Akortá nosím jen ze 100% bavlny, které se docela blbě schání. A koukala jsem, existují u těhu tanga, takže ty pak zakoupím :sunglasses:
K tomu kravavému výtoku, mělo by to signalizovat ovu. Ono hold po revizi se může dost věcí změnit, jestli si to předtím na sobě nepozorovala...

eli, koukala jsem na testíky, moc pěkné :dizzy_face:

kacabacka, tak koukám, že se teplotka hezky drží, ¨řekla bych že to vypadá nadejně, jak jsem ti psala včera di IP :dizzy_face:
19. srp 2009 v 10:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.