• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
kacabacka, nějak jsem nedočtla tu poslední stránku, jsem jako kdyby mě někdo dneska praštil palicí...
Je pravda, že teoreticky mohla být ovu až 36 DC, alwe jestli si dobře pamatuju, tak to už dávno nebyl ovu tesgt pozitivní, takže teď fvakt nevím... Být tebou bych počkala tak dva dny, když se budou teplotky dále držet, udělej testík, když půjdou dolů, je to jasné....

Tak koukám, že jste řešili, kdy mít děti. Podle mně žádné pravidlo neexistuje, každá jsem jiná a vyhovuje ji něco jiného. Jak jste tu nějaká napsala, žena pozná, kdy je její čas...
Mně v nějakých 22 v životě nenapadlo mít dítě, chodila jsem na vysokou, měla práci, pořád jsem někde byla. I teď kdybychom nebyli mimo ČR bych asi mimi nečekala, protože se to prostě nehodilo,pořád jsme to odkládali, ale takto to pro mne byla příležitost... Jediné co jsem vždycky věděla je, že nechci skončit jako třicetiletá bezdětná ženská
19. srp 2009 v 10:09  • Odpověz
blondy, díky za odpověď, já nikdy žádné problémy neměla, ani po vysazení HA, sice projeli jen 2 cykly, ale žádné problémy nebyly... Doufám, že ovu je, že se nám zadaří :slight_smile:
19. srp 2009 v 10:09  • Odpověz
Tak vidíš Kaca jestli jsi měla ovu 36DC tak jsi dnes teprve 9DPO a to ti test určitě nic neukáže, tak bych být tebou ještě počkala a uvidíš, že je tam brzy najdeš.
Teda holky já si tu připadám jak stará bréca, je mi 29 a ještě nejsem ani těhu, a pokud tento měsíc neotěhotním,(jako, že ne, ovu jsme prošvihli, navíc plno starostí a stresu o dědečka) tak se mi mímo narodí UŽ ve 30 :grinning: :grinning: .Ale já jsem asi fakt divná, vždycky jsem si přála miminko, už na střední jsem si říkala, že tak ve 20 chci mít první, pak mi bylo dvacet a to jsem si vůbec nedokázala představit mím mimčo, užívala jsem si a bylo to všechno moc fajn a pořád je, jen ten věk už mě fakt tlačí a už se nemůžeme dočkat až ty // na tom testíku taky najdeme.Takže na to kdy mít dítě mám názor asi takový, že to je každého rozhodnutí, kdy se cítí připravený.Je krásný mít miminko vozit ten kočárek, ale tohle všechno je na velmi krátkou dobu, to miminko za chvíli vyroste a pak už tu jsou jen starosti a starosti :slight_smile:.Už to není jen o vás dvou. Vidím to u své sestry, Davídka měla v 21 letech, strašně moc toužili po miminku, láska jako trám,v 5 měsíci se vdala, Davídkovi je dnes 2,5, ségra je rozvedená, protože se šváry se vyklubal gambler, ségra je sama s malým dítětem, touží si užívat, chodit se bavit a samozřejmě hledá partnera, ale co si budeme povídat, není lehké sehnat chlapa, který bude milovat né jen tebe, ale hlavně tvoje dítě.
19. srp 2009 v 10:10  • Odpověz
aja, myslím, že není důvod proč by ovu neměla být, je prostě teď některé věci můžou být jinak, než jsi byla zvyklá.... A nebo to tělu nějaký měsíc trvá, než se srovná :wink: Budu držet palečky, aby si za nějakých 14 dní našla dvě čárky :dizzy_face:
19. srp 2009 v 10:11  • Odpověz
díky blondy :slight_smile:

Kramlinka, taky jsem to o té kocábce četla.. to je magor jak má bejt!!! takový věci se přeci do novin neříkají, ne??? :grinning:

Luss, souhlasím s tebou - v tomhle směru prostě neexistuje jednotný a správný názor - každý prostě jsme jiný a to je dobře :slight_smile:
19. srp 2009 v 10:20  • Odpověz
Jojo kocábka je živým důkazem nic holky já frčím udělat v baráku úklidovou generálku protože ted jsem na to kašlala když jsem byla doma sama.Takže už mi zbývá jen utřít prach vysát a vytřít takže to mám ta k za půl hodky a pak už frčím k mamce do práce, chce se mnou něco probrat.
A pak frčím na ultrazvuk.Tak se zatím mějte a až se v neděli vrátím chci vidět další těhuli.

Jo a uvažujte o tom srazu.
19. srp 2009 v 10:27  • Odpověz
Ájo zadaří, víš jak jsi mi to vždycky říkala :wink: Tak vidíš, nic na ničem nehledej a brzo to už příjde :slight_smile:
Blondy víš co vím zase já?Že nechci skončit jak ta mamina, co táhne ty tašky z nákupu za ruce dětičky, přijít domů, uvařit, uklidit,a pak večer usnout u televize :grinning: Tak takhle fakt néééé.A ještě toho manžela věčně nateženýho v trenkách u televize :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hrozná představa :unamused:
19. srp 2009 v 10:29  • Odpověz
lussyn, to nebylo namířené na tebe :grinning:. Ale v práci bylo několik žen, kterým bylo přes 30, bězdětných, dost často i bez chlapa a fakto to byli zamindrákovaný slpice, všehcny do jedné. Ale samo existují vyjímky, ale já je tedy ještě nepoznala :grinning:
Jinak to co píšeš tak bych fakt dopadnout taky nechtěla, to ani náhodou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
19. srp 2009 v 10:37  • Odpověz
luss: to je opravdu hrozna predstava :wink:
Je treba zvlastni, ze clovek jak se soustredi na to snazilkovani a vidi porad jenom tu predstavu toho malinkeho uzlicku co ti daji v porodnici, ale nedokaze si predstavit, ze to dite bude mit 5, 10, 15 let, bude v puberte, do toho dalsi dite, no jsem zvedava jak to budeme zvladat :wink: Jeste ze mame ty babicky a spoustu tet na hlidani :grinning:
19. srp 2009 v 10:37  • Odpověz
Holky omlouvám se dnes za ty překlepy, tak koukám, že je to ještě horší než obvykle. Se omlouvám, ale ležím tady u toho a blbě se mi píše :pensive:
19. srp 2009 v 10:38  • Odpověz
kramli, no to já si to dokážu představit velmi dobře :grinning: . Navíc já tedy víc než jedno mimi neplánuju, bohužel na další nebude čas.....
19. srp 2009 v 10:40  • Odpověz
blondy: no tak u tebe je problem vyresen :wink: :grinning:
19. srp 2009 v 10:49  • Odpověz
Blondy, já vím, a i kdyby nejsem urážlivka :wink:
Kramli a neboj zvládli to jiní zvládnem to také.
19. srp 2009 v 10:57  • Odpověz
Kramlinko...zrovna jsi mi vzala slova z pusy....vcera vecer jsem se sprchovala a mame ted na navsteve - meho brachu a naseho svedka na par dni...takze mam v baraku 3 chlapy a psa a tak tajne doufam, ze nosim pod srdickem holcicku. No a jak jsem se sprchovala, tak jsem koukala na tu koupelnu a jak jsem zvykla ji mit krasnou a uklizenou a vonavou, kdyz jsme doma sami dva...tak ted vypada, ze tam vybuchla bomba!!!!! a to ne jen tam..v celem byte. Mame baracek o 170 metrech ctverecnych a mam pocit, ze zijeme v garsonce.....A tak jsem si tak rikala, ja se ted tesim na miminko...ale to taky jednou vyroste a uplne me vykoleji z toho "meho" zajeteho programu a uklidu a klidu..jake pak to asi bude...?????
19. srp 2009 v 11:07  • Odpověz
Lin, myslím, že se rychle překolejíš a že s miminkem už nebudeš mít všechno načinčaný jako doposud... Taky pořád říkám, že nechápu, jak ženský na MD můžou říct, že neměli čas vyžehlit, uklidit, apod. vždyť jsou celý den doma, dítě spí minimálně po obědě... A všichni mě ujistili, že prý budu taky taková...

tak doufám, že alespoň základní věci budou pořád při starém, že bude uklizeno, alespoň naoko, když k nám někdo přijde... nesnáším, když k někomu přijdu na návštěvu a on tam má bordel jako v tanku a přitom o té návštěvě věděl 2 týdny do předu...
19. srp 2009 v 11:15  • Odpověz
hm....asi mas pravdu....ale nejhorsi je, ze ja si rikam to same....vzdyt miminko dost casto spi...ale v dobe kdy spi asi se snazis spat taky.

Ja taky nenavidim mit bordel a byt "prekvapena" navstevou....prach musi byt utreny a pohazeny veci a jine me vytaci na nejvyssi uroven....asi jsem svihla :grinning:
19. srp 2009 v 11:20  • Odpověz
Ájo moje řeč, já musím mít doma taky pořád naklizeno, jsem blázen do čistoty, možná trochu víc, většina známých nade mnou kroutí hlavou, ale prostě nesnáším nepořádek, a každý mi říká, počkej až budeš mít mimi ono tě to přejde, ale já vím, že nepřejde.Vím, jaké to je mít doma malé dítě, můj synoveček jwe u nás velice často a jakej dokáže ten malej rarach za chvilku udělat doslova bordel, to je fakt síla, ale když si dítě od malička naučíš po sobě uklízet své věci, a že to jde ho to naučit jsem se přesvědčila, jen to chce mít tu trpělivost, tak si ušetříš spoustu času a nervíků.
19. srp 2009 v 11:23  • Odpověz
nejsi švihlá, naprosto tě chápu... bordel je něco, co já absolutně nevydýchávám... prostě uklizeno musí být, alespoň to vypadat jako uklizeno, je jasné, že při práci nemám čas 2x denně utírat prach, ale kdykoliv odcházím do práce, tak je byt uklizený jako při neděli, jenže přijdu z práce a už je bordel, protože MM nebyl obdařen buňkami monitorujícími bordel,..
19. srp 2009 v 11:24  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem se právě vrátila od kadeřnice ze zkoušky účesu, tak jsem nadšená......moc pěkné to bude, fotky nemám, budou až ze svatby......
Jinak k vašim tématům.......tanga nosím taky pořád, normální kalhotky mi tak nějak vadí
mimčo jsem si představovala vždy tak mez 20-25, ale teď se už nemůžu dočkat a chceme dvě nebo tři, uvidíme.....
a k tomu uklízení, taky nenávidím bordel, mám docela štěstí v miláčkovi, který má podobné cítění jako já a umýt nádobí, vytřít, vysát a uklidit pro něj není problém, takže se snažíme udržovat pořádek společně stabilně. ale mně se musí chtít uklízet. Když se mi nechce, dělala bych to celý den a stejně s blbým výsledkem a když mám náladu, za hodinu se barák blejská :grinning: :grinning:
19. srp 2009 ve 12:11  • Odpověz
K tomu úklidu při mimi, většina mých kamarádek a známých po pořádek zhruba stejně při mimi jako před. Je to zas o tom, že každá jsem jiná a zvládáme věci jinak. Navíc řekla bych, že je to hodně o tom, jaké to dítě je, protože některá jsou zlatíčka a zvládneš přitom vše a při některých nezvládneš nic....
Pro příklad jedna moje kamarádka, má dvě holčičky (2,5 a 0,5 roku), obě jso to zlatíčka, doma má naklizeno že by jste nenašly zrníčko prachu, manžel je večně pracovně pryč (takže fakt nepomáhá) a to ještě chodí do práce (po porodu byla doma vždycky tak 14 dní, holky si bere sebou...) A lepší a štastnější maminku než je ona jsem neviděla, takže asi tak :grinning:

luss, to je jedině dobře :dizzy_face:
19. srp 2009 ve 12:14  • Odpověz
blondy: to je pravda, to záleží na konkrétních maminách i na dětech.....ale třeba i moje kámoška má doma ďábla, nikdo jí ho taky moc nehlídá a doma má krásný pořádek......
19. srp 2009 ve 12:25  • Odpověz
taggy, tak co včera vínko a vana, proběhlo? :sunglasses:
19. srp 2009 ve 12:32  • Odpověz
Tak jak Taggy?
Mám taky štěstí že můj miláček je pořádkumilovnej má rád uklizený byt a moc mi pomáhá, i když já doma vždy naklidím, když mám volno, aby jsme pak když jsme oba doma, měli čas jen na sebe, takže já mu moc příležitostí na úklid nedávám, ale za to můj miláček výborně a rád vaří, takže je to můj poklad.A když příjdu domů ze cvíčka a on stojí u žehlícího prj´kna, tak ho od toho ženu,protže to by mi bylo fakt hanba, aby ještě žehlil.Když to neslyší, tak ho můžu chválit, ale je to vážně poklad, úplně ve všem :slight_smile:
19. srp 2009 ve 12:37  • Odpověz
lussyn, je to hezké, dobře sis vybrala :dizzy_face: .... No my máme maličký problém, protože manžel je extrémně pořádkumilovný, já bordel tedy také nemusím, ale že bych se u uklízení přetrhla, to se fakt říct nedá. Ale za ty roky semnou už si zvykl, že to prostě lepší nebude :grinning: . Ale zas nadruhou stranu nemůžu říct, že by mi nikdy s ničím doma nepomohl, je schopen udělat jakékoliv domácí práce i si vyžehlit. Jen to na můj vkus dělá všechno hrozně moc pomalu a pořádně, takže ho k tomu radši moc nepouštím :grinning:
19. srp 2009 ve 12:43  • Odpověz
luss, teda tiše závidím jaký máš doma poklad... MM ani neví kde máme vysavač nebo žehličku, natož aby vynesl koš...
19. srp 2009 ve 13:06  • Odpověz
aja, tak to bych ho tedy hnala. :grinning: Koš vynášel manžel tedy vždycky. Na mě to zbylo pouze tehdy, když byl déle pryč a smrdělo to :grinning:
19. srp 2009 ve 13:16  • Odpověz
víš blondýnko, já jsem ze začátku šílela, jak je možné, že nemá ani jednu jedinou buňku, která dokáže zachytit nepořádek či špínu a vyslat mozku signál, aby to bylo uklizené...
jenže ho celý život vychovávala babička a ta po něm od malička chodila a uklízela, takže on naházel oblečení na zem a ono samo se doneslo do pračky, vypralo a vyžehlilo. Jídlo měl u baičky, kde se najedl hodil nádobí do dřezu a když přišel na další jídlo, tak nádobí už bylo taky samo umyté a uklizené... Pokoj se taky sám uklidil...

takže to bylo těžký ho něčemu učit a hlavně jsem ze začátku udělala tu chybu, že jsem hned šla a ukldiila to, takže teď už radši jdu a uklidím to než bych se na to půl dne dívala...
19. srp 2009 ve 13:30  • Odpověz
Lussyn: tak to máme podobné, můj miláček taky často a rád vaří, tak to jsem i ráda, většinou se mi chce, ale ráda mu to přenechám, spíš se tak střídáme, podle nálady, některá jídla vaří on a některá já, takže podle toho, na co je chuť......a žehlit teda taky umí, ale to jsem mu zakázala, bych si připadala už hodně neschopně....nádobí myjem oba, ale utírání prachu a vysávání mám radši já a on vynáší koš - protože je na mě moc těžký, máme ten velký a vytírá, to nenávidím......tak teď si trochu zavařil, protože máme ve všech místnostech plovoucí podlahy, tak vytírá všude....
jo a včera jsem si dala jen tu vanu a čaj, protože mi bylo nějak divně, takže jsem šla spát s ibalginem v sobě, takže víno a skořice bude až dneska a tu vanu klidně zopakuju, bylo to příjemné.....
19. srp 2009 ve 13:32  • Odpověz
blondy: Taky mám z čáreček radost!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. srp 2009 ve 13:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.