• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
kramli, no já bych byla pro aby nás bylo co nejvíce a nejdéle do podzima se přehoupneme všichni, já tomu věřím :slight_smile:
20. srp 2009 v 08:50  • Odpověz
Ahojte holky....
Jsem v napnutém očekávání OVU... :grinning: Na ovu-testíkách zatím není ani stín :slight_smile: Ale myslím, že nejdřív to příjde v neděli... No, kdo si počká, ten se dočká :grinning:
20. srp 2009 v 08:57  • Odpověz
Ahoj Kali, no to víš, v neděli na to skočíte a zachvilku budeš oteklá mamina v očekávání :slight_smile:
20. srp 2009 v 09:17  • Odpověz
taggy: díky za přidání. A do jaký tabulky? Kde jí najdu? :sweat_smile: Jak dlouhý máš cykly ty?
20. srp 2009 v 09:22  • Odpověz
jo, jinak teplota šla dolů, takže houby s voctem... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. srp 2009 v 09:23  • Odpověz
a kdybyste chtěli vědět, proč tu zase celej den nejsem, tak jsem v práci :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: achjo, až do večera
20. srp 2009 v 09:23  • Odpověz
kaci a v práci nemůžeš být na netu??? Já jsem v práci od 7h a koník valí o 106 :slight_smile:

tabulka je každý den aktualizovaná... klidně ti ji doplním, ale napiš jméno, věk, jaké papkáš vitamíny a kolikátý jsi dc a taggy je extrém, ta má dnes už 61 DC
20. srp 2009 v 09:27  • Odpověz
Dobré ráno,
tak my máme dnes pět měsíců od revize.
Ani nechci, ale vždycky 20 mi to proběhne hlavou samo
Eli hlavně nic nezakřiknout.Dost brzy jsi jim to řekla, to já bych se dušovala, že těhule nejsem
:wink:
Kali vám to určitě vyjde, psala jsi že se milujete každý den, tak to tu ovulku trefite i kdyby nechtěla, držím ti.
Dopsala jsem si do tabulky tu kyselinu listovou.

//

10/4: Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová TP: 13.12.2009
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova TP: 20.12. 2009
25/4: Blondynka400, 27 let, snž od 1/09, kyselina listová, TP: 29.1. 2010
29/5: Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, kyselina listová, TP: 3.2.2010
19/6: Majatob, 22 let, snž od 6/09, TP: 3.3.2010
23/6: Kramlinka 88:Lucie 25,snž od 03/09, Calibrum BabyPlan, TP: 2.3.2010, dalsi kontrola 9/9
17/7: ajjik-Pavlína,25 let, snž.od 5/09, kyselina listová, TP: 23.3.2010, další kontrola 12/8
21/7: ivakul - TP : 18.3.2010
18/8: eliska_v: Eliška, 20 let,kyselina listová, TP: ?

snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 5/09, ..................... 24 DC,kyselina listová
AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09, 1.7.MA............16 DC.kyselina listová
Nany 123-30 let, snž od 3/09, ....................................35 DC,kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/27c682
Taggy: Tereza,22, snž od 09/09................................... 61 DC
Lussyn: Lucka, 29 let,snž 6-7/09, ................................. 18 DC,kyselina listová
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,..................................... 22 DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 28 let, snž od 5/09 ................................ 16 DC, kyselina listová
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, ........................... 14 DC, Calibrum
Kacabacka: snž. od 08/09............................................ ? DC
20. srp 2009 v 09:27  • Odpověz
no, já se přidávám k Lussyn, taky si myslím, že je to hóóódně brzy... Já byla naštvaná na MM, že to všem vyblil to prvním UTZ a to jsem už byla 6tt a jak to nakonec dopadlo... ono se to pak blbě vysvětluje, proč už nejsi těhu...

ale tak te´d už je to jedno, hlavně aby to klaplo!!!
20. srp 2009 v 09:34  • Odpověz
Ahoj holky,
lussyn, ano můýe se stát že proběhnou ovu dvě, je to sice hodně vyjímečně, ale reálné. Nejčastější je to, že proběhnou dvě hodně rychle zasebou, do 48 hodin, ale opravdu zcela vyjimečně můžou být i v delším časovém horizontu
K tomu nádobí v myčce, já hoild kdyby se mi něco zničilo, kuoipla bych si nový, na tohle jsem hrozná
:grinning:
Jak jste na tom vůbec se snažením? Už jste začali? Jestli si dobře pamatuju, psala jsi, že jsi připravená :dizzy_face:

aja, no to víš no, ne každý má v práci k netu neomezený přístup. Dost často jsou podobné stránky blokovány a nebo je nainstalovaný hlidací program a za nějaké problémy to nestojí... Navíc ne vždy se dá stíhat práce a soukromé věci. Máš hold štěstí :sunglasses:

eli, no já si tedy myslím, že jsi to řekla taky hodně brzy... Já to rodičům řekla na konci 11tt, nejlepší kamarádka to věděla někdy od 7tt, kdy jsem to měla potvrzené a celkově tajné to přestalo být koncem 13tt po ukončeném I. trimestru. Teď mi přijde, že to manžel vykládá na každém rohu, je legrační. V životě by mě nenapadlo, že se na to mimi bude tak těšit a bude na něj takhle pyšný :grinning:
20. srp 2009 v 09:45  • Odpověz
Holky, máma to prostě na mě poznala a lhát nebudu! je to nakaždém a když to nevyjde teď tak příště!! rizika vědí
20. srp 2009 v 09:46  • Odpověz
eli, jo to určitě... Je to každého věc :wink:
20. srp 2009 v 09:51  • Odpověz
Ahojky holky, vy toho stačíte za jeden den tolik probrat, že to je pak hroznýho dočítání :slight_smile: .
Eli, taky Ti ještě opožděně moc gratuluju :slight_smile: :dizzy_face:!
Včera jsem byla v poradně. Můj doktor má až do konce prázdnin dovču, tak tam místo něj zastupovala nějaká paní doktorka. Byla ale taky moc hodná. Všechno je v pořádku a dokonce mi udělala kontrolní ultrazvuk, z čehož jsem měla velkou radost! Hned jsem klidnější. Miminko krásně spinkalo. Dělali mi odběry, výsledky budou v úterý, tak snad to bude dobré.
Holky, normálně Tomík je fanoušek Kabátů :grinning:. Jednou jsme mu z legrace pustili na DVDcku jejich koncert a on teď nechce žádnou pohádku a pořád by jen koukal na koncert. Tancuje u toho a má radost. No ale zrovna takoví řvouni to jsou :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:.
20. srp 2009 v 09:55  • Odpověz
teda, tak doufám, že jsou to nějaké nověhší písničky, abys mu tam nepustila, třeba má ji motorovou a podobně :grinning:

a jak je jinak??? Máš se dobře??? A jak to dopadlo s tchánovcema?
20. srp 2009 v 10:04  • Odpověz
klarus: neboj Kabati jsou docela v poho, bud rada ze neposloucha treba Ramsteiny (omlouvam se nevim jak se to pise) :sweat_smile: :grinning: :grinning:

blondy: no ja jsem to nasim rekla jenom proto ze jsem byla v te nemocnici na zacatku a meli jsme v tu dobu jet k nim na pout a nechtela jsem mlzit proc nemuzeme prijet...kazdopadne u nas v rodine je z toho verejne tajemstvi asi od 11.tydne kdy to mamka rekla svoji segre, no a ta je hrozna drbna, ale v dobrem :grinning: :grinning: Kdybych ji rekla at to nesiri tak by to nerikala. No a v praci to vi 5 lidi +sef, ale koncem pristiho tydne uz nam zacina II. trimestr, tak snad bude vse v poradku :wink:
20. srp 2009 v 10:05  • Odpověz
klaruska, jen tak pro zajímavost víš kolik mimi měřilo? :confused:
Taky čekám na výsledky triplů, výsledky bych měla mít zítra.... Hlavně že je vše v pořádku :dizzy_face:
20. srp 2009 v 10:05  • Odpověz
Áji, tak to jsi mě rozesmála...Nene, je to celkem cenzurovaný. Je to to turné Dole v Dole :grinning: . No ale včera chtěl taky koukat, tak jsem dělala, že nechápu a pustila jsem mu Rákosníčka a to jste měly vidět ten záchvat vzteku :sweat_smile: .
Kramli, tak to jsi mě uklidnila, ještě teda může být hář, jo :slight_smile: ? No to třeba přijde v pubertě :slight_smile: .
Jinak s tchánovcema, to je fakt na dlouhý vyprávění. Po tom zážitku jsme vlastně odjeli na dovču a teď je tchýně v Chorvatsku, tak je klid.Ale jakmile se mi naskytne příležitost, tak jim to prostě řeknu. Nenechám ze sebe dělat blázna. To bylo naposledy a jen proto, že jsem byla v šoku. Ted už holt vím, co od nich můžu čekat :unamused: .
No a jinak se máme dobře, už nemám nevolnosti a ani nejsem tak unavená, tak je to veselejší.
Áji, kdybys měla někdy čas, tak můžeme pokecat naživo :slight_smile: .
20. srp 2009 v 10:22  • Odpověz
kramli, tak to máš tak hodně podobné jako jsem to měla já.... :wink: Já zrušila informační embargo začátkem druhého trimestru :grinning:
20. srp 2009 v 10:27  • Odpověz
Blondy, to nevím, protože já jdu na ten velký ultrazvuk až příští měsíc. Tohle byla jen taková rychlovka, ale stejně jsem měla radost, když jsem viděla, jak mu krásně tluče srdíčko.
Ty víš, jak je mimi velké? Ona právě když mě ta lékařka vyšetřovala, tak se jí zdálo, že jsem víc než v šestnáctém týdnu, ale pak už nic neříkala. Tak mě napadlo, jestli to nebude zase nějaký obřík :sweat_smile: .
Já jsem si právě myslela, že se na ty výsledky čeká dýl a řekla, že za týden budou. Tak hlavně, ať je vše v pořádku.
A necháš si říct pohlaví? My asi jo, pokud bude něco vidět :slight_smile: .
Jo a nechystáte se někdo na ten 3D ultrazvuk? V Jihlavě už ho taky dělají, což tenkrát nebylo, tak o tom přemýšlím.
20. srp 2009 v 10:29  • Odpověz
klaruska, no pamatuju si rozměr hlavičky, ten byl 3,5 cm, a pak s nožičkama říkala nějakých necelých 17 (ale že ase to blbě určuje jak je stočené), bez nožiček si nepamatuju. Ale jinak prý přesně odpovídalo 16+0, kdy jsem byla na té kontrole...
Byla to taky jen rychlovka, ani nemám fotečku, spíš pro zjištění, že je vše ok a pak sem měla slíbeno, že mi řekne co to je. Jenže akorát spinkalo, schoulené s nožičkama u sebe a cumlalo si prstíček, tak jsem se dohodly, že to necháme až na velký UTZ, kam jdu na začátku září... Tím jsem ti vlastně odpověděla na další otázku
:grinning: Tak já ty výsledky taky mám za týden, tak mají asi laborky stejné časové limity :grinning: . No zítra odpo tam zavolám :wink:
Na 3D chci jít kvůli manželovi, aby prcka taky někdy viděl, nejlepší by to mělo být mezi 24-28tt, já to plánuju 25, to budu akorát v čechách a manžel vyjímečně semnou ve stejném termínu :dizzy_face:
20. srp 2009 v 10:35  • Odpověz
Eli ničeho se noboj všechno bude v pohodě :slight_smile: Oni to jsou stejně jen pověry a to jestli to řekneš nebo neřekneš to stejně neovlivní, tak co.
Klarusko teda to mě pobavilo s tím tvým Tomáškem, to je bombardák,tak ho vem v září na koncert do Prahy, taky se tam chystáme :wink: To je moc dobře, že je všechno v pořádku, jen tak dál.
Blondy jo snažilkujeme se, ale tento měsíc to asi určitě nevyjde, protože si myslím, že ovu proběhla v úterý a my se naposledy milovali v neděli pač mám manžílka mimo a vrátí se až dnes a to už je po
:frowning2: Ptala jsem se na tu ovulku proto, že jsem měla pocit na ovu v neděli, a pak právě v to úterý, ale nejsem z těch co zkoumají, každý výtok a plaší,takže nevím přesně kdy ovoluju ale přišlo mi to tak,proto jsem se ptala.
20. srp 2009 v 11:00  • Odpověz
Blondy koukám, že je to nastejno :slight_smile: .
Tak ten 3D je asi hezká památka, že. Nejspíš taky půjdeme, právě i s manželem.
Pohlaví chce vědět hlavně manžel, ale zase mě se to líbí kvůli tomu, že potom už budu moct říkat miminku jménem :slight_smile: . U Tomáška jsme to taky věděli, ale nechali jsme si to jenom pro sebe a asi to teď uděláme taky tak :slight_smile: .
Lussyn, já bych šla hned!!!! Ale teď by to asi nebyl dobrý nápad :sweat_smile: .
20. srp 2009 v 11:07  • Odpověz
Klaruš, to by asi pro tebe nebylo to pravé :slight_smile:. Ty ultrazvuky to je stejně vynález, vidět svoje miminko dřív než se narodí, myslím, že to je úžaná památka.Já bych si pohlaví nechtěla nechat říct, chtěla bych být překvapená až do konce, je mi úplně jedno jestli to bude holčička nebo chlapeček, ale manžel by to chtěl vědět hned, tak si myslím, že mě stejně přemluví :slight_smile: No nad tím já zatím přemýšlet nemusím, to jsou předčasné spekulace, až to bude aktuální, tak uvidím :wink:
20. srp 2009 v 11:44  • Odpověz
lussyn, no v kvalitním prostředí je schopná zdravá spermijka přežít i 5 dní, takže bych neházela flintu do žita :wink: . Ono s ovu je to občas horší, i když by jsi to zkoumala, někdy to se to přesně určit prostě nedá, ale podle mně je to tak dobře :wink:

klaruska, tak u nás kdybych to nechtěla vědět, manžel by se podřídil. Ale mně přijde že je to lepší to vědět... I když v podstatě je mi to jedno, jestli je to holčička nebo chlapeček. Já to hold asi budu muset říct co to je, už teďe se mně všichni ptají, tomu tlaku bych asi neodolala, takže jsem řekla, že jim to řeknu, ale jméno ne, to bude naše tajemství :sweat_smile:
20. srp 2009 ve 12:00  • Odpověz
Lussyn, tak pak budeš vyprávět, jaký to bylo. Určitě si to užijete :slight_smile: ! Já si pak s Tomíkem zase koupím DVDčko :grinning: .
Blondy, no to u nás budou taky všichni vyzvídat. Když jsem čekala Tomáška, tak to bylo fakt náročný udržet v tajnosti. Pořád se někdo vyptával a snažili se o různé chytáky, abych se prořekla, ale bez úspěchu :slight_smile: .My jsme se bavili tím, jak každý tipoval, co to bude :slight_smile: . A nakonec jsem je zmátla ještě tím, že jsem koupila hrací deku, na které byl takový růžový králíček :grinning: . Nemohla jsem si pomoct, strašně se mi líbila a tím jsem je dostala :slight_smile: .
20. srp 2009 ve 12:19  • Odpověz
klaruska, hm, tak to věřím :grinning:
No ze mně se teď hlavně naši snaží dostat jméno, táta je fakt vynálezavej. Je přesvedčenej, že to ze mně nějak dostne, že se prořeknu. Ale já vydržím :grinning:
20. srp 2009 ve 12:30  • Odpověz
Blondy, ještě máme chvíli času, tak to oni se budou snažit něco vymyslet :wink: . Musíme být opatrné :grinning: .
20. srp 2009 ve 12:36  • Odpověz
Blondy proboha ce se to u vás děje, teď hlásili v rádiu, že v Itálii je 2 stupeň ohrožení, prý tam máte hrozné vedro 50 st a Neapol tam patří prý taky, tak doufám, že jsi někde zalezlá a klimu puštěnou na plný obrátky, hlavně hodně pij :wink: A ty přeci budeš mít holčičku, to je jasný, vyšlo ti to i v té tabulce od toho astrologa nebo kdo to byl, ne?
20. srp 2009 ve 12:40  • Odpověz
klaruska, jojo, to máš pravdu :wink:
20. srp 2009 ve 12:40  • Odpověz
holky, já teď přijela z města zpět do kanclu a v kanclu je nohem lépe než venku... chystáme se s kolegyní koupat do lomu, tak to tu brzy zapíchneme a půjdeme se schladit :slight_smile:
20. srp 2009 ve 13:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.