• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
taggy: aha, už jsem to s tou tabulkou pochopila :grinning: díky za doplnění.
Jinak s tou MS si připadám úplně stejně...dnes 49 DC a pořád nic, předtim přišla 2x 45DC, těhu test provedený ve středu neukazoval ani slaboučkou čárku, teplota je dnes zase vyšší tak já už fakt nevim.....

Nemáte někdo zjištěný o kolik stupňů může teplota stoupnou když si před měřením dojdu na WC? protože dneska se mi chtělo hrozně čůrat, takže už bych 5 min. s měřením nevydržela, změřila jsem se až pak a měla 36,9
21. srp 2009 v 09:34  • Odpověz
Kačabko: Myslím, že to může stoupnout tak o 0,5 stupně i víc. Tak tu hodnotu prostě vynechej :wink:
21. srp 2009 v 09:38  • Odpověz
tak já zas pádím do práce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. srp 2009 v 09:49  • Odpověz
Ahoj holky,

aja, být tebou tak si dojdu k doktorovi, klidně do nemocnice. Protože to už normální není... Podle mě je to tou revizí, můžeš mít i zánět nebo něco podobného, nebo se to prostě špatně vyčistilo, tak ať na tebe mrknou, za to nic nedáš :wink:

kramli, s tou pavhutí, s tím bohužel nic neudělám, patří to do problémů v těhu... A ne vždy musí být příchuť kovová. Asi jsem tě moc nepotěšila, ale bohužel...

taggy, no nemá se cenu nutit do nečeho, co ti nechutná. Tak hold se budeš muset spolehnout na přírodu a nebo příští týden už máš toho doktora, ne?

lussyn, trak ty mi nevěřš jo? :angry: :grinning: . Srázek tam určitě udělat můžem, ale až v prosinci, dřív to časově dohromady nedám....
21. srp 2009 v 09:56  • Odpověz
blondy: no tak to jsi me teda vazne nepotesila :unamused: Je to pekny humus....tak se snzim mit porad zvykacku nebo nejaky bombon v puse....nejhorsi je to kupodivu v noci....
Jo a hlasim ze Rennie opravdu funguje a zabira skoro okamzite....jeste jsem cetla ze i ten Gaviskon na paleni zahy se muze v tehu, a je to sirup tak mozna by to bylo jeste lepsi....
21. srp 2009 v 10:20  • Odpověz
kramli, tak ten znám taky jen z reklamy, ale nevím proč, víc bych věřila romu Rennie, a jestli funguje...
No možná tě potěším, že já to měla taky, asi 14 dní a pak to přešlo, teď už je to v poho. Ale za tu dobu jsem měla hroznou spotřebu žvýkaček :grinning:
21. srp 2009 v 10:28  • Odpověz
blondy: no me to prave zacalo az tak tyden zpatky a pripada mi ze je to cim dal horsi :unamused:
21. srp 2009 v 10:54  • Odpověz
kacabacka: no jo, jsme tady za exotky mezi holkama, co mají pravidelný cykly......
blondy: jj, počkám a ve čtvrtek jdu už k doktorovi
21. srp 2009 v 11:00  • Odpověz
kramli, neboj, ono to přejde.... Nebo to můžeš mít spojené spolu s těhotenským zánětem na dásních... Nemáš dásně kolem zůbu takové lehce nateklé nebo víc červené než obvykle? Nekrvácí?
21. srp 2009 v 11:00  • Odpověz
blondy: no natekle mi neprijdou, nekrvaci ale jestli vice cervene, tak to vazne netusim :unamused: No k zubarce jsem objednana az na 21/9....uvidime jestli to prejde nebo ne... :unamused:
21. srp 2009 v 11:16  • Odpověz
kramli, no ona by ti s tím ani zubařka moc nepomohla. To má v těhu většina ženských, je na to nějaká vodička na potírání, ale prý to moc nepomáha. Já hold patřím mezi ty šťastné, které ho nemají, ale teď když jsem byla u zubařky, tak říkaal že jsme fakt vyjímka :grinning:
21. srp 2009 v 11:27  • Odpověz
Taggy: neboj, nejsi exotka :slight_smile: Já sem taky s nepravidelným cyklem :wink: I když nedosahuji tvé délky :wink: Jen ten poslední byl díky jeřábu téměř ukázkový :slight_smile: Ale kapky s jeřábem došly, tak jsou nepravidelnosti zpět :frowning2:
21. srp 2009 v 11:29  • Odpověz
kali: a kde ten jeřáb kupuješ, taky máš někde poblíž zelenou lékárnu? já totiž nee.....
a ty cykly jsem měla po vysazení HA 26dní, pak 41dní a až tento je 62dní a to ještě neskončil......
21. srp 2009 v 11:52  • Odpověz
kali, taggy, řekla bych že ani jedna nejste exotka :grinning: . Já jsem nic úplně pravidelného po vysazení HA taky neměla :wink:

Tak jsem se zas pěkně naštvala, volala jsem si pro výsledky těch tripple testů, přesně v den kdy mi sestřička řekla, že výsledky budou. A výsledek, no to si voláte moc brzo, zkuste to v pondělí, nejradši bych je zakousla :angry:
21. srp 2009 ve 12:14  • Odpověz
Ahoj holky,nakukuji,tak vás zdravím.
Taggy-vzpomínám si,že Nany si ten jeřáb hodně chválila,velmi dobře jí to zkrátilo cyklus.Myslím,že ještě popíjela kontryhel,ale ten jen nějak do ovulace.To by ti poradila Blondy,to je naše paní doktorka. :grinning: Pokud není zelená lékárna v UH,tak určitě je Zlíně na Prioru v suterénu,dost jsem tam chodila,mají tam zajímavé věci.I v Hodoníně je,tak zaleží kam to máš blíž,je to tak napůl obojí.Snad jsem ti trochu poradila.
21. srp 2009 ve 12:20  • Odpověz
do zlína jezdím skoro každý den.......lancy, ty jsi někde odsud?
21. srp 2009 ve 12:34  • Odpověz
Jsem z Hodonína,ale ve Zlíně jsem bydlela 7 let,hned nad Moskvou,takže to tam velmi dobře znám..bylo tam dobře.
Takže určo víš,kde je Prior,že jo?Zkus se tam poptát,když tam seš denně,mají tam spoustu různých bylinek,přes přirodní kosmetiku až po celozrnné a dietní výrobky,prostě klasika,zelená lékarna.
21. srp 2009 ve 12:42  • Odpověz
lancy: tak moc díky za tip, určitě tam zajdu...... my tam právě pracujeme, jinak bydlím v UH teda.
21. srp 2009 ve 12:45  • Odpověz
jj,zkus tam zajít a uvidíš.Ještě mě napadlo,že spoustu různých bylinných čajů mívali v Tescu v Centru v Malenovicích,ale nevím jestli to nezrušili.No tak to jsme skoro sousedy,viď? UH moc podrobně neznám,jen to náměstí, nechávali jsme se tam dělát snubáky.Co děláte ve ZL?
21. srp 2009 ve 12:51  • Odpověz
v tescu myslíš přímo vevnitř v obchodě a nebo v té pasáži v lékárně?
jj, taky jsme si dělali prstýnky v UH. a ve zlíně pracujeme v bývalé budově PSG, vedle zdravotní pojišťovny a české spořitelny v ulici zarámí - máme tam kancl životní pojišťovny aviva, takže děláme životní pojistky a pojistky pro děti. ale nemysli si, není to klasické pojišťování a vnucování nekvalitních debilních produktů a tahání peněz z lidí. máme trošku jinou nabídku. takže tak, když jsi ve zlíně bydlela, tak určitě víš, kde to je....
21. srp 2009 ve 13:14  • Odpověz
jo,vím kde je zarámí,Zlín znám moc dobře,bydleli jsme v centru,takže do města jsem chodila často.Taggy ten obchůdek je v té pasáží,tak nějak vedle bennetonu nebo přes jedno,je tam nějaké spodní prádlo a pak ty čaje,ale teď si nejsem jistá,zda to nezrušili,jezdím tam jen občas,takže už ztrácím pojem.To seš dobrá,že rozumiš věcem,jako je pojistka atd.já těmhle papírováním moc nechápu.nejsem kancelářský tip,tak proto to obdivuji.
21. srp 2009 ve 13:48  • Odpověz
lancy: dělám to s přítelem.....
a do té lékárny hned v pondělí nebo v úterý zajdu, fakt moc dík
21. srp 2009 ve 14:24  • Odpověz
Hezký víkend holky :slight_smile:
21. srp 2009 ve 14:33  • Odpověz
Já taky přeji pěkný víkend, hezké snaženíčko :slight_smile:
21. srp 2009 ve 14:47  • Odpověz
holky,taky je u vás takový pečák?Tady na jihu,je to děs,jdu na koupák.Tak se mějte a Taggy pak dej vědět,jak si pochodila,ju?papa
21. srp 2009 ve 14:55  • Odpověz
lancy: u nás bylo taky dneska vedro, jsem se chvíli opalovala na zahradě a pak jsme byli s našima kupovat oblečení na svatbu. mamka si koupila nádherné šaty, to jsem ani nečekala, první, které jsme viděli a už jsme je kupovali, fakt úžasné....
taky přeju pěkný víkend, snad se dostaví MS, i když už tomu moc nevěřím.....
21. srp 2009 ve 21:18  • Odpověz
autor
Krásný večer všem...
Teda, vy jste baby ukecaný :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: Přelouskala jsem vás, ale těžko budu reagovat na všechno-to bych si byla musela dělat poznámky... :wink: :grinning:
Snad jen: Eli moooc mooooc gratuluju, tak ses dočkala, viď? :dizzy_face: No tak hlavně ať je všechno v nejlepším pořádku...
Tak jsme zpátky z chatky,bylo to super, úžasný a nádhera. No a protože je nám líto trávit posledení prázdninový týden zavřený v bytě, rozhodli jsme se, že se na příští týden odstěhuje, tentokrát k naší babi nedaleko od Žďáru-MM tam dělá, tak aby nemusel jezdit tam azpátky, budem tam...
Teda holky, snad na mě nezanevřete, kdyžjsem se tu za celý srpen jen párkrát mihla... Ale v září to napravím, slibuju... :wink: :grinning:
Jinak je mi tak nějak všelijak, ale snažím se ty svoje pseudotěhupříznaky ignorovat a počítám, že po neděli dorazí MS :unamused:
Mmch slyšely jste ve zprávách o tý paní, co začala rodit aniž by tušila, že je těhu... :astonished: ?
Takže přeju krásný a pohodový poslední prázdninový víkend,po příští neděli se zase na 100% zapojuju :sweat_smile: :wink: :slight_smile:
21. srp 2009 ve 21:37  • Odpověz
kali: o kolik se ti ten cyklus po tom jeřábu zkrátil? Já jsem měla cyklus delší i před braním HA, asi 35 dní, teď jsem měla dvakrát těch 45 a teď teda víc... zase mi to na jednu stranu vyhovuje, že mam ms až po takový době, ale kvůli snažení je to na prd....
A ovulace normálně je? I když je cyklus kratší?
21. srp 2009 ve 21:50  • Odpověz
kali: tim teda myslim, jestli je i ovu dřív....
21. srp 2009 ve 21:52  • Odpověz
blondy: dala jsem si do alba ty ovu testy. Radila jsem se ještě s Len a ta řiká, že je možný, že hladina LH může stoupnout, klesnout a klidně ještě jednou stoupnout, to by vysvětlovalo tu ovu 36 DC.
Nevíš jestli a jak si na FF můžu sama určit ovu, když nemam VIP?
21. srp 2009 ve 22:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.