• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Tak hlásím že test byl negativní, ale ms taky pořád nikde, takže uvidíme zítra :slight_smile:
14. dub 2009 v 18:14  • Odpověz
maci: tak zkus testovat i v dalších dnech....když jsi na zázračné stránce, určitě to vyjde.... :grinning:
14. dub 2009 v 18:24  • Odpověz
Já měla ve čtvrtek taky ještě negativní ale v pátek ráno už jsem měla // :wink:
14. dub 2009 v 19:19  • Odpověz
Dobré ránko kočky,

zdravím Lussyn :grinning: a po revizi dělohy říkají, že je to tzv.pohnojené a připravené k novému těhotenství (to je jako na poli, taky ho prvně zoráš a potom sázíš :slight_smile: )

Taggy já včera z práce vypálila jak namydlenej blesk, ani jsem ti nestačila napsat, že září je opravdu nádherně. Já chtěla svatbu vloni 6.9. (symbolicky, aby si to datum manžel pamatoval :grinning: ), ale nakonec byla v říjnu. No a právě toho 6.září jsme měli v práci zaměstnanecký den. Já jsem to uváděla na podiu a bylo přes 30 C. Tenkrát jsem si schválně vzala tričko bez ramínek a krásně jsem se tenkrát spálila, pak to zhnědlo a na svatbě to bylo jako ze solárka :grinning:
No a věkový rozdíl jsem ani tolik neřešila, ale mě vloni všichni říkali, že jsem se zbláznila, kam chvátám, proč se chci vdávat tak brzy - v den svatby mi bylo 21 (mám narozeniny až v prosinci) a manželovi 25. Zásadně proti nebyl nikdo, spíš všichni rejpali...

Maci testuj dál a // se objeví :slight_smile:
15. dub 2009 v 05:43  • Odpověz
autor
Krásné ráno všem... :slight_smile:
Teda, tak se včera z procházky a chvilky na písku vyvinula návštěva na celý den, takže jsem vás včera jen navečer dočetla a šla spát.
Maci, určitě testuj dál, dokud není MS, nic není ztracený... :wink: A nejlepší je to z ranní moči :wink: -prý je ráno nejvyšší koncentrace HCG.Tak, třeba už máš šťastnou novinku?
Já se vdávala 1/7 06, všechny víkendy před tím hic jako v pekle a všechny víkendy po tom pršelo a na ten "náš" bylo nádherně akorát. Ale Taggy začátek září je myslím dobrá volba :wink:
Taky zdravím Lussyn a myslím si totéž, co Aja-po potratu většinou není problém otěhotnět, no a v kombinaci s kouzlem naší stránky je to otázka chvilky :wink:
15. dub 2009 v 08:44  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: , testovat už není co, MS ráno dorazila :wink:
15. dub 2009 v 08:47  • Odpověz
autor
Tak příští měsíc Maci :wink: -to už budeme testit spolu a budeme si tu nzájemně gratulovat-jo? :dizzy_face:
15. dub 2009 v 08:57  • Odpověz
Tak vzhledem k tomu že jsme se ještě nesnažili, tak mi to ani nevadí, tenhle měsíc mám docela náročnej a příští měsíc budeme teprve začínat :wink:
15. dub 2009 v 09:01  • Odpověz
autor
Tak my opět vyrážíme na písek spojený s drbem-doufám, že dnes nepřijdeme jako včera :sweat_smile: a že za váma po poledni nakouknu :wink:
15. dub 2009 v 09:13  • Odpověz
Ahojky, dobré ráno.....
ajo, taky doufám, že bude ještě léto v tom září...uvidíme no.....
maci: tak příští měsíc držím palce....
15. dub 2009 v 09:28  • Odpověz
Čaute kočeny tak u nás je dnes strašně krásně beru sabču a jdem ven včera jsem si koupila cibulky sazeniček tak jdem sadit.
Provětrám jedno již samostatně chodící , mluvící mimčo a to co je ted velké jak špendlíková hlavička.
Zatím je mi ok cítím se skvěle. Nevolnosti žádné jen ta žáha občas pálí.
V pondělí jdu na gyndu.Už mě sestra upozornila že ikdyž jsem měla těhotenský test pozitivní tak stejně musím zaplatit poplatek 30kč :slight_smile: Tak tomu jsem se posmála (těhule u gynekologa pak už neplatí)
poplatek mi zůstal z minula (kupovala jsem si ho na prevenci) :slight_smile:
15. dub 2009 v 09:45  • Odpověz
Ahoj holky,
taky je u vás tak nádherně?????Tay je přímo letní počasí a já sedím v práci nabalená v mikině, pač je tu zima úplně stejně jak v prosinci :slight_smile: Macinko nebuď smutná příště to vyjde,i když jsi s tím nepočítala ta naděje tam byla, viď, to známe každá.Ale neboj brzy tu budeme těhule všechny a všechny budem funět až budeme mít v létě nateklé nohy a v zimě se nebudeme vejít do žádného svetru a budeme si připadat jak medvědi :grinning:
Sabinečko ty se máš, taky bych šla hned na zahrádku, halvně na sebe dávej pozor holka :slight_smile:
Taggy a co přípravy na svatbu, jsou v plném proudu?
15. dub 2009 v 09:55  • Odpověz
Málem bych zapomněla.Všem vám děkuju za přivítání je to super mít s kým pokecat,všechny tady jste moc fajn.Ajachlapiková - tak doufám, že jsem dost pohnojená, jen aby ta mrška už dorazila a pak se na to vrhnem :grinning: :grinning: KOpretinka ty se máš hned bych šla taky drbat na sluníčko :slight_smile: , tak si to užívej i za nás pracující :slight_smile:
15. dub 2009 v 10:00  • Odpověz
Lussy ale já fakt nejsem smutná :wink: , včera jsem měla trochu strach že budu zklamaná, ale nebyla jsem vůbec, já jsem spíš byla taková vyjukáná že by to mohlo vyjít :grinning: , hlavně kdybych fakt byla těhu tak bych to musela v práci vyklopit hned protože příští týden je stavební veletrh a my vystavujeme a na stánku se pořád pije, takže bych musela z pravdou ven :unamused:
15. dub 2009 v 10:00  • Odpověz
lussy: přípravy na svatbu už docela vrcholí, zbývají nějaké čtyři měsíce....většina věcí je podomlouvaná, šaty a oblek máme, ještě nám chybí koupit prstýnky, vytisknout oznámení, koupit boty a spodnici a vymyslet účes, nehty a líčení.....jinak muzika, seznam hostů, menu, a tak, to všecho máme....už se zbývá jenom těšit na svatbu i na potoml....
15. dub 2009 v 10:03  • Odpověz
macinek tak to je dobře že nejsi smutná, já to taky tak měla, vždy jsem se bála ne ten test podívat co když tam ty dvě budou a přitom jsme miminko moc chtěli, ale i tak jsem si říkala co když to vyjde a pak jsem nemohla uvěřit svým očím, kdyřž jsem je tam opravdu našla.Taky jsem ze začátku nechtěla říct, že jsem těhu, tak jsme vymýšleli proč nemůžu pít, že beru antibiotika na to, či ono, holkám jsem se vymlouvala na bolesti zad, když jsem přestala chodit na trampolíny atd. takže to chápu
taggy jé to je tak krásný, já bych se vdávala hned znovu.My se brali před necelými 2 roky a svatba byla nádherná.Hrozně si ty přípravy a to těšení užívej, protože ten den tak rychle uteče ani se nenaděješ.Ale můžu ti říct, že manželství je to nejkrásnější co může být.Fakt. :slight_smile:
15. dub 2009 v 10:19  • Odpověz
Kopretinka si užívá na písku a my trčíme v práci u PC, to je teda k vzteku :grinning: :sunglasses:

Taggy hned bych se vdávala znovu, uží si to na 100% každou chvilku, protože to strašně rychle uteče... Já jsem po svatbě měla strašný stavy, najednou nebylo co zařizovat, domlouvat, na co se těšit... Tak jsem vlastně hned po návratu do práce, což bylo 27.10. (měla jsem týden dovolené na zařízení dokladů, atd.) začala řešit Vánoce, pečení, dárky atd. V sobotu sice budeme mít teprve půl roční výročí, ale přijde mi to, že sem vdaná aspoň 3 roky. Přitom jsme spolu předtím nikdy nebydleli... Taggy užívej si to plnými doušky... :slight_smile:
15. dub 2009 v 10:23  • Odpověz
Lussy no u nás v práci by asi výmluvy nepomohli protože už od svatby rozhlašuju že letos bych ráda šla na mateřskou, říkám to hlavně proto aby konečně začali hledat nějakou náhradu, protože bude trvat tak 3 měsíce než někoho pořádně zaučím a do toho musím ještě sama dodělat dost věcí na které teď bohužel nemám vůbec čas, takže jakmile bych odmítala alkohol tak bude všem jasné že jsem v tom :grinning:

No já na svatbu vzpomínám ráda, ale přípravy teda nic moc, nebo spíš to období, řešili jsme věci kolem dokončení domečku, stěhování a nestěhování a byly dost velké problémy s jednatelem stavební firmy (jako výhružky o odvrtání zámku pokud nezaplatíme atd, takže to bylo fakt psycho), ale už pomalu na to zlé zapomínám a zůstává jenom to hezké kolem svatby :slight_smile:
15. dub 2009 v 10:31  • Odpověz
Tak jsem si včera myslela, jak zneužiju manžílka a nic, přišel z práce utahanej jak kotě, tak jsem ho nechala být. Dnes je podle mých výpočtů nejideálnější den, nikdy jsem nějaké příznaky ovu nepociťovala, nebo spíš nevěděla, že je to ono a dnes ráno mi bylo trošku divně v podbříšku jako při MS, tak ovu asi dorazila, tak manžela dnes znásilním a třebo to vyjde a za 14 dní tady budu plašit s testem, jestli jo nebo ne...
Už aby to bylo :grinning:

Jo a Lussyn pohnojená už určitě seš dostatečně, takže už zbývá jen zasadit semínka :grinning: :sunglasses:
15. dub 2009 v 10:32  • Odpověz
holky díky, oba se na svatbu moc těšíme......ale co se týče bydlení, bydlíme spolu už dva a půl roku, vloni v létě jsme si pořídili ještě britského modrého kocoura, takže jsme vlastně doma tři a moc si přejeme i mimčo.....
taky mě štve sedět zavřená u počítače, když je venku tak pěkně....
15. dub 2009 v 10:38  • Odpověz
Neboj i mimčo bude, dočkáš se jako my všichni tady :sunglasses:

Ještě se tady před Vánocema budeme scháztet a stěžovat si, jak máme velké pupky, nateklé nohy a potíme se jako čuníci... :wink:
15. dub 2009 v 10:43  • Odpověz
ajachlapíková, tak to teda dnes šup na to :slight_smile: , žádný jsem unavený, použij ženské zbraně a na prvního máje máš překvápko pod břízu :grinning:
Holky mám nápad budeme bojkotovat práci :slight_smile: Dokážete si představit být teď někde v parku, ležet na trávě a jen tak pozorovat ten cvrkot co je venku?POHODIČKA.
Já jsem terĎ tady měla kriminálku.Včera tady přepadlo nějaké individium starou paní, tak mě přišli vyslechnout jestli jsem něco neviděla.To je hrozný co se to děje.Lidi maj roupy :angry:
Dovedete si představit letošní vánoce.Pupkatý? :slight_smile:
15. dub 2009 v 11:00  • Odpověz
My jsme si včera po cestě domů dělali srandu že vánoce bude trávit v porodnici že nebudeme muset vařit večeři :grinning:

Já práci lehce bojkotuju, nebo si spíš užívám klidu před bouří, příští týden je veletrh a pak bude zase hromada práce :angry:
15. dub 2009 v 11:09  • Odpověz
Jo Vánoce už určitě prožijeme s pupíčkama řádně obydlenýma :grinning:

Vy v Lounech máte prvního máje pod břízou??? U nás se teda líbá pod rozkvetlou třešní...

Lussyn, nevím, jak moc si dočítala dozadu, ale už jsem tu zmiňovala, že vzhledem k tomu, že mi momentálně běží výpovědní lhůta, tak práci už 14 bojkotuju, šéfík sám mi řekl, ať se na to vys*ru, když se mnou takhle zametli a ještě ke všemu má tento týden šéfík volno, tak mám nohy na stole, klávesnici na klíně a brouzdám na netu :grinning: pohoda jazz
15. dub 2009 v 11:09  • Odpověz
No já se obávám že letos budou opět všechny třešně v květnu už odkvetlé, takže bude muset stačit jiný rozkvetlý strom :grinning:
15. dub 2009 v 11:11  • Odpověz
Ahoj ženy :dizzy_face:

Tady to od rana jede..nejak nestiham..no, ale aspon to dneska utece a pak hura ven :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Vitam Lussyn :slight_smile: : jak dlouho jste se snazili, nez jsi otehotnela ? Bylo to hned nebo az za nejakou dobu ? Jinak preji hodne stesti do dalsiho snazeni :wink:

Ajo, me pri OVU boli bricho..jako by me nekdo bodal. Min.mesic jsem nemohla pomalu ani dosednout. Objevuje se i hlen...

Snad se do Vanoc vsechny dockame :sunglasses:
15. dub 2009 v 11:14  • Odpověz
Tady v Jihlavě to nejde tak rychle, vloni jsem tam vlekla tehdy ještě přítele smykem, říkal, že se nepoleze pod nějakej strom... Ale pak uviděl za naším plotem srnku, jak na nás kouká a byl hotovej a pusa taky byla :sunglasses:
15. dub 2009 v 11:14  • Odpověz
My jsme se loni líbali pod skoro odkvetlou třešní ale byla nějaká opožděná :grinning: , no a letos teda nevím, u nás už jsou všechny třešně v plné květu a některé už prakticky odkvétají :grinning:
15. dub 2009 v 11:16  • Odpověz
Zrovna vcera jsem koukala a u nas kousek za Prahou uz tresne kvetou, tak mozna zkusime tu brizu, ne :sunglasses: :grinning:

Mně to tu taky neba..koukam na net, kam bysme mohli v kvetnu na kratkou dovcu :sweat_smile: Nemate nekdo nejakej tip na peknej penzionek :slight_smile:
15. dub 2009 v 11:17  • Odpověz
My jedeme v květnu na prodloužený víkend od maďarska do termálů :dizzy_face:
15. dub 2009 v 11:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.