• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
kacabacka: tak jediná rada pro tebe ode mě - vydržet a počkat. zítra volám na gyndu a ruším tu prohlídku. mám fakt obrovskou radost po takové době, že jsem místo čísla 64 konečně mohla napsat 1. super....
a díky všem za podporu a za rady.....

//

10/4: Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová TP: 13.12.2009
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova TP: 20.12. 2009
25/4: Blondynka400, 27 let, snž od 1/09, kyselina listová, TP: 29.1. 2010
29/5: Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, kyselina listová, TP: 3.2.2010
19/6: Majatob, 22 let, snž od 6/09, TP: 3.3.2010
23/6: Kramlinka 88:Lucie 25,snž od 03/09, Calibrum BabyPlan, TP: 2.3.2010, dalsi kontrola 9/9
17/7: ajjik-Pavlína,25 let, snž.od 5/09, kyselina listová, TP: 23.3.2010, další kontrola 12/8
21/7: ivakul - TP : 18.3.2010
18/8: eliska_v: Eliška, 20 let,kyselina listová, TP: 25.4.2010 , další kontrola 8/9

snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 5/09, ..................... 27 DC,kyselina listová
AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09, 1.7.MA............19 DC.kyselina listová
Nany 123-30 let, snž od 3/09, ....................................38 DC,kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/27c682
Taggy: Tereza,22, snž od 09/09................................... 1 DC
Lussyn: Lucka, 29 let,snž 6-7/09, ................................. 21 DC,kyselina listová
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,..................................... 25 DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 28 let, snž od 5/09 ................................ 19 DC, kyselina listová
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, ........................... 17 DC, Calibrum
Kacabacka: 25 let, snž. od 08/09.................................. 51 DC, kyselina listová
23. srp 2009 ve 13:46  • Odpověz
autor
Taggy, ačkoliv se to tady může zdát divný, gratuluju k MS :wink: .Ať je poslední mmaximálně předposlední... :wink:
U nás všechno při starým :wink: , k babi jedeme nakonec až zítra nebo pozítří, tak snad se zítra nakouknu :wink:
Neustále čekám, jestli dorazí mrcha-poslední půlrok přišla nejpozději 27 DC, dnes nic, tak jsem zvědavá na zítra a v úterý nebo ve středu chci testnout pokud se nebude nic dít :dizzy_face: , tak držte palečky, ať MS nedorazí :dizzy_face:
23. srp 2009 ve 21:29  • Odpověz
autor
Mmch dala jsem do albíčka pár fotek z dovči :wink:
23. srp 2009 ve 21:33  • Odpověz
taggy: ty se máš, docela ti závidim :frowning2: ale vidím, že nemam ztrácet nadělji, že se třeba i dočkám a nebudu muset na vyvolávačku :wink:
23. srp 2009 ve 21:34  • Odpověz
Ahojky krásné pondělní ránko :wink:

//

10/4: Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová TP: 13.12.2009
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova TP: 20.12. 2009
25/4: Blondynka400, 27 let, snž od 1/09, kyselina listová, TP: 29.1. 2010
29/5: Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, kyselina listová, TP: 3.2.2010
19/6: Majatob, 22 let, snž od 6/09, TP: 3.3.2010
23/6: Kramlinka 88:Lucie 25,snž od 03/09, Calibrum BabyPlan, TP: 2.3.2010, dalsi kontrola 9/9
17/7: ajjik-Pavlína,25 let, snž.od 5/09, kyselina listová, TP: 23.3.2010, další kontrola 12/8
21/7: ivakul - TP : 18.3.2010
18/8: eliska_v: Eliška, 20 let,kyselina listová, TP: 25.4.2010 , další kontrola 8/9

snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 5/09, ..................... 28 DC,kyselina listová
AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09, 1.7.MA............20 DC.kyselina listová
Nany 123-30 let, snž od 3/09, ....................................39 DC,kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/27c682
Taggy: Tereza,22, snž od 09/09................................... 2 DC
Lussyn: Lucka, 29 let,snž 6-7/09, ................................. 22 DC,kyselina listová
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,..................................... 26 DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 28 let, snž od 5/09 ................................ 20 DC, kyselina listová
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, ........................... 18 DC, Calibrum
Kacabacka: 25 let, snž. od 08/09.................................. 52 DC, kyselina listová
24. srp 2009 v 06:46  • Odpověz
Ahoj hlásíme že jsme doma zpět z dovči.
Echo proběhlo v pořádku a už dokonce víme pohlaví .

Ve všech testech , které jsou k dispozici na internetu nám vyšlo že čekáme kluka.

ALE MY ČEKÁME HOLČIČKU :grinning: BUDE TO NAŠE LAURA.
24. srp 2009 v 08:41  • Odpověz
Tatka z toho byl trošku v šoku pořád čekal toho freestailistu.

Nakonec říkal že to stejně tak jako tak bude aspon motocrossová závodnice a k čertu dobrá.
Už by bylo na čase začínat i se sabčou at je sakra dobrá.

Tak já budu mít skoro dvojčátka jak jsem je vždy moc chtěla dva roky to se mezi něma ztratí.

:hearts::hearts::hearts: Sabinka a Laurinka :hearts::hearts::hearts:
24. srp 2009 v 08:46  • Odpověz
autor
Sabiii, to je kráásnýýý, gratuluju :hearts: :dizzy_face: Tak kluk třeba do třetice-coo? :wink:
Nám tady dnes krásně svítí sluníčko, sice pofukuje, ale to se dá zvládnout :wink: Za chvilku pojedem s Domčou na nádr na mašiny-mu to slibuju už dlooouho, tak když máme volnou chvilku :wink:
MS zatím nikde, tak začínám být napnutá :wink: :dizzy_face:
24. srp 2009 v 08:50  • Odpověz
Nene do třetice nic takového.
Michal má ještě přece dceru 8letou takže to jsou už tři baby a do ničeho dalšího nepůjde protože by to zas určitě byla holka.To už riskovat nebude.
24. srp 2009 v 08:52  • Odpověz
autor
No,nikdy nevíš :wink: Já doma oznámila, že pokud druhý bude kluk, jdeme do třetího na 100% (já teda asi třetí budu chtít i tak :wink: )
Ale je fakt, že některý chlapi "umí" jen jedno pohlaví :wink: :grinning:
24. srp 2009 v 08:59  • Odpověz
ahoj holky,
tak jsem včera zase špinila a tentokrát docela dost, tak už jsem se naštvala a jela dnes ráno k dr. a přišla pěkně ledová sprcha... :frowning2:
z krve zjistili příčinu potratu a tou je nějaká infekce, kterou přenášení miminka a malé děti, která je normálně neškodná, ale těhotným způsobuje potraty... tak jsem z toho pěkně smutná, že vlastně kvůli tomu, že máme v rodině malé děti, tak já přišla o to svoje...
no a další sprchou bylo to, že minimálně 3 měsíce, doporučuje však 6 měsíců máme počkat s dalším těhotenstvím :frowning2: chtěl mi dokonce napsat HA, ale to jsem odmítla, nechci se rvát dalšíma hormonama, tak jsem dostala jen něco na to špinění...
takže mě opustil veškerý optimismus, protože mi řekl, že pokud otěhotním "omylem" dříve, tak je vysoké procento, že ta infekce z těla ještě neodešla a může způsobit další potrat... :frowning2:
24. srp 2009 v 09:00  • Odpověz
Ahoj holky....
kopretina: díky, snad bude předposlední.....uvidíme..
sabi: moc gratuluju, to je krásné..... a hlavně, že je vše v pořádku
24. srp 2009 v 09:01  • Odpověz
No dobře tak ale musí vědět jak se ta infekce jmenuje jak dlouho je přenosná z dětí na tebe a jak zabránit dalšímu přenosu.
jsou různé bylinky ,léky , homeopatika my řekni že v dnešní době si s tím sakra neví rady? :angry:
24. srp 2009 v 09:07  • Odpověz
autor
Aji :frowning2:
Ale zase lepší to vědět a počkat, než si tím projít znovu...Neboj uteče to, ani se nenaděješ :confused:-chabá útěcha, já vím, tak apoň přeju ať to utíká co nejrychleji...
24. srp 2009 v 09:10  • Odpověz
jo, podivejte se na Káju Gotta, ten umí samý holky :grinning:
aja: infekce, kterou přenáší miminka a malý děti??? Co to je? Tomu nějak nerozumim. To jako nesmíš během těhu přijít do kontaktu s dětma, abys nepotratila?
24. srp 2009 v 09:13  • Odpověz
Sabi: gratuluju k holčičce :grinning:

Taggy: Gratuluju k novému cyklu :grinning:

Aji: a nevíš název toho patogenu, co způsobuje tu infekci?

Kacabacko: Jeřáb mi zabral hned v prvním cyklu, co sem si ho kapala. Měla sem cyklus dlouhý 37 - 42 dní s OVU 24. - 29. den. A s jeřábem sem měla cyklus dlouhý 29 dní s OVU 16. den. Což je pro mě velký úspěch :grinning: Tento cyklus sem kapala jeřáb jen první týden a teď kapu Feminan a OVU byla (asi) 19. den.
24. srp 2009 v 09:16  • Odpověz
Jejda, já to nedopsala v tom rozčilení všechno, zapomněla jsem napsat, že nachlazený miminka, třeba s rýmou nebo tak...
přesně to sedí - když jsem byla na prvním utz, tak to bylo vše OK a tchánovci s děckama byli v chorvatsku, vrátili se a já pak šla na další utz a tam už nikdy nebylo vidět nic víc, takže vývoj toho embryja se zastavil, přesně když se oni vrátili a všichni tenkrát byli nachlazený měli rýmu, teploty, chrchlali a smrkali atd…

dr. mi říkal, že se tomu nedá moc předejít a že to není pravidlo, ale občas se to stane...
24. srp 2009 v 09:17  • Odpověz
No dobře ale jak on může přesně vědět že musíš čekat půl roku snad ti bude dělat další testy aby zjistil zda ten patogen máš ještě v těle ne?
Takže by to mělo být tak že když otěhotníš tak se máš stranit dětí - no jo ale jak dlouho?
Celé těhu se to asi nezvládne.Nebo jen překonat těch 12týdnů a pak můžeš nebo nemůžeš celé těhu?
24. srp 2009 v 09:22  • Odpověz
autor
To by mně taky zajímalo jestli jen 1. trimestr, nebo pořád...
Aji souhlasím se Sabi, kde přišel na ten půl rok? :astonished:
Jedeme na ty mašina, tak zatím, odpoledne určo zaskočím :wink:
24. srp 2009 v 09:26  • Odpověz
Dobre ranko :slight_smile:

sabi: gratuluju k holcicce :wink:

aja: to me moc mrzi, jsem ani nevedela ze neco takoveho je ... :unamused:

No to je super tak to abych se jeste bala prijit do kontaktu s malym synovcem, ktery je ted nachlazeny....??? :rolling_eyes:
24. srp 2009 v 09:30  • Odpověz
jejda, nechci tu vyvolávat nějakou paniku... Prostě mi to takhle řekl, že minimálně 3 měsíce, ale doporučuje 6 měsíců počkat, říkal, že se po 4 měsíci dělají testy, zda ta infekce v těle je, ale většinou prý tam stejně nic není...
stranit se nemocných dětí, ale taky nevím, jak dlouho a hlavně netuším, jak to udělat, když je máme doma pořád... to se mám jako zabarikádovat v ložnici nebo co?
24. srp 2009 v 09:39  • Odpověz
to je divný, asi se to nestává moc často...co maj dělat ženský, který jsou těhotný a už maj doma jedno nebo dvě děti??? Určitě se stane, že jsou taky nachlazený....
24. srp 2009 v 09:42  • Odpověz
taggy: dneska klesla teplota o dost-36,7 a i v kostech cejtim, že ms přijde, tak snad.... :slight_smile: :slight_smile:
kali: a ten jeřáb se dá teda sehnat jen v nějakym bylinkářství? V lékárně ho neseženu? A na co se mam ptát? Na kapky jeřábu? Nebo jak je celý název?
24. srp 2009 v 09:43  • Odpověz
Ahoj holky,
sabi, gratulace k holčičce. Taky už bych ráda věděla co to jo, tak snad příští týden na velkém UTZ už bude mimi spolupracovat :dizzy_face:

aja, a co je to zač? Proč takovou dlouhou dobu? To se toho nedá zbavit dřív? Koukala jsem že sabinečka měla podobné otázky.... + tedy nevím co ti přesně našli, ale vzhldem k tomu, že se u tebe to miminko už od začátku "vyvíjelo divně a pomalu" , neřekal bych, že tohle byla jediná přičina....

kramli, neboj a kontaktu s ním se určitě nevyhýbej, jestli tedy vnemá nějakou angínu nebo něco podobného...
24. srp 2009 v 09:45  • Odpověz
ajo: ahoj, tak to je docela drsárna.......
kali: chci si teď taky koupit ten jeřáb, ať to mám v poho
24. srp 2009 v 09:45  • Odpověz
taggy, jen si ho kup, fakt odporučuju :wink:

kacabacka, no možné to je, ikdyž ne úplně pravděpodobné... Jinak k té označené ovu ve fertility, můžeš si jí označit sama, ale já jsem zapoměla přístupová hesla, takže mě to tam nepustí a zpaměti se to nepamatuju, ale vím, že to nebylo nic těžkého, jednou jsem to taky dělala....
24. srp 2009 v 09:47  • Odpověz
Ahojky všem,
v první řadě gratuluju Sabče k dobrým výsledkům z echa a hlavně k Laurince, jů ty se máš, další princezničku.
Terí no konečně, to to trvalo, ale aspoň, že si nechala mrcha říct a dorazila dobrovolně.Tak ať už je poslední nebo aspoň předposlední.
Lucí, tak držím palce ať brzy najdeš na testíku ty vytoužené //.Držím držím držím.
Ájo, ježiš no tak to je hrozné, to mě moc mrzí, ale o tom jsem nikdy neslyšela, to je zvláštní, co by měly dělat ty maminky co mají doma malé dítě?Určitě s tomu musí jít nějak zabránit, né?
Andrí je vidět, že jsi na mateřské, protže jinak by jsi nepsala krásné pondělní ráno :grinning:, protože pondělní rána nejsou vůbec hezká
:grinning: :grinning:
24. srp 2009 v 09:48  • Odpověz
Holky, já vím, taky mám v hlavě tisíc otázek a všechno mě to pěkně trápí, štve a mrzí, jsem plná rozpolcených pocitů... tchánovcům tohle vůbec říct nemůžu, jak by se asi na mě pak dívali...
no, jenže mě dr. trošku postrašil příběhem, že nějaká holčina o první přišla stejně jako já, pak na to honem chvátala a přišla o to i podruhé a prý to vedlo k tomu, že je teď vystresovaná, že nedokáže unosit dítě, atd.

jenže znáte mě, řekl, že doporučuje minimálně 3 měsíce, to znamená, že v září po ms klidně můžeme začít, protože to bude už třetí ms :slight_smile: dal mi te´d nějaké hormony, tak po těch to dostanu cca za 10 dní, pak teda a´t nežeru dáme bacha a hned další cyklus se do toho pustíme, ale neslibuju, že to vydržíme :sunglasses:
24. srp 2009 v 09:56  • Odpověz
Kacabacko: Já sem to taky v lékárně ani jinde nesehnala. Kupovala sem to z netu. http://empatia.inshop.cz/inshop/ Je to tinktura jeřábu ptačího.
24. srp 2009 v 09:56  • Odpověz
blondy: no prave ze je ted porad nejaky ukaslany a davaji mu nejaky sirup proti kasli, ale to angina urco nebude....mame je primo v baraku, tak to se stejne nejde vyhybat....

luss: ja mam taky dneska dobrou naladu, ikdyz je pondelni rano a ja jsem v praci :wink: :grinning: Ale to jenom proto ze ctvrtek, patek mam dovcu :grinning:
24. srp 2009 v 09:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.