• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Kramlinko, tak pevne nervy....manzelova maminka nas uz podezira, ze to vime a nechceme ji to rict...a zkouma kazde nase slovo, kdy se konecne podrekneme... :grinning:
24. srp 2009 ve 13:28  • Odpověz
Kramli díky, přečetla jsem toho už tunu a přijde mi, že závěr je takový nijaký - prostě nikdo neví, jak to ovlivnit... každopádně, za 10 dnů přijde MS, pak počkám ještě celý ten cyklus a zkusíme do toho pomalu jít... to už bude 3 měsíce po a je to...
24. srp 2009 ve 13:38  • Odpověz
aja: jj taky mi to prijde takove ze nikdo nic poradne nevi..... :unamused: Ale mas pravdu uz to bude 3 mesice, a ty jeste ted pujdes jednou na tu krev anebo az odted za 4 mesice jsi myslela???

lin: no jeste uvidime :grinning:
24. srp 2009 ve 13:45  • Odpověz
....tak jsem narazila na dalsi problem. Rada bych si zakoupila letenky z Athen do Prahy a nazpatek uz nyni....ale tam pojedeme dva a nazpatek 3.....chtela bych koupit ty letenky obousmerne - vychazi to levneji....jenze jak udelat to, ze nazpatek nahlasim jen jednoho infanta???krome toho, po me LOGICKY chteji jmeno miminka...a ja nevim ani jestli to bude kluk ci holka...to jsem zvedava, jak z tohohle vybruslim :grinning:
24. srp 2009 ve 13:52  • Odpověz
Ahoj Lin, tak to je krásný, doufám, že nepodlehnete nátlaku a necháte se překvapit, já bych taky jednou chtěla takovéhle překvápko, musí to být krásné čekat do poslední chvíle.
Ahoj Nany, teda to my ani neříkej, to je pech, ale i rychlovka se počítá, takže to že bude pryč nemusí nic znamenat, tak držím palce, aby to klaplo.
Teda holky to co má Ája j fakt síla, mám teď z toho pěknou hrůzu, mám malýho synovečka a jsem s ním pořád v kontaktu a zrovna od minulýho týdne má angínu a jsem téměř denně s ním, tak se bojím, bojím.To je fakt o nervy tohle všechno.
24. srp 2009 ve 14:03  • Odpověz
nany, ahoj holka, ráda tě vidím :dizzy_face: . Já pohlaví zatím nevím, minule mim moc nespolupracovalo, tak snad příští týden na velkém UTZ

lin, ty ccheš takhle malé miminko brát do letadla? :confused: V kdy vůbec poletíš do ČR? Já co letám tak berou pouze do 34tt... Každopádně já pojedu zhruba v 35tt autem a nazpátek pak tatké autem, toho malého prcka bych do letadla nevzala, je to pro ně hodně nebezpěčný... V podtatě do roka nemají v letadle do dělat.
Ale jinak to myslím určo domluvit půjde, jelikož dězti do dvou let to mají zadarmo, tedy bez nároku na sedačku :wink:

aja, no nevím, jestli na to zbtečně moc nespěcháš... Proč svému tělu nedáš chvíli čas?
24. srp 2009 ve 14:03  • Odpověz
Jo ještě bych málem zapoměla, už vím výsledky tripple testů, jsou NEGATIVNÍ, i když se brali takto pozdě :dizzy_face:

lussyn, no překvpápko je hezké, ale dokuď to ho nezkazí těsně před tím než se to narodí jako ségře. Kdy jí asi půl hodiny před proodem doktor řekl, je to holka, ale to asi víte... Přitom předtím jasně říkala, že to neví a ani nechce vědět....
24. srp 2009 ve 14:05  • Odpověz
Blondy,jak můžeš zapomenout na tak důležitou zprávu? :wink: Tak to je supééér, mám z toho radost, tak jen tak dál. :slight_smile:
No to nevím co bych mu řekla, to je fakt hrozný to takhle před cílem propálit.
24. srp 2009 ve 14:13  • Odpověz
autor
My si pohlaví OFICIÁLNĚ říct nenechali, ale všichni tipovali kluka a fotka z UTZ byla poměrně výmluvná, i když jsem si pořád říkala, že "to"mezi nožičkama, třeba není pindík :wink: -byl :grinning:, Takže jsme nevěděli co to bude, ale jeli jsme si pro kluka :wink: :dizzy_face:. No a u druhýho to taky budu chtít nevědět...
Nany, testovat budfu ASI zítra ráno,teda pokud se mi bude chtít, pokud ne, tak kterýkoliv další ráno-třeba dneska ráno se mi vůbec nechtělo, říkám si, však co teď už je to jedno, tak si na ten výsledek ještě den dva počkám :wink: . Ale zítra jsem 15DPO, to už by teoreticky mohlo být něco vidět, tak uvidíme, co uvidíme :wink: :grinning:
24. srp 2009 ve 14:18  • Odpověz
autor
Jo a Blondy, gratulujuuuu k negativním výsledkům :wink: :dizzy_face:
24. srp 2009 ve 14:19  • Odpověz
Blondy, jsem ráda, že ti testy dopadly dobře :slight_smile:

Lin, s těma letenkama to je tedy oříšek, co??? Ale jak píše Blondy, asi bych taky měla strach s mimčem letět...

Blondy, já vím, že to myslíš dobře, ale je to těžké - to nekonečné čekání, vím, že mi budeš oponovat co mají dělat ženské, které čekají na těhu rok, dva, tři... ale tu situaci neznám, nejde se do toho vcítit... vím, že si to taky neměla jednoduché, ale mě to prostě přijde nekonečné :unamused:
24. srp 2009 ve 14:20  • Odpověz
lussyn, no já tam volala před chvíli a jak jsem se nějak rozepsala, tak jsem pozapoměla...
No ségra mu řekla že mu děkuje, ale že to fakt vědět nechtěla.... Každopádně to při všech třech těhu vydržela až dokonce, u prvních dvou se s pohlavím trefila, u třetího ne. Každopádně to naštve, když ti to po takové době pak někdo takhle zkazí...

kopretina, jé ty jsi nadějná těhulka, to mi nějak uniklo, to je super :dizzy_face: :dizzy_face:

aja, nebudu, ti oponovat, protože je to tvůj život a tvoje rozhodnutí. Jen si myslím, že je lepší počkat až budeš opravdu fit, než aby se zas stalo něco nepříjemného, obě víme jaké to je....
Já už taky byla připravená, že prostě nějakou dobu budu muset počkat, už jsem byla objednaná do CARU, prptože ty moje potraty vždy ve stejnou dobu byli divné. Ale moje tělo mě převezlo, aniž bych to nějak plánovala... A to jsem byla ještě v situaci, kdy mě tlačil čas, protože až se vrátíme, tak musím do práce, nemžu strácet ještě další čas tím, že bych byla doma.... Navíc teď se neuraž, ale narozdíl od tebe nejsem na mimi nejmladší, a on pak je každý ten rok znát.... Ale jak už jsem napsala, je to tvé rozhodnutí, a já ti v každé případě držím palečky, ayb jsi byla co nejdříve těhu a vše bylo ok :dizzy_face:
24. srp 2009 ve 14:29  • Odpověz
autor
Aji, je to na palici, co? Mě taky přišel ten poslední cyklus před snažením nekonečnej... :wink:
Ale tak trochu musím dát za pravdu i Blondy-přece jen do toho vidí vícnež my "obyčejní smrtelníci"...
Ale rozhodnutí je jen na tobě a všechny to tady budeme respektovat, tak ti přeju ať se rozhodneš co nejsprávněji :wink:
24. srp 2009 ve 14:30  • Odpověz
autor
Blondy, doufám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. srp 2009 ve 14:32  • Odpověz
kopretina, tak to držím palečky. Tak snad se ti bude chtít zítra tesotvat, už se na tu druhou čárku těším :grinning:
24. srp 2009 ve 14:34  • Odpověz
Blondy, gratuluju k tripl testum. Do Cech poletim cca ve 34 tydnu s potvrzenim lekare - z ostrova pojedeme lodi do Athen a pak poletime - nechci riskovat dva lety za sebou a vracet se budeme kolem 15. ledna. Tady odtud z ostrova letaji vsechny zensky rodit do Athen a zpatky treba se 4dennim miminkem a vsechny to zatim prezili. Takze opravdu strach nemam. Navic jsem to konzultovala s obouma doktoroma a nebudu prvni ani posledni. Bude mit za sebou prvni ockovani a skoro cele 6tinedeli. Ty mas moznost jet autem, ja ne....navic ja si myslim, ze to drkocani v aute by pro to mimco mohlo byt horsi, nez 2 hodky letadlem.... :wink:
24. srp 2009 ve 14:39  • Odpověz
lin: to jsou teda starosti :sweat_smile: zvladnete to v pohode, uvidis..jak dlouho to trva letecky..tak do 2 hod. ? zkus zavolat na nakou jejich info linku, at vis co a jak vyplnit :wink:

kopretina: zitra rano budu napjata jak ksandy :wink:

blondy: takze vse je tak jak ma, spad Ti kamen ze srdce, co :slight_smile: vase mimi vas teda pekne napina..asi to nebude zadny exhibicionista :stuck_out_tongue_closed_eyes:

aja: blondy to myslela dobre..jste oba mladi, otehotnet muzes a jestli budes tehotna letos nebo pristi rok.. :sunglasses: Co mam rikat ja...to abych se sla veset pred materskou skolu :grinning: Ja si taky planovala, ze nejpozdeji v srpnu otehotnim..clovek mini a priroda meni, ze :pensive: Jak rika MM..trosku pokory devce :sunglasses: Ja se taky muzu zjevit, kdyz neco nejde tak jak chci ja ... :rolling_eyes: Urcite budes moudrejsi po dalsi kontrole u Dr. :wink:
24. srp 2009 v 15:35  • Odpověz
Nany, já to všechno vím, ale prostě už magořím... teprve teď na mě dolehlo to všechno co se stalo... Vím, že to nikdo nemá růžové a jsem mladá, to já všechno vím, ale blbnu, tak se za to na mě nezlobte :frowning2: :wink: :slight_smile:
24. srp 2009 v 15:38  • Odpověz
ajo, nikdo se nezlobi..takovyhle stavy znam :wink: Rekla bych, ze cim dyl to trva, tim vic nad tim ziskavam nadhled :grinning:
24. srp 2009 v 15:46  • Odpověz
autor
Aji nikdo se na tebe nezlobí-vždyť víš,že Tě máme rádi :slight_smile: Jen se snažíme Ti pomoct najít tu nejoptimálnější cestičku, a i když to může vypadat jako že se vyjadřujeme k věci, kterou ani za mák nechápeme, nemyslíme to špatně :frowning2: :wink: :slight_smile:
Nany, to já taky. Ale poprvý od začátku snažení mám pocit, že by možná... Jen nevím jestli právě tohle není špatný signál... :unamused:
24. srp 2009 v 16:09  • Odpověz
aja, jasně že se na tebe nikdo nezlobí, vždyť přeci není důvod :dizzy_face:

nany, no to nevím, ona spíš zrovna spinkalo a budit se nám ho něchtělo, akorát si cucalo prstíček a vypadalo hrozně roztomile :grinning:

lin, no jestli nemáte jinou možnost... Ono nejde tak ani o očekování, ale spíš že to malé mimi hrozně trpí, protože se neumí vyrovnat se změnami tlaku a může se mu poškodit sluch a pod. Jinak určitě nejsi ani první ani poslední :wink:
S auta taky nejsem nadšená, ale je to pro mně jediný rozumný dopravní prosdředek, navíc moje autíčko rozhodně nedrncá a sedačku hodlám koupit tu nejlepší co je na trhu. A vracet se chci dříve než po šestinedělí... Hold ani jedna to nemáme jednoduchý a musíme se s tím nějak vypořádat :sunglasses:
24. srp 2009 v 16:48  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem konečně koupila listovku a kontryhelový čaj, jeřáb jim akorát došel, tak bude prý zítra. tak snad neva, že ho budu užívat až od třetího dne cyklu......už se mi to snad srovná.
jo a na té listovce je napsané, že se má jíst jedna denně a v těhotenství dvě denně......takže to tak užíváte všechny nebo je zase něco speciální, co já nevím? a ten kontryhelový čaj se má pít jen do ovu? myslím ,že jsem něco takového taky někde četla.....a ten jeřáb se kape jak? omlouvám se za tolik otázek, ale vy jste taky odbornice, tak si ráda nechám poradit
24. srp 2009 ve 21:18  • Odpověz
Kali: a kdy se ten jeřáb začíná brát a kdy se s nim končí? Nebo se to bere každej den pořád?
Taggy: hehe, už tu nejsem za magora :grinning:
//

10/4: Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová TP: 13.12.2009
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova TP: 20.12. 2009
25/4: Blondynka400, 27 let, snž od 1/09, kyselina listová, TP: 29.1. 2010
29/5: Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, kyselina listová, TP: 3.2.2010
19/6: Majatob, 22 let, snž od 6/09, TP: 3.3.2010
23/6: Kramlinka 88:Lucie 25,snž od 03/09, Calibrum BabyPlan, TP: 2.3.2010, dalsi kontrola 9/9
17/7: ajjik-Pavlína,25 let, snž.od 5/09, kyselina listová, TP: 23.3.2010, další kontrola 12/8
21/7: ivakul - TP : 18.3.2010
18/8: eliska_v: Eliška, 20 let,kyselina listová, TP: 25.4.2010 , další kontrola 8/9

snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 5/09, ..................... 27 DC,kyselina listová
AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09, 1.7.MA............19 DC.kyselina listová
Nany 123-30 let, snž od 3/09, ....................................38 DC,kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/27c682
Taggy: Tereza,22, snž od 09/09................................... 1 DC
Lussyn: Lucka, 29 let,snž 6-7/09, ................................. 21 DC,kyselina listová
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,..................................... 25 DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 28 let, snž od 5/09 ................................ 19 DC, kyselina listová
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, ........................... 17 DC, Calibrum
Kacabacka: 25 let, snž. od 08/09.................................. 1 DC, kyselina listová
24. srp 2009 ve 21:19  • Odpověz
kaca: ahooj...tak vidíš, to je super......už jsme zapadly mezi ostatní.....
akorát jsi nějak blbě zkopírovala tabulku, já dneska rozhodně nejsem 1DC, takže to jdu opravit
24. srp 2009 ve 22:05  • Odpověz
tak teď už je to dobře. musíš vždy vzít tu z toho aktuálního dne, jsi asi omylem zkopírovala tu včerejší.....

//

13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova TP: 20.12. 2009
23/6: Kramlinka 88:Lucie 25,snž od 03/09, Calibrum BabyPlan, TP: 2.3.2010, dalsi kontrola 9/9
17/7: ajjik-Pavlína,25 let, snž.od 5/09, kyselina listová, TP: 23.3.2010, další kontrola 12/8
18/8: eliska_v: Eliška, 20 let,kyselina listová, TP: 25.4.2010 , další kontrola 8/9

snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 5/09, ..................... 28 DC,kyselina listová
AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09, 1.7.MA............20 DC.kyselina listová
Nany 123-30 let, snž od 3/09, ....................................39 DC,kyselina listová
Taggy: Tereza,22, snž od 09/09................................... 2 DC, kyselina listová
Lussyn: Lucka, 29 let,snž 6-7/09, ................................. 22 DC,kyselina listová
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,..................................... 26 DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 28 let, snž od 5/09 ................................ 20 DC, kyselina listová
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, ........................... 18 DC, Calibrum
Kacabacka: 25 let, snž. od 08/09.................................. 1 DC, kyselina listová
24. srp 2009 ve 22:07  • Odpověz
taggy: aha, asi jo no....tak příště třeba :slight_smile:
24. srp 2009 ve 23:43  • Odpověz
Dobre ranko :slight_smile:

Tabulka 25/8:
//

snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 5/09, ..................... 29 DC,kyselina listová
AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09, 1.7.MA............21 DC.kyselina listová
Nany 123-30 let, snž od 3/09, ....................................40 DC,kyselina listová
Taggy: Tereza,22, snž od 09/09................................... 3 DC, kyselina listová
Lussyn: Lucka, 29 let,snž 6-7/09, ................................. 23 DC,kyselina listová
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,..................................... 27 DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 28 let, snž od 5/09 ................................ 21 DC, kyselina listová
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, ........................... 19 DC, Calibrum
Kacabacka: 25 let, snž. od 08/09.................................. 2 DC, kyselina listová
25. srp 2009 v 07:12  • Odpověz
dobré ránko kočky...

všechny zdravím a jsem zvědavá s jakou přijde kopretinka???
25. srp 2009 v 07:19  • Odpověz
Ahojky holkyy.
Tak dneska po ránu mi nebylo nejlíp... Ve 4 hod opět na záchod, aby se asi maminka nenudila :grinning: :grinning: a nebo asi abych si zvykala :grinning: :grinning: Do toho všeho šílený hlad, tak jsem si snědlá pár piškotů a to pomohlo :sweat_smile: :dizzy_face:
Teď mám opět hlad, takže jsem si udělala kakao, čajíček a mám piškotky a možná manžel zachvilinku vstane a půjde nakoupit čerstvé rohlíčky.... :sunglasses: Takže bych si dala!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
A co jinak tady?? :dizzy_face:
25. srp 2009 v 07:19  • Odpověz
Koukám že zvracení si užíváš plnými doušky :grinning:
Tak ses na to těšila tak co? Už víš jaký je to pocit :slight_smile: A navíc mám pro tebe zprávičku že jsi teprve na začátku a ještě to nekončí :wink: a postupně ti budou přibývat další věcičky k tomu např. pálení žáhy.
Tak sbírej sílu a moc se neunavuj u zvracení. :slight_smile:
25. srp 2009 v 07:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.