• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Sabi: :grinning: :grinning: :grinning: ty seš komedoš :slight_smile:
25. srp 2009 v 07:32  • Odpověz
SabI: Já nezvracím akorát mi jdou šťávy... Zatím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
Síly mám dost z toho strach nemám!!!
:dizzy_face: :dizzy_face:
25. srp 2009 v 07:37  • Odpověz
fuj, tak teď se mi otočil žaludek, mám tu před sebou jogurt a když si představím ty š´távy, tak je to hnus...
25. srp 2009 v 07:40  • Odpověz
sabi: jj paleni zahy muzu potvrdit....teda jeste se mi to uplne nerozjelo, ale v noci me sem tam vzbudi takovy sileny tlak v krku....ale Rennie na to spolehlive zabralo, zatim vzdy :slight_smile:
25. srp 2009 v 07:42  • Odpověz
Dobre rano,

koukam, ze dobre tema po ranu..teprve jdu snidat :slight_smile:

sabi: to je od Tebe velmi....povzbudive :grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2009 v 07:47  • Odpověz
JOjo kočeny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

A to nás čeká ještě porod :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Takže kdo je další těhulka? :grinning:

Renie pomáhá jen při prvních páleních žáhy pak vůbec. Pak jsem začala polykat gaviscon tak ten mi zabíral ale ted vůbec takže jsem ukecala doktora at mi napíše obyčejný helicid a když už to fakt nemůžu vydržet tak si jeden vezmu a mám klid úžasný lék.
25. srp 2009 v 07:51  • Odpověz
sabi: ty jo to me nestras, to jako to Rennie prestane casem pusobit :confounded: To se teda nevyspim :angry:
A co je to ten helicid???
25. srp 2009 v 08:00  • Odpověz
kramli: Helicid je lek na zaludek (snizuje zaludecni kyselinu atd.)...ja ho uzivala asi 2 roky - mela jsem bakterialni infekci zaludku, reflux... Je ale jen na predpis :wink: Zkusila sis dat hlavu trosku vys pri spanku ?
25. srp 2009 v 08:11  • Odpověz
Kramli musíš brát v úvahu že já už mám druhé těhu.
Takže moje tělo je tomuto vystaveno během dvou let znovu.
Mě u prvního stačil ten gaviscon ale ted už mi nestačí.
Myslím že to zmákneš taky na tom renii nebo na tom gavisconu (je to ten z reklamy) tekutý,bílý v lahvičce stojí kolem stovky ale ještě si ho nekupuj jedině kdyby ti to nezabíralo.
25. srp 2009 v 08:17  • Odpověz
autor
:frowning2: :angry: :cry: :astonished: :confounded: :unamused: :sweat_smile:
Tak nic, test považuju za negativní, sice tam je miniaturní stíneček, ale fakt pidimini :angry: .
Sice teda na svou obranu musím říct,že moje tělo si ze mně asi děla prdýlku-Eli s hladem a ž. šťávama jsem na tom úplně stejně-včera jsem ohřívala česnekovou polívku a málem jsem letěla šavlovat, cejtím všechny smrady na sto honů a celkově jsem fakt čekala krásný // :angry: :unamused: :cry:
Je teda fakt,že u Domči jsem taky měla 29DC/15DPO jen stíneček, // vykoukly až 18DPO, takže počkám co se bude dít, ale ta velkán aděje a víra už jsou pryč-tenhlekrát mě to fakt se*e, páč jsem byla stopro přesvědčená, že jsem těhu (Sabi-čípek hledám dlouoouho,než ho nahmátnu :wink: )
No nic, uvidíme co bude dál :wink: :sweat_smile:
25. srp 2009 v 08:32  • Odpověz
sabi: jj Gaviscon znam....aha tak to jo, tak snad to s tim Rennie zvladnu :wink:
nany: jj spim s hlavou vyse, ale stejne to moc nepomaha :unamused:
25. srp 2009 v 08:33  • Odpověz
Ahojte holky!
Tak myslím, že od včerejška už sem opravdová snažilka :grinning: Doteď to bylo jen takové šolíchání :grinning:
Sem včera v práci sloužila a zrovna mi přišlo, že mám ovulaci. Tak sem nalákala manžílka za mnou na návštěvu do práce :slight_smile: A skvěle sme si to užili :grinning: V kanceláři na gaučíku, jen taková rychlovka :grinning: No, prdel to byla :grinning:

Taggy: Listovku jím tak jednu za dva dny. Říkám si, že přece jen něco málo sním i v potravě, tak že se to přehánět nemusí :grinning:
Kontryhelový čaj teda nevím, jak se má pít. Ale myslím, že sem taky někde zaslechla, že jen do ovulace. Ale fakt si nejsem jistá.
A jeřábové kapky sem kapala nonstop až do chvíle, kdy mi došly :frowning2: Na diskuzi o jeřábu se hodně diskutovalo o nějaké pauze, ale nikdo z toho nebyl moc moudrý, tak sem to neřešila.
25. srp 2009 v 08:40  • Odpověz
Tedy holky, ja kdybych nevidela ultrazvuky, tak podle toho, co pisete si myslim, ze si sve tehotenstvi vymyslim....ani jsem nezvracela(ani jednou) a ani me nepali zaha a ani se mi nemotala hlava a ani NIC....asi jsem ta stastna...jeste ze miminko se miminko hybe a citim ho!!! Drzte se!!! Ja tedy nevim, co pomaha na paleni zahy...ale slysela jsem, ze mliko a mlecne produkty, tak to zkuste...ja denne piju rano hrnek mlika a snidam jogurt...tak treba je to tim...ale nevim, jestli to neni uplne blbost... :confounded:
25. srp 2009 v 08:41  • Odpověz
Kali no nekecej :grinning:
No já to kašlu ty jo tak vy si užíváte. :grinning:
25. srp 2009 v 08:43  • Odpověz
kramli: snad to brzo odezni, je to vopruz, znam to moc dobre :rolling_eyes: Ja jeste brala Ganaton, ale to je taky na predpis. Zkus jist vickrat denne, nic tucnyho, zadny kofein a nejist moc na noc..no ale to Ty urcite znas :wink:
25. srp 2009 v 08:43  • Odpověz
Chtela jsem se zeptat - maminek - zacinaji mi takove ty nakupovaci a uklizeci a pripravovaci choutky...a rikam si...co vsechno mam koupit? Pro miminko? (obleceni, kosmetika, pomucky...atd....) a co do porodnice...a co pro sebe....mate nejake rady? Nebo blaznim zbytecne brzo??? zase bych nechtela aby se mi to pak nakupilo vse najednou....Jen tak nahodou jsem zasla do jednoho kramu tady a prvi co mi ta pani rekla, bylo, ze potrebuju 6 velkych lahvi a 2 male......NA PUL DNE!!!!!!!!!!!!!!!!!! Myslela jsem, zepadnu...pak teplomer do vody, vyvarovacku, vysousecku, kleste na dudliky...a ja nevim co jeste.....mate nekdo dobre rady???
25. srp 2009 v 08:44  • Odpověz
Sabi :grinning: No jo, užíváme :grinning:
25. srp 2009 v 08:49  • Odpověz
Ješkovi Lin :astonished: takových věcí? :astonished:
No, já teda vůbec nevím, co je a není potřeba, ale mrkni na jiné diskuze o výbavičkách, tam toho bude popsané určitě dost :wink: Nebo na netu je spousta seznamů...
25. srp 2009 v 08:51  • Odpověz
kopreti: neboj, carecka urcite zesili, nehaz flintu do zita :wink:

kali: teda ty jsi cislo, si muzete s ajou podat ruce :grinning: :grinning:

lin: no ja mlecne vyrobky docela jim, ale asi ne kazdy den, a mliko piju jen vyjimecne, zrovna vcera jsem si ale dala a asi to nepomohlo :unamused:
Jinak ja ti teda s nakupama moc neporadim, vim ze v tehu prukajde je nejaky zakladni seznam veci, ktere potrebuje miminko....kdybys chtela tak ti to sem prepisu, ale mrkni do svoji :slight_smile:

nany: no jo to ja vsechno vim, ale zrovna s tim jezenim na vecer je to u me docela nerealizovatelne :unamused: Ja se z prace vracim okolo 7 vecer a teprve vecerim. Kdybych si nic nedala tak neusnu, ponevadz bych umrela hlady....no jo poznas neboj :grinning:
25. srp 2009 v 08:58  • Odpověz
Kopretinko, když je tam stínek, tak je to lepší než sněhobílo, ne??? držím palečky a uvidíš třeba ke konci týdne už budou pěkné // :dizzy_face:
25. srp 2009 v 09:15  • Odpověz
Ahojky hezké dopoledne.
Dneska jsem byla už v sedm hodin celá rodina u zubaře.
Lin nic s toho co píšeš jsem vůbec nepotřebovala ani u jednoho. Lakve vubec ne ,kojila jsem ,Kleště na dudlíky ,vysoušečku atd. taky ne jsou to zbytečnosti :wink:
Teploměr do vody samozřejmě ano, teploměr digit. nebo rychloběžku (stou jsem byla moooc spokojená), odsaváčku hlenů(doporučuji připojitelnou na vysavač,výborná věc) ,lehátko do vany,vaničku nebo kyblík na koupání a na takové věci určitě není brzo . Potom by toho bylo moc najednou
25. srp 2009 v 09:22  • Odpověz
Kopretinko: Tak to ještě neházej flintu do žita :grinning: čárka zesílí a uvidíš :grinning:
25. srp 2009 v 09:25  • Odpověz
andrisku...za prve dekuju a za druhe...kdyz uz pises o tom kybliku - uvazuju o nem vice nez o vanicce, nemas s nim zkusenosti? Pisou vsude, ze staci miminko podrzet pod hlavickou jednou rukou a druhou rukou ho myjes....da se to zvladnout? :confused:
25. srp 2009 v 09:47  • Odpověz
Ahoj holky,
tak hlásím,že dnes jsem 1 DC,tentokrát jsem s tím,ale počítala,páč jsme se moc nesnažili,takže zklamání není takové.
Kopretinko,já myslím,že možná budeš těhu,když ti není dobře a náznak // přeci je,ne?Však uvidíš,hlavně klídek.
Kali-no ty se holka nezdáš,to mě by se asi v práci nepodařilo... :grinning:
Nany,jak bylo na dovči?Odpočatá?Asi to hlavně rychle uteklo,viď?
No holky já tady úplně hledím,co je všechno potřeba do výbavičky pro mimi.Já to asi nezvládnu,jsem sice zdravotník,ale o některých věcech nemám ani páru. :unamused: No už se těším,to bude něco.
25. srp 2009 v 09:55  • Odpověz
mě by taky zajímalo, jestli někdo nemáte zkušenosti s tím kýblem, na fotkách mi to přijde ftipné, rvát dítě do kýblu :grinning:
25. srp 2009 v 10:10  • Odpověz
Ahoj holky jsem tu uplně nová a ráda bych vstoupila k vám na pokec. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Jsem snažilka sice už delší dobu, ale když jsem konečně otěhotněla, musela jsem na revizi dělohy protože jsem měla zamlklý potrat a pak jsem musela čekat a teď už se zase snažíme od června a nic. Dneska jsem si dělala testík a opět negativní, tak zase příští měsíc uvidíme. :sunglasses:
25. srp 2009 v 10:12  • Odpověz
Ahoj sepinko, vítám tě tu... Jo, i mezi námi je tu pár koček, co si tím prošly, ale nehroutíme se... život jde dál a my se s tím vším poperem, abychom měli své prcky brzy u sebe...

nechceš nám napsat nějaké údaje o sobě, abychom tě mohli taky zapsat do tabulky... nebo se tam rovnou zapiš sama... (dnešní tabulku najdeš na předchozí straně)
25. srp 2009 v 10:15  • Odpověz
lin: ja jsem to nekde videla na videu a vypada to relativne snadno, ale nejsem si jista ze bych to zvladla :unamused: Asi pujdeme do klasicke vanicky....

Jinak v te me prukazce co se tyce kosmetiky a takovych veci je:
Zakladni kojenecka vybavicka:
30 male pleny
20 velke pleny
3 bavlnene osusky
5 kalhotky na pleny
3 kosilka vel.58
3 kosilka vel. 64
2 prizovy (mako) kabatek vel.58
2 prizovy (mako) kabatek vel.64
2 prizova (mako) cepicka vel.58
2 prizova (mako) cepicka vel.64
2 mako (semis) dupacky vel.58
2 mako (semis) dupacky vel.64
1 zavinovacka + vlozka
1 larisa
5 bryndak
3 zinka frote
1 kartac na vlasy
1 vatove tycinky
1 vlhcene ubrousky
1 detsky zasyp (krem)
1 detsky sampon
1 detske mydlo
1 vlozky do podprsenky
1 koj. lahev sklenena
1 koj. lahev umela
25. srp 2009 v 10:19  • Odpověz
Ahoj holky,
taggy, jeřáb 3x denně 15 kapek, dodorřovat pokuď možno přesně. Když to hold bude až od 3DC nedá se nic dělat, ale začni ho užívat i tak. Listovka záleží jakou máš, před těhu i v těhu stači 400 (teď nevím ty jednotky) denně :wink:

kramlinka, helicid se užívá při vředech, a při přemnožených bakteriích, které vředy způsobují.

Mně se naštěstí pálení žáhy zcela výhýbá, já to ale nikdy neměla, tak to snad tak zůstane :sweat_smile:

kopretina jestli je tam stíneček tak bych to taky neviděla jak oztracené... Počkej dva dny a uvidíš :wink:

lin, já tedy ještě zdaleka nanakupuju, hodlám tak nejdřív začátkem prosince... A i tak toho moc kupovat nebudu, ptotože ty různé seznamy co najdeš že potřebuješ, mi přijdou trošku přehnané. Ale já mám poměrně velkou praxi od sestry, tskže vím co ano a co ane... Takže mám výhodu :slight_smile:

sepinka, ahoj :wink:
25. srp 2009 v 10:29  • Odpověz
Holky vy co už jste těhu tak vám to moc moc přeju a já doufám, že mi co se ještě snažíme nám to taky brzy vyjde.Mám problém nevím jak se mám do té tabulky zapsat. :frowning2:
25. srp 2009 v 10:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.