• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Takže navrhněte nějaké datum.
Třeba sobota 26.9.09 nebo 3.10.09 ?
27. srp 2009 v 08:20  • Odpověz
kladno brno 241km
ostrava brno 187km

Andri je tam pouze 60km rozdíl a z prahy ti jede pendolino.
27. srp 2009 v 08:27  • Odpověz
Sabi to já s dětma absolvovat nebudu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
27. srp 2009 v 08:50  • Odpověz
Cau zeny,

tak vy tu planujete sraz, jo :confused:

Sabi, na toho 26/9 zrovna navazuje volno v pondeli 28/9, to si spousta lidi planuje "prodlouzeny" vikend nekde mimo...
27. srp 2009 v 09:05  • Odpověz
Nazdárek,

nany, jojo, to jsem já co cvičím pilates. No řeknu ti ti takhle, jestli chceš zpevnit postavu, tak ti je joga na nic. Pilates je super, ale musíš mít doborou cvičitelku nebo cvičitele, jinak je to o ničem. Navíc nazačátku je to fakt makačka ( i když ta holka co k ní chodím je fakt blázen). Každopádně na to, že jsem si myslela že jsem fakt hodně trénovaná, mě tenkrát po první hodině boblelo snad celé tělo a i svyla, které jsem nevěděla že mám :grinning: . Ale vřele doporučuju :wink:

taggy, hm, tak to je blbý s tím jeřábem... nikde jinde se poohlédnout nemůžeš? :confused:

Já jsem si zas byla po ránu zacvičit a mám dost :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
27. srp 2009 v 09:20  • Odpověz
autor
Tak jsem začala poctivě popíjet bylinky-včera kontryhel, dnes maliník, měla jsem strach, že minebudou čajíky chutnat, ale asi budu mít svoje bylinkové dýchánky ráda..Mňam mňam :wink:
27. srp 2009 v 09:29  • Odpověz
autor
Blondy,jen se ještě zeptám, ty jsi v tomodborník-může trocha(pár lžiček) těchto bylinek uškodit malýmu-on jak vidí někoho s hrnkem čaje, je jako zběsilej...Většinou mu dávám-už není miminko,ale z bylinek mám trošinku strach-co myslíš?
27. srp 2009 v 09:32  • Odpověz
kopertina, tobě chutná maliník? :confused: :grinning: . Já si do něj musela dávat citron, jinak bych ho asi nepozřela... Ale kontryhel byl fajn...
No kontryhel bych mu nedávala, ale trošku slabého čaje z maliníku mu myslím nemůže nic udělat....
27. srp 2009 v 09:41  • Odpověz
autor
Holky zdravotnice ještě jeden dotaz mě napadl: co tyhle bylinky v kombinaci s anopyrinem a špatnou srážlivostí krve... :astonished:
27. srp 2009 v 09:41  • Odpověz
kopretina, no já měla se srážlivostí krve vždy problémy (špatně se mi sráží), ale léky už na to roky neberu, přišlo mi to pořád stejný a bylinky mi nic neudělali, spíš naopak teď dle posledních odběrů mám vše úplně v normě. Ale je to jen moje zkušenost, nepodložená nějakou věděckou teorii :wink:
27. srp 2009 v 09:44  • Odpověz
Tabulka 27.8.

//

10/4: Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová TP: 13.12.2009
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova TP: 20.12. 2009
25/4: Blondynka400, 27 let, snž od 1/09, kyselina listová, TP: 29.1. 2010
29/5: Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, kyselina listová, TP: 3.2.2010
19/6: Majatob, 22 let, snž od 6/09, TP: 3.3.2010
23/6: Kramlinka 88:Lucie 25,snž od 03/09, Calibrum BabyPlan, TP: 2.3.2010, dalsi kontrola 9/9
17/7: ajjik-Pavlína,25 let, snž.od 5/09, kyselina listová, TP: 23.3.2010, další kontrola 12/8
21/7: ivakul - TP : 18.3.2010
18/8: eliska_v: Eliška, 20 let,kyselina listová, TP: 25.4.2010 , další kontrola 2/9

snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 5/09, ..................... 2 DC,kyselina listová
AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09, 1.7.MA............23 DC.kyselina listová
Nany 123-30 let, snž od 3/09, ....................................41 DC,kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/nany1233
Taggy: Tereza,22, snž od 09/09................................... 5 DC, kyselina listová
Lussyn: Lucka, 29 let,snž 6-7/09, ................................. 25 DC,kyselina listová
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,........................................3 DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 28 let, snž od 5/09 ................................ 23 DC, kyselina listová
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, ........................... 21 DC, Calibrum
Kacabacka: 25 let, snž. od 08/09.................................. 4 DC, kyselina listová

kopretina: Jj, budoucí tatínek jde taky...už se nemůže dočkat až prý uvidí tu naši píďalku!! :dizzy_face: :dizzy_face: Já si hlavně přeju, aby ta naše píďalka mělo všechno co má mít a budu nejšťastnější na světě!! :dizzy_face:
27. srp 2009 v 11:07  • Odpověz
ahoj holky, jak se máte dneska?
Blondy: nikde jinde tady taková prodejna není a paní se zatím pořád neozvala a já už jsem 5DC, tak nevím, asi budu muset počkat do dalšího cyklu co?
eli: držím palce na kontrole.....
27. srp 2009 v 11:41  • Odpověz
Ahojte holky!
Další kamarádka je těhotná :slight_smile: Já už se z toho snad picnu :frowning2: Je to všude kolem mě, ale u mě se žádný těhu-bacílek usadit nechce :frowning2:
27. srp 2009 v 11:42  • Odpověz
kali. ahoj.....to chce vydržet, vždyť jak dlouho se snažíte?
27. srp 2009 ve 12:12  • Odpověz
Tak co?
Vidím že sraz máte na háku co?
27. srp 2009 ve 12:18  • Odpověz
autor
Kali, vždyť vy přece v srpn uotěhotníte,ne? :wink: :grinning:
Tak těch pár dní do // ještě vydrž :wink:
Tagg, nevím jestli se už někdo neptal,ale neseženeš ten jeřáb někde jinde? Já ho sehnala na 1.pokus ve "Zdravěnce", sice ho teda budu dávat kmarádce, až si příští týden budeme vzájemně"brečet na rameni"proč to pořád nejde, ale čekala jsem, že to bude složitější to sehnat...Tak se zkus poptat :wink:
Eli, tak tfuj,tfuj, ať je všechno tak, jak má,a věř tomu, že bude :wink: :dizzy_face:
27. srp 2009 ve 12:18  • Odpověz
kopreti: ale už jsem stejně 5DC, tak nevím, jestli to už není pozdě. můžu se ještě mrknout v UH, je tam nějaká bio zdravá výživa, tak že by to měli tam?
27. srp 2009 ve 12:33  • Odpověz
Kopreti :grinning: Jo, tak přesně takle se na to snažím dívat, ale moc mi to nejde :frowning2: Budu se snažit víc :grinning:
Taggy: No, teprve od května, ale nějak sem si myslela, že to pude hned a samo od sebe... Pomalu střízlivím :slight_smile: Já sem ten jeřáb na poprvé kapala až od 8. DC a srovnalo se to :wink:
27. srp 2009 ve 13:01  • Odpověz
taggy, kdyby jsi ho začal brát max do zítřka, ještě bych to zkusila, jinak bych počkaal do dalšího cyklu...

kali, vždyť se přeci tak dlouoh nesnažíte (dle tabulky). Neboj, ono to vyjde a nebo zrovna vyšlo tenhle cyklis :dizzy_face:

eli, neboj, uvidíš krásné embryjko se srdíčkem :wink:
27. srp 2009 ve 13:29  • Odpověz
Hm tak dle vašeho zájmu si myslím že se na nějaký sraz vykašleme protože to nemá cenu tady něco počítat plánovat termín a zjištovat vám kilometry když nemáte sebemenší zájem. :rolling_eyes:
27. srp 2009 ve 13:30  • Odpověz
sabi: ale.....já se v brně klidně sejdu, vyberte datum, brala bych to asi někdy v říjnu, třeba na začátku...... a radši víkend, nebo pátek.....třeba někde v kavárně, kde chcete, třeba u ikey.....
blondy: tak já se zkusím ještě v té zdravé výživě stavit, uvidíme jestli tam bude....a kdyby, tak si dneska zrovna dám dávku.....
kali: my se budem snažit od září nebo od října a taky tak nějak věřím, že se to hned povede.....asi jako každá.....a asi to tady pak taky budu řešit....
27. srp 2009 ve 13:41  • Odpověz
sabinecka, já bych mohla až nejdříve v půlce prosince, proto se do dizkuse o srazu nezapojuji....

taggy, je pravda že na chlaupě ve zdravé výživě jsem ho viděla, docela měě to překvapilo, protože sehnat ho třeba v Praze není žádná legrace :stuck_out_tongue_closed_eyes:

K tomu snažení, ono to hold když to nejde leze na palici asi každé, s tím se nedá dělat..... Hold máme zaxifováno, že se to musí povést hned...:confounded:
27. srp 2009 ve 13:45  • Odpověz
blondy: ja cvicila power jogu a pri prvnich hodinach jsem se citila presne, jak pises :grinning: ale zase na nic to urco nebylo..mely jsem fakt super cvicitelku, ale ted dela v Podoli a co obcas ctu, tak si ji tam vsechny rodicky moc chvalej..sikovna holcina :slight_smile: Uz tu googluju kurzy pilates..nekde napul cesty z prace domu, docela orisek :rolling_eyes:

kopretina: mne bylin.caje taky chutnaj, zas treba vubec nemusim ovocny :wink:

taggy: dnes opet pracovne, ten jerab mivaj i v BIO obchodech nebo tam, kde prodavaj caje a ruzny kraviny..aspon v Praze. Klidne Ti ho poslu postou, kdyby byla nouze ho sehnat :sweat_smile:

kali: nepropadej panice :sunglasses: ale chapu Te, taky jsem si myslela, ze kdyz byla ovu, sex, ze to proste musi vyjit hned..no a kde jsem, ze :stuck_out_tongue_closed_eyes:

eli: hod sem pak foto :wink:

sabi: ja nejsem proti srazu..klidne dorazim i na Sever Moravy..tak 1x mesice tam jezdime
27. srp 2009 ve 13:52  • Odpověz
nany, tak power joga je dost odlišná od klasické jogy... Ale jestli chceš zpevnit postavu, podle mě je to málo.... Každopádně i ten pilates by to chtělo 3x týdně, aby to mělo nějaké účinky...
27. srp 2009 ve 13:54  • Odpověz
blondy: jasne..3x tydne..no to bych potrebovala, aby mel den 48 hod. :grinning: Mimo jine musim zvladnout autoskolu, 1x tydne bodytraining, 1x tydne step aerobic a kdyz zacne bejt hnusne tak spinning a pokud zamestnavatel povoli stavidla tak i jaz.kurz :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jo a od 4/10 mam prvni hodinu v tanecnich :confused:
27. srp 2009 ve 14:01  • Odpověz
Sabi: Tak já to mám sice do Brna kousek, ale časově to nevidím. Semnou spíš nepočítej :frowning2:

Nany: Přesně jak říkáš :grinning: Když sme se poctivě tulili a dokonce i vím, že sme se tulili v ty správný dny, tak to přece musí zafungovat... :slight_smile: A ono to jednou zafunguje :wink: Zatím tomu věřím :wink: :grinning:

Holky, vy ste teda dobré s tím cvičením :grinning: Já se odhodlávám, že zase od září začnu chodit (1x týdně na spinning a 1x týdně na pilates), tak jako loni. Ale nějak sem zlenivěla, nechce se mi :frowning2: Už si ani nejdu zaběhat :frowning2: Ale asi budu muset, abych pak nebyla sto-kilová těhule :grinning:
27. srp 2009 ve 14:04  • Odpověz
nany, no ty jsi tedy vytížená... Hm, ale jestli chceš chodit jen jednou týdně, tak se poohledni po nečem jiném, na to pilates vhodný není... :confounded: . Jak ti vůbec jde autoškola?

kali, je je to záhada, proč i když se sejnou vajíčko a spermie ve správný čas na správném místě ne vždy dojde k tomu správnému spojení.... Ale určitě to jednou zafunguje a vyjde :dizzy_face:
No to by jsi měla, protože dobrá fyzická kondice a správné cvičení je nejlepší podpora otěhotnění :wink:
27. srp 2009 ve 14:13  • Odpověz
holky, dneska jsem se ještě nezastavila... Chystáme oslavu, jednomu kolegovi z práce, večer bude chlastačka a přes noc spíme u nás v kanclu :grinning: to bude psina :slight_smile: už se těším...
27. srp 2009 ve 14:26  • Odpověz
aja, už jsem si říkala, co je s tebou, že jsi se ani neobjevila :grinning:
Co to tvoje krvácení? Už je to ok?
Tak si to večer hezky užij a jak říká můj otec, bacha na slušné vychování :grinning:
27. srp 2009 ve 14:41  • Odpověz
holky, díky za tipy, jdem to dneska do města omrknout, do těch bio obchůdků, myslím dva tady u nás máme a pak je tady ještě nějaké bylinkářství, tak nevím, jestli zkusit i tam.......
tak kdo teda na tom srazu bude?
zatím: taggy, sabinecka, .......
tak pište, ať je seznam, jestli a kdy to má cenu
27. srp 2009 ve 14:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.