• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Tak a vypukla jaderná válka... :grinning: :sunglasses: :wink:
28. srp 2009 ve 13:54  • Odpověz
Jestli nevěříš vrat se ve vyhledávači o pár stránek zpět a hned zjistíš pravdu.
Každý ti to tam psal velmi hezky že tolik starostí a obav a už věci neřeš a podobně.
Opravdu každý z toho je již unaven jen ti to nikdo nenapsal na rovinu protože to berou tak že jsi mladá ,nevybouřená do všeho zaujatá.
Takže jsme ti to těhu opravdu všichni přáli už jen proto že bude dost toho věčného knourání.

Nevím jaké budou ohlasy, napsat pravdu je vždy těžké ale vím že většina mi dá alespon potichu za pravdu.
Jsem zvědavá kdo z Vás bude mít tu odvahu to napsat i veřejně.
28. srp 2009 ve 13:54  • Odpověz
sabi: njn, mas recht :wink:
Mozna, to bude i tim, ze Eli nechodi do prace a tehotenstvi se stalo jeji hlavni naplni dne :wink:

eli: oba jste OK, jsi mlada, zdrava, takze obavy nejsou na miste :sunglasses: takze od Tebe cekame uz jen sama pozitiva :dizzy_face: Jinak ten TP Ti zavidim, takhle jsem si to nejak predstavovala...

aja: jaka valka :confused: :sweat_smile: Vzdyt to neni nic hroznyho, ne :wink:

Kazdej jsme nakej :sunglasses:
28. srp 2009 v 16:09  • Odpověz
Tabulka 28.8.

//

10/4: Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová TP: 13.12.2009
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova TP: 20.12. 2009
25/4: Blondynka400, 27 let, snž od 1/09, kyselina listová, TP: 29.1. 2010
29/5: Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, kyselina listová, TP: 3.2.2010
19/6: Majatob, 22 let, snž od 6/09, TP: 3.3.2010
23/6: Kramlinka 88:Lucie 25,snž od 03/09, Calibrum BabyPlan, TP: 2.3.2010, dalsi kontrola 9/9
17/7: ajjik-Pavlína,25 let, snž.od 5/09, kyselina listová, TP: 23.3.2010, další kontrola 12/8
21/7: ivakul - TP : 18.3.2010

snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 5/09, ..................... 3 DC,kyselina listová
AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09, 1.7.MA............24 DC.kyselina listová
Nany 123-30 let, snž od 3/09, ....................................42 DC,kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/nany1233
Taggy: Tereza,22, snž od 09/09................................... 6 DC, kyselina listová
Lussyn: Lucka, 29 let,snž 6-7/09, ................................. 26 DC,kyselina listová
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,........................................4 DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 28 let, snž od 5/09 ................................ 24 DC, kyselina listová
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, ........................... 22 DC, Calibrum
Kacabacka: 25 let, snž. od 08/09.................................. 5 DC, kyselina listová

sraz:

sabinecka
taggy
ajachlapikova
kopretina - určitě to zvládne

Holky mějte se tu krásně! Ať ostatní snažilky jsou brzy těhulky...mooooc Vám to přeju!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
28. srp 2009 v 16:12  • Odpověz
eli: ty nekam jedes :confused:
28. srp 2009 v 16:28  • Odpověz
nany: Nezlobte se na mě, ale já se od Sabiny nenechám urážet!! Fajn možná nechodím do práce, ale to hned neznamená, že ze mě musí dělat debila!! Na tohle fakt nejsem zvědavá!! Ano, možná mám víc strachu než ostatní, ale taková jsem já!! A komu se to nelíbí ať na mě vůbec nereaguje!!
Myslela jsem, že tyhle stránky jsou hlavně od toho, aby holky mezi sebou probíraly svoje problémy co je trápí a co neznají, tak aby je druhé uklidnily a poradily!! Ale aby mi Sabina říkala ať věci moc neprožívám to fakt ne!!
Sabina: Nevím co si vůbec o sobě myslíš??!! Myslíš, že když čekáš druhé miminko, že můžeš urážet mě, která se těší na svoje první a mám strach, ale ne o sebe, ale o to malé!! Co je špatného na tom, že se o něj bojím!!
28. srp 2009 v 16:33  • Odpověz
eli: fakt si nemyslim, ze by Te sabi urazela a delala z Tebe debila :astonished: chtela tim spis rict, ze vseho s mirou... :wink:
28. srp 2009 v 16:53  • Odpověz
Milá Eliško v nicku mám sabinečka né sabina tot za prvé mé jméno to není tak ho nemusíš tak hanit.
Nic o tom že jsi bez práce jsem nepsala a že jsi debil jsem taky nenapsala.

Jen by sis měla uvědomit že všeho s mírou.
Samozřejmě ti poradíme ale vše moc škodí.Ty sama sis toho nevšimla že účast na koníkovi pomalu ustupuje tím víc čím víc si neustále stěžuješ a knouráš?
Že už to nikoho nebaví číst tvoje achich a ouvej?

Pouze jsem tě asertivně upozornila na to že to přeháníš.Nijak jsem tě neurazila takže nemusíš urážet ani ty mě.Nemyslíš?
Jsou věci ,které pochopíš až budeš starší.

Tuto zprávu , kterou odesílám tobě kopíruji i na koníka.
28. srp 2009 v 17:37  • Odpověz
Tedy holky co je to zas za spory...

Já se tedy vyjádřim, podle mne máte pravdu z části obě dvě, ale eli nějaký takovýto útěk jenom proto, že někdo řekl co si myslí...
28. srp 2009 v 19:02  • Odpověz
měním téma......
už tady dlouho nebyla lussyn, nevíte, co s ní je?
28. srp 2009 v 19:03  • Odpověz
taggy, lussyn jsem většinou chodí když je v práci pokuď vím... Tak má asi volno :sunglasses:
Doufám, že u tebe jeřáb zabere, když chceš mít MS jako normální lidi :grinning:
28. srp 2009 v 19:06  • Odpověz
blondy: aha, vlastně.....
a taky doufám, že jeřáb zabere, ať jsem trochu v normálu
28. srp 2009 v 19:09  • Odpověz
taggy, a co ty tady takhle večer? Jak vlbec vypadají přípravy na svatbu? Už se ti to blíží, co? :dizzy_face:
28. srp 2009 v 19:12  • Odpověz
taggy: Ať se Ti svatba vyvede!! Je to krásný den!!! :dizzy_face: :dizzy_face: Potom mi pošli odkaz na fotečky ráda se podívám!!
28. srp 2009 v 19:33  • Odpověz
blondy: akorát dodělávám tombolu, a jdeme asi někam do města, posedět s kamarádama, naposled před svatbou..... svatba je za týden......hodně to letí
eli: jj, díky moc.....a odkaz na fotky určitě pošlu
28. srp 2009 v 19:44  • Odpověz
Ahojky tak jdu na vás kouknout. Má chvilku čas děti jsou v postýlkách a táta na nákupech :wink: :sweat_smile:
taggy ten svatební den ti mooooc závidím. Hlavně si to pořádně užíjte ať máte na co vzpomínat :wink: .
28. srp 2009 ve 20:16  • Odpověz
Co to tady čtu ? Co se to tu děje?
Eli neutíkej :wink: :wink: :wink: patříš mezi nás :wink:
K tomu vyjádření každá z vás má z části pravdu.
28. srp 2009 ve 20:50  • Odpověz
oj, prijdu pozdej, tohle jde nastesti mimo me :grinning:
28. srp 2009 ve 20:59  • Odpověz
taggy: uz pristi tyden :astonished: posledni dny svobody :grinning:

majatob: ty taky zijes :wink: jak se vede ?

andrissek: co u Tebe noveho ?
28. srp 2009 ve 21:28  • Odpověz
Ahoj Majo a Nany :wink:
U mě nového nic ,pomalu se připravuji na to jestli zase dojde mrcha :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
Jinak se chystáme s Dendou do školy ,mám s toho děsné nervy :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: .
Už se těším až skončej prázdniny a naší mladé zase začne režim. Hrozně ted zlobí GRGRGRGR :angry: :angry: :angry: :angry: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: uškrtit :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
28. srp 2009 ve 21:49  • Odpověz
nany, no ziju, momentalne spis prezivam :sweat_smile: zacalo mi byt zase pekne spatne a do toho se mi blizi zkousky na vysce a vubec se nemuzu soustredit na uceni :frowning2: je, ty se vdavas? :dizzy_face: :dizzy_face:
28. srp 2009 ve 22:57  • Odpověz
Zapomněla jsem Vám napsat včera mi přišel ten balíček z toho bessu , kde jsem objednávala ty potištěné trička vlastní textem.
Měla jsem strach aby to nebyl nějaký šmejd.
Ale fakt mě příjemně překvapili. Materiál je 100% bavlny text krásně potištěný,hezkým písmem a barva opravdu odpovídá jak tomu na obrázku.Tak to mě fakt potěšilo.
Už přemýšlím co si objednám dál. :grinning:
29. srp 2009 v 08:09  • Odpověz
Ájo ani nevím jak jsi dopadla s tím večírkem v kanclu nebylo to tak nějak podobně ? http://www.super.cz/vtipky/15965-mejdan-v-koupelne.html
29. srp 2009 v 08:19  • Odpověz
//

10/4: Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová TP: 13.12.2009
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova TP: 20.12. 2009
25/4: Blondynka400, 27 let, snž od 1/09, kyselina listová, TP: 29.1. 2010
29/5: Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, kyselina listová, TP: 3.2.2010
19/6: Majatob, 22 let, snž od 6/09, TP: 3.3.2010
23/6: Kramlinka 88:Lucie 25,snž od 03/09, Calibrum BabyPlan, TP: 2.3.2010, dalsi kontrola 9/9
17/7: ajjik-Pavlína,25 let, snž.od 5/09, kyselina listová, TP: 23.3.2010, další kontrola 12/8
21/7: ivakul - TP : 18.3.2010

snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 5/09, ..................... 4 DC,kyselina listová
AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09, 1.7.MA............25 DC.kyselina listová
Nany 123-30 let, snž od 3/09, ....................................43 DC,kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/nany1233
Taggy: Tereza,22, snž od 09/09................................... 7 DC, kyselina listová
Lussyn: Lucka, 29 let,snž 6-7/09, ................................. 27 DC,kyselina listová
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,........................................5 DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 28 let, snž od 5/09 ................................ 25 DC, kyselina listová
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, ........................... 23 DC, Calibrum
Kacabacka: 25 let, snž. od 08/09.................................. 6 DC, kyselina listová

Ahoj holky, svatba je přesně za týden, momentálně je u nás venku pěkně hnusné počasí, prší a je strašná tma, v týdnu se má vyjasnit a v pátek a sobotu má přijít totéž, přeháňky, oblačno......tak mám docela strach, protože máme obřad i hostinu venku, tak snad se to umoudří a bude hezky....
jinak včera mi skončila MS, teplotu měřím, jeřáb, kontryhel i listovku užívám, tak pokud bude tento cyklus normální, tak už se pak můžem taky snažit o prcka, už se těším....
29. srp 2009 v 08:32  • Odpověz
Ty máš svatbu 5.9? Kámoška se taky vdává tak jdem na svatbu včera nám přivezly koláčky a hned nám dali instrukce že máme přijít už v 9hod at nám nazdobí auto a pak pojedem v koloně.Tak at jedem všichni spolu at mají co nejvíc aut.Tak ji říkám ty a nemáme raději každý přijet svojím at jich máte nejvíc :slight_smile: No tak chvilku dumala že by to bylo super ale asi by to vypadalo blbě tak že teda né :grinning:
29. srp 2009 v 08:36  • Odpověz
sabi: jj, mám..... a v jedenáct hodin. taky máme se všemi sraz v devět u našich, přijede ženich, ozdobí se auta, dá se občerstvení, jídlo, pití, rozdají se voničky a pojede se na obřad taky kolonou....
29. srp 2009 v 08:38  • Odpověz
Jé taky bych se hned vdávala znovu.
Myslím že tento den je jeden z mnoha na který žena strašně ráda vzpomíná.
Můj osobní názor je že to je den Svatební , den kdy zjistíš pozitivní těhu test, den prvního pohybu miminka, den narození miminka a každý den s miminkem po probuzení to jsou totiž nejmilejší.
Včera byla sabča tak otravná že jsem myslela že už ji něco opravdu udělám a v noci zase přišla k nám do pelíšku a tulili jsme se k sobě až do rána.
Ráno otevře oči a řekne čáu mamí .
Prostě super.
Kámoška má svatbu na deset takže se máme raději objevit už něco po 8hod. :slight_smile:

Ani jsem neviděla jaké má svatební šaty ,takže vše pro mě bude překvápko.
29. srp 2009 v 09:12  • Odpověz
jj, to je pravda.....
a s tou svatbou, já šaty taky moc lidem neukazovala, ať má aspoň někdo překvápko.....
29. srp 2009 v 09:29  • Odpověz
autor
Teda,člověk se tu den neobjeví a tady teče krev :astonished: :wink: :grinning:
Holky, stojí vám to zato? Každá jsme jiná, každá ke všemu přistupujeme jinak-vždyť kdybysme byly všechny stejné,měly na vše stejný názor a přístup-nemusel by tu ani koník být-neměly bysme si co "říct" :wink:
Jak už tu psala spousta holek: každá máte svůj kousek pravdy (to není alibismus, ale realita-Eliška čeká první mimčo po pár "průšvizích", tak je přirozený, že má strach. Že to nekdy trochu vyhání vejš než to je, je bezesporu pravda, ale když to tak cítí, těžko s tím bude něco dělat.Sabi, tys sama psala, že se obě mimča povedla napoprvé, tak na to pohlížíš trochu jinak :wink:)Prostě je to tak, tak se mi tu holky nehádejte ať s touhle stránkou můžeme otěhotnět i my, kterým se to ještě nepovedlo... Ja? :confused:
S tím UTZ-kde to ostatně všechno začalo :angry: -já tam byla sama, taky si myslím spíš, že v tomhle stádiu z toho chlap moc nemá a že fotka je"dostačující". Ale je pravda, že mrně si upletli 2, takže pokud má chlap možnost a chuť proč ne?
Taggy, to to letí, uvidíš,počasí se umoudří... :wink:
Andri-tfu tfuj, ať nedorazí... :wink:
Luss s manželem otevírali ten bar, tak možná makaj na baru, ne?
Holky, po neděli budu celý týden pryč, takse mi tu nepozabíjejte nebo nerozutečte,jooo? :wink: :grinning:
29. srp 2009 ve 13:47  • Odpověz
kopreti: svatá pravda, co jsi napsala.......
a počasí snad klapne......díky a užij si pak ten týden
29. srp 2009 ve 14:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.