• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Aja :grinning: :grinning: no jasně pod třešní, ale my chodíme pod břízku nevím proč já to tak mám zažité.No tak to se ti ani nedivím, to já být tebou, tak už mám nejspíš..... tčeba chřipajznu :grinning:
Mací máš pravdu my každý rok na prvního máje jezdíme na Petřín, kde je třešňová alej a už vloni tam byly pomalu třešinky, po květerch ani památky :slight_smile:
mací to by bylo dobrý to by jsme nemusely ani dělat vánoční úklid a na pupíky přivážeme mašli a o dárky je postaráno :slight_smile: :slight_smile: .-I když nevím, ty chutě, možná budeme muset vařit víc než kdy jindy :slight_smile:
Nany ahoj. Snažili-nesnažili jsme se dva měsíce a třetí jsem už byla těhu, ale vzhledem k tomu, že jsme to začali zkoušet v listopadu a to byli samé párty a tak, a my to brali zodpovědně, teda manžel, takže když byl alkohol v krvi, tak si dával pozor a že ten listopad a prosinec byl celkem záhul, takže nám se to podařilo celkem rychle :slight_smile:
No uvidíme, nejprve jsem si myslela, že nebudu mít hned odvahu se do toho znovu pusti, protože tohle zažít znovu už vážně nee :frowning2: , ale jak se mi blíží konec šestinedělí a očekávám tu mršku, tak si myslím, že to začneme pokoušet hned a uvidíme :slight_smile:
A do vánoc se určitě všechny dočkáme, VĚŘÍM NÁM :wink:
15. dub 2009 v 11:25  • Odpověz
Ahojky holky, tedy vy jste dnes ale pilne.....vitam vsechny nove prichozi a preju spoustu uspechu!!!!
Macinku, taky jsem takhle testovala dve MS pred aniz bychom se snazili, priste to uz bude s vetsima nervama... :wink:
Tak Vy mate krasne?? My mame dest.....tak dneska zavidim ja Vam....
15. dub 2009 v 11:28  • Odpověz
Lussyn a na ten zamlkly potrat prisel doktor pri prohlidce? Nebilo mu srdicko? Vis nejakou pricinu? Musim rict, ze tohle je presne to, ceho se tak bojim...protoze do takovych trech mesicu se muze stat cokoliv.... :frowning2: Na druhou stranu bych asi mela myslet pozitivne ze>????
15. dub 2009 v 11:30  • Odpověz
Lin prosím tě, takové myšlenky si vypusť z hlavy.Vůbec na nic takového nemysli, slibuj :wink: Já od té doby co se dověděla, že jsem těhu (5TT), jsem měla takový zvláštní pocit.Pořád jsem se bála, že je něco špatně, protože jsem neměla žádné příznaky, nebylo mi špatně jen mě bolela prsa, ale jinak nic.Všichni mi říkali ať na nic takového nemyslím, že jsem v pořádku a všechno bude dobré :frowning2: Ale v 10tt jsem najednou trošku zašpinila, tak jsem šla k doktoru, ten mi řekl, že je vše v pořádku dal mi nějaké léky a že mám za 5 dní přijít na kontrolu.Druhý den jsem ale zase špinila, tak jsem večer jela na pohodovost na gyndu a tam mi řekli, že těhotenství neodpovídá 10tt, ale tak 5-6.A miminko se nevyvíjí, tak mi hned ráno dělali zákrok.Hrůza :unamused: Vůbec na takové věci nemysli, hodně dělá asi sugesce nevím, ale mě přišlo, ajk když jsem si to přivolala.Ty se hlavně opatruj a buď v klidu mluv na miminko a uvidíš, že brzy budeš mít zto miminko u sebe v náručí.Moc držím palce :slight_smile:
15. dub 2009 v 11:48  • Odpověz
To jsem sem asi neměla psát to patří do jiného tématu,tak se omlouvám :frowning2: Tady jsme přeci všechny veselé a šťastné a natěšené ať už snažilky nebo nastávající maminky :slight_smile:
15. dub 2009 v 11:49  • Odpověz
Lussyn, dekuju.....za vysvetleni....Ale mas pravdu, tady jsme vsechny stasne, vesele....hrajicich si na pisku, chodicich na prochazky a uspesni v delani testu!!!!
Urcite vsechno pujde super!!!! :grinning:
15. dub 2009 v 11:53  • Odpověz
Holky jdu ńa obídek, vy si nechte všechny chutnat :slight_smile: .Nejradši bych zdrhla a po O už se nevracela, ach jo, když tam je tak krásněěě.Lin posílám sluníčkóóó. :slight_smile:
15. dub 2009 v 11:58  • Odpověz
dekuju Lussyn.....snad dorazi... :grinning:
15. dub 2009 ve 12:09  • Odpověz
Tak byli jsme venku sabinku jsem dala spinkat tak mám chvilku čas.
Asi bych měla jít vařit jenže mě se táák nechce.
Jsem fakt jak chciplon.
Michal mi říká tobě se v poslední době vůbec nic nechce.
Takže hned jsem mu vysvětlila at si uvědomí že moje tělo pracuje 24hodin denně to není jen tak živit a utvářet plod ,který vysiluje tělo a bere mi živiny a vitamíny.
Tělo potřebuje každý den určitou dávku všeho a pokud toho tělo nemá dostatek tak si to vezme tak jako tak na úkor těla ale mimi si zajistí vždy dostatek.
Musí pochopit jak nelehký mám úkol pak starost o sabču o domácnost svatební přípravy.
Svatbu máme za 65dní což jsou 2 měsíce 5 dní.
Tak uvidím jak to v tom vedru a už s malým bříškem zvládnu.

Chci se zeptat slyšely jste někdo o teorii že u druhého těhotenství roste břicho rychleji?
15. dub 2009 ve 12:22  • Odpověz
Sabi řekla bych že to není teorie, je tady na koníkovi spousta holek co měly nebo mají u druhého těhu dřív bříško a podstatně větší :slight_smile:
15. dub 2009 ve 12:25  • Odpověz
Sabinečko, jo jo chlapy, oni si to nedokáží představit.Myslí si, že jsi přeci celý den doma, tak nemáš být z čeho unavená, viď.A kdy přesně máte svatbičku?Jů už zase začíná svatbové šílenství, to je dobře.M?y jdem letos taky na dvě svatby, tak se těším.
Zkušenost s bříškem nemám, ale slyšela jsem o tom, že u druhého je všechno rychlejší.Ty už máš bříško?
15. dub 2009 ve 12:30  • Odpověz
Sabi mam jednu kamaradku, ktera je normalne jak proutek a pri druhem tehotestvi mela od druheho mesice videt brisko.....ta kuze uz je trosku natahla, tak to jde jednoduseji...asi..
15. dub 2009 ve 12:33  • Odpověz
Holčiny, vy jste utekly všechny papkat nebo ven za sluníčkem??? :slight_smile:
15. dub 2009 ve 12:33  • Odpověz
Pardon, nějak se mi to tu zaseklo :sweat_smile:
15. dub 2009 ve 12:34  • Odpověz
Sabi, koukam, ze se nudit teda rozhodne nebudes :wink: Ja jsem to nikdy neslysela, jen asi pred mesicem rodila zena meho kamarada (2.dite) a on rikal, ze se zakulacovala rychleji nez u prvniho..a i to hur snasela. Myslim, ze je to individualni :slight_smile:
Jsem tu :wink: , ještě hledám na netu co bych si tak dala za kytky na zahrádku :dizzy_face:
Ajo, ten obed je dobrej napad... :wink: Se mi nebude chtit vracet zpatky :rolling_eyes:
15. dub 2009 ve 12:37  • Odpověz
Holky, taky to tu dneska balim, sice prsi, ale me padla.... :grinning: Tak pekny zbytek dne a zitra papaaa a pak uz i my budemem mit Velikonoce..konecne...paaaaaaaaa
15. dub 2009 ve 12:40  • Odpověz
Co se týče toho 2.těhotenství, myslím, že je to celkem logické. při prvním miminku je to všechno poprvé a kůže není tak "vytahaná", protože tento pocit nezná a při druhém už to asi tělo ví, co bude následovat, a proto to asi jede rychleji... :slight_smile:

jo pravda, chlapi si to představujou jak hurvínek válku. Když si vzpomenu na tchýni, jak byla na naší svatbě strhaná, jak šroub, byla sotva 3 týdny po porodu a bylo to na ní hodně vidět...
15. dub 2009 ve 12:41  • Odpověz
Lin, tak pekne odpoledne. Tady je azuro, ale zitra se to ma uz kazit :slight_smile:
15. dub 2009 ve 12:42  • Odpověz
Aji já jsem se tě chtěla zeptat jak dlouho jste s tím tvým?

Počkej a tchýně byla 3 týdny po porodu?
Tak to nechápu to my musíš vysvětlit.

Jinak já se vdávám 20.6.2009 v 11.hodin Ostrava - městský úřad Šenov
15. dub 2009 ve 12:49  • Odpověz
No, můj příběh je hotovej román z červený knihovny, tak to bude chvilku trvat než to nadatluju...

No a tchýně v den naší svatby byla 3 týdny po porodu. manžel je totiž z 6 dětí. MM je nestarší 26, pak jsou ještě dva kluci 23 a 18, pak už jsou natálka 8 a Julinka 6 a nejmladší Evelínka se narodila 25.9.08 a my jsme měli svatbu 18.10.08
15. dub 2009 ve 12:52  • Odpověz
Ojoj tak tchýně si užívá.
Ale tak co co by ne moje babička je ze 16ti sourozenců a je neštastná že už jich je jen 8.
Akorát že když už měla tak velké děti tak po 10 letech si pořídila další. Kolik jí je let?

My jsme teda tři a nedovedu si představit že by mamka měla další tři a ani ona sama by to určitě nezvládla myslím že jsme ji dali pořádný záhul.

Teprve ted jsem si všimla že mi systém vypočítal že jsem v 8 týdnu tak se dívám do nastavení a já vůl tam nastavila posle.MS už únorovou.
Takže ted to mám správně 4tt.
15. dub 2009 ve 13:00  • Odpověz
S manželem se známe už z dětství, bydleli jsme od sebe asi 1,5km, prostě vedlejší vesnice. No a naposledy jsem ho viděla asi v 16letech. Pak jsem odjela na intr na střední školu, kam mimochodem chodila jeho tehdejší přítelkyně, která je o rok starší jako já. V létě 2004 byla ona na zahraniční stáži (já jela taky, ale až o rok později), my jsme se potkali úplně náhodou u jednoho kamaráda, no a začalil jsme se scházet. Já jsem tomu nedávala žádnou váhu, myslela jsem, že v září až se ona vrátí, tak to skončí. Jenže ono to trvalo až do podzimu 2007, samozřejmě o tom vědělo spousta lidí, jenže já neměla žádný trvalý vztah, pořád jsem si užívala mládí a ona o ničem nevěděla. jenže asi v listopadu 2007 jsem se dozvěděla nepříjemné zprávy o mém zdrav.stavu od GynMudr., říkal, že to mohlo způsobit střídání partnerů. Jenže v té době už jsem byla jen s ním. Náhodou jsem tenkrát potkala jednu moji známou, která je současně její nejkámoška a v opilosti sem ji tyto zdrav.problémy řekla. Ona mi tvrdila, že ta jeho to má taky a je z toho nešťastná, protože nechápe, proč to má, atd. Tak jsem se odhodlala a všechno sem jí tenkrát ve vzteku řekla. Ona tomu nechtěla věřit, že prý by jí nikdy nepodvedl, jenže v tomhle jsem nebyla jen já, byla v tom zainteresovaná půlka Jihlavy.
No Marian se mnou samozřejmě nemluvil, vydrželo mu to až do března 2008, kdy mi začal psát, jak všeho lituje, že mě vždycky miloval, atd. tak jsem vydržela asi 14 dní odolávat a nakonec jsem kývla na to, že budeme spolu. Samozřejmě, že důvěru neměl, dlouho to trvalo než mě přesvědčil, že miluje jen mě. No a pak už to šlo rychle. v červenci mě požádal o ruku a v říjnu byla svatba. Možná se vám to zdá rychlý, ale oba se moc dobře známe a vzhledem k tomu, že jsem ho znala z pozice milenky, tak vím věci o kterých bych normálně asi těžko věděla...
15. dub 2009 ve 13:02  • Odpověz
Jé tak ted se dívám že mi systém napsal že čekáme miminko 26.prosince.
No a jelikož sabču jsem rodila ve 37.týdnu a jak samy říkáte že u druhého těhu už tělo ví co má dělat tak si myslím že by to bude taky dřív.Takže nemusím dělat štědrovečerní večeři a můžu se nechat obskakovat po náročném porodu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
No ale už asi nestihnu uvázat mašlu kolem břicha a lehnout si pod stromeček.
No ale s tím břichem krátce před porodem už bych se stejně asi sama nezvedla a nebo bych si tím už opravdu přivodila porod. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. dub 2009 ve 13:04  • Odpověz
autor
Sabi,l já si toho taky všimla, že máš TP už ma konec listopadu, tak mi to přčišlo divný, ale říkám si, asi má delší/kratší cyklus,tak jsem to neřešila...
Holky, na písku bylo nádherně. Ještě kdybych nemusela vařit-mě se taaaak nechceee-a to nejsem ani těhotná.
Týjo,no jó-Vánoce už budou s bříškem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Já u 1. těhu byla na vánove ve 3. měsíci, takže bříško skoro nula. Ale dostala jsem od Dominička tenkrát nádherný dárek-23/12 jsem cítila první pohyby-takže taky kouzelný Vánoce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Teda už aby to bylo znova, u mě i u vás :wink:
15. dub 2009 ve 13:18  • Odpověz
autor
Jo a to bříško u 2. těhu-taky jsem tood dost ženskejchslyšela a i to dává docelasmysl.
Jo, holky těhulky avy už budete mít Vánoces mimískama, vlastně, že? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Teda dokonalej dárek pod stromeček
15. dub 2009 ve 13:20  • Odpověz
Téda tak to je fakt jak z červené knihovny
15. dub 2009 ve 13:22  • Odpověz
Ajo, to fakt napise jen zivot :wink:
15. dub 2009 ve 13:29  • Odpověz
Jo, je to zvláštní příběh... Hlavně MM je takovej Jihlavskej frajírek, byly doby, že ho chtěli všechny ženský, starý i mladý. Jezdil na motorce, pozdějc ve sporťáčku, vždycky měl kupu peněz, dobře oblečenej, někdo říkal, že vypadá jako Sámer Issa a o jeho kvalitách v posteli raději nemluvím...
Právě proto ho naši neměli moc rádi a když jsme jim řekli o svatbě, tak se málem zbláznili...

jenže to už je dávno pryč, sporťáčkem jezdím já, on věčně v modrákách v garáži, tak jsem ráda, že to takto dopadlo. No a už mi chybíopravdu jen ten mimísek a mám všechno :grinning:
15. dub 2009 ve 13:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.