• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Ahoj holky,
kramli, to je dost, že jsi se tu také ukázala :sunglasses:

lulu, přemýšlela jsem, zda se vyjádřit k tomu co jsi napsala a nedá mi to. Opravdu by jsi se nad sebou měla zamyslet, je to jak tenrkát ta diskuze o té práci... Jinka plně soulasím s holkama, co tu napsali. Navíc mám takový pocit, že se tě na tvůj názor nikdo neptal :wink:
31. srp 2009 v 09:25  • Odpověz
Holky mě snad trefí šlak. Ono pořekadlo když se s... tak se s...
Michal je vlastně autodopravce a dneska jel do Brna. A ted mi volá zda chci slyšet super novinu.
Říkám jakou (jeho hlas moc nadšený nebyl) no že jistý pán ........ co mu dluží nemalé peníze za dopravu se o víkendu oběsil tak že už nám ty peníze asi nedá. :unamused:
Hm tak to je super.Tak mu říkám že at to neřeší určitě si je ten pán náramně užil a už ho nic netrápí.

Samozřejmě pro náš rozpočet je to katastrofa ale to by ho mělo ještě více posilnit a uvědomit si že on má dvě již po světě chodící děti a třetí na cestě takže se má vlastně dobře.A že to určitě zmáknem.
V klidu jsem mu řekla že se nic neděje ale ted tu sama nadávám.

Tak snad aspon to auto bude v pohodě.
31. srp 2009 v 09:44  • Odpověz
Blondy dobře že ses ozvala ty mi o sobě radši už víc neříkej náš rozhovor o práci mi dostatečně stačil..
31. srp 2009 v 09:55  • Odpověz
lulunka. na tu neshodu elišky se sabineckou může mít každý svůj názor.....ale nechápu, proč jen tak vpadneš do cizí diskuse a začneš tady urážet lidi - aju, sabcu a teď i blondy......ona sem chodí pravidelně, ty ne.....tak moc nechápu, proč sem píšeš......
31. srp 2009 v 09:59  • Odpověz
lulu, víš, co je na tom nejlepší, schazuješ akorát sama sebe. A nejhorší na tom je to, že ti to bohužel nedochází :grinning:

sabinecka, tak to je tedy pěkný :frowning2: . A myslíš že už ty peníze neuvidíte? Jestli to měl na firmu tak by to třeba nějak šlo ne? :confused: Jen se ptám, těmhle věcem až tolik nerozumim...
31. srp 2009 v 09:59  • Odpověz
autor
Tak už se mi podařilo i přijít na tu adresu... :slight_smile:Teď už jen si počkat na ovulku a následně na // :grinning:
Sabi, tak ať aspoň to auto klapne...Mmch není to ten oběšenej chlap co o něm mluvili v TV?
Dnešní tabulka - kompletní

10/4: Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová TP: 13.12.2009
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova TP: 20.12. 2009
25/4: Blondynka400, 27 let, snž od 1/09, kyselina listová, TP: 29.1. 2010
29/5: Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, kyselina listová, TP: 3.2.2010
19/6: Majatob, 22 let, snž od 6/09, TP: 3.3.2010
23/6: Kramlinka 88:Lucie 25,snž od 03/09, Calibrum BabyPlan, TP: 2.3.2010, dalsi kontrola 9/9
17/7: ajjik-Pavlína,25 let, snž.od 5/09, kyselina listová, TP: 23.3.2010, další kontrola 12/8
21/7: ivakul - TP : 18.3.2010
18/8: eliska_v: Eliška, 20 let,kyselina listová, TP: 25.4.2010 , další kontrola 2/9

snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 5/09, ..................... 6 DC,kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09, 1.7.MA............27 DC.kyselina listová
Nany 123-30 let, snž od 3/09, ....................................45 DC,kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/nany1233
Taggy: Tereza,22, snž od 09/09................................... 9 DC, kyselina listová
Lussyn: Lucka, 29 let,snž 6-7/09, ................................. 29 DC,kyselina listová
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,........................................7 DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 28 let, snž od 5/09 ................................ 27 DC, kyselina listová
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, ........................... 25 DC, Calibrum
Kacabacka: 25 let, snž. od 08/09.................................. 8 DC, kyselina listová

sraz:

sabinecka
taggy
ajachlapikova
kopretina - určitě to zvládne
Nany
31. srp 2009 v 10:02  • Odpověz
Teda Sabi to je něco :confused: :confused:

Lulu toto je klidná diskuze a pokud máš problém tak si ho vyřeš jinde a netahej nám to prosím sem děkuji.
31. srp 2009 v 10:03  • Odpověz
Kopretinko jsi šikulka :wink:
31. srp 2009 v 10:04  • Odpověz
Kopíruji co mi lulunka napsala do IP:

4eština?tady je někdo zatracenej punťa,jsi ubohá stará slepice co si myslí že sežrala všechnu modrost ať je čeština jakákoliv hlavně že jsi pochopila oč jde zas tak nesrozumitelné to nebylo
31. srp 2009 v 10:05  • Odpověz
kopertina, no vidíš, já věděla, že jsi šikovná holka :dizzy_face:

andri, co u tebe vůbec nového? :sunglasses:
31. srp 2009 v 10:06  • Odpověz
Sabi hod to za hlavu ,bohužel i takové se mezi náma najdou :wink:
31. srp 2009 v 10:07  • Odpověz
No pochopíte to někdo?
Zas tak stará si tedy nepřipadám.
A tady platí další pořekadlo : Krása pomíjí ale hloupost je věčná . :grinning:
31. srp 2009 v 10:07  • Odpověz
Blondy já čekám co se bude dít :sweat_smile: .Jestli dojde mrcha (jedna zatracená) :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: nebo ne.
Peťulka mi tady kliká do klávesnice,takže já se budu muset rozloučit a věnovat se mu :wink: :slight_smile:
31. srp 2009 v 10:09  • Odpověz
Blondy peníze už určitě neuvidíme protože jeho firma vyhlásila bankrot.
Takže smůla.
A jestli byl ve zprávách to nevím.Po té bouřce nám nejde televize ani settobox - ještě jsme neměli čas jej odnést k sousedovi at se na to mrkne.
31. srp 2009 v 10:11  • Odpověz
sabi, hele není ti náhodou 23? :grinning: Teď se neuraž zas pro změnu ty, ale to mi tedy osobně přijdeš jako mladé maso a ne jako stará slepice :grinning:
Ale já už bych to neřešila, zbytečně si člověk kazí den. Mně tenkrát stačilo, když napsala, že má PCO a že poprvé po dvou letech měla skutečnou ovu, díky tomu že byla psychicky v poho, s PCO, fakt mě to pobavilo :grinning: :grinning:
31. srp 2009 v 10:12  • Odpověz
My půjdem za chvilku trénovat jízdu na tříkolce tak jsem zvědavá jak nám to půjde.
31. srp 2009 v 10:13  • Odpověz
andri, ale kdy ta mrcha mí přijít nebo nepřijít, ať můžu držet palečky :dizzy_face:

sabi, hm, tak to je tedy fakt smůla :frowning2:
31. srp 2009 v 10:15  • Odpověz
No Michal mi říkal že od té doby co nemohu říct že mi je -náct tak už jsem vlastně stará dle našich pubertáků.
Tak já nevím. :grinning:
Ono je to jedno kolik je tomu člověku let vše je ovlivněno výchovou , prostředím, dosaženým vzděláním, místem kde se vyskytuje a kdo jej ovlivnuje během posledních let.
A tak když vidím tyto osoby tak si říkám že na tom opravdu ještě nejsem tak špatně a zase mě to nakopne na sobě začít více makat abych neskončila zrovna takto.
31. srp 2009 v 10:17  • Odpověz
Blondy mršku čekám tak ve čtvrtek nebo v pátek :wink:
Už opravdu musím,mějte hezkej den a hlavně si ho nenechte od nikoho zkazit :wink: :wink: :wink: :wink:
31. srp 2009 v 10:19  • Odpověz
Nic jdem ven trénovat at ji ještě trošku unavím a pak sní oběd s půjde spinkat.
A ještě musíme posbírat švestky. Slíbila jsem totiž dědovi že mu je budem sbírat at si může nechat vypálil slivovici a ted toho lituji. :angry: Ale slib je slib :grinning:
31. srp 2009 v 10:19  • Odpověz
sabi, no můj manžel zas říká (a říká to tedy i sposta nmých známých - chlapů), že o ženskou po 25 si chlap neopře ani kolo, takže to máš ještě dobrý :grinning:. Já už jsem na tom dávno špatně a stejně semnou ještě je :grinning:
Ale vážně, není to jen o věku, je to přesně tím, co jsi napsala + bych k tomu ještě dodala inteligenci. A tím nemyslím, že člověk musí být genius, stačí ta obyčejná, přirozená....
31. srp 2009 v 10:22  • Odpověz
blondy. co to je to PCO?
holky, kašlete na ni, nemá sem co lízt....asi má špatný den, tak si potřebuje na někom vylívat zlost.....bych se musela asi hodně nudit, abych chodila pročítat cizí diskuse a hodnotit tam ty holky......
31. srp 2009 v 10:29  • Odpověz
taggy, PCO je syndrom polycystických ovarií.
V tom případě by měla asi všechny dny špatné za poslední půlrok :grinning:
31. srp 2009 v 10:32  • Odpověz
Sabi - pokud vyhlásil bankrot, tak i tak se dají přihlásit veškeré pohledávky, ale to musíš mít podloužené nějakou smlouvou a vyfakturovat to tomu dotyčnému a kopii faktury přiložit k přihlášce pohledávky... ale 100% výši dlužné částky nečekjte, ale něco z toho určitě kápne :wink:

A co se týče Lulunky, původně jsem na to ani nechtěla reagovat, ale když jste to tu otevřeli... Měla jsem s ní tu čest v diskusi miminek únor 2010, kterou ona sama založila a pak tam prostě přestala chodit. její zkratky byly úsměvné, ale nemám sílu řešit něco s člověkem, který vpadne do cizí diskuse, přečte si poslední 2 stránky a dělá nějaké závěry... Ze mě a ze sabči udělá staré báby, přitom nám je 23 a 22 let...

ale už si s ní nebudeme kazit náladu :slight_smile:
31. srp 2009 v 10:34  • Odpověz
mně teda spousta lidí řeklo, že se vdávám brzo - je mi 22 - čerstvých, takže už jsem asi podle některých taky stará.....si může zkusit jít rýpnout do diskuse, kde jsou holky, které čekají prvního prcka a je jim přes třicet, že jsou staré...... ale když se někdo nudí....... :unamused: :unamused:
31. srp 2009 v 10:36  • Odpověz
Zdravim pri pondelku :wink:

majatob: klobou dolu, ze zvladas VS, ditko+tehu :wink: Snad nevolnosti ustoupi a Ty se budes moct soustredit na studium :sunglasses:

taggy: nestresuj se tim, jak v SO bude..stejne to neovlivnis a do vikendu daleko (co se tyce prognozy pocasi) :wink:
Nic netajim...pozitivni OVU test byl v SO, ale ty teploty jsou naky divoky a MM stejne v SO na 3 odjzdel pryc..uvidim co mi rekne DR. za 14 dni :rolling_eyes:

andrissek: venku je pekne, tak co bys porad sedela u PC, ze :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem zvedava, co budes zitra psat, az se vratite ze skoly :dizzy_face:

kopretina: vitej v klubu FF :dizzy_face: Kdybys chtela mit za lomitkem treba "kopretina" atd., lze to upravit tlacitkem"change URL", ale na to uz jsi asi stejne prisla sama :wink:

sabi: hmm..pekny jobovky pri pondelku :pensive: to fakt nas.. :confounded: Jsou horsi veci na svete... :wink: Jinak obdivuji, jak brilantne dovedes vystihnout podstatu veci v nekolika malo vetach..viz.lulunka... :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

blond: letis do CR na kontrolu :confused:

kramli: co ten Tvuj zaludek :confused: Uz se aspon vyspis ?

lulunka: ...ehm..z pisemneho projevu lze opravdu vycist hodne :grinning: Sabi & spol. to opravdu vystihly...
31. srp 2009 v 10:37  • Odpověz
taggy: o veku to fakt neni :slight_smile: Kdyz se nekomu nedostava..napr. "socialni inteligence", tak je celkem jedno, jestli mu je 22 nebo 32 :rolling_eyes:
31. srp 2009 v 10:40  • Odpověz
taggy, nezapomínej že mě do té třicítky taky moc nechybí :angry: :grinning: :grinning:

nany, hele nechceš ho poprosit ať ti udělá ještě hormonální profil? :confused: Skoro mi přijde, že je na čase...
Jojo, letím do čech, mám v plánu velký UTZ a pak klasickou kontrolu...
31. srp 2009 v 10:40  • Odpověz
blondy: no právě, ale jak píšu, přece je úplně jedno, kolik komu je, já jsem podle některých dost mladá na svatbu i na dítě, ale já vždy mezi svými vrstevnicemi vyčnívala, většina z nich studuje a zajímá je jen, kam se půjdou "ožrat" a s kým se kde vyspí.......jsem prostě trochu jinde, možná i proto mám staršího přítele a skvěle si rozumíme....... ono vždy je to o inteligenci, výchově, vzdělání, a tak.......a taky o tom, jak se kdo cítí.....
nany: tak držím palce, aby to tentokrát vyšlo, třeba jo......
31. srp 2009 v 10:45  • Odpověz
tagg: diky, ale to bych musela byt Panna Marie, aby z toho neco bylo :grinning:

blondy: zkusim ho poprosit..to se dela z krve v urcity dny cyklu :confused:
31. srp 2009 v 10:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.