• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
taggy, a je to taky dost o tom, když máš staršího chlapa. Ať si to připouštíš nebo ne, změní tě to hodně.Veř mi, z jedním takovým už žiju 8 let :grinning:
Jestli citíš že je to ten pravý a chceš to, je jedno, zda ti je 20 nebo 30... :wink:
31. srp 2009 v 10:50  • Odpověz
taggy, já se vdávala a bylo mi 21, sice jsem za 2 měsíce měla 22.narozeniny, ale taky to spousta lidí nemohla pochopit a rozdýchat, ale všechny jsem posílala do p***** protože to bylo čistě naše rozhodnutí, brát jsme se nemuseli, tak co...

a to mě ještě čím dál víc láká, třeba po pěti letech od svatby se vzít ještě jednou v kostele.... :grinning:
31. srp 2009 v 10:57  • Odpověz
nany :grinning: :grinning: :grinning:
blondy: to je pravda, já mám přítele o 12 let staršího a věřím, že mě to ještě změnilo....a jsem za to ráda.....už beru život trochu jinak :grinning:
31. srp 2009 v 10:57  • Odpověz
Taggy ty máš přítele nebo již skoro manžela o 12let staršího?
Já taky :grinning: Michalovi bude v prosinci 35let ale pořád mu nadávám at už z té puberty konečně vyroste.
Je to fakt báječný chlap takového bych v životě už těžko hledala. :grinning:
31. srp 2009 v 10:59  • Odpověz
Sabča ted sedí za mnou na křesle a dělá si z mého copku svoje vlasy a pořád mi sním tady loumcuje a pak mi ještě dělá masáž zad , a dělá na mě kuk.
Tak se jdem podívat co nám dělá ten oběd u buchta v troubě.
31. srp 2009 v 11:01  • Odpověz
Ahojte holky :slight_smile: Zdravím při pondělku :slight_smile:

Nestačím se divit, co se tu děje :astonished: Raději "No, coment" !!!

Po víkendu sem úplně mrtvá :frowning2: Byli sme na fesťáku a nějak sem to přehnala :frowning2: Sem unavená a nachlazená :frowning2: Navíc dneska v práci sloužím :frowning2: No, jo, už taky nejsem nejmladší :grinning: :grinning: :grinning:
Od včerejška mě bolí v podbříšku, takže očekávám MS :frowning2:

Venku je nádherně, i když chladno :grinning: Snad to vydrží :grinning:
31. srp 2009 v 11:02  • Odpověz
já byla akční včera a pekla jsem celé dopoledne - nejdřív jsem dělala slaný štrúdl a pak jsem udělala jeden veliký a 52 malinkých borůvkových koláčků s drobenkou... a před chvílí MM volal, že koláčky jsou fuč :grinning: :dizzy_face:
31. srp 2009 v 11:03  • Odpověz
MM je starsi o 13 let :grinning:

Kali: jj, rana a vecery uz jsou chladny :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dokud mrcha nedorazi...znas to, ne :wink:

sabi: co peces ? :confused:
31. srp 2009 v 11:04  • Odpověz
taggy, sabi, já o mám o 15 let staršího. A z puberty nevyroste asi nikdy :grinning:

kali, že by jsi byla taky stará slepice ? :grinning: :grinning: :grinning:
sabi: jj, mně je 22 a jemu 33, po svatbě bude mít narozky..... ale většina lidí mu tolik stejně nehádá, tak ho asi omlaďuju :grinning: :grinning: a taky bych neměnila....jsem s ním hrozně šťastná......naše rodiny to vzaly v poho, mají nás rádi navzájem....přece jen to není tak velký rozdíl, třeba dvacet let a víc...ale znám i takové páry a klape jim to....
Nany123: Jo jo, znám :wink: Uvidíme :grinning:
31. srp 2009 v 11:06  • Odpověz
nany, tak ty máš taky staršího chlapa, to jsme se tu tedy hezky sešli :grinning:

taggy, no u nás taky ne. Já vždycky vypadala starší a chovala se tak a on vypadá pořád stejně. Lidi, co nevědí jak to je, si myslí, že je starší tak max o 3 roky :sunglasses:
31. srp 2009 v 11:07  • Odpověz
Blondy: Jojo, sem už stará páka :grinning:
31. srp 2009 v 11:07  • Odpověz
blondy: kdo nezná nás, tak tipuje mně 25 a jemu 27...... :grinning: :grinning: :grinning:
pak uvidíte svatební fotky.......
kali: ty máš taky staršího muže?
31. srp 2009 v 11:13  • Odpověz
blondy: fakt, ze jsme se tu sesly.. :sweat_smile: Nemenila bych :sunglasses:
31. srp 2009 v 11:15  • Odpověz
podle mě už ti chlapi mají aspoň rozum....
31. srp 2009 v 11:16  • Odpověz
Ahojky holky, tak se Vam taky hlasim!

Sabi, to je mi lito s tema penezma a autickem, ale neboj, jednou se to stesti obrati! :wink:

Ajo, prestan nam tu kazit "pracovni moralku"...kdyby si nam ty kolacky aspon rozeslala!!!!!!!!!! :grinning:

Ja jsem ale taky byla pilna, cely vikend jsme vyklizeli pokojicek - budouci detsky a surovala jsem ho do cistoty a ted uz tam budeme jen davat vecicky na miminko...Clovek by neveril, kolik se do jednoho pokoje vejde veci!! :unamused: a co vsechno se da vyhodit.... :grinning:
31. srp 2009 v 11:28  • Odpověz
Ahojky holky.

tak dneska se cítím skvěle... Takhle dobře mi nebylo už pěkně dlouho... Sice dost přes den spím a večer zase naopak ponocuju a chodím na záchod, ale jinak je mi fakt báječně!! :dizzy_face: :dizzy_face:
takže za dva dny kontrola a snad už bude i srdíčko!! :dizzy_face: :dizzy_face: Dneska mi to nedalo a udělala jsem ještě testík a čárečka je fakt nádherná!! Silnější než kontrolní!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: No nádhera!!

Takže ve středu Vám dám vědět, jak jsme dopadli...

Tak se mějte

pa kočky :dizzy_face: :dizzy_face:
31. srp 2009 v 11:30  • Odpověz
eli: tak to ráda slyším ,takový optimismus......super holka, jen tak dál.....
lin: tak to je super, pokojíček bude připravený......
31. srp 2009 v 11:45  • Odpověz
Lin, tak to tiše závidím, že už máte pokojíček, ani ne tak kvůli miminku (já si ještě musím počkat), ale protože my bohužel nemáme žádnou místnost, ze které by mohl být pokojíček :frowning2: vždycky jsem si přála udělat pro svého prcka, pěkný útulný pokojíček a mám smůlu... Ze začátku bude s námi v ložnici a pak se snad dočkáme, že se nám uvolní celé jedno patro, kde by mohli být 2 krásné pokojíčky pro děti se samostatným wc+koupelnou...
31. srp 2009 ve 12:10  • Odpověz
Eli unavená budeš ještě víc fakt. Mimčo potřebuje sílu k růstu a tu bere tobě a ty ji musíš někde načerpat.
Kolikrát si jdeme se sabčou číst knížky no a ne že okamžitě vytuhnu.
Jsem jak šípková růženka.
Ale už je to mnohem lepší ted je mi super nic mi není nic mě nebolí (teda až na to pálení žáhy to mě občas hodně žere) ale jinak je to super. Začátky a konce jsou nejnáročnější.

A srdíčko mít už určitě budete.To budeš už skoro 8týden a to už půjde vidět.
31. srp 2009 ve 12:19  • Odpověz
Áji k tomu pokojíčku.
My máme pro sabču udělaný krásný pokojíček a stejně tam nespí. Maximálně tak do půlnoci a pak stejně přeleze k nám.
No ono by to ani tak nevadilo jenže začne se tam roztahovat takže ji věčně posunuji věčně ji mám přilepenou na zádech a ted přemýšlím kam dám to mimčo až ho budu chtít nakojit.
Takže si říkám ještě že jsem si koupila ten kojící polštář a v obýváků máme prostorný ,velký gauč takže asi tam.
31. srp 2009 ve 12:23  • Odpověz
eli: testy vypadaj pekne..hcg stoupa a stoupa :wink:, takze krome unavy a chozeni na WC zadny priznaky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

lin: a jakou barvu ma ten pokojicek + doplnky :slight_smile:

aja: my taky nemame zadnou mistnost "navic", ale pudu mame krasnou :slight_smile:
31. srp 2009 ve 12:24  • Odpověz
jo a peču obyčejnou bublaninu nic víc. Ještě uvažuji že když mám rozpálenou pec tak tam hodím ještě štrúdl nic víc. :slight_smile:
31. srp 2009 ve 12:24  • Odpověz
Sabi: Já nevím jak to Dr. berou...Poslední MS jsem měla 17.7., ale ovulka byla asi Okolo 4.8., takže přesně jsem zvědavá v kolikátem jsem..Tohle jsem ještě fakt nepochopila :grinning: :grinning: :grinning:
nany: ještě občas pobolívá podbříšek, prsa a na zvracení mi neni jenom když se nenajím, tak mi je divně, ale jinak nic aspoň zatím :grinning: :grinning:
31. srp 2009 ve 12:28  • Odpověz
Sabi???Ty mas pec? Takovou tu starou???Dobrou??Cihelnou??Ty jsou nejlepsi!!!!

Ja se svym strudlem a vubec sladkym tady moc neoslnuju..rekove jedi vsechno PRISERNE sladke, a kdyz uz to nemuze byt sladsi, tak to zaleji cukrovym nebo medovym sirupem. Takze nase sladke jsou pro ne jak "slane" pecivo.

Pokojicek je natreny na zeleno oranzovou barvu - neutralni - vzhledem k tomu, ze nebudeme znat pohlavi....Postylka a nabytek je dreveny - takovy svetly drevo a ostatni doplnky do postylky a na prebalovak jsem si prozatim vybrala u Pierre cardin...maji tu nadherne sety i s osuskama, zavesnejma "skrinkama" nad prebalovak a perinky, decky, kosicky....mooooc me to chytlo :grinning:

Aji, zavidet nemas co..pokojicek mit budeme a vsichni mi rikaji, ze dite patri do pokojicku uz od narozeni...ale ja mam trosku jinej nazor. Kdyz se podivate na deti v africe nebo v jizni americe, tak jsou to deti, ktere se neztraceji, ktere jsou hooodne samostatne a odolne. Koukali jsme s manzelem prave na jeden dokument, kde to rozebirali a rikali, ze tam matky od narozeni ditete az do doby, kdy se nauci chodit defacto nesundaji ze sebe(ze satku), maji ho porad na tele a kdyz ho sundaji, tak to dite neni potreba hlidat, protoze to decko si hlida mamku samo....Ja samozrejme nechci byt opici matkou, ale myslim si, ze neni naskodu mit miminko aspon do 2 let hoooodne na blizku...aby se citilo v bezpeci...ne na satku neustale, ale v mistnosti, kde jsem ja...ci manzel....Mozna blbej nazor...ale pokusim se ho uplatnovat... :wink:
31. srp 2009 ve 12:40  • Odpověz
Jinak Elisko, tydny se pocitaji od data posledni menstruace......takze zitra by si mela byt presne 7+0 jestli dobre pocitam.... :slight_smile:
31. srp 2009 ve 12:42  • Odpověz
6+4...omlouvam se... :sweat_smile:
31. srp 2009 ve 12:46  • Odpověz
lin, ono u nás to ani jinak nedopadne... jedna postýlka v ložnici a druhá menší v obyváku, který je hned vedle kuchyně, takže mimčo budu mít pořád u sebe... hold pak udělám jeden roh v ložnici jako dětský koutek :grinning: :sunglasses:
31. srp 2009 ve 12:47  • Odpověz
autor
Tak koukám, že vody se uklidnily, to je dobřee :wink:
Eli, uvidíš, že uvidíte...teda jako to srdíčko. Pak dej určitěb vědět,budeme naTebe myslet.
Lin, o tom jsem taky slyšela a docela to podporuju :wink:
No s tím pokojíčkem...v našem mini 2+1 teda nehrozí-Domča mi do teď spí vedle postele s náma v ložnici...Teda samostatnej docela je, ale že bych ho nemusela vůůbec hlídat to ani náhodou. Ono to asi taky bude hodně o nátuře,přece jen se nám těžko narodí afričánek:wink: :grinning: , ale celkově vzato jsem taky spíš za blízkost maminky u mimča :wink: :dizzy_face:
31. srp 2009 ve 12:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.