• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
já nemám problém s tím, že mimčo bude spát s náma v ložnici, ale co pak za dlouhých zimních večerů??? nedovedu si moc představit, že se s manželem milujeme 50cm od miminka...
31. srp 2009 ve 12:49  • Odpověz
Taggy: Starší sice je, ale jen o 4 roky, takže do vaší kategorie se nepočítám :wink: Já mám 28 a on 32. Podle mě normální a průměrný rozdíl. :wink:
Zato ségra s přítelem jsou od sebe 11 let :grinning:
31. srp 2009 ve 12:49  • Odpověz
Jj, holky nebojte dám vědět!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. srp 2009 ve 12:53  • Odpověz
autor
Aji, zvykneš si :wink: :grinning: Mě to poprvý taky připadalo faaakt divný, ale teď už mi to ani nepřijde :wink:
Teda koukám, že s těma staršíma partnerama se tu roztrhl pytel-my jsme o 7let a měla jsem pocit, žeje to hodně-teda jako navenek-vevnitř vím, že bych jinýho nechtěla (teda pokud zrovna nejsme na ostří nože :wink: :grinning: )
31. srp 2009 ve 12:55  • Odpověz
Link : ne pec nemám , mám obyčejnou horkovzdušnou troubu jen mi to tak zůstalo.
Pec máme totiž na chalupě a nějak mi to utkvělo v hlavě.
Slovo troubu málokdy používám : vždy si vzpomenu na ten vtip.
Tak co trouba peče? Jo jo peče ale těch keců , než ho k tomu dokopu. :grinning:

Áji a přesně z tohoto důvodu jsme zavedli alespon spaní v pokojíčku do půlnoci.
Takže mimčo v postýlce , sabča alespon do půlnoci v pokojíčku a my alespon do půlnoci postel sami pro sebe.
Ocenila bych kdyby mimčo vydrželo ty dvě hodinky (nakojit,spát, vzbudit za dvě hodky) sabča se mi budila co hodinku.To bylo strašně vyčerpávající . Jenže tím že byla tak malinká tak potřebovala častěji ale menší dávky.
No a pak to dopadalo tak (ale to už jsem Vám říkala) že jsem na návštěvách usínala normálně během rozhovoru v křesle :grinning:
31. srp 2009 ve 13:00  • Odpověz
Eli to jsou hormony a bude to ještě horší.
Kdybych mohla tak někdy ze svého milovaného mužíčky vyrostu do tří metrů.Naštěstí to vždy přejde.
Držím palečky at je ve středu vše v pohodě.

Já jdu zítra na poradnu tak jsem zvědavá zda ledviny pořád pracují a taky co dělá můj tlak.
Já myslím že zdravotní problémy v těhu jsem si vybrala už u sabinky a ted budeme mít klid.
31. srp 2009 ve 13:06  • Odpověz
Holky, ja jsem s Manzelem o 8 let a mam pocit, ze zadny rozdil mezi nami neni.....ja 28 on
36 ale chlapi holt dospivaji pozdeji....kdyz vubec.. :grinning: :grinning: :grinning:
31. srp 2009 ve 13:07  • Odpověz
Sabi: jj, občas to stojí za to :grinning: :grinning: :grinning:
31. srp 2009 ve 13:11  • Odpověz
autor
Lin, MM bude mít příští rok 35 a myslím, že se neustále a beznadějně utápí v hluboké pubertě :wink: :grinning:
Taggy, dlouhodobá předpověď počasí je sice docela loterie, ale podle těchto stránek to na sobotu vypadá nadějně, tak držím pěstičky, ať to klapne... :wink:
http://pocasi.zacatek.cz/
31. srp 2009 ve 13:12  • Odpověz
Ted mě napadlo : Co bude s těma dvojčátkama?

To je nikdo mít nebude? No to snad né. To by mě mrzelo.

Jeden žhavý adept jde k doktorovi ve středu tak uvidíme kolik jich bude. Vid Eliško.

A holky vy ostatní musíte mít už jen dvojčátka protože my jsme si jedno miminko už rozebraly.
A na Vás včetně Elišky zůstaly už jen dvojčátka.
Takže už bourejte přistavujte pokojíčky protože vás to nemine :grinning:
31. srp 2009 ve 13:13  • Odpověz
autor
Sabi, nestraš :wink: :astonished: :grinning:
31. srp 2009 ve 13:14  • Odpověz
já bych se klidně hlásila do fronty na dvojčátka, ale budu ráda, když se nám podaří alespoň to jedno...

včera mě MM odpálkoval - říkám u televize "já už chci miminko" a on mi říká - teď nemůžeme, musíš počkat!!! zmetek jeden zodpovědnej :grinning:
31. srp 2009 ve 13:15  • Odpověz
Sabi: ty si děláš srandu, ale naši mi furt říkají , takže čekáte dvojčátka?? :grinning: :grinning: :sweat_smile: Já říkám no snad ne, ale kdyby, tak s tím nic neuděláme..Hlavně ne tři!! :grinning: :grinning: :grinning:
31. srp 2009 ve 13:16  • Odpověz
Počkat to zní ještě lépe tak že by trojčátka? :grinning: :grinning: :grinning:

No nebudem to přehánět jinak ty čápi a vrány sedřeme z kůže a zas at tam zbydou ty nemluvnata i pro ostatní dvojčátka Vám všem budou stačit.
To bude mazec.Jedno řvoucí mimčo usne a druhé se rozeřve. Nebo začnou obě najednou takové stereo.
Když si představím toto řvoucí stereo tak asi fakt děkuji pánu bohu za to jedno. :wink:
31. srp 2009 ve 13:19  • Odpověz
Sabi: Radši chci taky jedno...a hlavně zdravé!! :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. srp 2009 ve 13:20  • Odpověz
Áji vždyt je to super že je zodpovědný.
No jo ale trénovat přece můžete né. Víš jak to je těžko na cvičišti lehko na bojišti.
A v rámci praxe je jednou denně málo. :sweat_smile:
31. srp 2009 ve 13:22  • Odpověz
No, tak ja budu taky rada aspon za to jedno :wink: Vcera jsem mela na starosti 4 deti (7-11 let, vč.meho bratra) a normalne mi z nich vecer naskocil opar :rolling_eyes:
31. srp 2009 ve 13:22  • Odpověz
Eli to máš smůlu protože já už jsem ti tam nasmlouvala dvě.
Holky pojdte se někdo vsadit : Já si myslím že Eliška čeká dvojčátka.
31. srp 2009 ve 13:24  • Odpověz
Nany : čtyři už jsou moc. To jedině nad nimi stát s vařečkou v ruce a být neustále připraven
31. srp 2009 ve 13:25  • Odpověz
Sabi: Nech toho :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Stačí mi naši, že si dělají srandu!! :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. srp 2009 ve 13:26  • Odpověz
Já to myslím vážně. Fakt na holý pupek. :wink:
31. srp 2009 ve 13:36  • Odpověz
Sabi: Tak ve středu...To jsem zvědavá!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Snad tam bude jenom jedno.. :grinning: :grinning:
31. srp 2009 ve 13:37  • Odpověz
sabi: jj, mas pravdu..uz jsem byla rada, ze jdu dnes do prace :grinning:

Eli, ty jsi byla/jses natesena na mimco, ze bych se fakt vubec nedivila, kdyby tam byly 2 srdicka :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. srp 2009 ve 13:37  • Odpověz
nany: :grinning: :grinning: :grinning: Ty už taky... :grinning: :grinning: :grinning:
31. srp 2009 ve 13:38  • Odpověz
Nic vzbudilo se mi to moje mimčo tak se mu jdu věnovat dnes si budem hrát s plastelínou.
Tak sna d nebude všude včetně stěn to by nás tatínek asi hnal :sweat_smile:
31. srp 2009 ve 13:41  • Odpověz
eli: jsem zvedava, co budes psat ve stredu :sweat_smile:

sabi: na steny pozor..muj tata musel pred x lety jit skrabat steny do skolky, pac segra a naka jeji kamoska to hazely na strop :grinning:
31. srp 2009 ve 13:44  • Odpověz
Tedy holky, vy jste se rozkecaly :grinning:

Tak já se taky přidávám, eli bude mít dvojčátka, už je na čase :grinning: :grinning:
31. srp 2009 ve 13:55  • Odpověz
Ahojte holky!
Tak to já sázím pro Eli jen na jednojče :grinning: Statistika... to víte :grinning:
31. srp 2009 ve 14:06  • Odpověz
autor
Teda, škoda,že tu ve střrdu nebudu :grinning:
Tak ve 4 kholičce a tradá na venkov :wink:
Holky,opatrujte se tu a budu se těšit na novinky :wink: :grinning:
Papa L.
31. srp 2009 ve 14:12  • Odpověz
kali, holka jedna ty nám to kazíš... Hele žeš ty chceš aby ty dvojčata statisticky vyšli na tebe, co? :grinning:

kopertina, taky na sebe dávej pozor a užij si to :wink:
31. srp 2009 ve 14:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.