• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Ahojky hezké ránko.
Tak první den ve škole máme za sebou a v albu mužete kouknout na fotky :wink:
Doufám že Dendě ten elán do školy vydrží :sweat_smile:
1. zář 2009 v 09:45  • Odpověz
andri: mrkla jsem, super....vypadala spokojeně malá.....
aji: my se zase chtěli brát 4. 7., to by měla narozeniny přítelova maminka, ale pak jsme to posunuli kvůli stěhování a tak......abysme stíhali....
1. zář 2009 v 09:48  • Odpověz
andrýsku, moc pěkné :slight_smile:
1. zář 2009 v 09:57  • Odpověz
holky, co dneska děláte? mně akorát kyne těsto, dělám k obědu buchtičky s krémem, tak snad se povedou.....
a odpo jedem ještě dokoupit něco na svatbu a chystat...
1. zář 2009 v 10:07  • Odpověz
Holky děkuji moc. Musím vařit,dělám plněné knedle :wink:
1. zář 2009 v 10:14  • Odpověz
já mám dnes v naší závodce halušky se zelím :slight_smile: mňam už se těším... buchty budu péct asi odpoledne...
1. zář 2009 v 10:16  • Odpověz
andri: tak ať se povedou....
aji: já dělám radši dneska sladký oběd, protože odpo už nebudu stíhat
1. zář 2009 v 10:17  • Odpověz
Zdravim :sunglasses:

Nejak nestiham... :rolling_eyes:

aja: ze by segra letela se SkyEurope :grinning: Jak to budou resit ?
Jinak na vlasy to co psala taggy..vitaminy, prirodni doplnky...atd.

taggy: v SO ma bejt celkem pekne, jen misty prehanky, tak snad vas to mine :wink:

andrissek: Deniska se na ten prvni skolni den vyfikla..moc ji to sluselo :wink:

Ja jdu teprve snidat :confounded:
1. zář 2009 v 10:39  • Odpověz
..jeste docitam:

blondy: at se Ti prijemne cestuje a az se vratis, hod sem zas foto a info, zda to bude kluk nebo holka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
hmm..lulunka se Te asi nemuze nabazit, ze Ti pise i soukrome :grinning: :grinning:
1. zář 2009 v 10:42  • Odpověz
teda Nany, to je životospráva, snídaně v 10:40??? dostaneš za uši... to už si mohla chvilku počkat a jít v půl dvanácté na oběd :grinning: :sunglasses:

JJ, SkyEurope, nejsem s ní v kontaktu, tak asi shánějí náhradní let a nebo její přítel, který tam byl jako služebně možná někoho povolal, aby pro ně přijel, nevím podrobnosti...
1. zář 2009 v 10:43  • Odpověz
aja: ta ségra, to je dost blbé.....
nany: taky věřím, že tady pršet nebude....
akorát jsem dopsala dvoustránkový rozpis povinností od zítřka do soboty, co je ještě na svatbu potřeba.... :grinning: :grinning:
1. zář 2009 v 10:51  • Odpověz
Před chvílí mi volala mamka, která je s ní v kontaktu, že měli 10:30 vzlétnout domů a že se ozve až přiletí do Prahy, tak snad to všechno dobře dopadne...
1. zář 2009 v 10:55  • Odpověz
aja: tak aspoň tak teda......
1. zář 2009 v 11:37  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

ja jen na skok, mam toho ted nejak moc....
Jen jsem se chtela vyjadrit k vcerejsimu tematu stari manzelu :wink: Ja mam taky starsiho...o 4 dny :grinning:
1. zář 2009 v 11:58  • Odpověz
kramli: uz pracujes :confused: Teda...takovej vekovej rozdil :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vedes..na pomyslnem druhem konci tabulky :sweat_smile:

Nevis, jak si lze "vypocitat" Coverline na FF ???
1. zář 2009 ve 12:33  • Odpověz
nany: tak to bohuzel netusim, nejak jsem to nepotrebovala, stravila jsem tam jen 2 mesice a od te doby jsem tam poradne nebyla....treba ti blondy poradi az se vrati.... :slight_smile:
1. zář 2009 ve 12:53  • Odpověz
Ahojte holky!
To je zase horko :frowning2: Asi padnu :frowning2:
Dneska si jedu do autoškoly domluvit kondiční jízdy a konečně začnu jezdit :grinning: :slight_smile: Snad mi to pude :grinning:
1. zář 2009 ve 13:55  • Odpověz
Kali, jasně, budeš jezdit jako čert :slight_smile: řídit se naučí každý
1. zář 2009 ve 14:38  • Odpověz
kramli: to uz bude asi pase, to by snad mela dorazit MS :wink: Ja totiz vubec nevim, jestli jako OVU probehla nebo ne..test byl hned pozitivni, ale ty teploty :astonished: :confused:

kali: jj, hic jak v pekle, MM me snad vyzvedne v praci..pak si vyrazime na kole :sunglasses:
Ja s autoskolou zacnu od pulky zari, to bude mazec :sweat_smile:

aja: tak to meli stesti, ze se jim podarilo nakej let najit..co jsem tak cetla na netu... :wink:
1. zář 2009 ve 14:43  • Odpověz
holky, u nás je taky pěkně....zatím, ale pořád mi někdo píše nebo volá, že má pršet.....už mě to štve.....tak jim všem říkám, že v sobotu prostě pršet nebude a hotovo.......
kali: držím palce.....já nejezdila asi tři roky, pak jsem začala s miláčkem jezdit, asi před dvěma měsíci a už jsem to od nás otočila i do prahy, po dálnici 160 a pohodka.....
1. zář 2009 v 15:10  • Odpověz
já jezdím od 16 (samozřejmě potají, naši by mě přerazili) a v 18 jsem si za těžce vydělané penízky koupila první autíčko a od té doby mě z auta nikdo nedostal... :sunglasses:
1. zář 2009 v 15:18  • Odpověz
aji: já jezdila s renaultem, co jsme měli předtím, ale pak jsem pořád jezdila s miláčkem, tak řídil a až koupil nového mazlíka, tak to jsem z něho měla respekt....ale teď v něm jezdím denně a super.....
1. zář 2009 v 15:22  • Odpověz
aja: ty jsi dabel :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. zář 2009 v 15:31  • Odpověz
já měla první auto twingo :grinning: s tím jsem jezdila do školy, pak jsem měla Megane - takže samé renaulty, toho jsme hned po svatbě prodali a já jezdila s opel tigra a ta mi zůstala, ale už od února nemá technickou, tak jezdím se vším co má 4 kola a volant... Naštěstí mi je celkem jedno s čím jedu a jsem taková huba, že nemám respekt před ničím a klidně si vezmu i nového Superba našeho generálního :sunglasses:
1. zář 2009 v 15:37  • Odpověz
aha, tak to jsi pirát silnic....
ale my koupili jaguára, tak přece jen jsem ho nechtěla miláčkovi nabořit....si splnil sen, tak jsem se bála no.... :grinning:
1. zář 2009 v 15:40  • Odpověz
ty jo jaguára... tak to chápu :wink: to by ti manžel poděkoval... to bys mu musela koupit head and schoulders - jak je to v té stupidní reklamě :grinning:
1. zář 2009 v 15:43  • Odpověz
aja: no právě......on to totiž koupil a pak řekl - ty s tím můžeš jezdit tak maximálně na parkovišti u supermarketů - tak já schválně, že s tím teda jezdit nebudu.......ale pak jsme jeli třeba někam grilovat a nemohl si dát pivo a už by se mu hodilo, kdybych řídila........tak teď jezdím spíš já......
1. zář 2009 v 15:49  • Odpověz
Ahoj tak řídit každý se opravdu nenaučí.
Škoda že už jsem ten odkaz smazala.
Bylo to na polský web a bylo to natočeno skrytou kamerou v autoškole. Řídila jistá Ašja a dodneška si s manílkem děláme z toho srandu když si na to vzpomenu. Zkusím to pohledat to byl maras.
1. zář 2009 v 15:51  • Odpověz
já nenapsala, že každý je řidič, řídit se dřív nebo později naučí každý, ale způsob jakým to dělá je mnohdy více než komický, to já moc dobře vím :grinning: někteří si říkají řidiči, ale já bych jim spíš říkala piloti... :grinning:
1. zář 2009 v 15:53  • Odpověz
Dneska jsem ,musela zrušit všechny schůzky , všechno vyřizování protože jsem myslela že už je se mnou ámen nebo začínám rodit.
Takové tvrdnutí břicha a křeče jsem opravdu nezažila od té doby co jsem rodila.
A fakt nic nepomáhalo jen se to zhoršovalo.Děs a hrůza takže jsem dnešní den strávila ve vaně a v posteli. Myslela jsem že to rozchodím ale bylo to ještě horší takže jsem si šla zase lehnout.
Už je to lepší ale jinak jsem fakt myslela že se to asi rozrodilo.
1. zář 2009 v 15:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.