• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
teda a neměla si dneska mít poradnu???
1. zář 2009 v 15:55  • Odpověz
Už jsem to našla http://www.stream.cz/video/11/139009-autoskola

Tohle je fakt mazec :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. zář 2009 v 15:56  • Odpověz
Vše jsem zrušila nebyla jsem schopná ani chodit.
Michal byl od rána pryč dneska jel do jíčina a pak zas musel vyřizovat.
Takže jsme se sabčou celý den proležely a četly si knížky v posteli.
1. zář 2009 v 16:01  • Odpověz
sabi: a cim to, ze Ti bylo takhle soufl :confused:

na odkaz jsem mrkla...horsi uz bejt v autoskole nemuzu :grinning: :grinning:
1. zář 2009 v 16:05  • Odpověz
já se podívám až doma, v práci nám to nejde - je to prý neproduktivní stránka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
1. zář 2009 v 16:11  • Odpověz
aja: ty jsi jeste v praci ? v tuhle dobu :grinning:
1. zář 2009 v 16:24  • Odpověz
jj, bohužel, je tu debilní porada a já musím počkat až skončí... se z nich poseru... zrovna dnes když čekáme návštěvu...
1. zář 2009 v 16:28  • Odpověz
čauves ženy.
Dnešní den trávím pomalu furt venku :sunglasses: :sunglasses: nádhera!!
Dvě hodky čekám na manžela, už by se měl vrátit každou chvíli a udělá něco malého k večeři...Myslela jsem, že to zvládnu, ale to maso nemůžu ani cítit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže je to na něm!! Ale už by mohl dorazit mám fakt hlad!! :sweat_smile:
1. zář 2009 v 16:38  • Odpověz
Fakt nevím ale mimčo bylo živé až až tak ted vyspává.
Poradnu mám přeobjednanou na příští týden.
1. zář 2009 v 16:54  • Odpověz
sabi: na video jsem mrkla, to je hrůza........jsem se fakt zasmála....
eli: dělá ti špatně maso?
1. zář 2009 v 17:14  • Odpověz
taggy: Jenom když neni upravené... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jak smrdí!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. zář 2009 v 18:09  • Odpověz
Nazdárek, po delší době, mam teď tejden volna, tak zařizuju, co jsem min. tejden nestíhala... byli jsme si nechat udělat pasy-na konci září letíme do Ídžipta :grinning: (Egypta) fotka bude černobílá a snímaly už i ty otisky prstů (jen ukazováčky)

taggy: tak já teda počkám, co s tebou ten jeřáb udělá a pak si ho na příští cyklus koupim taky :grinning: Ale už se intenzivně začínáme tento měsíc snažit :slight_smile: ale silně pochybuju, že se povede... radši počítám s tim, že nám to tak rychle nepůjde...

Jak tu někdo posílal ten odkaz na lázně Libverda. S manželem jsme tam byli před třema rokama, dostali jsme tam víkend jako svatební dar. Bylo to tam pěkný, akorát jsou to malinký lázně, tak to stačilo na ten víkend, na dýl by tam asi byla i nuda... :unamused:
1. zář 2009 v 18:45  • Odpověz
kaca: ahojky,
já už mám taky nový pas, s ČB fotkou i otisky....ale ty tam stejně neuvidíš, je to jen elektronicky vložené.
chceš si na mě otestovat jeřáb jo? my se budem snažit až v říjnu......takže na mě vyrovnání hormonů asi moc nepoznáš.....a to zkrácení cyklu - jsou desítky holek, kterým to pomohlo, ale každý na to může reagovat jinak....uvidíme....
1. zář 2009 v 19:55  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak mi na zítra držte palečky!! Potom se odpoledne ozvu, jak jsme dopadli!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Tak zatím pa :dizzy_face:
1. zář 2009 ve 20:11  • Odpověz
eli: držím moc....a dej vědět.....
1. zář 2009 ve 22:00  • Odpověz
taggy: jojo, to vim, že otisky nebudou vidět...ještě aby!!! Stačí, že tam vůbec jsou :unamused:
jsem jenom zvědavá, jestli ti to zkrátí ten cyklus....ptž já ho taky potřebuju zkrátit...takhle bysme se snažili sakra dlouho s jednim cyklem, kterej má třeba až 50 dní... :sweat_smile:

eli: všechno bude v poho...uvidíš, tak pak hoď do alba fotku :wink:
2. zář 2009 v 00:16  • Odpověz
Ahoj holky, tak pasy už máme taky nové a MM byl z toho na nervy, že nechápe proč má dávat policajtům svoje otisky prstů, prej si to dobře vymysleli, aby měli kompletní databazi otisků všech lidí v čr... Prý si nechá asi useknout prsty, aby na něj nepřišli :grinning: :sunglasses: blboun jeden
2. zář 2009 v 07:44  • Odpověz
Dnešní tabulka - 2. září 2009

10/4: Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová TP: 13.12.2009
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova TP: 20.12. 2009
25/4: Blondynka400, 27 let, snž od 1/09, kyselina listová, TP: 29.1. 2010
29/5: Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, kyselina listová, TP: 3.2.2010
19/6: Majatob, 22 let, snž od 6/09, TP: 3.3.2010
23/6: Kramlinka 88:Lucie 25,snž od 03/09, Calibrum BabyPlan, TP: 2.3.2010, dalsi kontrola 9/9
17/7: ajjik-Pavlína,25 let, snž.od 5/09, kyselina listová, TP: 23.3.2010, další kontrola 12/8
21/7: ivakul - TP : 18.3.2010
18/8: eliska_v: Eliška, 20 let,kyselina listová, TP: 25.4.2010 , další kontrola 2/9

snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 5/09, ..................... 8 DC,kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09, 1.7.MA............29 DC.kyselina listová
Nany 123-30 let, snž od 3/09, ....................................47 DC,kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/nany1233
Taggy: Tereza,22, snž od 09/09................................... 11 DC, kyselina listová
Lussyn: Lucka, 29 let,snž 6-7/09, ................................. 7 DC,kyselina listová
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,........................................9 DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 28 let, snž od 5/09 ................................ 29 DC, kyselina listová
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, ........................... 27 DC, Calibrum
Kacabacka: 25 let, snž. od 08/09.................................. 10 DC, kyselina listová

sraz:

sabinecka
taggy
ajachlapikova
kopretina - určitě to zvládne
Nany
Lussyn - uvidíme jak to vymyslíte, třeba si uděláme výlet do Brna.
2. zář 2009 v 07:46  • Odpověz
Dobré ránko holky,všechny zdravím!
Lussy-je mi moc líto,co se stalo s dědečkem,ale věř,že je mu už lépe.Mně minulý měsíc také odešla babička,kterou jsem velmi milovala,ale vím,že je jí už lépší.Než aby se trápili,je to hrozné,ale je to tak.Musíte být silní,vše jednou přebolí.
Taggy-co ty kapky?Koupila si je nakonec v tom Prioru?Přeji,aby vám ta svatba vyšla.A co svatební cesta?
Kali-autíka se neboj,je to hlavně dobrý pomocník.Mně manžel slíbil na Vánoce nové autko,tak už se teď těším :slight_smile:
Nany-co zase tak dlouhý cyklus?Zase vedeš,no! :grinning: Vím,není co závidět,viď?
Eli-přeji ať je vše na UTZ ok.
2. zář 2009 v 07:59  • Odpověz
ahojky holky.....
aja: :grinning: :grinning:
kaca: tak to sis měla koupit jeřáb zrovna, teď pokud se už chcete snažit, tak zbytečně marníš čas ten jeden měsíc.....ale uvidíš no.....
lancy: byla jsem tam a paní akorát neměla, že mi to objedná a druhý den to tam bude.....tak jsem řekla fajn, ale pak nevolala dva dny, tak jsem si to nakonec sehnala v Hradišti.....a představ si, paní volala včera, tak jsem jí řekla, že už mám odjinud....už jsem byla 10DC, to bych už nemohla začít užívat...... :wink: ale už vím, že je tam mají, kdyby náhodou......díky za tip
svatba je už za tři dny, připravujeme a moc se těšíme......a na svatebku se teď nechystáme, k moři už se mi nechce a máme jet do londýna, ale spíš to necháme až na podzim třeba před vánoci - my měli totiž poslední dva měsíce tak rozlítáno se zařizováním té svatby a se stěhováním, že si radši konečně doma oddechnem a vyrazíme až za ten měsíc dva, jestli.......teď už se nemůžem dočkat, až budem mít chvilku klid i doma.....
2. zář 2009 v 08:12  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak dneska jdu ve 14 hod na prohlídku, tak držte palečky ať je vše OK!! Odpoledne se pak ozvu!! :dizzy_face: :dizzy_face:
Děkuju, že na mě myslíte!! Moc si toho vážím!! :dizzy_face:

Tak zatím pa
2. zář 2009 v 08:34  • Odpověz
eli: určitě se ozvi..... :dizzy_face:
2. zář 2009 v 08:36  • Odpověz
jsme zvědavé :slight_smile:
2. zář 2009 v 08:52  • Odpověz
Ahoj holky!
Tak první jízdy mám v pátek odpoledne. Už teď se bojím :frowning2: Ale myslím, že horší než slečna z videa od Sabi nebudu :grinning: :grinning: :grinning:
Furt mě bolí podbřišek, ale teplotka se zatím drží nahoře, tak vyčkávám :wink: Na FLF mám zase nějaké dny VIP zdarma, tak mi to ukazuje, že testovat mám v neděli. Tak uvidíme :grinning:
Holky, na těhu-test se má používat první ranní moč? Nebo je jedno, kdy se testuje? Asi to píšou na krabičce, že?
2. zář 2009 v 09:12  • Odpověz
Kali je to jedno, píšou to i na krabičce, ale většina testů je možno použít kdykoli během dne, ale ranní moč je nejpřesnější, protože případné HCQ je v nejvyšší koncentraci (jasně že pokud si lítala celou noc na WC tak to taky není až tak koncentrované)... :wink:
2. zář 2009 v 09:14  • Odpověz
Aji: Díky za info. No, já v sobotu v noci budu lítat celou noc po oddělení - mám zase službu :frowning2: Tak to bude asi jedno :wink:
2. zář 2009 v 09:25  • Odpověz
kali: myslíš, že jsi těhu? tak to držím palečky, kdyby to vyšlo......a nej je fakt testovat z první ranní moči, ale po prospané noci, když budeš v práci na noční a normálně fungovat, tak to je blbé......
2. zář 2009 v 09:30  • Odpověz
Taggy-tak to je mi líto,že to tam neměli,tak snad příště.JJ,znám ty předsvatební shony a pak jste rádi,že už máte klídek.Ale na dovču jeďte,tam se perfektně odreagujete..
Kali-ty seš taky sestřička,na jakém oddílku pracuješ?To je někdy problém v naší profesi,třeba měřit BT,že?
2. zář 2009 v 09:48  • Odpověz
lancy: jj, ale jak říkám, až na tu zimu......teď už se mi k moři nechce, už se těším na podzim, takže spíš si uděláme výlet na pár dní do toho londýna, pochodit město, nakupovat a tak......už se těším...
2. zář 2009 v 09:51  • Odpověz
taggy-tak to jo.Nakupování mám taky ráda.V Londýně jsem byla,je tam moc krásně,to si fakt užijete,jupí :slight_smile: skoro závidím :wink:
2. zář 2009 v 10:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.