• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
kacabacka: toz si tu dovolenku pekne uzijte :wink: treba se uz domu vratite ve 3 :sweat_smile:

eli: hod sem odpoledne info, jak jsi dopadla u Dr. a tak :slight_smile:

kali: ze by :dizzy_face: moji kamosku taky bolel podbrisek, jinak nic a v unoru rodi :sunglasses:

lancy: no, ja mam furt neco extra... :rolling_eyes: mela jsem docela pred dovolenou stres..babi ve spitale.. do toho umrela MM babicka..apod., takze jsem mela hlavu v pejru, pak dovca..mozna, ze se mi ten cyklus natah i z toho :confused: ovulacni test pozitivni, ale MM akorat ten den odjel pryc..navic teplota moc nestoupa.. :confounded: Za 14 dni jdu k DR. na cyto apod., tak jsem zvedava, co mi na to rekne :astonished:

taggy: Londyn bych brala vsema deseti :slight_smile: byla jsem tam 2x a fakt super..ja more moc nemusim
2. zář 2009 v 10:42  • Odpověz
taggy já byla 4 měsíce v anglii, úplně dole u Plymouthu - byla to stáž pracovní od školy a bylo to bezvadný... sice londýn jsem viděla jen z busu, ale i tak byl nádherný
2. zář 2009 v 10:47  • Odpověz
Ahoj holky,
Kali moc držím palce aby ten testík byl pozitivní.
Eli všechno bude o.k., hned podej report, jsme zvědavé¨
Jinak děkuju za podporu, je mi moc smutno po dědečkovi, ale snažím se myslet na to, že je mu opravdu lépe a teď už ho nic nebolí, bylo to velmi bolestivé, vidět ho jen ležet a trpět bolestmi.Moc jsem ho milovala a nikdy nepřestanu....
Lancy s tvou babičkou je mi to strašně líto, vím co prožíváš, tak ti taky přeju hodně síly a ať všechno brzy přebolí.
Andrissku, krásná školačka, tak už vám to začalo, Deniska bud určitě holka šikovná, to zvládnete v pohodě.
Ájo, dobrý sny máš, to už určitě znamená, že se brzy dočkáš, věřím tomu, ty jsi bojovnice, vy se už brzy budete radovat z mimíska, moc ti to přeju.A s tím vypadáváním vlasů, není to těma lékama co ti dal dr?Jestli je to opravdu ve velkém množství a neustává to, asi bych si došla k dr.
TAggy kočko tak už tři dny, říkám ti bude krásně a vy si to suprově užijete.V sobotu v 11 na tebe budu myslet.A docelůa tě chápu, že se těšíte, až budete chvíli v klidu doma, hlavně když budete spolu a víš jak se to říká, všude dobře...A v této době, kdy je to s těmi cestovkami na štíru se ti ani nedivím :frowning2: Moje tchýně (nemám ráda tohle slovo), má letět příští úterý na Ischii a všera jim volali, že dopravu zajišťovalo Sky E, takže se řeší nějaké náhradní řešení, kdo je tam dopraví, tak ani nevědí, zda odletí.A to si zájezd zaplatili už v únoru a né za malé peníze (50tis), a teď se děje toto.No děs, fakt lepší sedět doma na zadku.
Blondy, tak už jsi asi v čechách, viď, tak ať u dr dopadne všechno na 1*.
2. zář 2009 v 10:52  • Odpověz
No mě snad trefí šlak .Včera jsme si pochutnávali na oříšcích a pražené kukuřici i popcornu a kousla jsem do té kukuřice a něco mi křuplo v zubu.
Ráno jsem měla už bolesti tak volám zubaři co a jak a říká mi přijdte mrknem na to.
Tak tam letím a mudr mi řekl že se mi odštípl kus plomby. Takže mi ji musí vyměnit ale nic hrozného to není.
No jenže když už se stane že mám plombu tak si připlatím za bílou takže mi říká dáme opět bílou. Říkám že určitě.
No a pan mudr mi oznámil že ale od včerejška zvedli ceny, takže bílá plomba jedna položka 500kč.
Hm tak super , někdo si kupuje nové botičky a já investuji do nové plomby.

Ale tak kašlu na to.Tak jako tak bych ty peníze stejně vrazila někde jinde.

Dneska jsem si uvědomila jak mám úžasné dítko.
Normálně to už je tak super jak je samostatná (miluji psychologický vývoj jedince : já sám) , vše chce dělat sama.
Takže ráno vstane sundá si noční plenu,sama se vyčurá,sama vyčeše zoubky, česání nám ještě moc nejde tak pomůže mamča,s oblíkáním taky ještě pomůžem, sama si řekne co chce snídat, sama se nasnídá, řekne si kdy chce čaj, kdy chce spát. No prostě super.

Tak ted tak uvažuji jak se vlastně zas domluvím s tím mimčem. To mi asi nebude schopno říct své požřadavky :unamused:

Ted si vzpomínám jak jsem byla celá natěšená jak naši donesli z porodnice ségru a pořád koukám do peřinek a zahlídnu mimčo.Tak říkám mace at ji obleče že si půjdem hrát.Tak mi vysvětluje že to nejde protože ona ještě neumí chodit. Ona neumí chodit? Tak ji aspon posad a budem si povídat.
no že ona neumí ještě ani sedět a ani mluvit protože je miminko.
Tak ona neumí chodit ani mluvit? Tak to je teda pěkně blbé mimino.
No a tenkrát jsem dostala takovou facku (za slovo blbé) a vůbec nepochopila proč. Vždyt jsem řekla pravdu. :slight_smile:
2. zář 2009 v 11:03  • Odpověz
Nany: no, možná i jo, páč ovu mi vychází přesně na tu dobu, co budem v Egyptě, ale já jsem pesimista...

Taggy: no já jsem o tom jeřábu předtim neslyšela a než jsem se zorientovala, co to vlastně je a než bych to objednala/sehnala, tak už bych to stejně mohla brát až od dalšího cyklu...Jakže se to přesně jmenuje? Zkusim mrknout na net, jestli bych to nesehnala někde v Praze, abych to nemusela objednávat přes net... ty jsi to sehnala někde v bylinkářství?
2. zář 2009 v 11:04  • Odpověz
Taggy: No právě, že si nemyslím, že sem těhu, ale co kdyby náhodou, že :wink: :wink: :wink:

Lancy: Já nejsem sestřička, ale něco jako laborantka. Pracuju na hematologii. No a s BT to teda problém je, už se ani nepokouším, vždycky to byla taková zmatečná hodnota. Ale větší problém mi dělá OVU. Už dvakrát mi vyšla na službu. A to pak má člověk otěhotnět, když je furt v práci :frowning2:
2. zář 2009 v 11:05  • Odpověz
Nany, Lussyn: Díky za podporu :wink: Uvidíme :grinning: V neděli napíšu :slight_smile: Nebo možná už dřív, pokud příjde MS :frowning2:
2. zář 2009 v 11:08  • Odpověz
lussyn: s dědečkem mě to moc mrzí, ale jak píšeš, musí to přebolet.....
s tou svatbou - jj, věřím, že bude nádherně a že si to užijem.....musíme....
sabi: tak to je paráda, jak je malá šikovná......já zase když jsme byli malí, tak můj brácha (je o tři roky mladší) se ptal, kde se berou děti.....a já mu řekla, že jsme si ho koupili v obchodě ve slevě, že není náš..... :grinning: :grinning: :grinning:
kali: třeba se už zadařilo, čekej a uvidíš......
kaca: jmenuje se to jeřáb ptačí, je to tinktura a kape se třikrát denně patnáct kapek......já to koupila v bylinkářství, taky jsem myslela, že to neseženu, ale i v našem malém městě to mají, tak v praze to budeš mít na spoustě místech.....
2. zář 2009 v 11:16  • Odpověz
Sabi, teda s tím tvým zubem to je taky něco, taky nemůžeš udržet korunu, viď :grinning: Teda to koukám jak je malá šikovná, to je moc dobře, to budeš mít velkou pomocnici až se maličká narodí-
Kacabacka, takže vy si přivezete Egypťánka?No tak to je super,pesimismus vyžeň z hlavy a koukej optimisticky a uvidíš, že malej Egypťánek na sebe nenechá dlouho čekat.Holky tady kdysi říkaly, že moře má blahodárné účinky, takže držím palce.
2. zář 2009 v 11:25  • Odpověz
taggy: teď jsem si to našla na netu... 43% alkoholu ve složení? Abych po tom nebyla ožralá... :grinning: a 3x denně k tomu :grinning:
2. zář 2009 v 11:27  • Odpověz
lussyn: No, hehe, nebo spíš egyptskou sr...ku :grinning: :grinning: :grinning:
2. zář 2009 v 11:29  • Odpověz
za jak dlouho přibližně spotřebuju tu 30 ml lahvičku jeřábu? Při užívání 3x denně 14 kapek? Bude mi to na ten jeden cyklus stačit? Nebo mam radši koupit 50 ml?
2. zář 2009 v 11:36  • Odpověz
Kacabacko: Mi vystačilo 30 ml ne jeden cyklus.
2. zář 2009 v 11:38  • Odpověz
na jeden cyklus samozřejmě :frowning2: Píšu jako Turek :frowning2:
2. zář 2009 v 11:39  • Odpověz
kali: já našla 30 ml za 49 kč nebo 50 ml za 139 kč... našla jsem to i v Praze, tak stačí přes net objednat a pak si to osobně vyzvednout, ještě mam skoro měsíc čas, tak si to pak objednám...
2. zář 2009 v 11:43  • Odpověz
já mám za 59 korun.....a že to má v sobě alkohol, to jsem teda nenašla.....zase až tak to nezkoumám.....
2. zář 2009 v 11:45  • Odpověz
No, ono, když je to tinktura, tak = že je to alkoholový extrakt :wink:
2. zář 2009 v 11:54  • Odpověz
lussyn: :frowning2: uplne Te chapu, mi prozivali s dedou pred par lety to samy..byla jsem hrdinka, ale po pohrbu jsem se malem slozila..chyt me neuveritelnej hysterak (z toho, ze to je definitvni konec)..nakonec jsem par dni brala na spani naky zklidnujici prasky, ale jedinej lek je cas :pensive:

kali: nekde jsem cetla, ze mereni BT by melo predchazet aspon 4 hod.spanku..Ja to o dovce taky nedala :sweat_smile:

sabi: to jsi z levneho kraje, ja jdu od zubare vzdy o par tisic chudsi :angry:

kaca: mne vystaci jedna 30ml lahvicka tak +/- na mesic..mam to od Herba Vitalis ..dej si pozor, aby to nebyl vyluh z pupenu od Nadeje..tam je to redeny v silenym pomeru..neco jako homeopatikum

taggy: alkohol tam musi byt ..musej se v necem louhovat, ne :wink:
2. zář 2009 v 11:57  • Odpověz
nany: já věřím, že tam alkohol je, ale já to nezkoumala.....tak když řídím, tak ho snad nenadýchám ne?
2. zář 2009 ve 12:00  • Odpověz
taggy: myslim, ze ne..to bys musela do sebe lejt na litry :confused:
2. zář 2009 ve 12:02  • Odpověz
nany: no taky bych řekla....
2. zář 2009 ve 12:09  • Odpověz
aha, tak já se musim teda ještě podívat, jestli to neni ten výluh... ten Herba Vitalis ale neni v Praze...
2. zář 2009 ve 12:13  • Odpověz
kaca: hele, ja tu tinkturu od Herba Vitalis koupila na Pavlaku v Zebre: http://www.zdravazebra.cz/sortiment_oleje.html
2. zář 2009 ve 12:18  • Odpověz
nany: jé dík, tak to je super, to se nebudu muset táhnout na tu Prahu 4, Pavlák je pro mě lepší :grinning: - Je to ta Mikovcova, že jo? Mají ho normálně nebo si ho mam přes net nejdřív objednat?
2. zář 2009 ve 12:26  • Odpověz
kaca: jj, Mikovcova..ja tam byla 2x..vzdy cestou z prace..vylezu z 11 a jsem tam..maj tam i cedule, nemuzes to minout :wink: Pokazdy ho tam meli ve vitrince..vzala jsem si k tomu i kontryhel..zacnu to znovu uzivat, az se mi milostive dostavi MS :angry:
2. zář 2009 ve 12:30  • Odpověz
nany: a ten kontryhel je nutnej? Nebo proč to k tomu máš?
2. zář 2009 ve 12:31  • Odpověz
kaca: pila jsem to jen obcas v praci..spis pro dobry pocit..je fakt, ze mi vymizel PMS atd., ale nevim cemu to pripisovat..jestli jerabu nebo kontryhelu nebo obojimu :sweat_smile:
http://terapie.az4u.info/cs/alternativni-terapie/terapie-rostlinami-fytoterapie/terapie-lecivymi-bylinami/lecive-byliny-z-praxe/kontryhel-obecny.html
2. zář 2009 ve 12:37  • Odpověz
aja: hmm... to teda jo :astonished:
2. zář 2009 ve 12:39  • Odpověz
Tak tak koukám do té naší tabulky a Andrýsek s Kali.Kal vypadají nadějně, co??? uvidíme o víkendu, jak to s vámi dopadne... :grinning:

mimichodem jsem včera pročítala internet, abych vůbec zjistila, co mi ten dr. předepsal na to špinění a zjistila jsem, že pokud se užívá v druhé půlce cyklu, tak podporuje ovu a tím vlastně otěhotnění, od včerejška mám krémovitý hleník, tak už mě dneska přepadla myšlenka, co kdyby náhodou??? MS má dorazit dnes (nejdéle zítra), tak jsem na to zvědavá... Hrabká mi takhle v poledne... :grinning: :sunglasses:
2. zář 2009 ve 12:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.