• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
aja: jj, holky vypadaj dobre :sunglasses:

hele, myslis, ze bys jako byla v tom :astonished:
2. zář 2009 ve 12:48  • Odpověz
no vzhledem k intenzitě... :slight_smile: :sunglasses:

bylo by to krásné, když jsem začala špinit, tak jsem si říkala, že je třeba možné, že se usazuje mimčo, ale když už to pak trvalo týden, tak to byla asi blbost, dochtor na UTZ nic neviděl (to by asi stejně nic vidět nebylo), tak uvidíme, děj se vůle aláhova... Ale přiznám se, že by se mi to líbilo :slight_smile:
2. zář 2009 ve 12:58  • Odpověz
Aji-ty seš teda čertík :wink: neříkala si náhodou,že ti doktor řekl,že máte mít 3 měsíce pauzu?Možná mi něco uniklo,ale psala si něco o nějakém viru,či co.Tak snad máte vše v pořádku,přeji ti brzké otěhotnění.
Nany,Lussyn-vidím,že prožíváme podobné,smutné období.Někdy mi to vůbec nedochází,doufám,že to na mě nepříjde až po delší době..musíme být silné a statečné ženy a věřit,že našim blízkým je už lépe.I když je to někdy dost těžké :pensive:
Kali-tak na hematolce,jo?Tak to je docela podobné,na TS často volám ohledně transfúzí a tak.Ty služby jsou děsné,když mám třeba za týden několik nočních a zrovna má být třeba ovu,tak je to bezva :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. zář 2009 ve 13:16  • Odpověz
holky, já obdivuju všechny co v tom zdravotnictví dělají, já bych na to neměla... klobouk dolů...

jinak Dr. říkal 3 měsíce a to už za měsíc bude :sunglasses: já vím, že bychom měli počkat, ale copak to jde??? Na druhou stranu nikdo nevyloučil, že ten virus odezní i za půl roku, nikdo nic nedělá a neřeší, tak si já tak sama pro sebe říkám, že by to třeba mohlo vyjít a pak se uvidí, až přijde MS, tak si řeknu, ještě že tak a pojedeme zase na novo... blbnu já vím, ale baví mě to... :slight_smile:
2. zář 2009 ve 13:24  • Odpověz
Ájo, to by bylo moc dobře kdyby ti to vyšlo, moc bych ti to přála, jen aby pak bylo všechno v pořádku a hlavně ty.Myslím, že není třeba na nic čekat, jsi zdravá mladá holka, a dokroři vždycky radí minimálně půl roku počkat, ale to je z jejich pohledu, já myslím, že jestli se na to cítíš, že nic nestojí v cestě.
2. zář 2009 ve 13:25  • Odpověz
jejda Luss, já se cítím na všechno, hlavně aby to všechno klaplo :grinning: :wink:

a co ty??? Vy už jste se z toho oklepali a snažíte se naplno, ne??? Nebo máš ještě obavy??
2. zář 2009 ve 13:29  • Odpověz
Ájo obavy nemám nebo teda spíš už zase mám.Milujeme se téměř denně už začínáme třetí cyklus a nic.Už po dvakrát jsem měla pocit, že to klaplo, měla jsem nevolnosti, bylo mi na zvracení, pobolíval mě podbříšk, byla jsem unavená atd. a nic.Milovali jsme se v době ovulky a prostě to nevyšlo, takže začínám mít obavy abych byla v pořádku a podařilo se nám to.Miláček mě uklidňuje, ale ve mě ta obava stále je.Teď jsem byla ve velkém stresu, tak to asi bylo taky tím, a na jednu stranu jsem ráda, že to tento měsíc neklaplo, protože bych se z toho nemohla radovat, ale hlavou mi to prostě vrtá.
Lancy, jo přesně mě se taky zdá, že mi to pořádně nedochází že už dědečka nemám, že už ho nikdy neuvidím, nepohladím prostě nic, byl to můj zlatej dědeček a já si připadám, jako by byl někde pryč, prostě jako bych ho někdy měla vidět.Vím, že pro něj je to asi takhle leopší, ale pro nás ostatní je to hrozné se s tím vyrovnat.
2. zář 2009 ve 13:44  • Odpověz
Lussy, kočko, netrap se, ono to klapne, ale musíš tomu věřit... Neboj vyjde to... To by bylo, aby nebylo...

S dědečkem mě to taky mrzí, bohudík s tím ještě nemám žádnou zkušenost, ale bohužel mě to určitě co nevidět čeká, protože můj děda má špatné srdíčko, jinak je vše OK, jenže jednou se prostě stane, že srdíčko už nevydrží :frowning2:
2. zář 2009 ve 13:56  • Odpověz
Ájo já vím, že to jednou určitě klapne, proto ti já radím na nic nečekat, ono je asi lepší otěhotnět hned a nedávat si žádnou pauzu, koukej já čekala a čekala, takže tobě držím palce, aby to co nevidět vyšlo.
Já s tím do teď taky neměla žádnou zkušenost, nedokázala jsem si představit jaké to jednou bude až tato situace přijde :frowning2: .Tak ti přeju ať se ti tohle ještě dlouho vyhýbá a dědeček je v pořádku, oni už doktoři dokáží se srdíčkem udělat doslova zázraky a dokáží prodloužit život o spoustu let.
2. zář 2009 ve 14:14  • Odpověz
Lussy-přesně vím,co cítíš.Je to taková beznaděj.Někdy se mi ten život zdá být krutý,žijeme tady s lidma,co milujeme a pak nás smrt rozdělí,je to snad nespravedlivé.Ale hold s tím nic neuděláme :unamused: Jinak uvidíš,že vše výjde,jen se nesmíme stresovat a nemyslet na to a vše bude ok.Všechno chce svůj časík a věř,že to příroda tak zřídila,abychom toho stresu neměli moc najednou.Ono to těhotenství je v podstatě také jeden velký stres,co si budem povídat..
Kdoví,co ta Eliška,jak dopadla.
2. zář 2009 ve 14:14  • Odpověz
lussyn, aja: vam se to driv nebo pozdeji povede zas...neni duvod proc by to nemelo jit :wink: Takze zadny strachy :dizzy_face:
2. zář 2009 ve 14:20  • Odpověz
Lancy přesně máš pravdu.
Taky jsem si vzpoměla na Elišku, jsem zvědavá s čím příjde, hlavně aby bylo všechno v pořádku, což myslím, že u Eli bude, je to přeci jenom mladá kůstka :slight_smile:
Jsem ráda, že tady ta výměna názorů dopadla dobře, myslím, že by byla škoda, se tady dohadovat.Každý má svých starostí a trápení dost a tady si můžeme postěžovat, vypovýdat se aniž by to nikoho obtěžovalo a jsme tu hlavně všechny se stejným cílem, takže si určitě máme co říct a na koho se obrátit.Vždyť já ani se svýma kamarádkama neprobírám to, co proberu tady s vámi, protože oni ani neví co prožívám, jaké to je snažit se o miminko, buď ho ještě neplánují nebo už ty svoje doma mají ani neví, jak k nim přišly, a já bych je nechtěla obtěžovat svýma starostma,takže já jsem mezi vámi ráda, protože se vždycky dokážeme navzájem podržet a podpořit a myslím, že tu jsme jedna pro druhou.Nebo ne?
2. zář 2009 ve 14:21  • Odpověz
jedna velká rodina!!!!!!!!!!!
2. zář 2009 ve 14:25  • Odpověz
lussyn: vystihla jsi to :wink: Ja jsem to (krome segry) nikomu nerekla, nestojim o blby otazky a rady... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Staci, ze obcas chytnu splin pred MM..ten me z toho hned vyvede :slight_smile:
2. zář 2009 ve 14:35  • Odpověz
jj, holky.....jste super....
2. zář 2009 ve 14:38  • Odpověz
myslím, že klidně můžu říct, že jsme taková sekta těhotných, máme uzavřenou skupinu, řešíme stejné věci, slézáme se na jednom místě, máme své zkratky a označení a jdeme si společně za svým cílem... :slight_smile:

ale taky jsem ráda, že se tu můžu vyblinkat se svými pocity a starostmi...
2. zář 2009 ve 14:44  • Odpověz
Holky nevím co dělat.Před 5 měsíci jsme museli nechat utratit našeho milovaného pejska, kterého jsme měli 15 let.Mamka si strašně přála nového pejska, my s tatkou byli proti nechtěli jsme jiného,ale mamka pořád o novém pejskovi mluvila a pořád na netu hledala, až si jednoho našla,. Někdy v červnu jsme se na něj byli podívat, ale tatka stále trval na tom, že ještě nepřišel ten správný čas na nového pejska.Teď co se stalo to s dědečkem, mamka je z toho hrozně špatná, a rozhodla se, že pro pejska dojede a dá ho taťkovi k svátku.V neděli pro něj byla (3 měsíční štěně), krásná kníračka Nellynka.Jenže pejsek doma sám moc kňučí, jakmile naši odejdou do práce, nastává peklo.Vzhledem k tomu, že naši bydlí v paneláku, sice jen malý 3-patrový, kde se všichni známe, říkáme si teto-strejdo, ale prostě si ty tety stěžují a dělají zle.Mamce dnes vynadaly, že tam Nellynka kňučí, a že je to nesnesitelné.Mamka se rozhodla, že ji dojede vrátit.Teď jsem ji volala a moc plakala, že to prostě nebude poslouchat, že to je to poslední co teď potřebuje, aby na ní někdo teď ještě ječel a nedal pejskovi čas si zvyknout.Nevím co mám dělat, moc jí chci pomoc a vím, že ji ten pejsek moc pomůže.jak by jste to řešily vy?
2. zář 2009 ve 14:46  • Odpověz
lussyn: :unamused: to je teda situace na h.. Ja takovou zkusenost nemam, pac jsem na vesnici a psi litaj od mala venku. Mozna by se mohla zkusit mamka s tema ostatnima domluvit, ze pes si jeste nezvykl a pokud se to nespravi do nakyho terminu..jenze ted me nak nenapada co potom :astonished:
2. zář 2009 ve 14:57  • Odpověz
Do prace si ho asi vzit nemuzou, co ? Jsem si vzpomnela..nase recepcni si na jare s sebou na recepci taky tahala stene jezevcika..prave proto, aby doma neknucel..ted uz je prej v klidu doma sam :wink:
2. zář 2009 v 15:00  • Odpověz
lussyn: mám podobnou zkušenost, sousedi měli štěňata zlatých retrívrů, hrozně miluju tuhle rasu, řekla jsem, že si ho někdy pořídím....když jsem ještě bydlela u našich, tak sousedi pořád, ať si jednoho vezmem, pořád přemlouvali, taťka pořád že ne......a já si ho půjčila na noc, pak že bych ho hrozně chtěla a taťka pořád že ne......že není hotový plot, pes nemůže být pořád v baráku a tak......když jsem si ho přes nesouhlas vzala domů, naštval se a nebavil se se mnou ani s mamkou.....nechápaly jsme, můj taťka takový nikdy nebyl......no nakonec to dopadlo špatně, psa jsme museli dát pryč....já akorát začala v nové práci a bydlet s miláčkem a do bytu jsme ho vzít nemohli......bylo to pro mě strašné, psa si vzala jedna rodinka, kterým podobného přejelo auto, paní s manželem a maličkou holčičkou, ještě jsem se na ni byla dívat, a je jí tam dobře....je to už přes tři roky, ale když mrknu na fotky, pořád je mi po Sárince smutno.......
je to asi trošku jiná situace a ani ti neporadím.......jen jsem vám to chtěla říct.....lussyn, zkuste sousedy ukecat.....zvířata si většinou zvyknou, akorát někdy to dýl trvá....pokud mamka pejska chce, tak ať to zkusí sousedi vydržet......já bych ho nevracela......je to hrozný pocit, pořád na něj myslíš a pak tě to mrzí a říkáš si, že si to neměla dělat.....
2. zář 2009 v 15:07  • Odpověz
Jé Lussy-to je opravdu blbé s tím pejskem.A nemohl by být přechodně u vás a pak byste jim ho třeba dali nazpět,nebo někde u babičky v domečku,než trošku povyroste?Pryč bych ho rozhodně nedávala,určitě mamce hodně pomůže v tomhle období..
Jinak jste opravdu moc fajn kamarádky,souhlasím s váma,jsme jako jedna rodinka :grinning:
2. zář 2009 v 15:12  • Odpověz
Tak co ta Eliška, já už se balím z práce domů a vím kulový... to abych PC pustila hned jak dorazím...
2. zář 2009 v 15:17  • Odpověz
aja: Eli tam sla az nak odpolko, ne :confused: Urcite napise :wink:
2. zář 2009 v 15:37  • Odpověz
šla tam na 14h, tak uvidíme... doufám, že dorazí za včasu, aby podala report :slight_smile:

nic mizím, zatím čauky
2. zář 2009 v 15:45  • Odpověz
Tak teď mi mamka volala, moc plakala a Nellynku jede vrátit.Je domluvená s tou paní, že ji má přivést.Nemá teď sílu na to se s někým hádat a aby ji nědko za zády pomlouval.Je z dědečka moc psychicky špatná, holky nevíte někdo jak ji můžu pomoc?
2. zář 2009 v 15:45  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak jsem dorazila od Dr. a zatím fotečku nemáme... jsme mladší o 2 týdny, takže na další kontrolu jdeme příští čtvrtek 10.9., tak snad píďalka už povyroste!! :dizzy_face: :dizzy_face: Jinak teprve odpovídáme 4tt a podle ovulace, která byla později to odpovídá!! :sweat_smile:
2. zář 2009 v 16:30  • Odpověz
Ahoj Eli, tak to jste ještě maličký prťouskové,viď.Ale stejně se mi to nějak nezdá, vždyť jsi už před třemi týdny zjistila že jsi těhulka a to by přeci ani na tom testíku nebylo nic vidět.A to jak je ti blivno, to je taky divný, přeci by ti nebylo špatně sotva jsi byla oplodněná :grinning: No třeba ti příští týden řekne zas něco jiného.A bylo tam už teda něco vidět?Asi jen váček viď.Co manža byli jste tam spolu?
2. zář 2009 v 17:28  • Odpověz
lussyn: Malá tečka tam byla!! :dizzy_face: A hezká!!
Manžel nakonec čekal venku v čekárně!!
2. zář 2009 v 17:30  • Odpověz
Eli, tak to je hezký uvuidíš, že z té malé tečky bude příští týden už větší tečka :slight_smile: Ono i to že je v té čekárně s tebou, je moc hezké, se mnou byl manžel taky a čekal v čekárně, a já byla moc ráda, že tam se mnou je :slight_smile: Tak ti gratuluju k tečce a přeju ať krásně rostete.
Holky, mojí kamarádce se v půl třetí narodil chlapeček, je malinkatej, jen 46cm a 2750g. :slight_smile: Konečně jedna krásná zprávička po těch všech jobovkách poslední dobou.Kamarádka vloni v říjnu o mimi ve třetím měsíci přišla(zamlklý potrat) a hned v listopadu otěhotněla a dneska na takové krásné datum 2. 9. 2009 už drží v ruce svoje vytoužené miminko.Celé těhotenství měla problémy, ale oba jsou v pořádku a maminka s tatínkem určitě móóóc šťastný.Ájo to jsem psala hlavně pro tebe :slight_smile:
2. zář 2009 v 17:38  • Odpověz
Luss díky za info... :slight_smile: tak to je dobře, že to vše dpbře dopadlo...

Eli, tak to ještě asi ani srdíčko nebylo, co??? Mě tenkrát řekl to samé, ale tobě to dopadne dobře!!!!!
2. zář 2009 v 19:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.