• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Aji: Co se má státá se stane!! ALe určitě bude všechno ok!!
2. zář 2009 v 19:44  • Odpověz
držím palce... všechno špatné na mláďátkách už jsem sežrala a vám nechala jen to dobré :slight_smile:

tak dobrou s kobrou mamino!!!
2. zář 2009 ve 20:01  • Odpověz
Aji: Já věřím, že bude vše ok, tak jsme hold mladší no , my to určitě doženeme!! :dizzy_face:
jj, všem přeji krásnou dobrou noc...
2. zář 2009 ve 20:23  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem zpět....byli jsme dnes na meganákupu na svatbu, tak jsme opět vyčerpaní......
eli: určitě to bude super.....tečka tam je a to je důležité....držím palečky a pak nás informuj.....
aja: na tebe se taky určitě usměje štěstíčko.....
lussyn: to mě moc mrzí s tou mamkou, jak jsem psala, já taky pejska vrátila a ještě teď je mi to líto.....ale je pravda, že my ho měli doma dva měsíce.......to je trošku delší doba....mamce pomoct určitě můžeš.....když měla moje mamka určité problémy, snažila jsem se jí být pořád nablízku, když už ne osobně, tak aspoň na telefonu......zajeď k ní na kafčo, povídejte si, nebo ji vem někam do města, ven, nakupovat nebo na procházku, bude určitě moc ráda a přijdete obě na jiné myšlenky.......to je asi jediná šance, jak to překonat......
já té mojí volala pořád, až jsem si myslela, že jí to musí být nepříjemné - a nebylo, byla moc ráda, povídaly jsme si pořád a super......
s tou svatbou nám držte palce, zítra strartuje ten největší maraton příprav. jedem ještě něco dokoupit, pak pro maso, odpoledne se bude kořenit a nakládat, s mamkou budu ještě žehlit šaty a chystat všem oblečení, muziku a tak......večer jedem pro víno, v pátek pro oblek, na nehty, pro koláčky, postavit altány na zahradě, nachystat prstýnky, doklady......výslužky, no je toho fůra, tak snad to zvládnem, ale už se na to moc těším....hlavně ať je hezky.....
dobrou noc holky..... :wink:
2. zář 2009 ve 20:56  • Odpověz
eli: hmm, tak to je divný, teprve 4tt... :confused: jak řiká lussyn, to nemohlo bejt vidět ani na testu... :confused:
2. zář 2009 ve 21:40  • Odpověz
Dnešní tabulka - 3. září 2009

10/4: Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová TP: 13.12.2009
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova TP: 20.12. 2009
25/4: Blondynka400, 27 let, snž od 1/09, kyselina listová, TP: 29.1. 2010
29/5: Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, kyselina listová, TP: 3.2.2010
19/6: Majatob, 22 let, snž od 6/09, TP: 3.3.2010
23/6: Kramlinka 88:Lucie 25,snž od 03/09, Calibrum BabyPlan, TP: 2.3.2010, dalsi kontrola 9/9
17/7: ajjik-Pavlína,25 let, snž.od 5/09, kyselina listová, TP: 23.3.2010, další kontrola 12/8
21/7: ivakul - TP : 18.3.2010
18/8: eliska_v: Eliška, 20 let,kyselina listová, TP: 25.4.2010 , další kontrola 2/9

snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 5/09, ..................... 9 DC,kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09, 1.7.MA............30 DC.kyselina listová
Nany 123-30 let, snž od 3/09, ....................................48 DC,kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/nany1233
Taggy: Tereza,22, snž od 09/09................................... 12 DC, kyselina listová
Lussyn: Lucka, 29 let,snž 6-7/09, ................................. 8 DC,kyselina listová
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,.......................................10 DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 28 let, snž od 5/09 ................................ 30 DC, kyselina listová
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, ........................... 28 DC, Calibrum
Kacabacka: 25 let, snž. od 08/09.................................. 11 DC, kyselina listová

sraz:

sabinecka
taggy
ajachlapikova
kopretina - určitě to zvládne
Nany
Lussyn - uvidíme jak to vymyslíte, třeba si uděláme výlet do Brna.
3. zář 2009 v 07:01  • Odpověz
Eli gratuluji k potvrzení těhu :slight_smile: Hlavně se šetři a cpi do sebe vitamíny.Hlavně listovku a podobně a zkus si koupit ten nápoj z dm drogerie ten HIPP natal aktiv (granulovaný nápoj ve válcovém provedení ) jsou to takové vitamínové bomby a přibírá a roste po tom plod. Stojí kolem 80kč.

(Vím že ho každému cpu , fakt nejsem žádný distributor nebo nemám procenta z prodeje) Jen si myslím že je jen z nejlepší a cenově nejdostupnějších.A navíc se to dá pít.Mám to ověřeno na sobě piju už druhé balení.
Kolik balení potřebujete vy to já nevím (ale já to flákám piju když si zrovna vzpomenu).

Holky ale pořád není určen termín srazu.
3. zář 2009 v 07:25  • Odpověz
JJ, ten nápoj je luxusní a hlavně je moc dobrý... dá se pít teplý i studený a moc mi chutnal...
3. zář 2009 v 07:32  • Odpověz
Dobré ránko holky,
Lussy-připojuju se k Taggy,jak ti radí pomoc mamince.Myslím,že nejdůležitější je být jí na blízku,aby věděla,že jsi její opora,někam jeďte,udělejte si radost,něco jí třeba kup.Myslím,že by ji mohl dost rozveselit ten tvůj synoveček..
Taggy-tak to ti přeji,aby vám vše vyšlo.Úplně si vzpomínám na ty předsvatební přípravy,byla to dobrá honička,ale všechno se zvládlo.Hned bych si to zopakovala.A taky zopakuji,ale jen ve vzpomínkách,páč my dnes slavíme 4.výročí svatbičky!Hrozně to uteklo.
3. zář 2009 v 07:48  • Odpověz
ahoj holky,
dneska s váma moc nepokecám, jedem do makra a pak chystat další věci....
lancy: díky, snad to vše klapne.....
3. zář 2009 v 07:51  • Odpověz
taggy, hezky si ten shon užijte... moc na tebe všichni myslíme :slight_smile:
3. zář 2009 v 07:58  • Odpověz
A co Eliška??? Ta ještě chrupká, co??? Eli mamino, pojď nám sem taky něco říct... :slight_smile:
3. zář 2009 v 09:13  • Odpověz
Ahojte holky!

Eli: Gratliluju k tečce :grinning: :slight_smile: Za chvilku to bude fazolka a pak už porostete o 106 :grinning: :grinning: :slight_smile: :slight_smile:

Lussyn: S tím maminčiným pejskem je to škoda. To by jí snad pomohlo, ale určitě to společně zvládnete :wink:

Lancy: jo, jo, my tady máme TS a HEM oddělené od sebe, ale ta spolupráce je pořád úzká :grinning:
Já sem četla, že před měřením BT stačí 3 hodiny spánku, ale ani to se mi na službě nezadaří :frowning2: Naštěstí my nemáme služby jako sestřičky. Sloužíme tak 4-5x měsíčně 32 hodinový směny. Tak to ještě jde :wink:
3. zář 2009 v 09:34  • Odpověz
Jo, jinak dneska teplotka stoupla o desetinku nahoru, ale začala sem maličko špinit, takže horký kandidát na přesun do horní části tabulky už bohužel nejsem :frowning2: Zbývá to na Andrisska :wink:
3. zář 2009 v 09:36  • Odpověz
Dobré ráno všem,
Taggy, tak vše pěkně připrav, zvládněte vše v klidu a bez nervíků, teda já jsem nervózní za tebe, poslouchám předpověď a vždycky si na tebe vzpomenu.Tak ať to všechno klapne.Děkuju moc za radu, to já právě vím, že bych měla být co nejvíc s ní, ale zrovna jsem pořád v práci a ještě do toho ten bar, takže jsme pořád někde v luftě.Navíc taťka je na chmelu, takže je doma sama a z toho nemám vůbec radost.No snad to zvládneme a brzy bude trochu líp.Děkuju moc za podporu.
Lancy gratuluji k výročí, to budete dnes slavit, viď.Tak vám přeju spoustu lásky a brzy ať už je vás víc.A tobě taky moc děkuju, jsi zlatíčko.
Sabí tak to zkus navrhnout, já to stejně moc růžově nevidím, že bych tam za vámi dorazila, i když bych vás všechny moc ráda poznala, ale je to přeci jen trochu z ruky.
Tak co kali a Andrisek, holky jak to s vámi vypadá?Držím palce :slight_smile:
A co ty Ájo 30DC to u tebe taky není moc normální, nebo to tvé špinění bylo bráno jako MS?
3. zář 2009 v 09:39  • Odpověz
Ahojky holky.
Sabi: tak já se na ten nápoj podívám!!
Včera jsem mluvila se známou, protože jsem byla docela špatná, že píďalka je takhle malinká, ale známá mě uklidnila a řekla, že je to normální!! Jí prý Dr. taky říkal, že je menší a pak na dalším že jsou už normální, takže asi tak... :wink: No, uvidíme...já budu odpočívat, cpát se vším zdravím a zbytek je na píďalce!! Já jsem hlavně ráda , že píďalka je tam kde má být!! :dizzy_face:
3. zář 2009 v 09:42  • Odpověz
Luss, špinění nebylo bráno jako MS, MS měla už být po těch prášcích, tak uvidíme, ještě tomu dneska dám čas a případně ráno testnu, ani ne tak kvůli //, ale kdyby náhodou bylo mimi v pelechu, tak bych musela jít k Dr. protože ty prášky co jsem brala na špinění nesmí brát těhotné... tak spíš kvůli tomu

jasně, že by se mi to líbilo být těhu, celý den na sebe čumím a pozoruju se a vymýšlím si na sobě těhu příznaky, prostě blbnu... tak doufám, že MS přijde během dne, čekám ji s otevřenou náručí
3. zář 2009 v 09:58  • Odpověz
Ájo tak ty ji čekáš s otevřenou náručí jo?Neblázni ať jde pryč, i když asi možná jo, po těch lécích.No uvidíme, každopádně jsem zvědavá a myslím, že kdyby jsi byla těhulka, tak ty prášky snad nebudou mít žádnej důsledek.Tak koukej testnout, budu tu až zas v pondělí a to nevydržím, tak šup do lékárny a už čůrej na papírek :grinning:
3. zář 2009 v 10:05  • Odpověz
papírek mám nachystaný doma v koupelně, ale dám té MS ještě čas a testnu až ráno...
3. zář 2009 v 10:33  • Odpověz
Aji: Držím palec :wink:
3. zář 2009 v 11:10  • Odpověz
lussyn: já teď četla předpověď a na zítra i sobotu hlásí jen oblačno, ale bez deště a přeháňky hlásí až na neděli, tak jsem moc nadšená a věřím tomu, že budem mít pěkně, předevčírem, včera i dnes je zatím ideální počasí na svatbu, tak snad to vydrží.......
tak zkus si s mamkou aspoň volat, ať si popovídáte aspoň tak.......
aja: tak pak dej vědět výsledek.....
eli: držím palce, aby vše bylo v poho a tečka se jen zvětšovala.....
3. zář 2009 v 11:12  • Odpověz
taggy, počasí bude špičkové, já tomu věřím :slight_smile:

výsledek povím zítra ráno... to ty už budeš mít jiné starosti než řešit počůrané papírky :grinning:
3. zář 2009 v 11:14  • Odpověz
Taggy: Držím pěsti s počasím :grinning: Moc si to užij :slight_smile:
Jůůůů já bych se vdávala :slight_smile:
3. zář 2009 v 11:19  • Odpověz
aja: ale já sem možná ještě nakouknu, abych věděla......
na tu svatbu se moc těším, čím dál víc, už jen dva dny a je to tady......tak super....
3. zář 2009 v 11:22  • Odpověz
už se moc těšíme na fotky taggy :slight_smile: na krásnou nevěstu
3. zář 2009 v 11:26  • Odpověz
Taggy to počásko určo vyjde, ničeho se neboj.Ty jo musí to být teď pro tebe vzrušující viď.Hlavně si ten celý den užívej plnými doušky, od samého rána, hlavně ten obřed, pořádně si to vychutnejte, je to totiž neopakovatelný zážitek a stojí to za to.To mi dají holky určitě za pravdu.Teda ty se máš, jsem úplně natěšená až budeš vyprávět jaké to bylo.A co svatební noc?Máte zamluvený nějaký hotýlek nebo budete doma?
Ájo tak to já budu muset zítra naběhnout k PC abych věděla, jak to s tebou vypadá, ty mi dáváš.
3. zář 2009 ve 12:50  • Odpověz
Oblítáno , vylítáno a už na to dneska s... už toho mám fakt dost takže oběd dělám zdravou rychlovku.
Smažený sýr s hranolkama , pojíme a jdu si lehnout.

Holky slyšely jste to o tom kauflandu dneska v noci od 22hod.do 3hodin do rána že tam budou mít 50% slevy.
Šla bych si koupit do zásoby másla a pod. jenže mám strach že tam bude narváno k prasknutí.
Tak ještě nevím ale zajímalo by mě kolik tam bude důchodců.
3. zář 2009 ve 13:41  • Odpověz
Sabi, tak o tom jsem tdy neslyšela, kde jsi to slyšela?U nás Kaufland není non stop, pouze do 20 hod.Ale určitě bych si taky zašla koupit něco do zásoby, nějaká drogerka, prášky, aviváže, mycí prostředky atd. by se určitě hodilo
3. zář 2009 ve 13:49  • Odpověz
já tky o ničem nevím... u nás je kauf otevřen do 22h
3. zář 2009 ve 13:52  • Odpověz
Jo to jo ale nám přišel dneska leták že je dneska modrá noc.
Aha ted hledím na ten leták a je tu napsáno ve všech od Ostrava.
Tak to nic.
Jestli neusnu tak se tam sjedu podívat.
3. zář 2009 ve 14:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.