• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
A té jeho mamce je teda kolik?
15. dub 2009 ve 13:52  • Odpověz
tchýni je 46 let...

hezký den, utíkám z práce :grinning:
15. dub 2009 ve 13:55  • Odpověz
Jojo je to tak, někdo kolem té své lásky chodíme celý život, potkáváme se, známe se a až po nějaké době zjistíme, že je to ten pravý.Tak hlavně Ajo ať je to napořád :slight_smile:

holky já bych taky zdrhla, až do šesti, uuuuuuuuuuuuu já to tu nevydřžím
15. dub 2009 ve 14:34  • Odpověz
My jsme s mužem oba ze severní moravy z jednoho okresu a potkali jsme se v Praze :grinning:
15. dub 2009 ve 14:39  • Odpověz
Lussyn, já zdrhám tak za hodku..aspon je na tom nekdo hur nez ja :grinning:
15. dub 2009 v 15:21  • Odpověz
Tak co holky zbyl tu ještě někdo nebo jste už všechny na sluníčku.Mě se teď nakupilo nějak moc práce a až teď jsem se zastavila.Nany ty jsi provokatérka :grinning: :grinning:
15. dub 2009 v 16:16  • Odpověz
Tak jo teda, tak si to uživejte a já vám to vůbec nezávidím :sunglasses: vždyť v té práci je tak krásněěě :grinning:
15. dub 2009 v 16:38  • Odpověz
ahojky, já jsem ještě v práci, ale už snad každou chvilkou půjdu domů. zítra i v pátek mám volno, dělávám jenom do středy, tak budu moct snad taky na vzduch...ale od zítřka už má být hnusně.....
15. dub 2009 v 16:48  • Odpověz
taggy co to říkáš žádné hnusně, krásně bude.Já jdu ještě zítra a pak už mám taky volno :slight_smile: .Takže krásně bude :sunglasses:
15. dub 2009 v 16:56  • Odpověz
lussyn: no já bych byla ráda, kdyby bylo hezky, protože mám čtyři dny volna a chceme bruslit, grilovat a tak.....tak uvidíme no......
15. dub 2009 v 17:00  • Odpověz
Tak to určitě hezky bude.Krásně si to volníčko užijte a milujte se a množte se :grinning: :grinning:
15. dub 2009 v 17:07  • Odpověz
lussyn: já jsem včera vysadila prášky a milovat se určitě budeme, ale do léta ještě s ochranou.....
15. dub 2009 v 17:11  • Odpověz
:wink: tak to už je jen na vás :slight_smile: .Ale jestli ti jde o ty zvěsti že když vysadíš antikoncepci máš nechat tělo vyčistit, tak na to mi v nemocnici řekli, že je to úplná blbost.Když jsem se dozvěděla co se stalo našemu mimunku a ptala se doktora proč, když jsme to brali tak zodpovědně, chránili se a až po téměř půl roce to zkusili na ostro, tak řekl, že to je největší blbost.Tak nevím on ti taky každý řekne něco jiného :sunglasses: Každopádně si užij volno, grilování, bruslení, milování a já nevím co ještě... :slight_smile:
15. dub 2009 v 17:21  • Odpověz
lussyn: nene, nejde o čištění těla, i když je pravda, že každý říká něco jiného. ale nechci být na svatbě už ve třetím čtvrtém měsíci.....a taky mi jde o to, abych dostala mateřskou.....pořádnou. a to bude jedině, když počkáme a zkusíme to nejdřív v tom srpnu....
15. dub 2009 v 17:29  • Odpověz
Aha, tak to jo, to je rozumné :slight_smile: Vždyř ono ti nic neuteče, nic tě netlačí, takže o nic nejde, viď.
15. dub 2009 v 17:36  • Odpověz
Tak já už teda taky pádím užít si aspoň trošku toho sluníčka a dobít baterky :slight_smile: Mějte se krásně.Páááááá :sunglasses:
15. dub 2009 v 17:47  • Odpověz
autor
Teda holky, že vás to baví bejt tak dlouho v práci, když je venku taaak pěkně.. :sweat_smile: :grinning: :grinning:
Dneska jsem začala špinit, takže počítám, že zítra nejpozději pozítří dorazí kámoška z rudý armády. Teda ale tenhlekrát ji vážně ráda uvidím :wink: .Po neděli jí hodím rukavici do ringu a budu doufat, že ji na dlouhou dobu porazím a odeženu... :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: No, u Domči jsem měla poslední MS 11/9 06 a další pak až 17/3 08 a kamarádka, co má stejně staré mimi ji neměla donedávna :sunglasses: , tak si ty poslední cykly užívejte :sunglasses: :wink: :grinning:
15. dub 2009 v 18:59  • Odpověz
no jo kopretina, to se to kecá, když do práce nemusíš, co, :slight_smile: :slight_smile:
ale já už mám zase až do pondělka volno....akorát ráno musím na jeden rozhovor.....
15. dub 2009 v 19:39  • Odpověz
autor
JJ, říkám si, už jsou doma, tak si můžu trochu rejpnout... :grinning: :grinning: :sweat_smile:
15. dub 2009 v 19:53  • Odpověz
jj, to je v poho....už je volno.....
15. dub 2009 ve 20:16  • Odpověz
Ahoj holky snažilky :slight_smile:
Jestli pak jste už dnes šli kolem novinového stánku, popřípadě viděli včera tv reklamu na dnešní AHA??? Dnes je tam příloha "Chcete si udělat mimi?!"
Zrovna, když to bylo v televizi, tak jsme s manželem leželi v pelechu, už po a když to proběhlo, tak se na mě MM podíval a říká, opovaž se to koupit :grinning: :sunglasses:
16. dub 2009 v 05:53  • Odpověz
Jé neviděla říkáš v aha tak to si schválně zajdu koupit. :slight_smile:
At se doma posmějem. No dneska toho máme strašně moc naplánované tak nevím kdy tady dostanu.
A navíc venku je tak krásně tak nevím zda se mi bude chtít vracet domů. :slight_smile:
16. dub 2009 v 07:43  • Odpověz
Ahoj Sabi, no nevím, zda není škoda těch peněz za ty kecy... :wink:

Ale nedivím se ti, taky by se mi domů nechtělo z venku...
16. dub 2009 v 07:49  • Odpověz
Ahojte snažilky! Můžu se mezi vás přidat? Jsem Lancy,je mi 28 a s manžílkem jsme se začali snažilkovat o první mimi tento měsíc.Proto bych ráda s váma sdílela dojmy a pocity s tímto "problémem" spojené.Líbí se mi,že jste tady jako jedna rodina,takové přátelské vztahy přes net :slight_smile:.Tak zatím čágo :sweat_smile:
16. dub 2009 v 08:19  • Odpověz
Ahoj holky! Ahoj Aji!
Taky bych se chtěla přidat :wink: Mohu???
Za 14 dní se s mužíčkem bereme a hned potom do toho praštíme :grinning: Už se na to moooc těším :grinning:
16. dub 2009 v 08:31  • Odpověz
Ahoj Kali.Kal, tak si nás našla :slight_smile: zdravím i lancy :slight_smile:
Holky bacha, tady ty stránky jsou skoro zázračné, každé kdo sem zavítá je už na půl těhu, už tu máme 2 těhulky :slight_smile:

Někde tu kopretinka píše tabulku, abychom věděli, co kdy kde jak a s kým :grinning:

Když tak napište taky svoje údaje, ať víme, co a jak...

//:
10/4:Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová
10/4:Renča 03
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova

snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 4/09, 25DC,kyselina listová
AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09, 14DC, kyselina listová
Neutronek-Iva 28let,snž 1/09, 37DC nejím nic
Macinek - Martina, 28 let, snž 5/09, 27DC, kyselina listová
Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, 13DC, kyselina listová
ajjik-Pavlína,25 let, snaž.od 5/09, 25 DC, kyselina listová
Nany 123-29 let, snž od 3/09, 19DC,kyselina listová
Kramlinka 88:Lucie 25,snažení od 03/09,16DC,kyselina listová
Monkys:?, 34, snž?, ?DC,
Sunysara:?,25,snž:4/09, ?DC
Taggy: , 22, snž: 4-5/09-vysazení HA,léto-snž,
16. dub 2009 v 08:40  • Odpověz
Tak jsem před chvílí byla služebně na poště a tak jsem si tam ukrátila čekání prolistováním té dnešní přílohy aha... V podstatě tam není nic, co bychom tady na MK už nevěděli nebo neřešeli :wink: Píšou, že v době ovu souloužit nejlépe celý týden, pak tam byly babský rady jak "udělat" holky a jak kluky, atd. prostě kecy v klecy :grinning:
16. dub 2009 v 08:42  • Odpověz
autor
Ahojte všichni :wink:
Zdravím Lancy aKali.kal, jasně přidejte se naše velká internetová rodina vásbere za své :wink:
Jo, to aha jsem taky viděla MM mi na to řekl, že žádný rady nepotřebuje :grinning: , navíc jsem všechno už důkladně nastudovala tady na netu :wink: :grinning: :grinning:

Aja,trochu jsi mě předběhla, tak když už to mám taky, tak ještě jednou saktuálními DC :wink:
//:
10/4:Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová
10/4:Renča 03
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova
snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 4/09, 27DC,kyselina listová
AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09, 16DC, kyselina listová
Neutronek-Iva 28let,snž 1/09, 39DC nejím nic
Macinek - Martina, 28 let, snž 5/09, 2DC, kyselina listová
Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, 15DC, kyselina listová
ajjik-Pavlína,25 let, snaž.od 5/09, 27 DC, kyselina listová
Nany 123-29 let, snž od 3/09, 21DC,kyselina listová
Kramlinka 88:Lucie 25,snž od 03/09,18DC,kyselina listová
Monkys:?, 34, snž?, ?DC,
Sunysara:?,25,snž:4/09, ?DC
Taggy: , 22, snž: 4-5/09-vysazení HA,léto-snž,
Lussyn:
Lancy:
Kali.kal:

Tak, holky, který tu nejste a chcete být,písněte jméno, věk, snž od..., DC, vitamínky
Jinak podle DC vypadají nadějně Neutronek a Ajjik-kde se touláš,holka, dovolená už Ti zkončila...
16. dub 2009 v 08:46  • Odpověz
autor
Aji a co snaženíčko, včera-činili jste se :wink: ?
P. S. Teprve před chvilkou jsem četla tvůj "story" s manžílkem-teda to až jednou budete vyprávět vnoučatům :slight_smile: . No ale asi k sobě patříte, když jste se takhle dávali dokupy :wink: Teď ještě to mímo a bude to komplet-viď?
16. dub 2009 v 08:48  • Odpověz
Ahojky, tak já si to AHA koupila, ale ještě jsem neměla čas se do toho mrknout, tak uvidím odpo si to pročtu....ale myslím, že z této stránky jsme už každá dostatečně informovaná snad o všem..... :wink:
16. dub 2009 v 08:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.