• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Ježiš to je hrozný, hlavně ať je ten malej drobeček v pořádku.Je to ale určitě bojovníček.Jsou to vážně hrozné osudy :frowning2:
3. zář 2009 v 16:19  • Odpověz
Tuhle novou fotku jsem ještě neviděla ´.Je to šikulka.
Ptala jsem se kolik musí mít gramů aby je pustili domů a adajar říkala že tu nejde o gramy ale že se musí jako by nechat dopéct takže je pustí asi až kolem jakoby termínu porodu.
3. zář 2009 v 17:27  • Odpověz
ahojky holky......
ten maličký - četla jsem si tam celý ten příběh.....chuďátko, je to strašné, jak je maličký, ale pokud se jim ho podaří dopiplat, bude to super......
holky, tak jsme to dneska všechno zvládli, naložili maso, uvařili guláš, nachystali, přivezli víno, paráda....zítra nás čeká docela honička, jedem pro oblek, na nehty, pro krušpánek, pro kytu, pro koláčky, pak postavit altány, nachystat stoly a židle, ubrusy, ubrousky, nalahvovat víno, nachystat oblečení, vyžehlit šaty a košili, doklady nachystat. prstýnky, bižuterku, boty a tak jsem už radši dneska nabalila mamce, ať je to u nich, ať to nezapomenem......a ještě jsme vypálili na CD písničky na obřad, takže už je toho dost připraveného....zítra to doladíme, nevím, jestli budu mít čas sem zaskočit.....tak nám držte palce, i to počasí by mělo vyjít.....teď se tady přehnala bouřka, takže vypadá to, že by už pršet nemuselo.......zatím to vychází výborně......
3. zář 2009 ve 21:56  • Odpověz
Dnešní tabulka - 4. září 2009

10/4: Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová TP: 13.12.2009
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova TP: 20.12. 2009
25/4: Blondynka400, 27 let, snž od 1/09, kyselina listová, TP: 29.1. 2010
29/5: Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, kyselina listová, TP: 3.2.2010
19/6: Majatob, 22 let, snž od 6/09, TP: 3.3.2010
23/6: Kramlinka 88:Lucie 25,snž od 03/09, Calibrum BabyPlan, TP: 2.3.2010, dalsi kontrola 9/9
17/7: ajjik-Pavlína,25 let, snž.od 5/09, kyselina listová, TP: 23.3.2010, další kontrola 12/8
21/7: ivakul - TP : 18.3.2010
18/8: eliska_v: Eliška, 20 let,kyselina listová, TP: 25.4.2010 , další kontrola 10/9

snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 5/09, ..................... 10 DC,kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09, 1.7.MA............2 DC.kyselina listová
Nany 123-30 let, snž od 3/09, ....................................49 DC,kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/nany1233
Taggy: Tereza,22, snž od 09/09................................... 13 DC, kyselina listová
Lussyn: Lucka, 29 let,snž 6-7/09, ................................. 9 DC,kyselina listová
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,.......................................11 DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 28 let, snž od 5/09 ................................ 31 DC, kyselina listová
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, ........................... 29 DC, Calibrum
Kacabacka: 25 let, snž. od 08/09.................................. 12 DC, kyselina listová

sraz:

sabinecka
taggy
ajachlapikova
kopretina - určitě to zvládne
Nany
Lussyn - uvidíme jak to vymyslíte, třeba si uděláme výlet do Brna.
4. zář 2009 v 06:57  • Odpověz
taggy, vy jste ale šikulky šikovný :slight_smile:

mimochodem, nevíte někdo co je krušpánek???? Taggy psala, že pro to jedou a já vůbec netuším :sweat_smile:

jinak jste si určitě všimli v tabulce významné dvojky u mě, takže se prohlašuji za oficiální snažilku zářijovku :grinning: už do toho práskneme, asi začnu měřit BT, jestli stihnu koupit teploměr :wink:
4. zář 2009 v 06:59  • Odpověz
Ahojky holky.
Taggy: Vy jste fakt šikulky... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Aji: Září je určitě Vaše!! :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak já nic nového!! Neni špatně, občas mě pnou prsa, chodím furt čůrat, a jsem během dne občas unavená...Jinak nic, takž jsem zvědavá, jak tohle dopadne :angry:
4. zář 2009 v 07:32  • Odpověz
eli, jak myslíš, že tohle může dopadnout?????????????????,

PORODEM :grinning:

Jinak by mě zajímalo, jak byla Sabča nakupovat :slight_smile:
4. zář 2009 v 07:34  • Odpověz
Aji: Jj, tak porodem snad jo...víš mě doopravdy zaskočilo, když nám Dr. řekl, že je o dva týdny mladší!! :confounded: Tak mě to dost zaskočilo, ale byla úžasná sestřička, ta mi hned připravila časopisy o těhotenství :sweat_smile: A já jsem jí říkala, hlavně aby bylo všechno v pořádku a sestřička bude a dala mi ještě další časopisy :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
Já si pořád myslím, že jsme asi v normě, protože já jsem ovulku měla 20 DC, takže my bychom měli být doopravdy ještě maličký.. Nebo se pletu?? klidně mi to holky vysvětlete!! :dizzy_face: :dizzy_face:
Včera po dlouhé době jsem dostala chu´t na sexík!! :grinning: :grinning: :grinning: Holky to byla komedie...Já furt na manžílka a že mu nemůžeme ublížit a když mi to řekla asi po 4 že si myslí, že ne, tak jsem se teprve uvolnila a užila si to... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Možná si o mě myslíte, že jsem magor, ale já se fakt bála.. :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
4. zář 2009 v 07:41  • Odpověz
Dobre ranko holky!

Elisko, ja Ti to moc preju a kdyz budes papat spravne vsechny vitaminy a neprepinat se a hlavne spis ted odpocivat v zacatcich, tak si myslim, ze vse pujde dobre. Ja jsem poprve na ultrazvuku mela plod o 5 dnu mensi - taky jsem si to zduvodnovala pozdni ovulaci - uklidnovala jsem se tim. Pravada je takova, ze spis zalezi(tedy si myslim) na delce MS cyklu - protoze ty tydny se nepocitaji od ovulace a oplodneni, ale od dne posledni menstruace....kdyztak me opravte, jestli se pletu.

Ja vcera byla cely den v posteli - to jsem se zase ja uklidnovala Sabineckou! :slight_smile: Predevcirem jsem uklidila cely byt na jeden zatah(coz se mi posledni dobou moc nedarilo) a vcera me chytly hrozne bolesti v horni casti bricha. Jako bych cvicila 150 sedu lehu na nevytrenovanem tele. Volala jsem pro jistotu doktorovi, ten mi vynadal, ze od ceho mam manzela!!!! :grinning: a ze je to normalni, ze miminko roste a toci se a tlaci mi na organy(hlavne na zaludek a ja si myslela, ze tehotenske nevolnosti jsou jen v prvnich mesicich :angry: ) a ze jsem tomu dodala pecku tim uklidem....Tak jsem vcera cely den prolezela, manzel mi uvarel polivku - ta mi mooooc pomohla, dala jsem si teplou vanu, to se mimiskovi moc libilo a zabalila jsem to v 9 :grinning: PARADA!!!!!!!!
4. zář 2009 v 07:47  • Odpověz
lin, koukala jsem na novou fotečku, moc pěkné bříško :slight_smile:

hlavně neblázni s úklidem a odpočívej...

Eli a ty taky neblbni a kup si ten Hipp, je to fakt dobré pití a sabča má odzkoušeno že po tom mimča rostou :slight_smile:
4. zář 2009 v 07:56  • Odpověz
Nakoupila jsem naprosto božsky. Nákup mě stál asi 1800kč ale měla jsem naprosto vrchovatý vozík že by to z něj padalo.Prostě super škoda že to takhle není pořád.
Koupila jsem plno zeleniny a ovoce ,oleje, jahody v konzervě,michalovi čokolády (milka 11,90kč), oplatky,textil, prostěradla, toaletní papíry 3vrst. zewa (39,90kč)Aviváže lenor 1l (32,90č) a různé sýry, másla (klasické kostky za 12,90kč) no prostě paráda, chleby a rohlíky.
Co se dalo tak jsem hned strčila do mrazáků.Kofoly(13,90kč), no fakt ale takhle šli všichni takže jsem se ani necítila blbě.
A přestože lilo jak z konve tak bylo lidí jako smetí a všude hrozně vydýchaný vzduch.Fakt tam bylo na chcipnutí přesto že má OV 6 nebo 7 kauflandů tak prý to bylo napráskáno všude.Proto jsem si vybrala takový který jakoby trošku bokem od dopravy že tam nebude tolik důchodců.
Byli tam stejně ale většinou byli autem s vnuky a podobně.
Nescafe za 69,90kč apod. Fakt si nestěžuji.
Akorát než jsem to vše vybalila a uklidila apod.tak bylo půl druhé. Připadalo mi blbé budit michala o půl jedné ráno pojd mi vyložit nákup z auta.Ale zmákla jsem to.
4. zář 2009 v 07:56  • Odpověz
ahoj holky,
dneska vyjíždíme vyzvedávat věci, tak už se chystáme, bude to docela maraton....
venku je zataženo, tak snad ten déšť vydrží do neděle.....
ajo: krušpánek je myrta, nebo prostě takové to zelené, co se spolu s mašličkou připíná svatebním hostům na oblečení.......všude se tomu říká jinak.....
4. zář 2009 v 07:57  • Odpověz
Aji a Sabi: už jsem si ho včera koupila!! Takže si ho jdu dát!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. zář 2009 v 07:59  • Odpověz
taggy, aha tak to už vím, ale ten název krušpánek jsem v životě neslyšela :grinning: asi se mám ještě co učit :grinning:

sabi, tak to je dobré, škoda, že to není po celé čr... njn, hold ostrava je region razovity :slight_smile:
4. zář 2009 v 08:04  • Odpověz
aji a sabi: Chtěla jsem se zeptat!! Je lepší ten čajík pít teplý nebo studený?? jak Vám víc chutnal??
4. zář 2009 v 08:07  • Odpověz
já si ho většinou udělala teplý a než ho vypila tak už byl studený... :slight_smile:
4. zář 2009 v 08:10  • Odpověz
aji: Děkuju, tak já si ho udělám teplý a když tak si ho necham vystydnout!! :grinning: :sweat_smile:
4. zář 2009 v 08:12  • Odpověz
Ty ale kdybys je viděla musela jsem se jim smát přetahovali se tam o zboží , kterého bylo kousek bokem plno.
Fakt měli všeho dostatek to se mi strašně líbilo. Že to opravdu nebylo takovéto klasické přijdte k nám máme všeho dost a v regálu je pár zboží.
Tam toho bylo fakt dost.

Link taky jsem se na to ptala a máme se šetřit.Uklízení se prý dá rozložit i do více dnů :grinning:
Taggy tak užívej poslední chvilky svobody od zítra to : My už bude oficiální :slight_smile:
Eli : já pila hlavně v začátku a doktorka mě pak lehce zdupla kolik těch vitamínů beru že je to mimčo strašně velké.
Takže jsem to omezila na moje klasické pravidelné pití a mezitím jsme týdny dospěli ke své velikosti takže byla mudr spokojena že se ji konečně vejdem do tabulek.Asi zase začnem trošku pravidelněji.Delcí jsme až moc ale váha máme menší (takže to bude asi stejně málo vážící plod jako byla sabča) No uvidíme.
4. zář 2009 v 08:13  • Odpověz
Teplý i studený je dobrý záleží na tobě.
4. zář 2009 v 08:14  • Odpověz
Sabi: Hlavně když to pomůže!! :dizzy_face: :dizzy_face:
4. zář 2009 v 08:24  • Odpověz
Sabi, to je super!!!! TAky bych nakupovala jako diva!!!! To Ti zavidim.

Jinak o uklidu ve vice dnech - nenavidim to, pak mam 2 dny zkazene uklidem...ale co se da delat, budu si muset ted zvyknout. Ale mam nejak mooooc energie, ani spat se mi ted v poledne nechce, porad bych neco delala, at uz jsem ve tretim trimestru a zase se uklidnim.... :sunglasses:
4. zář 2009 v 08:43  • Odpověz
Ahojky hezké ránko. Odvezla jsem Denisku do školy a došla do krámu.
Dnes ráno jsem zkusila testík a nic je / :frowning2: :frowning2: :frowning2: . Takže čekám kdy mrcha příjde,musím se přiznat že pomalu začínám vzdávat že nám to ještě výjde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Taggy tobě přeji krásný zítřejší den,hlavně si to pořádně užijte :slight_smile:
4. zář 2009 v 08:50  • Odpověz
autor
Krásné ráno všem :slight_smile:
Tak už jsme zpátky.
Taggy, taky naTebe (vás) myslím při každé předpovědi počasí :wink: Moooc přeju ať to všechno klapne na 200%
Eli, pij pij, ať je 10. srdíčko jako zvon. Neboj to doženete :wink: No a vzhledem k přicházejícímu podzimu bych asi čajík pila teplý, ale jinak je to asi jedno, ne?Já teď dopila teplý maliník a vyloženě si tyčajíky užívám, no tak snad o bude mít i nějaký efekt :wink:
Kali, Andri na vás jsem zvědavá :wink:
Aji, mě docela brutálně padaly vlasy po porodu (fakt hnus-každý ráno jsem vyčesala min. hrst vlasů, totéž vypadalo i přes den, vlastně se docela divím, že nejsem plešatá :wink: :grinning: . Známá mi poradila koupit "Biosil Plus"-jsou to tabletky už nevím s čím. Ale jestli zabírají neporadím, protože já využila zaručenější metodu-krátký vlasy :grinning: :grinning: :grinning: Ale zkusit to můžeš, známá pěla ódy. Teda já si to ostříhání taky nemůžu vynachválit-obzvlášť teď pár dní po stříhání :wink: :grinning:
4. zář 2009 v 09:06  • Odpověz
autor
Andri nevěš hlavu :wink: Je teda fakt, že už mě taky párkrát napadlo jestli není nějaký nový problém,když Domča vyšel napoprvý a teď to trvá, ale vám to už brzy klapne :wink:
ZÁŘÍ JE NAŠE - od října založíme Mláďátka na Těhulkách :dizzy_face:
4. zář 2009 v 09:08  • Odpověz
kopretina: piju..piju!! :dizzy_face: :dizzy_face: Tak snad už bude srdíčko!!
4. zář 2009 v 09:11  • Odpověz
Kopretinko i kdyby byl nějaky problém tak už to ted řešit nebudeme. kdyby to bylo první,nebo ještě i druhé miminko tak ano. Takhle to necháme být a budto nám bude ještě dopřáno a nebo ne :wink: .
Moc,moc,moc ti držím palečky ať se v září zadaří :wink: :slight_smile:
Eli hezky bumbej :wink: :slight_smile: :slight_smile:
4. zář 2009 v 09:19  • Odpověz
Sabi: Kolikrát denně se může být?? Nebo to je jedno?
4. zář 2009 v 09:23  • Odpověz
sabi: Ty mas teda odvahu :astonished: Ja bych do toho Kaufu nevlezla ani kdyby to tam davali zadarmo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Na tohle ja fakt nemam nervy :grinning: Ale ceny meli dobry, tak holt se musi neco obetovat :wink:

eli: uvidis, ze pristi tyden bude vse, jak ma byt..tak zadny co kdyby apod. Jasny, jo :sunglasses: :wink:

aja: takze vzhuru do dalsiho kola :slight_smile: Fakt se chystas merit BT :confused:

lin: koukala jsem do alba..konecne je na Tobe videt, ze jsi tehotna :sweat_smile: S tim uklizenim Te chapu..ja tuhle prerovnavala obyvak do pul treti do rana :wink: Udelej si pekne pohodicku, at Te manzilek rozmazluje :stuck_out_tongue_closed_eyes: Uz jsi to vyresila s tema letenkama :confused:

andrissek: proc by vam to nemelo vyjit :confused:

kopretina: mne ty caje taky chutnaj..uz se tesim, az je od novyho cyklu zacnu zas pit..jen doufam, ze nebudu muset na vyvolavacku nebo tak neco...Mne uz taky napada, jestli treba nemam cystu apod. :rolling_eyes: Vcera vecer jsem googlila o 106, az mi MM rekl, at prestanu jancit, jinak ze me odpoji :slight_smile:

taggy: nech si taky nakou energii na zitra :dizzy_face: Verim, ze vam vse klapne, tak jak ma :sunglasses:
4. zář 2009 v 09:23  • Odpověz
Kolikrát denně to nevím proštuduj balení.
Já to moc často nepiji mě bude totiž naprosto vyhovovat menší mimčo (Chápej porod za dveřmi :slight_smile: )
4. zář 2009 v 09:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.