• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Nany to víš červík hlodá. Přeci jen už nejsme nejmladší :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Hlavně si tu nechci nijak stěžovat nebo tak ,mám dvě krásný děti a jsem šťastná. Když to nevýjde svět se nezboří :wink:
4. zář 2009 v 09:29  • Odpověz
No já to kašlu ta malá vychovatelka za mnou přišla a už mi přinesla ty formovače na bradavky a krém na břicho.
Ta mě teda cepuje. :angry:
4. zář 2009 v 09:31  • Odpověz
Sabi: Jj, to chápu :wink:
já jen, že na tom balení to neni napsaný!! :sweat_smile: Tak se podívám ještě na net!! :wink:
4. zář 2009 v 09:32  • Odpověz
Sabi :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: nemáš to jednoduché :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. zář 2009 v 09:32  • Odpověz
autor
Andri, já nemyslels, že byste měli problém vy :wink: Spíš si říkám, co sedějesemnou...Taky pro to jsem serozhodla pro tu BT i když jsem byla zapřísáíhlej odpůrce podobnýho "bláznění" :sweat_smile: Abych zjistila, jestli funguju tak jak mám :wink:
Uvidíme v posechci objednat na začátek října k Dr., pak se uvidí :wink: No ale neplodná snad nebudu :grinning:
Andri, ještě to klapne, uvidíš. Jo a ještě jsem Ti nepochválila prvňačku, takať vám to jde jako po másle (všechno :wink: )
4. zář 2009 v 09:33  • Odpověz
autor
Omlouvám se za chyby, ale smažím cibulku, tak jsem to po sobě nečetla :wink: :sweat_smile:
4. zář 2009 v 09:34  • Odpověz
Ahojky.
Eli mám stejný problém jako ty,na kontrole mi řekli že je menší než podle PM.
Já se taky uklidnuju tím že jsem měla vždy ovu pozdě až kolem 19 DC.
Ale i tak jsem byla moc smutná.Prosím tě jaký čajík jsi si to koupila?
4. zář 2009 v 09:34  • Odpověz
Jdu se mrknout na balení
4. zář 2009 v 09:35  • Odpověz
Kopretinko já vím jak si to myslela :wink: Jen jsem chtěla napsat že tomu necháme volný průběh :wink:
Děkuji za pochvalu ,zatím Dendulka chodí nadšená do školy :slight_smile:
4. zář 2009 v 09:37  • Odpověz
HIPP natal aktiv stojí asi 80kč v dm drogerii.
Takový oranžový válcovité balení , granulovaný čaj na obrázku je těhulka s jablkem.
A mají to v lékárně,nebo kde?
maendy: hipp natal aktiv ( pro těhotné ) v drogérii DM... :dizzy_face:
Tak hlavně, že nejsem sama!! Koukám, že jsme obě dvě na tom stejně! kdy jdeš na KO??
4. zář 2009 v 09:38  • Odpověz
Díky moc,myslíš že to budou mít v rossmennu?U nás DM není :frowning2:
4. zář 2009 v 09:38  • Odpověz
maendy: Jo, tak holka to nevím!! Ale zkus i lékárnu, třeba to tam budou mít taky :wink:
4. zář 2009 v 09:39  • Odpověz
Příští týden ve středu.Věřím že se mi víc ukáže miláček.Tak se o něho bojím.Ale srdíčko tluče.
Myslela jsem si i na ten "sunar" pro těhotné.
4. zář 2009 v 09:40  • Odpověz
Nany, jo chystám se měřit, měří se až po MS, že :slight_smile:

chci vědět, jestli vše je jak má být a hlavně zda ovu vůbec je :slight_smile:

no a úplně nejhlavnějším důvodem je, že chci být těhu :slight_smile:
4. zář 2009 v 09:41  • Odpověz
maendy: tak Vy už máte srdíčko to je důležité!!! :dizzy_face: Určitě bude všechno ok!! :dizzy_face: :dizzy_face: My zatím srdíčko neměli.. :pensive: :frowning2: Tak snad bude ve čtvrtek!! :dizzy_face:
4. zář 2009 v 09:43  • Odpověz
Vypitím 2 šálků denně (500ml) pokryjete 20% denní potřeby vitamínů u nastávajících maminek.

Takže pokud dobře počítám abys pokryla 100% musela bys vypít 10šálků (2,5litrů).
Jenže musíš počítat s tím že ještě přijímáš vitamíny a stopové prvky stravou a ještě třeba užíváš nějaké vitamíny nebo listovku.
Tak já myslím že když to budeš pít ke každému jídlu 5xdenně 250ml to je 1250ml. Tím zároven splníš část co máš do sebe dostat a příjmeš asi 50% vitamínů. Tělo si vezme kolik potřebuje zbytek vyloučí.
Pokud jíš hodně zeleniny,ovoce a masa tak si myslím že by to mělo stačit jen třikrát denně.
No pouvažuj zhodnot kolik příjmeš vitamínu a propočítej si to.
4. zář 2009 v 09:44  • Odpověz
andri: jj, cervik hloda, to znam :grinning: zvlast, kdyz si k tomu jeste clovek zagoogli apod. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kopretina: ja mam prvni graf jak z ucebnice a tenhle je totalne nakej pos... :rolling_eyes:

aja: meri se az po MS...tak sup do lekarny pro teplomer :grinning:
4. zář 2009 v 09:45  • Odpověz
Věřím že ano,je to nádherný pocit.Počkej až ho uvidíš,jak rychle bliká.Je te nepopsatelný.Od té doby na něj pořád myslím a bojím se o to sluníčko víc a víc.
Sabi: Jsi zlatá děkuju!!! :dizzy_face: :dizzy_face:

Zeleninu teď jím dost, takže bude asi stačit 3x denneě :wink:
Zda je v rossmanu nevím ale myslím si že asi jo v lékárně ho mají stoprocentně nebo se dá objednat.
4. zář 2009 v 09:47  • Odpověz
maendy: Já hlavně chci aby píďalka byla větší a v pořádku to je teď to nejdůležitejší!! :dizzy_face:
4. zář 2009 v 09:50  • Odpověz
Saby díky :slight_smile:
Eli kdy jsi byla na uzv?Já byla minulí týden ještě v CAR,máme broučka z IUI.Takže vlastně chodím každý týden.
V CAR říkali že každě těhu je jiné,někdy je srdíčko později,záleží opravdu na tom oplodnění.Uvidíš že tam ve čtvrtek bude :wink:
4. zář 2009 v 09:55  • Odpověz
maendy: na ultrazvuku jsem byla 2.9.
A na další jdu teď ve čtvrtek, takže doufám, že bude všechno už ok! :dizzy_face:
4. zář 2009 v 10:00  • Odpověz
Já byla taky 2.9. :slight_smile:
Viděla jsem že máš termín 25.4,já 18.4.,takže myslím že opravdu tam to srdíčko budeš příště mít.Ono by to tak odpovídalo,když je máme obě menší,než mají být,tak maličcí a už zlobí :slight_smile:
4. zář 2009 v 10:04  • Odpověz
maendy: Ani mi o tom nemluv...Říkám, že už je tak malý a že je celý tatínek... :grinning: :grinning:
4. zář 2009 v 10:06  • Odpověz
Já to říkala taky,že je líný jako táta :grinning: ,nic se mu nechce :grinning:
4. zář 2009 v 10:07  • Odpověz
Maendy: no, jo tatínci... :grinning: :grinning: :grinning: To bude podoba??!! :grinning: :grinning: :grinning:
No tak snad už ho uslyším ve čtvrtek!
4. zář 2009 v 10:09  • Odpověz
já od rána přemýšlím,jak přestavět ten náš byteček 1+1 aby se sem vešel ten drobeček.Vím že je ještě brzo,ale na co mám myslet.Asi koupím na začátek Koš na spinkání a přebalovací komodu.Ale zároveN´nemůžu utlačit muže a zrušit mu jeho koutek s PC. :grinning:
4. zář 2009 v 10:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.