• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Včera jsem si narazila koleno,pekelne to bolí,mám tam děsnou modřinu.Jsem strašná nešika,jestli to bude mit po mě ajajaj :grinning:
4. zář 2009 v 10:14  • Odpověz
maendy: My bydlíme taky v 1+1, ale teď se budeme stěhovat do baráčku, takže super!! Teda je to chalupa, ale naši to předělali na baráček, takže se tam dá krásně bydlet!! Takže když nám to naši nabídli, tak toho využijeme na přechodnou dobu než si postavíme své!! Naši bydlí stejně jinde a sem jezfí akorát na víkendy!!
4. zář 2009 v 10:17  • Odpověz
Tak to ti uplně závidím :slight_smile: .No my to nějak zvládnem.Jen to chce uspořádat.Nic víc.Vyhodím z kuchyně ten velký jídelní stůl (stejně tam nejíme),Dáme tam menší a vleze tam hned břebalovací komoda a je to.
4. zář 2009 v 10:22  • Odpověz
maendy: my jsme chtěli zůstat v bytečku, ale když s tím naši přišli, tak nás to překvapilo a potěšilo, takže jsem ráda!!
4. zář 2009 v 10:24  • Odpověz
To bude pro prcka daleko lepší.člověk musí myslet ted na něj.My bydlíme hned u nemocnice,manžel je lékař a dost slouží,takto to bude mít domů 5 min.A to nám vyhovuje a taky máme pejska a tady je super prostředí na procházky s oběma.
4. zář 2009 v 10:30  • Odpověz
maendy: tak to je super...My jsme bydleli teda ještě zatím bydlíme v Praze a už chci odtud!! už měsíc jsme v baráčku Njednou jsme přijeli do Prahy a to byl najednou skok do malého bytečku!! Je to šílený, jak si člověk rychle zvykne na něco jiného a většího!! :sweat_smile: :sweat_smile:
Jsem za to našim vděčná!! máma se mě furt ptá, jak mi dneska je jestli nechci tohle nebo tamto a když se nevidíme týden, tak mi musí aspoň zavolat a zeptat se jak se dneska máme... Občas mi to už leze... :sweat_smile: :sweat_smile: ještě k tomu ty hormony no blbá kombinace!! :sweat_smile: :sweat_smile:

Jak se jinak cítíš?? Je špatně?? Mně totiž vůbec, kdybych nebyla unavená a občas mě nebolely prsa, tak se mnou vůbec nic neni!! :sweat_smile:
4. zář 2009 v 10:34  • Odpověz
Já mám den kdy můžu pořád spát,někdy mě všechno bere i ve zprávách,když tam ukazovali toho chlapečka jak mu vlastní máma opařila nožičky a tím go znetvořila,začala jsem brečet.
Jinak prsa mě bolí nejvíc v noci,někdy mne to i vzbudí.Minulí pátek jak bylo to vedro mi bylo šíleně zle,od žaludku a závratě.Tento týden se to upravilo,musím ráno posnídat sušenky a čaj pro těhu a je to lepší.
Prvbí dny jsem měla šílené křeče v podbřišku,jednou jsem až brečel,bylo to v noci a nevěděla jsem co dělat.
Pak mi řekli v CAR že je to normální,že to se vytahuje děloha.Ještě že už je líp.doufám že to nezakřiknu.
Ted mne bolí můj zub moudrosti a to koleno :slight_smile: To stačí
4. zář 2009 v 10:49  • Odpověz
maendy: Mně taky furt pobolívá podbříško!! A je pravda, že minulý týden jsem se dost lekla a chtěla jet až na pohotosvost, ale pak to přestalo, tak jsem řekla, že nikam nejedeme: Stejnak co se má stát se stane, bohužel člověk tohle už neovlivní!! No, jo no.. ALe u nás bude všechno určitě v pořádku!! Zrovna dneska jdeme s manžílkem na obídek a pak koupit ňáké oblečení na manžela. :wink: A pak razíme zase do baráčku a na zahrádku!! už se fakt těším!! :wink: :wink:
Já mám dneska chuť na krémovou polévku, to je šílený snad jí v restauraci budou mít!! :dizzy_face:
4. zář 2009 v 10:54  • Odpověz
Co dnes budete Vařit hospodynky? Potřebuji inspiraci.
4. zář 2009 v 10:59  • Odpověz
Já mám pořád chuť na ryby :slight_smile: Aspon je to zdravé.
Mě to tehdy taky vyděsilo,ta bolest byla děsná.Seděla jsem v klubíčku v kuchyni za zemi.Naštěstí to pak přešlo a já šla zase spát.My dnes taky zajdeme na oběd a nakoupit na vikend,manžel má chut na rajskou. :slight_smile:
Co bych pro něj neudělala.a snad seženu ten čajík.
4. zář 2009 v 11:02  • Odpověz
maendy: Já si myslím, že seženeš!! v lékárně si myslím na 99%.. :dizzy_face: :dizzy_face:
Sabi: Já dneska nevařím, ale jsem pozvaná na obídek, tak jsem zvědavá co si dobrého dám!! :dizzy_face:
4. zář 2009 v 11:04  • Odpověz
sabi: ja jdu na obed s kamoskou, takze mam vystarano :sweat_smile: Ale vcera k veceri byla ryba s cuketou :wink:
4. zář 2009 v 11:05  • Odpověz
my byli včera v čínské restauraci a dala jsem si krevety s bambusem a houbami s rýží :slight_smile: mňam...
4. zář 2009 v 11:06  • Odpověz
nany: My jsme včera večer měli lososa s brokolicí a byla to výborná véča... :dizzy_face: :dizzy_face:
4. zář 2009 v 11:06  • Odpověz
aja+eli: mi delate chute :slight_smile:

Lososa miluju ve vsech podobach :slight_smile:
4. zář 2009 v 11:09  • Odpověz
Já měla včera na večeři směs masa hub a zeleniny a hranolky.Ty ted taky zbožnuji.A na oběd taštičky s jahodama a sypané tvarohem. :dizzy_face:
4. zář 2009 v 11:10  • Odpověz
Já mám lososa a mražáku.Hodte nějaký dobrý recept. :slight_smile:
4. zář 2009 v 11:11  • Odpověz
Já ndělám vepřový guláš s těstovinama :wink:
4. zář 2009 v 11:12  • Odpověz
Takže to vidím na gulášek :slight_smile:
4. zář 2009 v 11:13  • Odpověz
maendy: ja ho mam nejradsi jen tak na masle s bylinkama..na zahrade mi roste medunka (hoodne citronova), tak to do toho soupnu a hodim na gril (pres leto) nebo na panev :wink:
4. zář 2009 v 11:14  • Odpověz
Sabi já jsem si říkala že udělám hrnec guláše a bude to aspoň na dva dny :wink:
Ryby ty já moc nemusím.
4. zář 2009 v 11:20  • Odpověz
ryby miluju... a teď mě neukamenujte, ale na Vánoce se já těším hlavně proto, protože zabiju vlastnoručně kapra, obalím si ho a pak ho sežeru :grinning: :sunglasses: :slight_smile:
vždycky si ho vyberu v kádi, pojmenuju ho nějakým ftipným jménem (ctirad, bořivoj, bartoloměj, apod.), dojedeme domů, dám si kafčo a jdu na něj :slight_smile:

taková menší rituální vražda
4. zář 2009 v 11:25  • Odpověz
Ahojky holky :wink:

koukam ze se k nam pridala nova tehulenka :wink: To je dobre.....:wink:

Jinak ten napoj jsem ja koupila ve Schleckerovi a ja mam takovy pocit ze tam bylo ze se ma vypit tech 500 ml za den ale nejsem si jista, mam ho ted doma :wink:

Jinak ja mam i ten Gravimilk vanilka, a je to dobrota :wink: :grinning:
4. zář 2009 v 11:33  • Odpověz
kramli: a může se pít ten gravimilk a hipp společně?? :confused: :sweat_smile:
4. zář 2009 v 11:36  • Odpověz
eli: no ja bych to neprehanela at nemas takoveho 7 kiloveho obrika co se minuly tyden narodil v Rumunsku :wink:
Ale nam i na tehotenske prednasce rikala PA ze se to s tema vitaminama nema prehanet, listovku prvni trimestr a pak uz neni potreba a ten gravimilk nebo ty ruzne caje treba obden, ze se to nema ani kazdy den, aby to mimi opravdu nebylo velke a naco se cpat zbytecne vitaminama ktere telo pak stejne bez uzitku vylouci a jenom ho to zatezuje....
Takze zpet k tve otazce, dej si ten den bud to anebo to druhe anebo pul napul .... :wink:

Ja jsem puvodne si chtela koupit i ten Calibrum Mami ale nakonec jsem se an to vyprdla a redeji budu pit ty cajicky a ten Gravimilk, ale vazne to obsahuje stejne nebo podobne vitaminy jako ty tablety tak to neprehanet :wink:
4. zář 2009 v 11:45  • Odpověz
kramli: tak já zůstanu u toho čajíku!! :dizzy_face: :dizzy_face: A až ho dopiju, tak kdyžtak potom vyzkouším gravimilk :wink:
4. zář 2009 v 11:51  • Odpověz
Jo ale myslím že elišce to zatím neublíží.
Vitamíny jsou od toho aby mimčo rostlo a to my chceme tak bych se normálně cpala vším možným co způsobuje růst plodu.Samozřejmě že né celé těhu ale ted když chceme aby rostlo.
Já bych to riskla. Ublížit mu to neublíží ani mamině.A jak říkám co tělo chce si vezme zbytek vyloučí takže bych šla normálně do toho.
Fakt bych se toho nebála.Aspon těch pár prvních týdnů.
4. zář 2009 v 11:55  • Odpověz
Mou hlavní myšlenkou by bylo at roste. A pak bych samozřejmě dodržovala doporučené rady.
Ale ted když chci aby co nejvíc rostlo?
4. zář 2009 v 11:57  • Odpověz
A já budu pít to co dnes první seženu :slight_smile: Ale vic mě ted láka ten gravimilk :wink:
4. zář 2009 v 11:58  • Odpověz
autor
Sabi, já vařím čočku :wink:
Malej mi konečně usnul-byl protivnej jako vepřík,za hoďku se mi vrátí manžílek, tak to vypadá na pohodový odpoledne :wink:
Teda holky těhulky, nějak tu začínáte nebezpečně převládat :wink: :grinning: :sweat_smile:
Tak mě tuhle napadlo, že když jsem si to tady založila, že jsem si asi vylosovala to ho černýho petra a budu muset vydržet až otěhotníte všechny ostatní až na mě s mimčem vyjde řada :angry: :confounded: Taksi všechny pěkně pohněte :grinning: :grinning: :grinning:
4. zář 2009 ve 12:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.