• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
kali: jj, spravnej pristup...kam razite na dovcu :confused:
7. zář 2009 v 09:46  • Odpověz
nany: kéž by!! Ale hlavní je aby píďalka od minula vyrostl!! Piju čajík co mi holky doporučily, tak jsem zvědavá ve čtvrtek na výsledek na utz!! :wink:
7. zář 2009 v 09:47  • Odpověz
eli: vse bude v poradku, uvidis :wink: Myslim, ze Ty uz pro to vic udelat nemuzes :slight_smile:
7. zář 2009 v 09:58  • Odpověz
nany: tak to máš pravdu!! teď je to na píďalce!! :dizzy_face: :dizzy_face:
7. zář 2009 v 10:02  • Odpověz
Ahojky holky,
zatím vás nedočítám, moc nestíhám......jen vám chci moc poděkovat, že jste držely palce s počasím, vyšlo na jedničku......svatba byla dokonalá a úžasná, vše se povedlo, všichni nadšeni.....
a posílám na ukázku pár foteček, které už máme......

http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=453064&vReferer=
7. zář 2009 v 10:03  • Odpověz
Ahojky holky,

Nany - letenky jsme vyresili tak, ze ted koupime jen pro nas dva a v lednu dokoupime jednu pro infanta....tak snad to pujde...takhle nam to poradili - dekuju za optani...Jinak u me opravdu skoro vsichni tipujou kluka...ale najde se par vyjimek, co si tu holcicku neda vymluvit...Nejlepsi bylo, kdyz prisla tchynina kamaradka a rika mi - hmmmm bricho - podle bricha to je kluk, na 100% kluk...pak se mi vrhla do vystrihu, vyndala mi prsa(nezmohla jsem se ani na nadech jak jsem byla prekvapena) a pak mi rika...kdepak...bradavka bradavka je holcici...to je 100% holka!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: I pres tyto rizika, ze me svlekaji skoro na ulici nam to za to stoji, si to nenechat rict...
7. zář 2009 v 10:05  • Odpověz
taggy: Ještě jednou moooooooooooooooooooooooooc gratuluju a fotečky jsou nádherný!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. zář 2009 v 10:06  • Odpověz
taggy: ahoj novomanzelko...fotky jsou moc povedeny a ty saty Ti fakt sekly :wink: Kdyz Ti tolik lidi drzelo palce, tak je preci jasny, ze to pocasi muselo vyjit,ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
7. zář 2009 v 10:06  • Odpověz
Taggy, gratuluju.....UZASNEEEEEEEE.....krasny par a krasne fotky!!!! At je cely Vas zivot tak krasny jako tento den.. :grinning: Aneb jak by rekl Stepan Safranek z basniku - do roka dva kudrnace :grinning:
7. zář 2009 v 10:08  • Odpověz
Holky, od rána jsem se ještě nezastavila... lítám tu jak vůl :stuck_out_tongue_closed_eyes:

taggy nádherné fotečky , moc vám to slušelo :slight_smile:
7. zář 2009 v 10:10  • Odpověz
Tak já si teď dávam piškoty a nápoj activia.. :grinning: :grinning: A dost mi to chutná!! :grinning: :grinning:
7. zář 2009 v 10:36  • Odpověz
Já vypila za letu Latté a k tomu sežrala jeden perník, co nám tu dovezli sponzoři na tu sobotní akci a dost jich zbylo,t ak myxslím, že je tu budu slušně požírat celý týden...
7. zář 2009 v 10:39  • Odpověz
Aji: Tak aspoň, že je perník dobrý :grinning: :grinning: :wink: Tak si hezky pochutnej na perníčku :dizzy_face: :wink:
7. zář 2009 v 10:42  • Odpověz
lussyn: moc dekuju :dizzy_face:

nany: taky moc dekuju za prani, no a ''slavim'' presne dnes :dizzy_face: :grinning:
7. zář 2009 v 10:49  • Odpověz
taggy: to je super, ze vam vyslo pocasi :slight_smile: Fotecky mate nadherne :wink: A moc vam to sluselo, tak hodne stesticka do spolecneho zivota a brzy to miminko :wink:

lin: teda me nekdo sahnout na prsa tak ho asi necim pretahnu :angry: :grinning:
7. zář 2009 v 10:51  • Odpověz
Nany: Vyrážíme na Bílé Karpaty :slight_smile: Už se nemůžu dočkat :grinning: Od svatební cesty začátkem července sme nikde nebyli a v práci už mi z toho hrabe :frowning2: Navíc to vypadá že na dovolené budou i ty správné dny na tulení :grinning: :grinning:

Taggy: Gratuluju :grinning: Fotečky nádherné, moc vám to spolu sluší :slight_smile: Šatky a kytka, prostě paráda :grinning: Manžel vypadá sympaticky :grinning: Hlavně, ať ste spolu šťastní :grinning:
7. zář 2009 v 10:52  • Odpověz
Lin: Tak to slyším poprvé, že by se podle bradavky určovalo pohlaví miminka :grinning:
A jak píše Kramlinka, taky bych ji asi praštila :rolling_eyes: :angry: :rolling_eyes:
7. zář 2009 v 10:55  • Odpověz
Taggy, GRATULUJUUUU,Byla jsi přenádherná nevěsta, vážně moc moc moc a ten tvůj manřžel je veliký sympaťák, prostě krásný pár.Přeju vám ať máte krásné a spokojené manželství naplněné mořem lásky a brzy dětského smíchu.Jsem ráda, že vám to všechno tak krásně vyšlo.Ty fotky jsou dokonalé, jak z časopisu, brzy dodej další.Tak ještě jednou moc moc štěstí a nikdy nekončící lásku a toleranci.
7. zář 2009 v 10:58  • Odpověz
Ahojky,

všechno dočíst jsem ještě nestihla, ale Elisce už musím pogratulovat! Byli jsme v červenci takové "spolučekatelky", takže jsem moc ráda, že ti to vyšlo hned další měsíc. Moc jsem ti to přála! Hlavně na sebe buď opatrná!

Kramli: Také ti přeju dodatečně všechno nej. S tou třicítkou nestraš - v únoru na tom budu stejně jako ty a nechci si připustit, že se nám ty kulatiny blížejí.

Taggy: Moc a moc gratuluju ke svatbě a přeju šťastné a pohodové manželství!
7. zář 2009 v 11:06  • Odpověz
ajjik: mooooc děkuju!!!! Opatrná na sebe jsem!! Aspoň se snažím, ale v rámci mezí!!Abych to zase nepřeháněla!! :sweat_smile:

no, jinak já se těším na čtvrtek na KO, že se snad nedočkám!! :dizzy_face: :dizzy_face: :sweat_smile:
7. zář 2009 v 11:12  • Odpověz
Eliska: Ve čtvrtek budu moc držet palečky!Uvidíš, že těch pár dní rychle uteče a ty nám budeš hlásit dobré zprávy:slight_smile:
7. zář 2009 v 11:19  • Odpověz
ajjik: Děkuju..pak se určitě ozvu!! :dizzy_face: :dizzy_face:
7. zář 2009 v 11:23  • Odpověz
HOlky, strašně moc díky, to je jen zlomek fotek, až bude víc, ukážu vám je.....
teď jedeme pryč, ale hned jak budu moct, přijdu na pokec.....musím vám to celé povyprávět....
7. zář 2009 v 11:28  • Odpověz
Taggy těším se.Měj se fajn a užívej si to.
7. zář 2009 v 11:33  • Odpověz
taggy, tak to se těšíme na tvé vyprávění :slight_smile:

luss, co ty kočko?? Makáš?
7. zář 2009 v 11:40  • Odpověz
Jo, jo Taggy, i já se těším na vyprávění... Tak šup šup, všechno vyřiď...
7. zář 2009 v 11:50  • Odpověz
Tak ted vám řeknu něco já.
Sestřenka ze starého města nám oznámila že je těhotná.
Šla na kontrolu tam se to potvrdilo ale mudr jí řekl jestli by mohla přijít ještě za týden že si chce něco ověřit.
Tak tam šla a řekl jí že si to myslel a že čeká dvojčátka a že to budou asi velké mimča tak at příjde za týden znovu.
Tak tetka ji ze srandy říkala at tam radši už nechodí protože ji řekne že jsou tři.
No a taky že jo přišla tam a mudr jí řekl že má pro ní bezva novinu , kterou si od začátku myslel a to že čeká trojčátka. :slight_smile:
Tak ta je z toho trošku na větvi že ve svých 19letech čeká trojčata přirozenou cestou.
No a na pak ji oznámil že to jsou všechno kluci.
No když mi to včera říkal že čeká trojčata a ještě kluky tak mě málem piclo.
Normálně jsem ji až trošku politovala.Už to bude záhul že budou tři a ještě synci.
Tak to si toho mládí moc neužila.Až jsem si sama sobě řekla že fakt můžu být ráda že nosím jedno a ještě holčičku.
7. zář 2009 ve 12:08  • Odpověz
:confused: jezisi marjaaaaaaaaaaaa...........chudak holka!!!!!!!!!!!!!
7. zář 2009 ve 12:10  • Odpověz
Taky si myslím a nejhorší na to je že ještě vlastně ani mimčo nechtěli že to jen tak zkusili zda to náhodou vyjde a vono vyšlo.
Tak jim moje mamka říkala že to byl taky nápad to zkoušet vždyt at si vezme celou naši rodinu že každá ženská co se jen otře o chlapa tak už je těhotná. :sweat_smile:
Tak že si můžeme podat ruce.

Tak jsem jí říkal že ale my jsme miminko chtěli a plánovali.Ale bohužel ona to bude mít mnohem složitější. :confused:
7. zář 2009 ve 12:16  • Odpověz
Sabi: no tak to je síla!!! :confused:
7. zář 2009 ve 12:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.