• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
sabi: to je teda mazec, celkem raritka :sweat_smile: Jak dlouho jsou s pritelem ? Mne se to stat v 19ti, tak si to jdu hodit :rolling_eyes:
7. zář 2009 ve 12:31  • Odpověz
autor
Tý jo, teda to si sestřenka užije :sweat_smile:
Ale je docela odvážná v 19 jen tak zkoušet... :sweat_smile:
Holky, ale zase lepší trojčata než žádný :wink:
Tagyy, taky ještě tady gratuluju a moc vám to slušelo :wink:
7. zář 2009 ve 12:38  • Odpověz
No jsou spolu rok a něco.
A plánovali že by se příští rok na jaře vzali no ale ted to budou muset bud to uspěchat tu svatbu nebo oddálit protože někdy na jaře má termín (kdy přesně netuším)
A mého michala nenapadlo nic lepšího než si z toho dělat pr... a říká ji kolik mu je (26let) ty vole a to byl do tedka panic né?A pak když byla zkoušecí akce tak ty zásoby vypustil né. Ty vole tak to bud ráda že tam jsou jenom tři.

Blbec. Ta chudák ani nedýchala. :sweat_smile:
7. zář 2009 ve 12:44  • Odpověz
Tada chudák holka, to snad ani není možné, ale kdyby se chtěla rozdělit, tak já berzu i kluka :wink:
Ájo, jo jo jsem v práci, ale vůbec mě to tu nebaví.
7. zář 2009 ve 13:28  • Odpověz
Tak to jsme dvě, jsem z toho tady na nervy... A ještě ke všemu se mi tu teď i blbě dělá, protože se do mě zamiloval jeden kolega a furt mě uhání, přitom moc dobře ví, že jsem vdaná, že jsme přišli o to mimčo, atd. ze začátku mi to lochotilo, jenže teď už mě to otravuje...
7. zář 2009 ve 13:39  • Odpověz
Jo a Sabi, setřenka koukala jak blázen, co??? teda já by\ch brala dvojčátka, ale tři to už je moc... MM říkal, ať si dám chvilku pohov od toho koníka, že pak vymýšlím rkaviny (viz dvojčátka)
7. zář 2009 ve 13:40  • Odpověz
Jé Ájo, tak to ti věřím, že to musí být nepříjemný, ale ty si s ním s tvojí prořízlou pusou určitě poradíš, né?Tebe ty dvojčátka ještě nepřešli?A kdy jdeš na další kontrolu.Takže hned po MS jdete do dalšího snaženíčka?To je moc dobře, jen do toho jdi, není nač čekat.četla jsem, že chcete jet do Chorvatska, to se máte, a kam?
7. zář 2009 ve 13:48  • Odpověz
Jo, už je s tím protivnej, ale kdyby byl aspoň pěknej,a le hnusnej, nikdo ho tu nemá rád, no děsný...

jo začnu měřit BT a na tvrdo se budeme snažit, aby to hned klaplo... do chorvatska by chtěl jet MM, tak uvidíme, v druhé půlce září bychom chtěli, ale kam to zatím envíme...
7. zář 2009 ve 14:13  • Odpověz
Sabi: tak to je teda mazec :astonished: Na to bych si netroufla teďka, natož tak před deseti lety :astonished: Ale co naděláš, že... Prostě se s tím musí holka nějak poprat. Snad jí budou všichni kolem pomáhat...
7. zář 2009 ve 14:15  • Odpověz
Byla v šoku.
O večera ze mě bude slaměná vdova. Michal mi jede do čtvrtka do švýcarska a bere si mého madzlíka sebou.Takže ho bude neustále odblokovávat.Příští týden ho pošleme do třince zda to nepůjde spravit a pak musíme objednat ten klíč.
To zas bude pálka.

Zítra mám poradnu a sabču musím vzít sebou tak snad mě tam neukamenují (třeba mě vezmou i dřív) :sweat_smile:

No pak mi nabídla kámoška nabídla přes nějaké dětské centrum výlet na víkend někdy v říjnu pro maminky s dětmi na hory.
Tak asi pojedu at si sabča užije dětí a já trošku klidu a tatka může makat na těch výměnících.
Už o ně začíná být zase zájem jo jo topná sezóna před námi a lidi se začínají bát.
Naštěstí mi budeme mít s výměníčkem teplíčko (hlavně kvůli mimča ale i kvůli mě já jsem trošku zimouhřivka)
7. zář 2009 ve 14:17  • Odpověz
Ájo, tak to jsem na tebe zvědavá s tím měřením, jestli se nám nepodaří do konce října, tak asi s tím měřením taky začnu, už začínám být trochu hysterická :grinning: Ba ne, ale pořád si říkám, co když mi něco udělali špatně, co když mám slabou sliznici nebo tak něco, tak uvidíme.Budu tě sledovat a možná si z tebe vezmu příklad.Taky chceme někam vypadnout na prodloužený víkend, ale jen v čechách, manža má nějaký typy, tak to nechávám na něm, prý mě chce překvapit.S tím kolegou, to věřím, že je to nepříjemné zažila jsem něco podobného s bývalým šéfem, ale tam to došlo až do extrému, dával mi různé návrhy (byl ženatý a měl 5-ti letého syna), jednou mě dokonce odvezl, prý musíme pracovně odjet, a odvezl mě do Německa, jako, že si uděláme výlet, já s ním vůbec nemluvila, byla jsem z toho úplně v šoku, neměla jsem rouming, manžel (tehdy ještě přítel) se mi nemohl dovolat, v rpáci mu řekli, že jsem odjela s šéfem, tak se málem zešílel strachy a nakonec to yvvrcholilo tím, že mi nabídl 10tis za dvě hodiny sexu.Chápeš to?To už tenkrát na něj vletěl manžel, já byla z toho naprosto v šoku, no nakonec to dobře dopadlo, mám jinýho šéfa a je klid.Sice mi tak dvakrát- třikrát do roka napíše, nebo přijede, řeči má pořád stejný, ale už to neřeším, protože je jinak neškodnej, nic by si nedovolil, to zas ne.No mazec někdy s těma nadrženejma chlapama :grinning:
7. zář 2009 v 15:35  • Odpověz
teda 10 000 Kč :grinning: :sunglasses: ne, dělám si srandu, já toho zatím využívám, sice je otravnej, ale já s ním denně komunikuju a pokud to udržuju na rozumný úrovni, tak z toho zatím těžím... nejhorší je, že mi píše na služební mobil každý večer sms a jak tohle vysvtělíš manželovi, zatím si vypínám zvuk, aby to MM neviděl a sms hned mažu... kdybych mu to řekla, tak bude vyvádět...
no nic, nebudeme si s chlapama kazit náladu...
měření chci dělat poctivo, ve všední den to nebude problém, vstávám pořád stejně, ale o víkendu spím třeba o půlhodiny déle než normálně, tak si budu muset nařídit budík :slight_smile: co bych pro mimčo neudělala... MM se mě na to včera ptal, když jsem mu říkala, že si musím koupit teploměr a on na to a kam si ho budeš strkat??? ty už na toho oslíka nechoď, pak jseš z toho úplně zpitomělá... Tak mu povídám, chceš mimino, chceš, tak mlč... pitomeček jeden malej pitomej
7. zář 2009 v 15:46  • Odpověz
autor
Teda holky,to jsou kolegové.
Jen měřte, já byla vždycky toho názoru, že měří jen bláznivý snažilky a ať se nediví, že se jim nedaří,když kolem toho tolik nadělaj (omlouvám se všem,kterých by se to případně mohla dotknout, ale D. se povedlna první šup tak jsem na to koukala dost z patra-donedávna :wink: ), no a fakt mě to baví, sledovat se, čekat jak se teplota hne(za předpokladu, že nezůstane celý cyklus 36,6 :grinning: ), kdy/jestli bude ovulka :wink:
Já jsem si konečně udělala pořádek ve fotkách, tak je hodím tenhle/příští týden do Rossmanna na vyvolání (mají akci 1,50 za fotku :wink: )
Jo a z čeho mám docela radost, je to, že se mi konečně gyndr. vrátil z dovolený, tak jsem se mohla objednat na 5/10 na kontrolu, buď na potvrzení těhu :wink: :dizzy_face: , nebo na kontrolu, jestkli je vše ok :wink: Teda radši bych tu první variantu, ale uvidíme :wink:
7. zář 2009 v 15:48  • Odpověz
kopretinka, tak to je jasné, že už tam půjdeš na optvrzení těhu :slight_smile: víš co jsme si slíbily, ne???
7. zář 2009 v 15:51  • Odpověz
Jasně Luci 5-tého si už půjdeš pro potvrzení, to je jasný :wink: .Jo a měla jsem stejný názor jako ty, ále taky mi už ta myšlenka hlavou proběhla, ono asi fakt na tom nikdy neříkej nikdy něco bude :sunglasses:
7. zář 2009 v 15:54  • Odpověz
Jo 10 tis, mazec, viď.Pak manžel říkal ať mu řeknu, ať mi tech 10 tis dá, nebo, že to řeknu jeho ženě, ale na to já zas nemám žaludek, bylo by mi jí líto. A, že jsem ty jeho esemesky měla uložené, takže jsem ho měla docela v hrsti :wink:
7. zář 2009 v 15:56  • Odpověz
No Ájo a co kdyby náhodou ta sms přišla a ty bys dělala :confused: co to je ?
Asi mám tajného ctitele :confused: :sweat_smile:

Třeba by ho to trošku nakoplo :sweat_smile: Vždyt takové malé zdravé žárlení zase není k zahození :wink:
7. zář 2009 v 16:10  • Odpověz
No nevím, já teda taky nerada dělám nějaké naschvály a taky by se mi to asi moc nelíbilo, proč někoho zbytečně dráždit, a když pán ví, že je vdaná a nedá si pokoj a zajde to už do mezí normy, tak bych to asi manželovi řekla, ale pokud je to jen takové nevinné, tak bych to asi taky neřešila.Ale aby mi psal esemesky večer v době, kdy mám volno,a netýkaly by se pracovních věcí tak bych ho teda hnala, zbytečně si doma dělat zlo.Na to já teda nejsem.
7. zář 2009 v 16:26  • Odpověz
autor
No, ať už tak nebo tak, určitě se někam hneme :wink: Ale na to těhu by to vycházelo skoro dokonale, tak třeba, třeba... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Což mi připomíná, že dneska už MM nemá šanci, aby skučel, že se mu chce spáát :wink: :grinning: :grinning:
7. zář 2009 v 16:47  • Odpověz
Lucí jak to? :grinning:
7. zář 2009 v 16:57  • Odpověz
jasně, žádné skučení, ale pořádné snažení :grinning:
7. zář 2009 v 17:32  • Odpověz
Taggy: fotky máte moc krásný a nápaditý :grinning: Šaty taky nádherný a nádherná kytka :grinning: Kde jste se brali? Vypadá to jako chajdy na Hawaii :grinning: :grinning: :grinning:

Sabi: panebože!!! To bych si šla asi hodit mašli...

Já mam teď takový velký dilema.... Pracuju u táty... jsem tam 3 měsíce a teď změním pozici (budu dělat jinou práci). Nejdřív jsem za sebe musela najít náhradu na to původní místo, abych na tu jinou pozici mohla přejít. Ale tam, kam jsem chtěla se hlásila ještě jedna uchazečka a jelikož tatínek je tatínek :grinning: :grinning:, tak na to místo dal mě :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: Ale samozřejmě, že to nebyl jedinej důvod... Problém je v tom, že zaměstnanci, kteří pod tátou pracují, na to místo, kam mam jít chtěli tu druhou uchazečku, protože je to kamarádka jedné z nich.... Táta mi to místo sice nevybojoval...nemusel...je to šéf a má poslední slovo, ale jelikož se s těma zaměstnancema musel o tom dost dohadovat a oni pak byli naštvaný, tak mi pak řekl ať se opovážim se na to za měsíc vyprdnout.... Na jednu stranu ho chápu, když se za mě takhle postavil, ale na druhou stranu se chcem snažit o to mimčo...tak nevim vůbec, co dělat :pensive:

Asi jsem to napsala dost zmatečně... :pensive:
7. zář 2009 ve 23:11  • Odpověz
já samozřejmě vim, že se to taky nemusí povést hned a můžu tam pracovat ještě třeba půl roku nebo rok...dýl snad ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale zase se to může povést rychle....ale to přece nemůžu vědět, tak kvůli tomu nebudu smrdět na tamtom místě.... achjo :pensive:
7. zář 2009 ve 23:14  • Odpověz
8.9.2009

10/4: Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová TP: 13.12.2009
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova TP: 20.12. 2009
25/4: Blondynka400, 27 let, snž od 1/09, kyselina listová, TP: 29.1. 2010
29/5: Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, kyselina listová, TP: 3.2.2010
19/6: Majatob, 22 let, snž od 6/09, TP: 3.3.2010
23/6: Kramlinka 88:Lucie 26,snž od 03/09, TP: 2.3.2010, dalsi kontrola 9/9
17/7: ajjik-Pavlína,25 let, snž.od 5/09, kyselina listová, TP: 23.3.2010, další kontrola 23/9
21/7: ivakul - TP : 18.3.2010
18/8: eliska_v: Eliška, 20 let,kyselina listová, TP: 25.4.2010 , další kontrola 10/9

snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 5/09, ..................... 14 DC,kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09, 1.7.MA............6 DC.kyselina listová
Nany 123-30 let, snž od 3/09, ....................................53 DC,kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/nany1233
Taggy: Tereza,22, snž od 09/09................................... 17 DC, kyselina listová
Lussyn: Lucka, 29 let,snž 6-7/09, ................................. 13 DC,kyselina listová
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,.......................................15 DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 28 let, snž od 5/09 ................................ 4 DC, kyselina listová
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, ........................... 3 DC, Calibrum
Kacabacka: 25 let, snž. od 08/09.................................. 15 DC, kyselina listová

Holky, mě je dnes strašně zle.. Nezazvonil mi budík, pak jsem strávila hodinu na záchodě a je mi na blití - všichni u nás měli minulý týden střevní chřipku, tak si myslím, že to mám od nich... :frowning2:
8. zář 2009 v 07:27  • Odpověz
autor
Taky přeju krásné slunečné ráno...
Tady je kosa jak na Sibiři, si říkám, že už by mohli začít topit... :wink: :sweat_smile:
Kaci, teda tuhle pozici Ti ani trochu nezávidím. Věř tomu, že s takovouhle budeš těhu hned-já byla taky v práci na pozici jako záskok za MD, taky bylo takový ošemetný řešit jak se snažením (jasně, že je to jiný než u Tebe :wink: ) taky jsem si v září říkala, no zkusíme to,ještě min.rok tu budu, do tý doby se to vyřeší-a ejhle v říjnu //, v lednu nástup na PN :grinning: No, rozhodnutí je na Tobě, ale však zastoupit, Tě případně může ta druhá kandidátka, ne?
Aji,teda, ty musíš pořád mít něco extra, viď? :grinning: :grinning: :grinning: Tak ať to brzy přejde. A seš v práci, nebo se házíš marod?
Holky, začínám bejt poněkud nervózní-teplota opět 36,6 :astonished: :angry: :fearful:
No, MM jsem včera "ukecala" (teda velkou práci mi to nedalo :grinning: ), ale ovulka nikde, takže z tohohle mráčku asi nezaprší :wink: :confounded: :angry: :frowning2:
8. zář 2009 v 07:58  • Odpověz
Kopretinka, ještě neházej flintu do žita :slight_smile:

jo já musím mít vžycky něco extra, zatím jsem v práci, ale nevím, jak dlouho to tady vydržím... jsem strašně unavená, prostě chcíplina na entou, naštěstí není nikdo v práci, tak si tu můžu kňourat do alelůja...
8. zář 2009 v 08:02  • Odpověz
autor
Aji, já vím,že klidně může být ovulka zítra a třeba i ti včerejší utočníci můžou zabodovat, ale tateplota mě už trochu znervózňuje :wink:
Tak to zabal a jeď domů :wink: Když tam nikdo není... :wink:
8. zář 2009 v 08:10  • Odpověz
zabalím, ale až po oóóó, kdo by to nadělával??? Takhle tu ležím polochcíplá a nemusím nic dělat...

a neboj kopretinko, ono to klapne, znásilni ještě manžela dneska, třeba máš opravdu rozbitý teploměr
8. zář 2009 v 08:17  • Odpověz
autor
Tak to je taky fakt,pokud není honička, tak je blbost vyklízet pole tak brzy :grinning:
Teploměr je asi OK-druhý mi dneska naměřil totéž. No, uvidíme uvidíme-asi taky musím mít vždycky něco extra :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :angry:
8. zář 2009 v 08:29  • Odpověz
Pekne uterni rano :slight_smile:

aja, lussyn: teda holky vy mate zazitky :astonished: To je jak z nakyho blbyho filmu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ajo, dneska Ti to teda moc pekne nezacalo, ale vecer uz snad budes v poho :sunglasses:

kopretina: ovu urcite dorazi, je jen otazka kdy, ze :slight_smile: ja mela pozitivni ovu test az 36DC (ale ja jsem exot) :grinning: a vubec si nejsem jista, zda ovu probehla :confounded: mam uz taky treti den syndrom zasekleho teplomeru :confused:

kacabacka: hele, ja bych na to misto normalne nastoupila a to ze mozna budu tehu bych hodila za hlavu (nikomu bych se ani nezminila) res to, az to prijde, za to Ti pak hlavu nikdo neutrhne :wink: nevim, co konkretne delas, ale kamoska mela podobne dilema loni v srpnu po svatbe...otehotnela az ted v kvetnu..normalne chodi do prace a dokonce ji nabidli, ze po porodu, ji tam 1-2x tydne budou chtit. Je fakt, ze jeji pozice je dost specificka, ale stejne... :sunglasses:
8. zář 2009 v 08:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.