• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
Nany, mrcha pořád nikde?
Teda, 36DC, tak dlouhý jsem měla max. 1 cyklus v životě :wink: :grinning: , tak snad to bude dřív :sweat_smile: Je pravda, že jsem 14DC, takže ještě není zmeškáno. Jen jsem žila v mylném dojmu, že mám 100% pravidelný cyklus, nebo aspoň 99% :grinning: a že ovu je 14-15DC :sweat_smile: No nic manžílek si po večerech neodpočne-už mě to čekání fakt docela nebaví :wink: :sweat_smile:
8. zář 2009 v 08:46  • Odpověz
Tak dneska jdem na poradnu tak jsem zvědavá.
Na své digitální váze mám přibráno 2,3kg tak jsem zvědavá kolik mi zváží oni at se můžu zase posmát :slight_smile:
Sabču si beru sebou protože michal už večer jel do toho švýcarska.
Tak je ze mě slaměná vdova.

nany ten syndrom se tak fakt jmenuje nebo to si ted stvořila? Tak jako tak syndrom zaseklého teploměru je super :grinning:
8. zář 2009 v 08:55  • Odpověz
Sabi, 2.3kg si pribrala od zacatku tehotenstvi? Muzes mi prosim rict, kolik jsi pribrala v prvni tehotenstvi????At nemam myslenky na dietu??? :unamused:
8. zář 2009 v 09:04  • Odpověz
Při prvním těhu nevím u porodu jsem měla asi 25kg nahoře ale já měla problémy s těmi ledvinami.
A když mě vážili na druhý den po porodu tak jsem měla o 2kg mín než před těhu.
Takže 2250g (sabča ), 1kg (placenta + plod.obal+ plod.voda) a zbytek byla voda co jsem měla - otoky po celém těle.Nárt nohy jsem měla jak lýtka.
Mazec.

Link nemysli na kraviny já už mám napřibíráno několik těhu dopředu takže tohle neřeš.
Užívej si těhu bez stresu. :slight_smile:
8. zář 2009 v 09:11  • Odpověz
hm.....ja mam do dnesniho dne 8 kilo nahore....sice mi vsichni rikaji, ze krome briska nic neni videt....ale doktor mi rekl at se mirnim v jidle...a to ja si nemyslim, ze hodne jim...ale jim moooooc ovoce.....melouny, hroznove vino...fiky a to vse mi zakazal, ze je v tom cukr... :angry:
8. zář 2009 v 09:21  • Odpověz
sabi: to jsem jen tak placla s tim teplomerem :wink:

lin: ja taky furt jim ovoce..ted mame plno svestek, melouny, hrusky..a ja porad z ceho mam bricho jak v 5. mesici :frowning2:

kopretina: ja si taky myslela, ze muj cyklus se pohybuje v rozmezi 31-35 dni, ale uz jsem z toho vylecena :sweat_smile: vim, ze pokud mam pozitivni ovu test, tak do 16ti dnu prijde mrcha, takze ted cekam a cekam a uz me to zacina docela pekne s..t, pac pristi ST jdu na gyndu. nerada bych tam volala, ze sorry, ale po 60ti dnech jsem to konecne dostala, takze navstevu odkladam :rolling_eyes: :angry: :angry:
Jinak OVU fakt nemusi byt pravidelne kazdy mesic ve stejny DC:.. :wink:
8. zář 2009 v 09:31  • Odpověz
Ahoj holky,
Nany a kdy zkusíš testík?
Ájo, jé to je mi líto, snad ti bude brzy líp, dej si dietku a zkus endiaron nebo něco a snad ti to brzy zabere.Dělala jsi to sladké sushi?
Lin vždyť jsi hubeňour, žádné dietky neřeš, máš krásný bříško.
Sabi ať je v poradně všechno o.k.A kdy se ti vrátí manžílek?
8. zář 2009 v 09:49  • Odpověz
Ahojky holky.
nany: Nebudeš chtít zkusit testík?? :dizzy_face: :dizzy_face:
Aji: Tak ať je Ti brzy líp... :wink:
8. zář 2009 v 09:52  • Odpověz
luss, jo dělala jsem to a žádná sláva to nebyla... bylo to dobré, ale strašného matlání s tím... včera jsem manželovi pekla kynuté tvarohové buchty...
8. zář 2009 v 09:52  • Odpověz
Ahoj holky,

kontryhel ani maliník nepít. Dá se akorát koncem těhu proti tvrdnutí břicha, ale já bych s tím radši moc neexperimentovala...

kramli, zpězně vše nejlepší :dizzy_face:

lussyn, no byla to taková rychlovka, vždycky je všeho hrozně moc. Ale ráda se vždfycky do čech podívám :grinning:

Všimla jsem si, že jste se bavily o přibírání, tak já musím vítězslavně nahlásit, že jsem se dnes ráno vážila a jsem konečně kilo v plusu :grinning:
8. zář 2009 v 10:00  • Odpověz
ahoj blondy: teda to si ale přibrala :grinning: :grinning:
8. zář 2009 v 10:03  • Odpověz
eli, to jo co. Ale je to za poslední týden a půl, což je docela fajn, asi se to konečně zlomilo... Doktorka se už na mě koukala fakt divně...
8. zář 2009 v 10:09  • Odpověz
blondy: Tak hlavní je, že jsi už začala hezky narůstat na váze a teď už jenom nahoru!! :dizzy_face: :dizzy_face:
Hlavní je, že je vše ok!! :dizzy_face: :dizzy_face: to mám fakt radost!! :dizzy_face: :dizzy_face:
8. zář 2009 v 10:11  • Odpověz
lussyn, eli: test nemam, zkouset nebudu..dle BT to na t. fakt nevypada :rolling_eyes:

blondy: kilo v plusu ve 20tt :astonished: :grinning: mas foto z UTZ ? :wink:
8. zář 2009 v 10:19  • Odpověz
nany: A ani to zkusit nechceš?? :sweat_smile:
8. zář 2009 v 10:21  • Odpověz
nany, no jo, já šla hned na začátku do mínusu, i když jsem nezvracela a pak to pořád nešlo nahoru.... Mám, jen ho mumsim ještě dát do počítače :wink:
8. zář 2009 v 10:24  • Odpověz
eli: nechci, pockam si na pristi tyden na dr., nechci se nervit :wink:
8. zář 2009 v 10:33  • Odpověz
blondy: stastna to zena :dizzy_face: takze, kdy budes mit foto v albu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. zář 2009 v 10:35  • Odpověz
nany, no snad dneska, předpokládám, že to odpo udělám. Já to nemám moc jednoduché, protože náš scaner nekamarádí s vistama, co mám v notesu....
Holka koukala jsem na ten tvůj grafík, ty máš ty teplotky docela zajímavé... Ale teroeticfky to vypadá, že by to mohlo být docela nadějné. Akorát mi ty teploty přijdou hrozně nízké...
8. zář 2009 v 10:38  • Odpověz
nany: Jasně...jenom jsem se chtěla zeptat!! :dizzy_face:

Tak holky teď si dávám pribiňáčka a moooc mi chutná! :dizzy_face: :dizzy_face:

tak a příští měsíc se budeme stěhovat do baráčku, tak se moooc těším!! :dizzy_face: :dizzy_face:
8. zář 2009 v 10:39  • Odpověz
Blondy :grinning: sem to věděla ty tlusťochu :grinning: :grinning:
Nany, teda ty máš nervy, já bych to asi nevydržela, ale na druhou stranu tě chápu.Tak jsem zvědavá, ajk to s tebou dopadne.
Eli a jak je tobě těhulko, pribináček´dobrý jen si dej klidně dva.
Ájo, ty jsi dobrá jak durt pečeš, to mě pečení neba, vařím ráda, ale to pečení není moje parketa, naštěstí manža není moc na sladký :wink:
8. zář 2009 v 10:48  • Odpověz
lussyn: Mně je dobře!! Akorát se mi chce furt spinkat a nebo odpočívat, takže zatím ležím!! :grinning: Ale zítra jedeme zase na chalpoupku, takže budu zase odpočívat, ale hezky venku a ve čtvrtek na kontrolu!! Ježiš, hlavně ať je všechno ok!! :dizzy_face: :dizzy_face:
8. zář 2009 v 10:58  • Odpověz
Ahojte holky!
Už aby mi zkončila MS... Já bych se tááák tulila :wink:
Eli: Tak to stěhování ti závidím... strašně toužím po baráčku se zahrádkou... Ty se máš :grinning:
8. zář 2009 v 10:59  • Odpověz
kali.kal: Zatím se stěhujeme na chalupu, ale je předělaná, takže vlastně do baráčku!! No, ale budeme ještě stavět!! :dizzy_face: :dizzy_face: Takže doufám, že do 3 let budeme bydlet v novém!!
8. zář 2009 v 11:01  • Odpověz
Tak jsem zpět před odchodem jsem se ještě vážila i s botami co k nim vlezu na váhu a měla jsem 2,8kg navíc ale u sestry na té předkomunistické váze jsem 3,5kg bez bot .
Tak to mě rozesmálo nechtěla jsem se tam s paní sestřičkou (která byla opravdu odbornice na svém místě :grinning: hádat).
Dost mě rozesmála když mi říká a kde máte žíly z čeho Vám vezmu odběr. :confused: :confused: :confused:
Tak to jsem nepochopila, řekla jsem sestře že všechno to modré co je viditelné na kůži jsou žíly a tahle je třeba nejlepší (tak hned měla poznámku že už je rozpícháná :confused: :confused: :confused: )
To už mě docela namíchlo tak jsem sestře oznámila at laskavě vypadne z této ambulance a jde se podívat na ARO či JIP a at se podívá jak vypadají rozpíchané žíly a at se pořádně podívá z čeho se odebírá krev na těchto odděleních, že toto co mám já se nazývá překrásné žíly.

No to mě s prominutím nasrala.Pak vzala mou průkazku mrkla se na povolání (beztak si říkala pipino jedna ty mi tu budeš něco vykládat) a řekla že se mi omlouvá že to tak nemyslela že to bylo myšleno obrazně.

No to bylo něco na mě. Ř
8. zář 2009 v 11:10  • Odpověz
Říkám ji obrazně tak za prvé : jste mě nepoučila, nezeptala se na jméno zda jsem to já, za další nemáte rukavice a množství dezinfekce kterou jste použila je tak malé procento že toto by u auditu neprošlo.

Ani nedýchala, já ji dám .Myslím že si mě bude opravdu dlouho pamatovat. :angry:
8. zář 2009 v 11:12  • Odpověz
Ale jinak vše pracuje tak jak má včetně ledvin.Tlak se drží v normálu a moč mám také bez patogenu.
Mudr mi řekla že mě vlastně vůbec nepotřebuje vidět ale záznamy mít musím takže mám přijít za měsíc a mezitím si mám zajít na odběr cukru.
8. zář 2009 v 11:14  • Odpověz
sabi, tak aspoň, že tak a že je vše v pořádku :slight_smile:
8. zář 2009 v 11:23  • Odpověz
Sabi, takže pořád máš stejný názor na zdravotní sestry? :grinning: :grinning:
Eli tak to já jsem už asi půl roku těhotná, protže jsem nehorázně unavená a chce se mi pořád spát :grinning: :grinning: Ale já teda vím čím to je.No kdybychom po nocích spali... :grinning: :grinning:
Kali neboj uteče to, a vždyť se tulit můžeš i tak, né?
8. zář 2009 v 11:26  • Odpověz
Sabi! Tos jí to teda dala! Fandím ti :slight_smile: Některé jednání je opravdu masakr :frowning2:
8. zář 2009 v 11:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.