• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Názor mám pořád stejný jen toto byla mladá slečna ,která za sebou ještě žádnou praxi nemá ale cítila se jak po 10letech praxe. Což je něco na mě , když někdo ze sebe dělá chytrolína ve věcech , které neviděl ani z vlaku. :angry:
8. zář 2009 v 11:34  • Odpověz
blondy: jj, teploty jsou docela nizke, mam furt pocit, ze jde o anovulak :confounded: za tyden budu moudrejsi...
lussyn: s tou unavou jsme na tom podobne :sweat_smile:
sabi: fakt narez, myslim, zes holcine dala dobrou skolu :sweat_smile:
8. zář 2009 v 11:56  • Odpověz
Sabi: S touholčinou to je teda fakt drsný!! :angry: Doufám, že na takovou nenarazím, protože nemám ráda odběry :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže snad budu mít štěstí na dobrou sestřičku!! :wink:
8. zář 2009 ve 12:15  • Odpověz
Taky odběry nesnáším. Většinou omdlívám :frowning2: A když někde některá sestřička vypadá, že to nezvládne odebrat, tak si řeknu o zkumavky a žádanky a nechám si to odebrat od holek na transfúzním. Ty už moje žíly/nežíly znají :slight_smile:
8. zář 2009 ve 13:17  • Odpověz
lussyn, no jo, jsi chytrá holka :grinning:

sabi, tebe váží? U mne stačí, když jim váhu řeknu....

nany, měla jsi ještě jiný nějaký pocit nebo jen ten pozitivní ovu test? No tereticky to být anovulák nemusí... Jaké jsi měla předtím teploty po ovu, vyšší nebo stejné? Ono tvoje tělo nemusí reagovat dostatečně na zvýšení hladiny progesteronu nebo ho tvoje tělo vylučuje jen málo....

Mně tedy odběry nevadí. Jen mě ty sestřičky vždycky docela pobaví. Protože na o když mi žíly jsou relativně vidět dobře, ne v každé mám krev (tedy nevím jak je to možné :grinning:), no a když jí řeknu že ti ne, že tam nic není, nikdy mi nevěří, tak jí napíchnou a ono fakt nic. Tak mě to vždycky pobaví :grinning:
8. zář 2009 ve 13:38  • Odpověz
Teď je na frwkvenci jedna téma "pronájem dělohy", prý to bude možné.Co si o tom myslíte?Já tedy nevím příjde mi to zvláštní, ale na jednu stranu to určitě plno párů ocení.
Blondy co pohyby, jaký to je?
8. zář 2009 ve 13:47  • Odpověz
jojo váží nás na těch starých kovových krámech
8. zář 2009 ve 14:05  • Odpověz
blondy: no, ovu test jsem si udelala, protoze me zacalo bolet bricho..takove to obcasne bodani atd. a pak jsem mela vodnaty vytok, jinak nic nesleduju. BT si merim teprve druhy cyklus..takze soudim jen podle toho prvniho..tam ty teploty byly vyssi - je to videt pod tim mojim akt.grafem. proste bud MS dostanu, nebo pockam, co mi rekne muj Dr. ja teda myslela, ze o vikendu mrcha prijde, mela jsem takovy ty krece.., ale zatim jen placam vlozky :rolling_eyes:

lussyn: zvlastni to urcite je, ale pokud to pomuze, proc ne.. :wink: i kdyz dostat se do takovyhle situace bych asi fakt nechtela :pensive:
8. zář 2009 ve 14:06  • Odpověz
lussyn, no já jsem spíše pro. Stejně se to děje i v dnešní době nelegálně, tak proč to nelegalizovat... Ale jen ze zdravotních důvodu, třeba že žena dělohu nemá nebo jí má degektní a pod.

Je to krásný, vždycky skoro pravidelně o sobě dává vědět. Ale taky se umí pěkně rozčilovat když se jí něco nelíbí něbo jí tlačim, až mě to překvapilo :grinning:

Do albíčka jsme dala fotky z vlékého UTZ, kdo se chcete kouknout :sunglasses:
8. zář 2009 ve 14:07  • Odpověz
blondy: koukam do alba - vypada uz skoro jak velka slecna :dizzy_face: zvlastni pomer ve velikosti: hlava x telo :slight_smile:
8. zář 2009 ve 14:09  • Odpověz
nany, oni tam hlavně nejsou vidět skoro nožičky, protože se to prostě na jednu fotku nevejde....
To víš no, hlava je veliká no. Ale ta odpovídá úplně přesně, jedině má o malinko delší nožičky než je normál, ale to má mít jaksi po kom :grinning:
8. zář 2009 ve 14:14  • Odpověz
Blondy: Ste moc krásný :slight_smile:
8. zář 2009 ve 14:17  • Odpověz
blondy:krásnýýýý :dizzy_face: :dizzy_face:
8. zář 2009 ve 14:19  • Odpověz
sabi, hm, ale to stejně nemůže mít žádnou extra vypovídací hodnotu. Protože třeba odpo vážíš o něco víc než ráno a tak....

nany, hm tak uvidíš, zda mrcha přijde nebo co ti pak řekne dr.....
8. zář 2009 ve 14:21  • Odpověz
kali, eli, děkuji. Tedy malá děkuje, akorát mě řádně čutla :grinning:
8. zář 2009 ve 14:26  • Odpověz
Blondy nádherná foteča, ty budeš krásná maminka, moc ti to bříško sluší a bude ti to s kočárkem určo moc slušet, už máš nějakej vybranej?To my zas máme vybranej kočárek, ale nemáme co do něj :grinning:
8. zář 2009 ve 14:28  • Odpověz
lussyn, no teď mám bříško zas ještě větší... Nějak koncem týdne vyfotím :grinning: . Ale zvětšuje se každým dnem...
Já kočárek kupovat nebudu, v podstatě ho na nic nepotřebuju, protože tady na procházky stejně z bezečnostních důvodů chodit nemůžu a na zahrádce může spinkat v postýlce. akorát chci koupit takový ten podvozek pod autosedačku, třeba do obchodu a tak, abych se s tím nemusela tahat....
8. zář 2009 ve 14:30  • Odpověz
Aha, tak to jo a proč tam nemůžeš chodit ven?To jste někde na skále? :wink: A jak tam u vás teď je?Máte pořád krásně teploučko?U nás je teď krásné babí léto, ale už brzy se to má zkazit, takže už se podzim vážně blíží :angry:
8. zář 2009 ve 14:40  • Odpověz
ahojky holky,
tak jsem vás teď skoro hodinu dočítala.......
kacabacka: brali jsme se u nás, na mole jednoho rybníka tady....a. vypadá to dobře na fotkách, a focení bylo ve skanzenu naproti, jsem si vybrala celkem dobrá místa......
holky, tak dneska na mě dolehla krize, myslím obrovská únava, z toho všeho chystání a nervíků......byla mi zima a chce se mi spát....ale už je to lepší, už jedeme domů, tak zalezem do postýlky, dáme si něco dobrého a budem odpočívat.....už se těším...
ještě musím přidat na net další fotky a pak vybrat i na vyvolání......
a moje měření BT jde tento měsíc do kytek, protože ve svatební den jsem neměřila a další dny pak taky ne, protože jsem vstávala jeden den v pět ráno, den po svatbě až v půl druhé po obědě, pak v devět, dneska v osm.......tak až příští měsíc no.....
8. zář 2009 ve 14:44  • Odpověz
Ach jo, jsem napsala příspěvek a neposlalo se mi to...

taggy, ahoj novomanželko :sunglasses:

lussyn, to ne, ale tady se rpsotě pešky nechodí... Fakt tu není bezpečno, velká kriminalita, mafie a tak. A zvlášť pro mne jako pro blondýnu je to težké, jít na procházku by znamenalo, že už se taky nemusím vrátit...
ale já na procházky s kočárkem moc nejsem, nechodila bych ani moc c čechách, takže mi to neva :wink:

Je tady pořád vedro, ale přes noc už je to lepší, takže už docela pohoda :sunglasses:
8. zář 2009 ve 14:55  • Odpověz
Holky to je mazec asi za 100dní možná už dřív přivedu na svět svého druhého potomka.
Když nad tím přemýšlím takto tak je to docela síla jak rychle to všechno uteklo.
A dle měřiče mám již 62% těhu za sebou.

Ani se nenadějeme a budem rodit.To šílená představa.A místo jednoho uřvance budu mít doma dva. :confused:
8. zář 2009 v 15:37  • Odpověz
Ahoj Taggy,tak jak se cítíš jako novomanželka?To si teď užívejte jen a jen sami sebe, zalezlý v pelíšku a vstřebávejte dojmy.Ten stres se musí někde projevit, to je jasné.le je to všechno za vámi a všechno klaplo na 1*, tak to je moc důležité.A napiš nám jaké to bylo.Ten obřed na tom mole musel být moc romantický, to by se mi asi taky líbilo.Jsem zvědavá na další fotečky.
Blondý, teda tak to je hustý, že to tam je až takhle moc nebezpečný, tak to se ti ani nedivím a kort na tebe jako na blondýnku musí být celý divý.To na sebe dávej pozor.To tady je přes noc zima jako v rusku a ráno to samý, brrr.
8. zář 2009 v 16:05  • Odpověz
sabi, jojo, všechno rychle utíká....

lussyn, tak já se nějak extra nebojím, ale není potřeba to nějak zbytečně přivolávat...
hold k civilizaci to tu mám dost daleko a to je to země G8 :grinning: :grinning:
8. zář 2009 v 16:14  • Odpověz
blondy: ahojky, tobě musím ještě pogratulovat k holčičce.....už víte jméno?
sabi: jj, letí to jako blázen co?
lussyn: bylo to dokonalé, fakt všechno, vyšlo to líp, než jsme čekali, hosté nadšení, každý na to vzpomíná skvěle, videa jsme ještě neviděli všechny - máme to na naší kameře, stříhat budu já - ale už jsme se váleli smíchy u těch z večera....a nechali jsme si od všech nahrát blahopřání na kameru, tak to je moc krásné......
další fotky už mám, tak zase něco přihodím, ale ještě není všechno....a na beremko jde dát jen padesát fotek, tak pak musím založit album někde jinde na netu....
nějaké podrobnosti jsou už tady

http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=453064&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
8. zář 2009 v 19:50  • Odpověz
jestli jste některá na facebooku, tak písněte do IP, tam dávám víc fotek...
8. zář 2009 ve 21:34  • Odpověz
kopreti: ta druhá za mě zaskočit nemůže, protože je zvenčí, takže buď já nebo ona a bylo by dost blbý, když jí teď řekli, že jí neberou, jí za pár měsíců volat, jestli nastoupí....

nany: no, taky jsem o tom tak uvažovala...že to řešit nebudu, protože klidně můžu otěhotnět až třeba za půl roku, a když hned, tak prostě můžu říct, že jsem nečekala, že to půjde tak snadno :sweat_smile:
8. zář 2009 ve 21:38  • Odpověz
Dnešní magická tabulka 9.9.2009

10/4: Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová TP: 13.12.2009
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova TP: 20.12. 2009
25/4: Blondynka400, 27 let, snž od 1/09, kyselina listová, TP: 29.1. 2010
29/5: Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, kyselina listová, TP: 3.2.2010
19/6: Majatob, 22 let, snž od 6/09, TP: 3.3.2010
23/6: Kramlinka 88:Lucie 26,snž od 03/09, TP: 2.3.2010, dalsi kontrola 9/9
17/7: ajjik-Pavlína,25 let, snž.od 5/09, kyselina listová, TP: 23.3.2010, další kontrola 23/9
21/7: ivakul - TP : 18.3.2010
18/8: eliska_v: Eliška, 20 let,kyselina listová, TP: 25.4.2010 , další kontrola 10/9

snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 5/09, ..................... 15 DC,kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09, 1.7.MA............7 DC.kyselina listová
Nany 123-30 let, snž od 3/09, ....................................54 DC,kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/nany1233
Taggy: Tereza,22, snž od 09/09................................... 18 DC, kyselina listová
Lussyn: Lucka, 29 let,snž 6-7/09, ................................. 14 DC,kyselina listová
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,.......................................16 DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 28 let, snž od 5/09 ................................ 5 DC, kyselina listová
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, ........................... 4 DC, Calibrum
Kacabacka: 25 let, snž. od 08/09.................................. 16 DC, kyselina listová
9. zář 2009 v 07:31  • Odpověz
jinak holky, počínaje dnešním dnem jsem začala měřit BT :dizzy_face: tak doufám, že to bude mít úspěch... ten jeden měsíc měření mě nezabije :wink:

jinak jenom jedna debilní otázka - při ovu jde teplota dolů, že???
9. zář 2009 v 07:38  • Odpověz
Tak to vážně netuším. :unamused:

Ale co se týká toho magického datumu , tak dnes se chystají i obřady a pod.
Přesto numerologové varují před tímto datumem. Že nebude pro manželství štastné jak se na první pohled zdá a prý jsou skeptičtí k celému roku 2009 a snatku v tento rok. Ale nejhorší možný výsledek je právě dnes.

Dívám se že koník mi počítá 26.týden a mudr mi včera do průkazky napsala 24.týden tak nevím kdo je zmaten.
A at počítám jak počítám tak 24.týden nejsem ani náhodou.
No ono je to vlastně jedno mimčo se stejně vyklube na svět kdy se mu bude chtít.
9. zář 2009 v 07:58  • Odpověz
teda taky už jsem to slyšela a jedna paní, se kterou jsem pracovně v kontaktu z Prahy, tak se právě dnes vdává... má moc krásné oznámení, ona totiž nemá 1 ruku, tak to udělali moc hezky, aby to nebylo vidět :slight_smile:

jinak mi tu dnes holky z účtárny tvrdily, že Nostradamus předpověděl konec světa 9.9.2009 v 9:09 hod, takže to abych ještě obvolala všechny své známé a rozloučila se :grinning: :sunglasses:
9. zář 2009 v 08:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.