• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Ahoj holky,
sabinecka, to jsi tedy měla rušný den....

kopertina, ale tak se přeci usmíříte ne? Vždyť se přeci zas tak nic tragického nestalo, ne?

taggy, no těhu můžeš i bez sledování :grinning:
10. zář 2009 v 09:32  • Odpověz
nany, jo ještě jsem koukala na grafík. Hele fakt to vypadá hodně nadějeně, opravud nechceš zkusit testík? Víš že já obvykle nepřemlouvám, ale tohle je víc než nadějné :dizzy_face:
10. zář 2009 v 09:33  • Odpověz
Tak Eliška je touto doubou u Dr., tak jsem zvědavá s jakou přijde :slight_smile:

nany - díky za odkazy, vyzkouším tu německou verzi - sice němčina není můj oblíbený jazyk, ale uvidíme :slight_smile:
10. zář 2009 v 09:41  • Odpověz
Jo holky, včera jsem byla nakupovat v Intersparu a mají tam akce na věci pro miminka - moc pěknou hrací deku za 999Kč, pěkná a prostorná, troufla bych si tvrdit, že se tam vejdou i dvě mimča :slight_smile: dvěřevěnou postýlku, matrace, oblečky pro mimča za 34 Kč, atd....
10. zář 2009 v 09:59  • Odpověz
dobre dopoledne :wink:

nany: no nezbyva mi nez souhlasit s blondynkou :wink: vzpada to vazne hodne nadejne :slight_smile:

aja: ze bych se zasla kouknout do Intersparu :wink:
10. zář 2009 v 10:16  • Odpověz
Ahojky kočky.

Tak jsme v 7tt+3d a měříme 7,5 mm a tluče nám krásně srdíčko!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Víc šťastná být snad ani nemůžu!! :dizzy_face:

Pan Dr. si nás pozval ještě jednou na kontrolu příští čtvrtek a pak budeme mít kontroly po 3 týdnech nebo 4 týdnech.... :wink:
10. zář 2009 v 11:02  • Odpověz
tak vidíš, a to bylo strachu :slight_smile:
10. zář 2009 v 11:14  • Odpověz
No vidíš tak gratuluji. :slight_smile:

jinak ted jsme se vrátili z pískoviště a byli tam i s děckama ze školky a už se mě ptali jestli mám danou žádost do školky.Tak jsem řekla že ne.No oni že to je nejvyšší čas protože mají věčně plno tak at nejsem překvapena.
No a příští středu mají ve školce focení dětí tak jestli chci že mi vyfotí i sabču s podzimním motivem 5ks kolem 300kč tak tam zajdu at mi ji taky vyfotí když to máme za rohem.
doslova a do písmene je od nás školka 2baráky. :slight_smile:
10. zář 2009 v 11:17  • Odpověz
Co vaříte na oběd nechcete mi někdo poslat tak dvě porce?
Já jsem zhnilá jak veš. :sweat_smile:
10. zář 2009 v 11:25  • Odpověz
Eliško: Gratuluju moc :slight_smile: Tak už můžeš být klidnější :grinning:
10. zář 2009 v 11:27  • Odpověz
sabi: jj, tak jsem to myslela, jen jsem to blbe napsala..Taky znam par takovych deti jako Verunka :unamused:
Na obed nevarim nic, mam objednany bramb.knedlik s hovezim a spenatem
:stuck_out_tongue_closed_eyes:

blondy, kramli: vim, ze to myslite dobre, ale testovat nebudu, nejdriv pristi ST..nechci si kazit vikend..uz ted mi to zacina vrtat hlavou.. :confounded: mne to teda jako vylozene tehot.krivka neprijde-je fakt, ze ted to zacalo vylejzat, ale prijde mi, ze dost pozde..myslite, ze treba cysta by takovy zpozdeni mohla zpusobit :confused:

eli: tak nejak jsme to cekaly, ze vse bude v poradku :dizzy_face:
10. zář 2009 v 11:36  • Odpověz
Já začala vařit pravou hustou zeleninovou polévku a kuře s bramborovou kaší.
Pečené kuře už jsme neměli ani nepamatuji protože pokaždé mě tak natáhlo že jsem málem umřela.
Tak to dneska zkusím.Snad už mě to přešlo.
10. zář 2009 v 11:50  • Odpověz
Elisko, tak gratuluju, ted uz pujde vse jak po masle...davej na sebe pozor.

Sabinecko....Verunku bych roztrhla...ale mozna tchyni jeste radeji...ja varila cocku s parkem a "volskym vokem" :grinning: Jinak ja byla vcera na tom cukru...a malem to se mnou seklo.....na lacnej zaludek mi dali vypit sklenicku vody s 5 lzicema cukru....a po hodine znova.....srdce mi malem vyletelo z tela a miminko bylo jak zfetovany - radilo jak blazen....dneska mam vysledky, ale nic z nich nedokazu vycist...az doktor v utery... :unamused:
10. zář 2009 ve 12:10  • Odpověz
nany: no mas tam i ten vykyv co vypada jako implantacni dip, a navic jestli jsem to dobre spocitala jsi 16DPO nebo tak nejak, tak ja te nechci lamat, ale zacina to byt opravdu podezrele :wink: Creamy vytok a teplotky se drzi krasne nahore :slight_smile:

eli: gratuluju :dizzy_face:
10. zář 2009 ve 12:17  • Odpověz
Na výsledku máš tři hodnoty : cukr na lačno , po hodině požití , a za další hodinu.
Pokud se nedržíš v normě tak je to na výsledku zaznačeno nebo by ti to řekli hned po tom odběru.
At nekecám moc si to už nepamatuji ale zdravý jedinec by se měl držet myslím že do 11,5 (nebo do 13 ?) fakt bych kecala.

Dneska jsem se objednala na červený melír takže manžílka překvapím s novou hlavou.Snad ho netrefí šlak.
Pořád mudroval že se mu líbí černočervený melír tak uvidíme.Snad tam nevyplazjnu celou mateřskou. :sweat_smile:
10. zář 2009 ve 12:23  • Odpověz
http://www.solnajeskyneletnany.cz/e-shop/menstruacni-kalisek/menstruacni-kalisek/425.html

Hledím na to jako blázen.Tak do toho bych určitě nešla. Co myslíte vy?
10. zář 2009 ve 12:25  • Odpověz
Sabi, dekuju moc...ale ja mam cukr pred odberem 0.76 a po odberu 1.53 - jenze jsem si uz zvykla na to, ze jsou tu jine hodnoty... :frowning2: holt budu cekat do utery
10. zář 2009 ve 12:29  • Odpověz
autor
Teda, teda, Nany, že by další těhulka? :dizzy_face:
Eli,moc gratuluju a přeju ať je i dál všechno v nejlepším pořádku :wink: :dizzy_face:
Tak kafem jsem se nepolila-kamarádka kafe posubnula na zítra odpoledne-vždyť to říkám den Blbec :angry: :confounded:
No, já vím, že jsme se včera poštěkali kvůli úplný pitomině, jenže Domča předtím asi hodinu řval, kňučel a sejřil, tak jsme byli oba poněkud s nervama v kyblíku. Tak doufám, že to dneska napravíme a třeba ještě zachráníme září a červňátko :slight_smile: :dizzy_face:
Mmch Sabi, já vařím čočkovou polívku a plněný papriky a dostala jsem megachuť na dušenou mrkev, tak tu budu dělat po neděli :wink:
Jo a je normál, když je ten bílkovej hlen jen jeden den? Dneska už zase nic (avčera to bylo tak ukázkový :frowning2: )
10. zář 2009 ve 12:35  • Odpověz
sabi: no ja nevim jestli bych do toho sla...ale znam holku co to pouziva a nemuze si to vynachvalit....ona prave to pouziva i mimo MS na to koupani, protoze ma problemy s ruznyma zanetama nebo cim a pry fakt pohoda....asi zalezi na zvyku... :wink:
10. zář 2009 ve 12:37  • Odpověz
holky, tak jsem se vrátila z angličtiny (v práci máme každý čtvrtek anglinu), a koukám na ten odkaz od sabči a nějak nevím, kterou stranou bych si to tam strčila??? asi jsem úplně pitomá :grinning:

nany a ty nás neštvi, chceme vidět testík s pořádnýma slimákama (včera doma manžel zase mlel o slimácích :grinning: )

jinak sabi, já si včera taky barvila palici :slight_smile:
10. zář 2009 ve 12:54  • Odpověz
Aji, ja taky ne....tak bud klidna....bude nas vic :grinning:
10. zář 2009 ve 13:17  • Odpověz
autor
Teda, taky bych asi nevěděla jak s tím zacházet, ani netoužím po tom to používat. Ale je fakt, že spousta holek si to nemůže vynachválit :astonished:
10. zář 2009 ve 13:24  • Odpověz
to musí být pocit jako prase - mít štamprle v ..... :grinning:
10. zář 2009 ve 13:46  • Odpověz
Ahojte holky!
Já sem o tom kalíšku už uvažovala, ale ještě sem se neodhodlala. Docela se mi to líbí...
Srká se to tam tak, že ti ta "stopka" zůstane dole a za tu to pak vytahuješ. Jen si nedokážu představit, jak bych si to vyměňovala v práci...
10. zář 2009 ve 13:51  • Odpověz
a to je na jedno použití??? jak často se to mění??? nedovedu si hlavně představit jak to tam narvu tou širší stranou???
10. zář 2009 ve 13:54  • Odpověz
Nee, používá se to opakovaně...
No, normálně to stiskneš, narveš dovnitř a pak pustíš a ono se to roztáhne...
Teda pokud sem to dobře pochopila :wink:
10. zář 2009 ve 13:58  • Odpověz
teda, teprve teď jsem zjistila, že Taggy manžel je taky Marian :slight_smile:
to jsem blesk, co???
10. zář 2009 ve 14:05  • Odpověz
10. zář 2009 ve 14:31  • Odpověz
Ahoj holky,
dneska jsem nakoukala az odpoledne - cele dopoledne jsem byla okna a pak jsem šla na obídek k mamince :slight_smile:. Ještě teď jsem pěkně přežr... a tak si asi půjdu na chvilku dáchnout - tomu říkám pracovní morálka :slight_smile:.

Eliško: Moc gratuluju k dobrým zprávám!
10. zář 2009 v 15:24  • Odpověz
Aji: Některé kousky sou docela povedené :slight_smile:
10. zář 2009 v 16:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.