• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Ahoj holky,
hurááá pátek.
Eliško, super, moc gratuluju ksrdíčku, teď už bude všechno v poho uvidíš.Opravdu krásný dárek pro manžílka, to můj miláček slaví narozky ze 15 dní a když jsem se ho ptala co by si přál, tak mi řekl miminko, tak to bych mu opravdu ráda splnila, ale bohužel v hračkárně ho nekoupím, tak uvidíme, uvidíme.
Ájo, teda ten ti dává zmetek jeden ušatej :grinning: .Asi by to pivo neměl pít, když je po něm takovej urejpanej :wink: .No jo, ale zas si představ to usmiřování.Ale nenech si to líbit, určitě si to od něj nezasloužíš, pořád mu vyvařuješ, pečeš dobrůtky, doma kmitáš, tak to by si fakt neměl dovolit, musíš mu to všechno říct :frowning2:
Nany, tak ti potají držím všechny palce, a příští týden uvidíme, máš pravdu, radši se na nic neupínat, ať pak to zklamání není tak velké.A kam jedete na víkend?
Lucí neházej flintu do žita a snažilkujte a červňátko nevzdávej :slight_smile:
Kali takže pracovní výkend?To jsem si hned vzpoměla na Bobule.
11. zář 2009 v 09:44  • Odpověz
Víte jaký je rozdíl mezi ženskou a slivovicí? Čím je starší, tím je větší opice :grinning: :sunglasses:
11. zář 2009 v 09:45  • Odpověz
Holky, tak Aichmajerová už porodila, to to s tou svatbou stihli jen tak tak.Mají Michaela :slight_smile: :slight_smile: Další krásná maminka.
11. zář 2009 v 09:58  • Odpověz
lussyn: ahojky.......
můj manžílek má narozky 28. září, chystáme oslavu a přemýšlím nad dárečkem....my si mimi vyrobíme jako dáreček tak na vánoce, teď to taky nestihnem.......
akorát tady byla pošta, tak jsem za "manžela" přebírala dopis a podepsala se novým jménem......tak první podpis jsem zvládla v poho..... :grinning:
11. zář 2009 v 10:23  • Odpověz
Ahoj Taggy, a jaký to je pocit?Úžasný, viď.Tak to mají narozky skoro stejně můj manžel je 26. září.Myslím, že je to vždycky krásný dárek, ať k vánocům, narozkám a nebo prostě jen tak.Ale když to vyjde na nějaké to výročí, tak to je super.Taky bych si to moc moc přála, abych mu ten dáreček mohla dát.Jo a včera když jsme se milovali, tak říkám miláčkovi ať se mnou počítá a protože jsem byla zrovna v polovině cyklu a celý včerejšek mě bolel podbříšk a výtok taky byl, tak jsem měla podezření na ovulku, včera dylo 10 a za devět měsíců bude 10.6 a ten den zrovna budu slavit 30 narozeniny
:wink:
11. zář 2009 v 10:59  • Odpověz
26.září, to má andrejka svátek :grinning:

luss, tak vidíš, ono to klapne :slight_smile:
11. zář 2009 v 11:08  • Odpověz
Lussyn: Jo, jo pracovní víkend :slight_smile: V Bobulích je to hodně romanticky naznačeno :slight_smile: Ale bývá sranda, to je zase fakt :slight_smile: A víno chutná nejlépe ve vinohradě, tak si to užijeme :slight_smile:
11. zář 2009 v 11:20  • Odpověz
No jo vlastně, a ty budeš mít svátek.Tak to je super, to si na tebe v sobotu vzpomenu :wink: Jednou to snad klapne :grinning: sanžíme se jak to jde, tak teď už to nezáleží jen na nás.I když už po dvakráte jsme i tu ovulku vystihli a stejně nic, takže to na nás opravdu nezáleží.Asi se mu k nám pořád ještě nechce nobo co :wink: Tak co už se ti ozval, má už výčitky? :wink:
11. zář 2009 v 11:22  • Odpověz
jestli se zítra naladím, tak si budu trošičku hrát :slight_smile: budu dělat ten dort, mám na něj chuť :slight_smile: pro zájemce přikládám i podrobný návod jak na korpus :sunglasses:

http://www.mamincinyrecepty.cz/korpusy/mramorovany-korpus

http://www.mamincinyrecepty.cz/sladke-dorty/mramorovy-dort
11. zář 2009 v 11:28  • Odpověz
Aji! To vypadá skvěle :grinning: Určitě vyzkouším :grinning:
11. zář 2009 v 11:44  • Odpověz
lussyn: jedeme na Moravu ke tchanovcum no a potom bych rada na burcak - bud Znojmo nebo Mikulov..uvidime v NE :wink:
Dik za drzeni palcu, ale nejak se mi to cely nezda..ted me zacalo bolet bricho..neco mezi MS a zanetem mocaku :rolling_eyes: Jsem zvedava, co se z toho vyvrbi. Tak jdu zobat brusinky... :wink:

Jinak si myslim, ze uz pro mimco vic udelat nemuzete...podle toho jak intenzivne se "snazite" :sweat_smile:

kopretina: myslim, ze OVU urcite byla/je..mne kdyz zacne pichat v podbrisku, tak OVU mam za 48 hodin..fakt pockej par dnu a uvidis sama :wink:

taggy: vy jdete z jedne oslavy do druhe :sweat_smile:

aja: delas mi chute..ja sladky moc nemusim, ale tohle vypada moooc dobre, ale patlat bych se s tim nechtela :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. zář 2009 v 11:52  • Odpověz
aja: copak Klaruska ? dlouho se tu neobjevila :confused:
11. zář 2009 v 11:53  • Odpověz
nany, tak s klárkou jsem nemluvila, ona byla nějak minulý týden na chalupě a teď myslím lítá jako hadr na holi, chtěla začít chodit s tomáškem plavat, myslím, že nás dočte večer a nemá sílu ani odepsat, jak je unavená :slight_smile:
11. zář 2009 ve 12:02  • Odpověz
Ted jsem nějak v šoku nechci stresovat ale mě zmizlo břicho.
Tak jak si ze mě michal dělal srandu že vždycky kozy vedly a najednou prohrávají.
Tak zase kozy vedou a břicho nemůžu najít.
Pohyby cítím pravidelně neustále mi dlube do čípku.
Byli jsme v tescu když jsem si toho všimla u prosklené vitríny tak to říkám michalovi ale že mimčo cítím že mi dlube do čípku a michal mi na to řekl : no tak to už je vrchol aby ti v tescu někdo dlubal do čípku a já to nejsem?Tak to ne to bude řešit. :slight_smile: Blbec jeden :slight_smile:

Tak já mu sděluji tak vážnou věc že mě beztak dneska v noci vybral a už tam nic nemám a on si ze mě dělá srandu.
11. zář 2009 ve 12:16  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím při páteku :slight_smile:
aja: Tohle kdyby mi provedl manžel tak bych byla hodně smutná a asi by mi trvala dlouho mu odpostit.Já nevím proč se po tom pivu chovají jako naprostý "neandrtálci". Uvidíš, že dneska toho bude moc litovat, bude usmiřovačka a zítra si krásně užijete vinobraní. Také jsme chtěli ject do Znojma, ale bohužel manža musí do práce :frowning2:. Chtěla jsem si tam při tom koupit pár okurek na zavaření a hlavně moje milovaný kvašáky - mňamky:slight_smile:.
11. zář 2009 ve 12:19  • Odpověz
lussyn: jj, je to super být najednou manželka......ale zatím je to pořád ještě nezvyk.....
aja: jj, já vím, že máš svátek, i kámoška má, tak to budem slavit společně a její přítel má zase narozky a ještě můj taťka narozky, tak to bude taková hromadná oslava, takové dozvuky svatby s fotkama a videem, at se můžou všichni podívat.......
sabi: :grinning: :grinning:
11. zář 2009 ve 12:26  • Odpověz
ajjik, MM taky miluje kvašáky, vloni jsme nakládali spolu a letos si je naložil sám (nějak jsem na to zapomněla) :grinning:

dneska večer jdu chlastat já, tak se vožeru jako prase a bude to mít zpátky :sweat_smile: :grinning: :sunglasses: máme sraz s děckama ze záíkladky to bude zase v alejích nablito...
11. zář 2009 ve 12:26  • Odpověz
http://libusejares.mondozoo.com

přičtou se mi bodíky dík
11. zář 2009 ve 12:32  • Odpověz
Sabí :grinning: , teda ten tvůj chlap je fakt ftipálek, dobrý :grinning:
Ájo, tak sraz jo, teda ty se máš, po kolika letech?
Nany tak si krásně užijte víkend i vinobraní.
Taggy, zvykneš si neboj, na příjemné věci se zvyká rychle.
Kdepak je dneska Blondy?
A co Lancy, dlouho tu holka nebyla, snad je jí už lépe.
11. zář 2009 ve 13:11  • Odpověz
luss, je to sraz po 7 letech :slight_smile: některé lidi jsem opravdu tak dlouho neviděla, tak se docela těším :slight_smile:
11. zář 2009 ve 13:16  • Odpověz
To jo, to si to užij, srazy mám taky ráda, je to fajn vidět jak se měníme.A nezapomeň na fotky, manžela, svatební.... :grinning: :grinning: :grinning: .Ty jo teď mě napadlo, že já jsem ze základky už 15 let.To je hnus jak jsme starý :grinning: :grinning:
11. zář 2009 ve 13:27  • Odpověz
Ájo a co ten kolega?Mě napadlo, že zrovna teď, bys s tím měla vyrukovat na Dalibora, aby si nemyslel :wink: Prostě natruc.Ať vidí a o to víc se snaží a né takovýhle sprosťárny.
11. zář 2009 ve 13:28  • Odpověz
Ahoj holčiny,zdravím Vás po delší pauzičce.
Lussy-dík,vzpoměla si si na mě.Už je ti lépe?Doufám,že ano.Já jsem už docela v pohodě,ale nějak toho letos bylo už hodně a tak se snažím z toho všeho vydýchat a nabrát sílu dál.Tak jsem se rozhodla trošku víc si užívat a tak nějak si vyčistit hlavu.No tose zase nelíbí manželovi-je teda žárlivý, atak je to u nás trošku divoké,ale ne moc.Tak uvidím,jak se vše vyvine.Ale já se cítím docela fajn.A co Váš bar,jede v pohodě?
Taggy-tak co svatbička,vše vyšlo v pohodě?Jak je mladá paní?
Aji-užij si srázek,já jdu zítra na sraz po 10 letech ze zdravky,tak se moc moc těším.Co ti provedl manža?Nějak jem to nestihla dočíst.
Nany-holka jedna,ty budeš asi jasná,že jo?Přeji ti to a moc.
Jinak všechny holky zdravím,já se snad trošku polepším.Tak přeji pěknej víkend!!
11. zář 2009 ve 13:35  • Odpověz
fotky manžela a svatební jsou na spolužácích, takže si je může každý kdykoli prohlédnout :slight_smile:

jinak manžela bych moc nedráždila s kolegou, on mi totiž včera jednu z věcí vyčetl, že prý se tahám s jednám kolegou - jaroušek je můj velmi dobrý kamarád, mám ho ráda, občas o něm doma mluvím a MM na něj nesmyslně žárlí, hlavně bezdůvodně... tak mi to včera vmetl do tváří a to mě na tom mrzelo asi ze všeho nejvíc...
takže nic zkoušet nebudu :rolling_eyes:
11. zář 2009 ve 13:35  • Odpověz
Jé ahoj Lancy, zrovna před chvílí jsem na tebe myslela.Děkuji za optání, je to o něco lepší, snažím se.Už se s tím začínám srovnávat, vystavila jsem si dědečkovo fotku v obýváku, povídám si s ním, ráno mu přeju hezký den a večer dobrou noc.Asi jsem trochu blázen, ale pomáhá mi to.Ta představa, že už NIKDY, NIKDY... je strašná.Ale snad už bude jenom líp.Taky toho letos bylo nějak moc, tak doufám, že už jsme si všechno vybrali a teď už nás čekají jen samé dobré věci a radostné zprávy.A jakým způsobem si ty užíváš a čistíš si hlavu?
Ájo, přesně, já taky tohle nemám ráda dělat něco na truc, musí na to přijít sám, je to dospělej chlap, tak snad musí vědět, co si může ke své ženě dovolit, kde jsou ty pomyslné hranice.Ale všechno bude zase dobré, ty ho znáš a z tvého vyprávění, je mi jasné, že občas něco bolestivého plácne, ale druhý den, toho lituje.Tak ať se brzy usmíříte, nestojí to za to, se na sebe mračit a nemluvit spolu, vždyť se milujete, tak proč si to kazit, takkovýma hloupostma.Tohle si vždycky říkám já, když chci být uražená,řeknu si, že to za to nestojí a hned podám ruku ke smíru.
11. zář 2009 ve 13:45  • Odpověz
ahoj lancy....jj, svatbička super, vše dokonalé......
11. zář 2009 ve 13:57  • Odpověz
Lucinko-já si čistím hlavu tím,že třeba jdu někam s holkama nebo si pouštím pěknou hudbu a u toho tančím nebo cvičím.Ale v poslední době toho bylo opravdu dost a zdá se mi,že ani manžel to moc dobře neustál,on je takový,že mě chce mít jen pro sebe a když se pak věnuji někomu jinému třeba více,tak začne být protivka a já jsm z toho pak smutná a zklamaná.Vím,že to tak nemyslí,má dobré srdce,ale teď už toho bylo docela dost.Někdy má možná i důvod,protože ho taky umím pozlobit.No,zkrátka jsme jako malý děti.
Jinak opravdu věřím,že dědečkovi je teď lepší,věř mi.
11. zář 2009 ve 14:00  • Odpověz
jo, luss, napsali jsi ti trefně... hlavně MM si věci, které pro něj nejsou důležité nepamatuje, během 10miut to zapomíná... takže vlastně druhý den ani neví, proč jsme se hádali, což je na jednu stranu dobré a na druhou mě to štve... každopádně ho miluju a jinýho nechci, je to můj pitomeček malej pitomej :grinning: :sunglasses:
11. zář 2009 ve 14:02  • Odpověz
11. zář 2009 ve 14:11  • Odpověz
Lancy, tak to chápu, bylo toho na tebe moc a prostě se z toho potřebuješ dostat sama s tím ti asi nepomůže ani ta nejmilovanější osoba, to vím, pomioct ti může, ale z hlavy ti to stejně nedostne.Tak hlavně, ať se s tím vším brzy poperete a ať už na vás čekají jenom samé hezké věci.A co v práci, dobrý?Chtěla jsem se tě zeptat, jako zdravotnice, v úzeý odpoledne mě začala bolet kostrč, špatně se mi sedělo a během večera se to zhoršovalo a bolelo to docela dost.V noci mě to vzbudilo, špatně jsem spala, bolelo mě to dost a to jsem ležela na břichu, takže jsem si na ni netlačila.Ráno jsem shodou okolností jela s babičkou k ortopedovi, tak jsem k němu taky zašla a řekla mu co mě bolí, to už ta bolest byla opravdu velká, nemohla jsem pomalu ani řídit, sice jsem to sice s velkými bolestmi, dr mě prohlédl a z ortopedického hlediska jsem se mu zdála v pořádku a poslal mě na gynekologii.Tak jsem se tam vydala, měla jsem tam být stejně už v červenci na kontrolu po revizi a nějak jsem se na to vyprdla, ale můj dr. měl dovču, tak jsem se objednala, ale až na 7. 10.Ráno už to bylo lepší, teď už to bolí jen trošičku, ani se nedá mluvit o bolesti, spíš jen takové nepříjemné tlačení, když sedím.Nevíš z čeho by to mohlo být?
11. zář 2009 ve 14:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.