• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Jo Ájo ty chlapi, viď.Není to vždycky jednoduché, ale co by jsme si bez nich počaly?Já se vždycky řídila heslem :chlapi jsou pro mě vzduch, ale bez vzduch se nedá žít" a tak to asi fakt je :grinning: Takže žádný hádky a milujte se a množte se.A domluv mu zmetkovi ušatýmu :grinning: :grinning: (to je hezký :grinning: )
11. zář 2009 ve 14:33  • Odpověz
Sabi a co to tvoje břicho, asi se ti nějak natočil,viď.
11. zář 2009 ve 14:34  • Odpověz
Teda natočila :grinning:
11. zář 2009 ve 14:46  • Odpověz
Ahojky,
kopretina, a ovu testy neděláš? Hold musíš počkat, jak se to bude vyvíjet, bohužel takhle na dálku ti neumím lépe poradit, každá jsme jiná a fungujem jinak... Ale jestli jsi měla píchání v břiše, možná už ovu proběhla, ono občas chvíli trvá, než tělo na zvýšení progestreronu zareaguje a nebo se začně vyplavovat později. Uvidíš jak zítřejší teploty, jestli půjde nahoru, mylím že ovu již byla :wink:

nany, příznaky nepotřebuješ. Koukala jsem zas zvědavě na grafík, vážně si nechceš udělat těhu testík, ta teplotka je nádherná :dizzy_face:

Jinak se omloovám, zas tu nějaký den nebudu, zítra letím do čech, bohužel máme velké rodinné problémy, no možná bych to nazvala tragedii, tak teď zažívám hodně špatné období :pensive:
11. zář 2009 ve 14:51  • Odpověz
Nany, teda ty nám dáváš :slight_smile:

Blondy, tak na sebe dávej pozor, a ať se vše co nejdříve vrátí do starých kolejí a budeš zase klidná... vím, že to není vždy snadné, ale držím palce :slight_smile:
11. zář 2009 ve 14:57  • Odpověz
aja, tohle se už bohužel nikdy nevrátí :cry: . Ale děkuju :wink:
11. zář 2009 v 15:00  • Odpověz
Jejda blondy, to je mi moc moc líto, sice nevím co se stalo, ale běhá mi při tom co píšeš mráz po zádech.Tak to zvládni v pohodě, drž se a hlavně se opatruj a všechno to zvládni hlavně po psychické stránce, ať je mimi v pořádku, a až se budecš chtít vypovídat, jsme tu pro tebe :frowning2: :frowning2: :frowning2: drž se kočko.
11. zář 2009 v 15:23  • Odpověz
lussyn, děkuju. Snažím se kvůli malé... Asi není letos dobrý rok, ale ty potraty byli oproti tomuhle maličkost a to jsem si tenkrát myslela, že mi už hůř být nemůže.... :frowning2:
11. zář 2009 v 16:50  • Odpověz
Blondy a můžu ti nějak pomoc?
11. zář 2009 v 16:51  • Odpověz
lussyn, jsi strašně hodná ale nemůžeš. Já už jsme z toho nejhoršího venku, manžel mi horzně pomohl, je to moje zlatíčko. Když vidím jak si tady na ty chlapi stěžujete, jsem za něj hrozně vděčná, i když je pravda, i on je občas protivnej :grinning:
11. zář 2009 v 16:56  • Odpověz
Blondy, tak to je dobře, nejdůležitější je mít v partnerovi oporu a je dobře, že ji máš, že víš, že na to nejsi sama.Tak ti přeju ať je ti co nejřív líp, jinak nevím co ti mám říct, sama jsem teď prožila možná něco podobného a vím, jaké to je, takže snad jen čas všechny rány zahojí.Nebuď smutná a drž se.
11. zář 2009 v 17:02  • Odpověz
lussy, úplně v pohodě :wink: Já zas doufámm, že ti to snažení už zas brzy vyjde, ovšem tentokrát se šťastným koncem, zasloužila by sis to :wink: :dizzy_face:
11. zář 2009 v 17:10  • Odpověz
Blondynko, děkuju moc.A kdyby sis chtěla pokecat, tak písni do IP.
11. zář 2009 v 17:13  • Odpověz
lussyn, dík, ale snad to nebude nutné. Navíc musím jít vařit večeři, ale nějak nevím co :confused:
11. zář 2009 v 17:17  • Odpověz
Břicho už se ukázalo.Mimčo bylo strašně dole u čípku , hmatám hmatám páteř nikde.
Ale ted už je břicho zas na svém místě už si zas připadám normálně.
Byl to přesně stejný pocit prázdnoty jako po porodu.
Ale už je to ok.jdu chystat pohoštění příjde mi kámoška.
11. zář 2009 v 17:26  • Odpověz
Jo Blondy, tak s véčou tio neporadím, teď jsem mluvila s manžílkem co budem dělat k véče a taky neví, tak půjdem do obchodu a budem vybírat očima,ale já mám takovej hlad, že sním snad úplně všechno, ale mám chuť na něco dobroučkýho a něco k čemu se hodí okurkový salát se smetanou, kamarádka mi na něj udělala chuť,tak taky nevím.Ale ty určitě něco dobrého vymyslíš.
11. zář 2009 v 17:31  • Odpověz
sabi, trak lhanvě že se bříško našlo :grinning:

lussyn, hm, asi budu muset. Taky začínám mít hlad :grinning:
11. zář 2009 v 17:39  • Odpověz
Ahojky holky,
akorát jsme se vrátili, byli jsme popřát babičce k svátku......děda se mě ptal, jestli už nejsem těhu, když už jsme manželé.... :grinning: a to mi ještě nedávno kladl na srdce, že nemám nikam spěchat.....a teď už se těší, až bude pradědeček......jsem mu řekla, že musí ještě počkat, ale že snad dlouho ne.....

holky, chci vám popřát hezký víkend, užívejte si lásky a pohody......
11. zář 2009 ve 22:13  • Odpověz
taggy, hm, tak to je klasika :grinning:
I tobě hezký víkend :wink:
11. zář 2009 ve 22:19  • Odpověz
Ahojda, jelikož je už pozdě, tak jen v rychlosti...

včera jsem byla u gyndra, ukázala mu grafy s tím, že měřím BT, že jsem s tím začala kvůli tomu, abych zjistila, jestli je všechno v poho po vysazení HA... Tak mi řekl, že všchno je v pořádku, všechno podle těch teplot probíhá jak má - i ovu a že jsem úplně zdravá. Ale další měření mi /zakázal/ prostě řekl, že se na to mam vyprdnout, protože aniž bych si to uvědomovala, tak i při tomhle nevinym měření dost působí psychika a to může bejt problém... pokud se budem /snažit/ snažení tomu ale řikat nemáme :grinning: prostě si užívat tak jednou za tři dny, tak by to mělo bejt v poho... pokud se prej nezadaří do února až března, tak mi vypíše žádanku na spermio pro manžela...Tak jsem se na to měření vyprdla...akorát vim, že ovu mam zhruba 30-40 DC, tak pak ještě zkusim měřit a koupila jsem si i ovu testy, ale ten další měsíc se na to už vyprdnu.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

K tomu menstruačnímu kalíšku. Já ho mam už asi 3 roky a patřim k těm nad míru spokojenejm... Je pravda, že to neni pro každýho... Určitě to nedoporučuju těm, který nesnesou pohled ani na kapku krve, mě to neva a je to super věc...
12. zář 2009 v 00:07  • Odpověz
Kalíšek se dycky před prvním použitím vydezinfikuje - rozpustim 1/4 tablety Milton ve vodě a nechám 15 min. dezinfikovat. Pak už se vlastně dezinfikovat nemusí, teda pokud ho máte i na noc. Až zase před další ms. Výhoda je v tom, že kalíšek můžu použít ještě dřív, než mi vůbec MS začne. Třeba vim, že někam jdu a že by mi mohla začít, tak si ho tam strčim :slight_smile: abych to pak někde nemusela řešit...Což u tamponu nejde. Kalíšek je z pružnýho silikonu, takže se to široký hrdlo jakoby přeloží na půl a ještě na půl, nebo se utvoří takovej jakoby kornoutek (v přiloženym letáčku jsou ty 2 způsoby skládání popsaný) Jakmile se tam vsune, tak se roztáhne a jakoby se přisaje na tu poševní stěnu. Ta ťopka je dost dlouhá, já jsem si jí ustříhla, protože to jinak dře. Kalíšek se pak při vyndávání uchopí dvouma prstama za to dno, zmáčkne se, aby se uvolnil od tý poševní stěny a vytáhne se. V žádnym případě se nestrká tak hluboko jako tampon!!!! Dává se jen na kraj, ale nesmí bejt cejtit, když ho cejtíte, je moc nízko. Mě plně vyhovuje to, že celou ms nosim jen slipovku, mam ho i v noci. Když mam silnější ms, tak ho vyměňuju tak 4X denně. Ale to si stejně každá musí vychytat sama.... :wink: Takže pokud vám nevadí pohled na krev, tak do toho jděte, je to super věc :wink:
12. zář 2009 v 00:17  • Odpověz
No, moc rychlý to nebylo, jak tak na to koukám :grinning:
12. zář 2009 v 00:19  • Odpověz
jo a taky jsem se ho ptala na ty dlouhý cykly, jestli si mam kupovat ten jeřáb a řikal, že je to naprosto zbytečný, že to neni žádná výjimka, že málokdo má pravidelný cykly 28 dní, že jsem zdravá, tak to nemam řešit...
12. zář 2009 v 00:24  • Odpověz
Ahojky Kacabo a to tech kelisku mas vic? Nebo pokazde jen vymejes a das ho tam znova???
12. zář 2009 v 07:27  • Odpověz
ahoj kacabko.....
tak to je fajn, co ti řekl doktor....já tam jdu na prohlídku asi v listopadu, tak uvidím, co řekne mě......teď ještě počkám, jaký účinek bude mít jeřáb u mě a uvidíme.......
12. zář 2009 v 09:30  • Odpověz
Dnešní tabulka 12.9.2009

10/4: Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová TP: 13.12.2009
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova TP: 20.12. 2009
25/4: Blondynka400, 27 let, snž od 1/09, kyselina listová, TP: 29.1. 2010
29/5: Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, kyselina listová, TP: 3.2.2010
19/6: Majatob, 22 let, snž od 6/09, TP: 3.3.2010
23/6: Kramlinka 88:Lucie 26,snž od 03/09, TP: 2.3.2010, dalsi kontrola 7/10
17/7: ajjik-Pavlína,25 let, snž.od 5/09, kyselina listová, TP: 23.3.2010, další kontrola 23/9
21/7: ivakul - TP : 18.3.2010
18/8: eliska_v: Eliška, 20 let,kyselina listová, TP: 25.4.2010 , další kontrola 17/9

snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 5/09, ..................... 18 DC,kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09, 1.7.MA............10 DC.kyselina listová
http://www.womenzone.cz/app/temperaturegraph.ashx?token=3GiS37TBu1pk5ztZs8b6nt%2f8LBgHXIe4zV89785KKYh19%2bh07YsyOBW6rZaWW6M%2fNZF8DWSHJeYRcHxf7nZyebSoP4lQK0LDl8n%2fEIfEsPA%3d
Nany 123-30 let, snž od 3/09, ....................................57 DC,kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/nany1233
Taggy: Tereza,22, snž od 09/09................................... 21 DC, kyselina listová
Lussyn: Lucka, 29 let,snž 6-7/09, ................................. 17 DC,kyselina listová
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,.......................................19 DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 28 let, snž od 5/09 ................................ 8 DC, kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/25774e
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, ........................... 7 DC, Calibrum
Kacabacka: 25 let, snž. od 08/09.................................. 19 DC, kyselina listová
12. zář 2009 v 09:31  • Odpověz
Kráááásné ráno,
tak já vás zdravím opět z práce, ale naštěstí dnes jen do jedné tak to tu nějak vydržím.Udělali jsme si s manžílkem krásné ráno, tak ten den hezky začal :slight_smile:
Ahoj Kaci, tak hlavně, že jsi v pořádku a myslím, že má doktor pravdu v tom co ti řekl, souhlasím s tím :wink: Uvidíš, že se brzy dočkáte.A to používáš pořád jen jeden ten kalíšek, nebo se to nějak mění?Asi by to vyšlo levněji než tampony, ale souhlasím, že to pro každého asi není.Ale když se začali objevovat tampony, tak na to taky byly různý názory a jak jsou teď oblíbené.
Taggy to bylo hezké od tvého dědečka, tak ho nenechte dlouho čekat :wink:
Copak Ája, ta asi vyspává po flámu, viď kočko.
12. zář 2009 v 09:40  • Odpověz
Holky tady něco pro ty co měří BT, ale je to vlastně to, co už tady Blopndýnka včera psala Kopretince

"Každá jsme jiná a co je pro jednu normální, pro druhou může být velice neobvyklé. Takže zatímco jedna je ráda, když se jí po uvulaci teploty vyšplhají až téměř k zázračným 36,6, pro druhou jsou to teploty předovulační a po ovulaci běžně překračují 37. Svoji roli hrají i teploměry - kdo měří rtuťovým v pochvě, pravděpodobně bude mít teploty mnohem vyšší, než kdo měří digitálním v ústech.
To vše tu zmiňuji proto, že jsem se již několikrát setkala se zjednodušeným názorem, že těhotenství automamaticky znamenají teploty přes 37. Jsou ženy, které bez problémů otěhotní i s hodnotami 36,5, a potom i takové, pro které je 37,2 naprosto běžná poovulační teplota. Takže určitě nezoufejte, pokud Vám teploty neukáží vysněnou 37 (a naopak předem nejásejte, až 37 na teploměru objevíte), porovnávejte vždy pouze své křivky se svými. Samozřejmě, že pokud Vaší doposavad nejvyšší naměřenou hodnotou bylo 36,8 a nyní už máte pátým dnem teploty přes 37, pokud nejste nemocná nebo neberete nějaké léky zvyšující teplotu, těhotenství je velice pravděpodobné,"

A jeste jedna zajimavost, tentokrat pro nas - snazilky, abyste nebyly smutne, kdyz se to nepovede napoprve, napodruhe, napotreti...

Pravděpodobnost otěhotnění u zdravého páru v jednom cyklu se udává 15-20%.
Pokud budeme brát v úvahu pouhou matematickou pravděpodobnost, počítejte se mnou:
Po jednom cyklu snažení zůstane těhotných 15-20 žen ze 100.
Po dvou cyklech už je to 28-36 žen ze 100
Po třech cyklech 39-49 žen ze 100
Po čtyřech cyklech 48-60 žen ze 100
Po pěti cyklech 56-68 žen ze 100
Po šesti cyklech 63-74 žen ze 100
Po sedmi cyklech 68-79 žen ze 100
Po osmi cyklech 73-84 žen ze 100
Po devíti cyklech 77-87 žen ze 100
Po desíti cyklech 81-90 žen ze 100
Po jedenácti cyklech 84-92 žen ze 100
Po dvanácti cyklech 86-93 žen ze 100
12. zář 2009 v 09:53  • Odpověz
ahoj lussyn
hezky napsáno......
a ať ti to v práci rychle utíká :grinning:
12. zář 2009 v 09:57  • Odpověz
Ahoj Taggy, jo docela to utíká, už jen dvě hodiny, už se moc těším domů.Chtěli jsme jet na Kabáty, koukám na net, ale v předprodejích už jsou lístky stažené a dají se koupit přímo na místě od 2 hod, takže na to prdíme, páč v Praze by jsme mohli být až tak kolem 3-4 a to si nerisknu, že ještě budou.To bzude nářez, včera Vojtek říkal, že je prodáno přes 50tis lístků a to je víc jak na Madonu. :wink:
12. zář 2009 v 11:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.