• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
lancy: od rana me tu holky nahlodavaj, takze asi testnu zitra rano :grinning: ale tehotne si teda vubec nepripadam :rolling_eyes:
Jinak ja mela nejkr.cyklus 22 dni, s tim ze OVU byla 9DC. Ty vis, kdy jsi mela OVU ? Vsude uvadej, ze minimum je aspon 21 dni.. :confused:
14. zář 2009 v 10:37  • Odpověz
Lussyn: To jsem dělala minulý rok, že jsem kkoupila číslice, ale letos jsem ho chtěla fakt překvapit!! :grinning: :grinning: A povedlo se!! :grinning: :grinning:
nany: Já si těhotná taky vůbec nepřipadám!! To vůbec nic ještě neznamená!! :wink: Takže šup do toho!! :dizzy_face: :dizzy_face:
14. zář 2009 v 10:51  • Odpověz
Bajka - nemá chybu :slight_smile:

Byla jednou jedna liška a ta žila se svým lišákem. Protože se měli rádi,pomilovali se a liška otěhotněla. Za čas porodila malá selátka.
Byla z toho nešťastná, běhala po lese a plakala. Potkal ji vlk a ptal se,proč pláče. Liška mu vše řekla a vlk jí navrhl, ať se pomiluje s ním, určitě to dopadne lépe. Tak se pomilovali a liška opět za čas porodila malá selátka.

Zoufalá běhala po lese, plakala, až potkala medvěda. Když mu vylíčila, proč pláče, navrhl jí medvěd, aby se s ním pomilovala, že už to teď bude určitě v pořádku.
Tak se pomilovali a za nějaký čas liška opět porodila malá selátka...

JAKÉ JE POUČENÍ:
Je úplně jedno, s kým spíš. Všichni chlapi jsou stejní.....
14. zář 2009 v 10:56  • Odpověz
Aji: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. zář 2009 v 10:57  • Odpověz
Aji: Super... :grinning: Věčná pravda :grinning:
14. zář 2009 v 11:00  • Odpověz
Ájo, tak to je fakt dobrý :grinning: :grinning: :grinning: a občas i pravdivý, vždyť oni jsou "skoro všichni stejný", až na mýho manžela, ten je nej :grinning:
Nany nany ty nám dáváš.
Eli a ty na sobě opravdu nic nepociťuješ?
14. zář 2009 v 11:29  • Odpověz
Lussyn: Jak říkám-jenom mě pobolívá podbříšek, trochu citlivá prsa-jinak nic!!
14. zář 2009 v 11:46  • Odpověz
aja: :grinning:

lussyn: tak ja vam davam jo :stuck_out_tongue_closed_eyes: jste me tak nahlodaly, ze uz jsem z toho pekne nervni :grinning:
14. zář 2009 v 11:48  • Odpověz
Ne Nany tak to jsme nechtěly, ale chápej, tohle je to o co nám všem tady jde, tak se nediv, že do tebe takhle šijeme, když by jsme rády viděly, mezi sebou další těhulku a ty jsi prostě k tomu naprosto ideální :grinning: :grinning: .Já bych se být tebou už nehcala zviklat, o nic nejde, ne, MS stále mešká, takže buď jsi těhulka a to je jenom dobře, nebo tam je jinej problém a ve ST jdeš k dr ten ti poví víc a ty dva dny už stejně ničemu nepomůžou, jestli tam ty // mají nebo nemají být, už to odkládání stejně neovlivní :wink:
Eli buď ráda, že ti nic není, to je dobře :slight_smile:
14. zář 2009 v 11:53  • Odpověz
lussyn: Jsem ráda, ale hlavně aby bylo všechno ok!! :dizzy_face: :dizzy_face:

nany: Klidně můžeš udělat ještě odpoledne, pokud jsi těhu, tak Ti naskočí hned!! :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: Co Ty na to? nechceš udělat?? :dizzy_face: :sweat_smile:
14. zář 2009 v 11:55  • Odpověz
Nany, mi ti dáváme??? Ty nám dáváš... my chceme vidět další // :slight_smile:
14. zář 2009 ve 12:14  • Odpověz
Aji: Souhlasím s Tebou!! :dizzy_face: :dizzy_face:
Nany: Cheme další //... :wink: :dizzy_face:
14. zář 2009 ve 12:16  • Odpověz
Nany :slight_smile: tady je to jak na fotbalovém zápase akorát místo chceme gól, voláme chceme //.Teda holka ty děláš fóry :grinning:
Eli a ty nestresuj, jasný, nebo :angry:
14. zář 2009 ve 12:49  • Odpověz
// // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // //

Nany tak kde to vázne my chceme slavit :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. zář 2009 ve 13:02  • Odpověz
Ted jsem prisla z obeda a vy jste se snad na me domluvily :grinning:

lussyn mas recht, zitra dopoledne vam dam vedet co a jak, ok :wink: kamoska mi dotahla asi 3 testy, tak muzu zitra rano zacit zkouset..dnes odpoledne jeste neco mam a prijdu az vecer. ozvu se pred obedem, v 8,30 mam neco mimo firmu.... :slight_smile:
14. zář 2009 ve 13:08  • Odpověz
autor
Teda Nany, ty napínáš :wink: Ale řekla bych, že zítra budeme gratlovat :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
U nás došlo¨v sobotu ke zvratu-prostě jsme se domluvili,že končíme s cílenou honbou za potomkem (to neznamená, že bysme mimi nechtěli, ale prostě to pouštíme z hlavy, zahazuju veškerý kalendáře, teploměry a ostatní :pensive: ) Jedinej efekt, kterej to totiž zatím přineslo, byla nervozita, občas nějaký podomlouvání a mimi nikde. Takže prostě to pouštíme z hlavy a ať už si to dopadne tak, jak má :wink: 5/10 jdu k Dr., aby na mě kouknul, jestli není něco v nepořádku.Doměřím tenhle cyklus a zahazuju i teploměr a prostě to necháme úplně volně plynout. Začnu se chystat napřijímačky na VŠ a od zítra začnu chodit na orientální tance. Prostě jsem ze sebe udělala přesně tu bláznivou snažilku,nad kterejma jsem tu vždycky kroutila hlavou a klepala si při tom na čelo :astonished: Tak se to teď budu snažit dát do původního stavu, ale i tak nadále doufat, že se brzičko objeví // :sweat_smile:
Vám všem tady budu mooooc držet pěstičky, ale budu sem jen občas nakukovat, abych zjistila,kdo přibyl do horní tabulky a mohla pogratulovat :wink: a určitě o sobě dám občas vědět, ale sedět celý den na MK, už taky nebudu :sweat_smile:
14. zář 2009 ve 13:20  • Odpověz
nany: no pockej az odpoledne, no to ne e.... :angry: Hele ja sem prvni test delala 18:30 vecer :wink: A jaky krasny byl :slight_smile: Tak sup sem s // :grinning:

eli: no tak to ja si to asi zacinam vybirat i za ty prvni tri mesice kdy me skoro nic nebylo... :unamused: Jak me chytnou prsa nebo zada tak bych vrazdila, a uplne njlepsi je bolest kycle, to je fakt bajo :unamused: Ale co si rikam ze mam co sem chtela....uplne nejhorsi jsou ale navaly horka a ymeny tlaku....si pripadam jak v prechodu....nikdy jsem s tim nemela problem a najednou mam nizsi tlak....

No tak sem si postezovala at vite co vas ceka :grinning: :grinning: :grinning:
14. zář 2009 ve 13:23  • Odpověz
kopreti: sedet cely den na konikovi??? Vzdyt si behem prazdnin tak trikrat prolitla a zase byla v coudu....
Ale neco na tom bude a treba uz vazne toho 5/10 bude bublinka na UTZ :wink: Kazdopadne ti to moc preju a drzim pesti, a navic chci ti podekovat, vzdyt jsme se tu sesly jenom diky tobe :wink:
14. zář 2009 ve 13:25  • Odpověz
Kopretinko, gratuluju k rozhodnutí, myslím, že to je správné, tohle opravdu k ničemu není a stejně se to nedá vůbec ničím ovlivnit, takže vše nech na přírodě a neupínej se psychicky na jednu věc.Tohle ti vážně schvaluju, mám na to úplně stejný názor, nic nehrotit vždyť o nic nejde, nic nám neuteče a ono to jednou ať už dřív nebo později příjde.Tak držím palce ať je to co nejdříve.
14. zář 2009 ve 13:26  • Odpověz
vtípek :slight_smile:

Michael Jackson nebude zpopelněn. Vzhledem k tomu, že jeho tělo je z 86 % tvořeno plasty, bude zrecyklován a použit pro výrobu Lega, aby si mohl i nadále hrát s dětmi. :grinning:
14. zář 2009 ve 13:28  • Odpověz
Ájo, drsný.
Kopretinko a s tím koníkem máš naprostou pravdu, já kdybych neměla v práci PC, tak by mě ani nenapadlo na MK chodit, doma ho skoro vůbec nepustím, to jen v práci, když mám čas, ale když jsem doma, tak si na něj ani nevzpomenu, a kdyby jsme tady neměly tu tabulku, tak ani nevím jaký DC jsem.Vždy když příjdu ráno do práce mrknu kolikátý den, že to jsem, abych věděla.Taky nic nechci řešit, je mi jedno jestli budu těhotná v červnu nebo listopadu a myslím, že je to tak lepší.Proto jsem vždycky nechápala třeba Elišku, (zase Eli, promiň), jak z toho byla hotová a každou MS div neobrečela :slight_smile: .Vždyť stejně nic není tak jak chceme my, ale příroda si tohle zařídí sama.
14. zář 2009 ve 13:37  • Odpověz
ahojky holky,
ajo: vtipek super......
taky to nechci hrotit, kopreti, schvaluju.....mě dostávají zase lidi zvenčí, co se pořád ptaj - a už se snažíte? tak jim říkám - ne na nikdy nebudem, my se milujeme........mi to připadá dost nevhodný.....tady bych to ještě brala, tady řešíme vše kolem toho, ale normální lidi a přátelé......
nany: ale na tvůj výsledek jsem zvědavá....
14. zář 2009 ve 13:47  • Odpověz
luss: no ja zase musim rict ze tak trochu chapu obe ''strany''
kdyz jsem sem na konika prisla poprve, rikala jsem si presne jak ted kopretinka, ze nechapu ty ''blaznive'' snazilky a ze nikdy nebudu merit BT, ze tomu nechame volny prubeh....no a jak sem dopadla... :grinning: Ono to dokaze hrozne pohltit, kdyz clovek nema nic jineho k cemu se upnout. A myslim si ze pro ty co se snazi o prvni miminko to maji o to horsi, protoze netusi, jestli nebude nejaky problem u nich nebo u partnera atd.
Ja jsem teda zadnou MS neprobrecela, ale musim si priznat, ze kdyby se nam to nepovedlo tak rychle, tak bych asi trosku zacla ztracet hlavu. :unamused:

A Elisku svym zpusobem chapu, ted nechci Elisku urazit oprvadu, nemyslim to nijak zle, ale proste je jste takove hodne mlade strivko, ja jsem taky byla takova a obdivuju ji, ze se tak ''brzy'' (pro me) vrhla s manzelem na mimco. Ja si vzpomenu co jsem vyvadela ve 20 a jima me hruza v takovych telecich letech se starat jeste o mimco, ale kazda jsme jina a kazda se na to mimco citi v jiny cas. Nekdo to proziva hodne a nekdo to zase bere jak to je, proste takovi jsou lidi....ruznorodi...u me to teda bylo i tim, ze jsem se od mych 11 let starala o mladsi segru a pak za tri roky pribyla dalsi, odpoledne jsem musela hlidat atd. asi se to na me i dost podepsalo, protoze jsem si pak deti nechtela poridit vubec a pak me to preslo, ale trosku posunute..... takze tak....

jinak ja na konika chodim z 95% taky jen pres tyden v praci....o vikendu maximalne do alba prihodit nejakou fotecku...
14. zář 2009 ve 13:54  • Odpověz
Ale kramli ty jsi nebylas ta vyložená bláznivka bláznivá o kterých my tady mluvíme, ty jsi myslím měřila jen dva cykly a vyšlo vám to, takže ty se do této škatulky ani nemůžeš přirovnávat :wink:
Taggy, minulý týden jsem s mojí mejlepší kamarádkou čakala na autobus a okolo jela jedná známá ze základky se čtyř měsíčńím miminkem, tak jsem ji ho obdivovala, bavily jsme se, a ona no a co ty, kdy budeš mít mimi.Já na tohle jsem už doslova alergická, proč se každý ptá, já se nikoho taky neptáma je mi to srdečně jedno, kdy kdo bude mít dítě, je to každýho věc a kždému je do hoto...víš, co viď :grinning: Tak jí na to říkám, ale jo, taky snad někdy a ono na to co se děje, nejde vám to?Chápeš to?Nikdy bych se nezeptala jestli to nejde.Tak jen aby jsi věděla, že v tom nejsi sama a že tyhle řeči se vedou asi všude. :grinning:
14. zář 2009 ve 14:02  • Odpověz
lussyn: tak to je fakt chytrá známá......fakt taktní otázky......taky bych se takto teda nezeptala......
co na to říct no, lidi jsou fakt různí :sweat_smile:
14. zář 2009 ve 14:06  • Odpověz
Lussyn, tak tomu říkám tzv. slepičí kecy... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. zář 2009 ve 14:11  • Odpověz
Ahoj holky, jdu vás pozdravit, mám toho nějak moc, tak budu dočítat až večer. Minulý týden jsme byli na chatě a před tím na Pálavě, takže jsem na netu moc nebyla. Teď jsem ještě vybírala nějakou zájmovou činnost pro Tomáška, ale je to tady bída, skoro žádné možnosti pro takhe malé děti. Od půl roku jsem s ním chodila plavat, ale to si teď netroufám, je to docela náročný, tak jsem tu objevila jenom hudební školu a nebo keramiku, kam chodí rodiče s dětma od 1 do 4 let. V hudební škole jsme se byli podívat na ukázkové hodině. Paní učitelka měla hlas jako operní pěvkyně :slight_smile: a Tomíka to nebavilo, protože on má rád Kabáty a ne operu :grinning: , takže to vypadá, že budeme chodit do keramiky a do mateřského centra, protože chci, aby byl co nejvíc mezi dětma.
No a jinak se máme dobře, ve středu jdeme na ultrazvuk, tak už se moc těším, že zase mimíska uvidím. Hlavně aby bylo všechno v pořádku. Objednala jsem se taky na ten 3D ultrazvuk, kam půjdeme 1.října, tak už jsem moc zvědavá, jak to bude vypadat. Jo a taky bysme se mohli dozvědět, jestli čekáme holčičku nebo kloučka :slight_smile: .
14. zář 2009 ve 14:18  • Odpověz
ahoj klárko, tak držím palce, ať je v bříšku to, po čem tajně toužíš :slight_smile: a samozřejmě vše OK :slight_smile:
14. zář 2009 ve 14:21  • Odpověz
luss: no jo ale jak rikam, kdovi jak by to dopadlo, kdyby se nazadarilo tak brzy :grinning: :grinning: :grinning: A mas pravdu merila jsem jen dva cykly :wink: A pak uz me to dokonce i bavilo ke konci a to uz jsem pak zjistila ze jsem tehu tak nebyl duvod merit :wink: Me to bavilo koumat vlastni telo, jestli funguje jak fungovat ma....ale asi bych s tim pak taky uz prastila, ty dva az tri cykly na zjisteni jestli ovu probiha a tak si myslim staci...

No a co dodat k te tve zname.....ja osobne bych se stydela se nekoho zeptat jestli jim to nejde.....tak maximalne hodne dobre kamaradky nebo segry, jinak ani omylem. Myslim ze kazdy ma svych starosti dost, hlavne pokud se treba opravdu nedari a nechce se mu poslouchat zadne neuprimne soustrastne kecy, teda aspon me by se nechtelo.... :unamused: Ja ty lidi nektere fakt nechapu...

klarus: ahojky, ty ses tu teda dlouho neukazala :wink: Hlavne ze se mate fajn...mimis urco uz poradne kope, ne? A ty teda chces vedet co to bude jo ?? :slight_smile:
14. zář 2009 ve 14:26  • Odpověz
chtela jsem se zeptat, jako tehotna asi nemuzu jit na ockovani proti chripce co??? :confused:
14. zář 2009 ve 14:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.