• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Jinak, já jsem dnes dostala brutální chu´t na tvarůžkovou pomazánku... nikdy jsem jí nedělala, tak to dnes zkusím... koupím nějaký dobrý chlebík a nadlábneme se :grinning: :sunglasses:
15. zář 2009 v 10:46  • Odpověz
Super......ted jeste sehnat sadlo...snad se to podari...DEKUJU
15. zář 2009 v 10:49  • Odpověz
aji: tak ten receptík sem dej, taky si ho opíšu.......
15. zář 2009 v 10:56  • Odpověz
jasně :slight_smile: je to starý rodinný recept :grinning:
15. zář 2009 v 11:02  • Odpověz
tak co ta Nany, poledne se blíží a ona nám nechce nic říct, určitě to schválně oddaluje :sunglasses: :grinning:
15. zář 2009 v 11:04  • Odpověz
nany si dává asi na čas....
15. zář 2009 v 11:19  • Odpověz
Ájo myslíš tvarůýkovou nebo tvarohovou.Jestli tvarohovou, tak jsi mi udělala docela chuť a možná ji večer udělám, dobrý nápad.
15. zář 2009 v 11:45  • Odpověz
Ahoj zeny,

uz jsem konecne u PC :wink: Test jsem teda delala dnes rano a tyden po vynechani MS je negativni. Takze na 99,9 % tehotna nejsem. Uz se docela tesim na zitra na sveho Dr., co mi na to rekne :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kazdopadne moc diky za to, ze jste drzely palce !!!!!!! :slight_smile: Driv jsem fakt nemohla, cekali jsme jeste na jednoho ucastnika, ktery vykys nekde v zacpe :angry:
15. zář 2009 v 11:50  • Odpověz
Hele Sabi, super...hned ten prvni me zaujal...velmi lehky, velmi snadny, velmi rychly a super...hned ho dneska zkusim, zitra poreferuju....30 dkg hladké mouky, 1 Hera, malý bílý jogurt :slight_smile:

Dekuju
15. zář 2009 v 11:50  • Odpověz
Takže očekáváme ochutnávku máme ti už posílat adresy do IP? :grinning:
15. zář 2009 v 11:53  • Odpověz
jasne....nebo lip...zvu vas... :grinning:
15. zář 2009 v 11:54  • Odpověz
Luss, myslela jsem tvarůžkovou jako syrečkovou :grinning: mňamky... jenže teď jsem přišla z jídelny a to co nám tam dnes předvedli, to zase byla síla... fuj, musím si jít udělat kafe nebo mě z toho hrábne... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. zář 2009 v 11:59  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím Vás při úterku.
Páni, vy mi tedy děláte chutě :dizzy_face: . Nad štrúdlem přemýšlím už pěkně dlouho asi se do něj o víkendu pustím. Většinou také dělám jen rychlý s listového těsta, ale když mám čas a náladu tak si dělám vlastní těsto. Dlouho už jsem ho, ale nedělala. Pokud receptík najdu tak ho sem určitě také přidám.
15. zář 2009 ve 12:19  • Odpověz
Nany :frowning2: :frowning2: :frowning2: , tak to mě moc mrzí, jsem zvědavá co ti řekne zítra doktor, snad bude vše o.k.
Ájo, tak tu asi nemusím, teda nikdy jsem ji nejdela, ale ani ty voňavý sýry nemám rada, takže to mě neláká, ale miláček má tvarůžky rád, tak bych mu ji mohla někdy udělat, tak přihoď recept :wink: A sprav si chuť něčím dobrým.
Holkyvy děláte s tím štrůdlem chutě, asi ho taky upeču, taky si dělám svoje těsto, mám taky moc dobrý a rychlý recept.
15. zář 2009 ve 12:52  • Odpověz
Nany, ja Te uplne prehlidla......zase na druhou stranu, jestli si mela pozde ovulaci, tak by to jeste neco mohlo byt.....no uvidime zitra...hlavne dej vedet!!! :slight_smile:
15. zář 2009 ve 12:57  • Odpověz
nany: to neni mozne, ten test byl urcite vadny :angry:

aja: teda tvaruzkovou pomazanku jsem jeste nejedla, ale nemuselo by to byt spatne :slight_smile:

Ja jsem v patek vecer dostala uplne brutalni chut na tlacenku s cibuli a octem :sweat_smile: Tak jsem si koupila v sobotu kureci a byla to mnamka :dizzy_face: :grinning: Ach ty chute... :sunglasses:
15. zář 2009 ve 13:48  • Odpověz
Kramli hezky, super chutě, ale na tlačence s octem a cibulí není nic neobvyklého to moje mamka když mě čekala jedla třešňový kompot se zavináčema :grinning:
15. zář 2009 ve 14:05  • Odpověz
kramli: ja myslim, ze ten test byl OK, chyba bude asi jinde :rolling_eyes:
Uplne se mi sbihaj sliny na tu tlacenku..k tomu hodne cibule, pepr, ocet, mnam :sweat_smile:

lussyn, lin: jj, report podam bud zitra odpolko nebo ve ST rano, odpoledne jsem zas mimo firmu, tak nevim, jestli se budu vracet do prace :slight_smile:

Jsem ted dostala rymu jako prase :rolling_eyes:
15. zář 2009 ve 14:14  • Odpověz
nany: tak ať to u doktora dobře dopadne, pak dej vědět....
15. zář 2009 ve 14:20  • Odpověz
Ahoh holky,
tak jsem vás tak hodně v rychlosti dočetla.

Nany, to mi je moc líto :pensive: , ale ještě bych to nevzdávala, uvidíš...

Jinak u mě zatím vše ok, už mi je i docela líp, člověk se časem smíří se vším.. Ve čtvrtrek ráno se vracím nazátek do teplých krajin, tady v čechách je na mě už nějaká zima :grinning:
15. zář 2009 ve 14:48  • Odpověz
Nany tak držím palce, ať příjdeš s dobrými zprávy a všechno je hlavně o.k.
Ahoj Blondy, tak to je dobře, že je ti lépe, ono chce všechno čas, člověk se smíří a vyrovná, ale všechno chce čas.To máš pravdu je zima pěkná, ale zítra už se má snad oteplit a má přijít babí léto, tak jsem na to zvědavá.
15. zář 2009 ve 14:52  • Odpověz
lussyn, hm, no já radši italské abní léto, přeci jenom má to své plusy :grinning:
15. zář 2009 ve 14:53  • Odpověz
blondy: to je fajn, ze se citis o chlup lip :wink:

Vis, me ten vysledek ani nijak neprekvapil :stuck_out_tongue_closed_eyes: Asi sesty smysl :confused: Trosku se desim toho, co na me zitra Dr. vybali :confused:

lussyn: taky se tesim na to babi leto :sunglasses:

taggy: dik, urco dam vedet :wink:
15. zář 2009 v 15:20  • Odpověz
Nany nic na tebe nevybalí, nestresuj, a ještě ani nemusí znamenat, že nejsi těhotná, takže žádné závěry, dokud nepoví doktor, nechme to na odborníkovi :wink:
Blondy, jo tak to ti věřím, mám na Ischii tchýni a posílají provokativní esemesky, takže si to babí léto dokážu představit.Ty jsi v čechách i s manželem?
15. zář 2009 v 15:59  • Odpověz
ahoj blondy. ti teda závidím to teplíčko........
nany. jj, držím palečky, ať jsi v pořádku......
15. zář 2009 ve 22:45  • Odpověz
Dnešní tabulka 16.9.2009

10/4: Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová TP: 13.12.2009
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova TP: 20.12. 2009
25/4: Blondynka400, 27 let, snž od 1/09, kyselina listová, TP: 29.1. 2010
29/5: Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, kyselina listová, TP: 3.2.2010
19/6: Majatob, 22 let, snž od 6/09, TP: 3.3.2010
23/6: Kramlinka 88:Lucie 26,snž od 03/09, TP: 2.3.2010, dalsi kontrola 7/10
17/7: ajjik-Pavlína,25 let, snž.od 5/09, kyselina listová, TP: 23.3.2010, další kontrola 23/9
21/7: ivakul - TP : 18.3.2010
18/8: eliska_v: Eliška, 20 let,kyselina listová, TP: 25.4.2010 , další kontrola 17/9

snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 5/09, ..................... 22 DC,kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09, 1.7.MA............14 DC.kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/aja
Nany 123-30 let, snž od 3/09, ....................................61 DC,kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/nany1233
Taggy: Tereza,22, snž od 09/09................................... 25 DC, kyselina listová
Lussyn: Lucka, 29 let,snž 6-7/09, ................................. 21 DC,kyselina listová
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,.......................................23 DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 28 let, snž od 5/09 ................................ 12 DC, kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/25774e
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, ........................... 11 DC, Calibrum
Kacabacka: 25 let, snž. od 08/09.................................. 23 DC, kyselina listová
16. zář 2009 v 07:16  • Odpověz
úsměv hned od rána prosím :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses: :sunglasses: :slight_smile: :slight_smile:

Instalace programu Manžel

Milá technická podporo,

loni jsem aktualizovala program Milenec 5.0 na program Manzel 1.0 a zjistila jsem zpomalení celého procesu, zejména u aplikací Kvetiny 3.5 a Sperky 2.0, které přitom v programu Milenec 5.0 fungovaly bezchybně.

Navíc program Manzel 1.0 odinstaloval některé velmi důležité aplikace, jako třeba Romantika 9.5 nebo Osobni pozornosti 6.5 a sám si nainstaloval nežádoucí aplikace jako je Fotbal 5.0 nebo
Hokej 3.0.

Také aplikace Rozhovor 8.0 je nefunkční a při spuštění aplikace Uklid 2.6 celý systém, zkolabuje.

Zkusila jsem aplikaci Rejpani 5.3, abych tyto problémy odstranila, ale nepomohlo to.

Co mám dělat?

Zoufalá.

Vážená Zoufalá

uvědomte si, prosím, že program Milenec 5.0 patří do příslušenství Hry, zatímco program
Manžel 1.0 je operační systém.

Prosím zadejte povel myslelajsemsizememilujes.html a zkuste si stáhnout aplikaci Slzy 6.2 a také nezapomeňte aktualizovat aplikaci Vina 3.0. Program Manzel 1.0 by pak měl automaticky aktualizovat aplikace Sperky 2.0 a Kvetiny 3.5.

Mějte však na paměti, že zneužívání výše uvedených aplikací může zapříčinit, že Manžel 1.0 se změní na program Podrazdeneticho 2.5 nebo Pivo 6.1. Pozor! Program Pivo 6.1 je velmi špatný program, který si sám nainstaluje aplikace Prdeniahlasitechrapani Beta.

V žádném případě neinstalujte program Tchyne 1.0 , do Vašeho systému by se dostal virus, který by postupně převzal nad celým systémem kontrolu!

Také se nesnažte znovu nainstalovat program Milenec 5.0. Jde o nepodporovanou aplikaci a její instalace zhroutí program Manzel 1.0.

Shrnutí: Manzel 1.0 je výborný program, má však limitovanou paměť a nenaučí se nové aplikace jednoduše. Možná, že byste měla zvážit zakoupení podpůrného softwaru, na zvětšení paměti a výkonu. Doporučujeme programy Vareni 3.0 a Svudnepradlo 7.7.

Hodně štěstí!

Vaše technická podpora.

Opravdu luxusní ftípek :slight_smile:

Jsi blondýnka.
Cestuješ autobusem.
Potřebuješ si nutně prdnout.
Naštěstí hraje hlasitá hudba.
Tak si ulevíš vícekrát, samozřejmě úplně perfektně v rytmu dunicích basů a bicích.
Při vystupování si všimneš cestujících, jak se na tebepohoršeně a s hnusem dívají.
Tehdy si uvědomíš, že máš na uších sluchátka a posloucháš svoji MP3-ku.
16. zář 2009 v 07:26  • Odpověz
TAk to jsou fakt super vtípky :grinning: :grinning: :grinning:
16. zář 2009 v 07:53  • Odpověz
Pekne rano :wink:

aja: vtip s blondynou nema chybu :grinning: :grinning:
16. zář 2009 v 08:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.