• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Dobré ráno,
Ájo :grinning: :grinning: :grinning:
Nany ty se dnes chystáš k doktoru, viď, tak na tebe myslím a dej pak vědět, jak jsi dopdla.
A jak se všechny máte při středečním ránu?
16. zář 2009 v 09:00  • Odpověz
ahoj Luss, jo tak středu tu mám nejradši večer, protože si říkám, že půlka pracovního týdne je za mnou, ale mnohem raději mám pátek 15:00 :slight_smile: ale dočkáme se, vždyť je to co nevidět...

jsem dnes nějaká unavená potřebovala bych se nějak probrat... třeba Nany by mě mohla probrat až přijde od doktora a napíše nám, že je těhu :grinning:
16. zář 2009 v 09:09  • Odpověz
Dobre ranko :wink:

tak holky Tripply negativni, tak snad opravdu budeme zdravi a v poradku :wink: Ja mam takovou raaaaaaadoooooosttt !!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. zář 2009 v 09:14  • Odpověz
kramlinka - tak to je úžasná zpráva, gratuluji :dizzy_face:
16. zář 2009 v 09:19  • Odpověz
kramli: supeeeeeeeer :dizzy_face: :dizzy_face:

aja: hmm, bylo by to krasne, ale budme realisti, ze :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. zář 2009 v 09:23  • Odpověz
Kramli, gratuluju, to je moc dobře, jen tak dál.
Ájo středa je dobrá, já už mám vlastně dnes čtvrtek, protože jdu zítra naposledy :wink: Takže dnes jsi 14DC, takže ovulka se blíží, tak jdete do toho?Jsi rozhodnutá?
Nany a ty nebuď pesimista :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. zář 2009 v 09:36  • Odpověz
holky dekuju :dizzy_face:
16. zář 2009 v 09:44  • Odpověz
lussyn: to se nekdo ma, zitra naposledy do prace :slight_smile: ja fakt nejsem pesimista, jen realista :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale diky, jsi moc hodna :sunglasses:

kramli: takze muzes slavit nealko sampanem... :sunglasses:
16. zář 2009 v 09:53  • Odpověz
Jo Luss, uvidíme, snad to klapne, byla bych ráda, protože už mi to začíná lézt na mozek a už mi z toho hrabe... takže bych už nejradši měla mimíska pěkne v bříšku a spokojeně blinkala do záchodu :grinning:

jo a včera jsem dělala tu tvarůžkovou pomazánku a byla luxusní (ještě tam kousek zbyl, tak doufám, že MM mi tam drobek nechá :slight_smile: ) vidličkou jsem v misce rozmačkala syrečky, smíchala s troškou másla, nízkotučným tvarohem, cibulkou a osolila, opepřila a přidala trošku sladké papriky a byla to mňamka... syrečky nebyly ani moc cítit a byla to mňamka s kořenovým chlebíkem :wink: vřele doporučuji

P.S. A syrečky jsou jedny z nejméně tučných sýrů :dizzy_face:
16. zář 2009 v 10:02  • Odpověz
Ájo, neboj brzy se už dočkáš.Ale připadá mi, že si to už říkáme nějak dlouho, vždycky, nevyšel tenhle měsíc, hurá ten další je náš, ale už těch našich je nějak moc, nepříjde ti? :frowning2:
Tak ji asi taky miláčkovi udělám, ten bude koukat, já vím, že jsou syrečky nejméně tučný, ale já k nim nechovám sympatie :wink: .Ale Romadur, jo tak ten můžu, na rohlíček s maslíčkem, nam nam, to mi chutná.
Holky budete dnes koukat na Hříšňák :frowning2: Normálně jsem včera ronila slzyčky, já ho tak milvala.Když mi bylo asi 12 měla jsem jeho velkej plakát a pořád jsem ho líbala, měl tu pusu úplně vydrolenou.Je mi ho líto, že to vzdal.Takže dneska budu ronit slzičky u hříšňáku :frowning2:
16. zář 2009 v 10:07  • Odpověz
jasně že budeme koukat, to je prostě romantika jako blázen...
Moje mamka dělala kdysi ve videopůjčovně a tenkrát se dali videokazety pirátsky kopírovat, takže jsme měli spoustu filmů doma a koukali na to pořád dokola... Takže pro mě a sestru to byla jako pohádka - jasně, že jsme nechápali to zbouchnutí a tak, ale prostě jsme to brali jako pohádku... nádhera
16. zář 2009 v 10:10  • Odpověz
Jo to jsem taky nechápala, nevěděla jsem o co tam jde :grinning:
Holky koukám, že je nás tu čím dál tím míň, to už jste rezignovaly?Možná je fakt, že koník má negativní vliv na psychiku.No snad budeme brzy všechny těhule, aby jsme se tu zas všechny scházely.
16. zář 2009 v 11:02  • Odpověz
luss: no ja jsem ho taky milovala a taky jsem mela plakat :wink: Hrisny tanec byl muj nejoblibenejsi film na zakladce, videla jsem ho snad 50x....kamoska ho mela na videu a my jsme na nej koukali aspon 2x tydne :wink:
Takze ja urco koukat budu....njn slinivka je svinstvo, natoz rakovina, ja jsem si uzila jen zanet slinivky a stacilo, uz nechci dekuju... :unamused:
16. zář 2009 v 11:06  • Odpověz
jo taky mi přide, že je nás čímdál méně, ale myslím, že s klesající teplotou venku nás začne zase přibývat - a co takový andrýsek?? Ta už se tu dlouho neukázala
16. zář 2009 v 11:11  • Odpověz
No na Andrýska jsem právě myslela, o prázdninách tu byla málo, že je s dětmi venku a teď když má Dendu ve škole, tak sem nechodí vůbec a tó tu dřív bylo pořád, nevím co s ní je.
Takže holky dneska bude hříšný večer :wink:
16. zář 2009 v 11:21  • Odpověz
u nás určitě, myslím, že to bude klasický večer - vínečko, pamlsky, TV, pelíšek a tulení :grinning: :sunglasses:
16. zář 2009 v 11:25  • Odpověz
Ahojte holky!
Jenom na skok :wink: U nás nic nového, v práci mám šrumec, tak nemám čas na net :frowning2:
Příští týden tu nebudu, konečně jedeme na tu dovču :grinning:
Včera jízdy docela v poho, zdechlo mi to jen 2x :slight_smile:
16. zář 2009 v 11:36  • Odpověz
Ájo, tak to se máš, u nás dnes nebude nic, manžílek mi dnes nepřijede z práce domů, mají v práci akci a pracuje V Praze, takže zůstává a u nás bude spát ségra se synovečkem, takže budeme koukat a ronit slzy spolu a já při tom budu žehlit.Ale jinak koukám, že máte stejné večery jako my.Taky si vždycky večer dáme vínečko, nakrájíme sýrečky a pak se divíme, proč ta váha ukazuje tolik :grinning:
Kali no vidíš to jsi dobrá, jestli koukáš na Ordinaci, tak tam jsi včera mohla vidět, jak se Anička pokouší řídit, fakt jí to nejde :grinning: To se už těšíš, viď.Tak si to pořádně užijte.Já už se taky nemůžu dočkaaaat.
16. zář 2009 v 11:46  • Odpověz
Jen Vás jdu pozdravit a jdu si lehnout jsem utahaná jako kotě.
Dneska jsme byli na tom focení a dát přihlášku do školky a taky na tom cvičení.
To mi dalo zabrat.
Nestačila jsem se divit jak cviky,které jsem normálně se sabčou zvládala tak ted je dávám tak tak a ještě zadýchaná jak lokomotiva.
Fakt jsem měla po té hodince dost a to jsme skoro nic nedělali.
Mě dělalo fakt problém obyčejné kolo (na zemi) či pádlování s tím že dítě máte před sebou a pádlujete s ním ze sedu do lehu a zpět. No mazec všude mi překáželo břicho.
Takže si jdu lehnout.
16. zář 2009 ve 12:12  • Odpověz
autor
Krásnou středu všem... :slight_smile:
Nakukuju,jak jsem slíbila,prostě abstinovat ze dne na den se nedá :wink: :sweat_smile: :grinning:
Holky, dneska jsem byla na aromamasáži-jsem jako znovuzrozená-paní mi navíc namíchala olejíčky, na podporu plodnosti... :wink: :grinning: . Včera jsem zahájila kurzy orientálního tancce (teda netušila jsem, že jsem až takový prkno :astonished: :sunglasses: .No, ale myslím, že časem tobude lepší a snad to bude účinkovat i na tu vnitřní energii,jaknám bylo slíbeno :sunglasses: )
Jinak, u Patrika jsem taky málem uronila slzičku :cry: ,jojo rakovina je svi*a a byla to jen otázka času :frowning2: Tak si taky dneska zahříšním.
Jo a dneska se mi zdálo, že jsem našla // :confused: A první co mě napadlo bylo, že to musím vyfotit a pochlubit se vám tady na koníkovi :sweat_smile: Prostě závislost jako vyšitá.
A taky s imyslím, že až přijde ten "pravej podzim, zase se tu sleze víc lidí :wink:
Nany, držím púestičky, ať má dr. samý dobrý zprávy :wink:
Kramlimoc gratulujuuu :dizzy_face:
16. zář 2009 ve 12:15  • Odpověz
autor
Jo a když už jsem tak tady...
Holky měřilky, nevíte proč mi FF nechce označit ovulaci? Podle mýho blbýho byla 16DC a FF pořád nic :angry:
Díky :wink:
16. zář 2009 ve 12:22  • Odpověz
Holky moje, tak jsem teď koukala, co říká FF a říká, že předpokládaná MS je v pátek a to máme výročí 11měsíců od svatby, tak to by bylo úžasné, kdybych MM k výročí 1 roku od svatby ukázala fotku z UTZ (to by cca vycházelo... :dizzy_face: ) no já už vážně magořím
16. zář 2009 ve 12:50  • Odpověz
to jsem idiot, píšu MS a myslím OVU... blbnu!!!
16. zář 2009 ve 12:57  • Odpověz
Ájo, tak to by bylo fakt super, takže už dnes pořádně začněte a určitě to vyjde, držím ti.To by byl dáreček, víš jak se to říká do roka a do dne :slight_smile: .Já bych miláčkovi taky chtěla dát takoj dáreček k těm narozkám, škoda, že se miminko nedá koupit v hračkárně.My když jsme se včera milovali, tak mě trošku potom bolelo bříško a já říkám, že nesmí tak divočit, že mě bolí bříško a miláček říká, to je asi tím, že jev bříšku miminko a já se ptám, jak víš, že je v bříšku miminko?A on povídá, prostě si to myslím, že ho tam máme.Moc mě tím potěšil, ale já to tak bohužel necítím, že by tam bylo, spíš si myslím, že ne.Ale dárek by to byl úžasnej, ten by byl tááák šťastnej.
16. zář 2009 ve 13:05  • Odpověz
no tak to nech na něm - ví co dělá přeci... Musíme těm chlapům důvěřovat :wink:
neboj luss, dočkáme se - vždyť už si to zasloužíme, miminka jsou prostě dar a tak to člověk musí brát...
16. zář 2009 ve 13:08  • Odpověz
Já mu věřím, vždycky co řekne platí, ale tentokrát si tím nejsem vůbec jistá. :slight_smile:
Tak se hezky snažte ať to hlavně vyjde a uvidíme jestli ty naše miláčky budeme moc obdarovat těmi nádhernými dárečky :wink:
16. zář 2009 ve 13:21  • Odpověz
já tomu věřím :slight_smile: uvidíš, že se tu budeme za 14 dní společně rozplývat :slight_smile:
16. zář 2009 ve 13:24  • Odpověz
Uvidíme, uvidíme. :slight_smile: Udělali jsme pro to maximum, teď už to není na nás, tak uvidíme, zda se mu už konečně bude k nám chtít :slight_smile:
16. zář 2009 ve 13:31  • Odpověz
Holky, jenom ve zkratce, jak jsem dopadla (za chvili zas letim pryc): dr. mi pichnul Agolutin, i kdyz pry sliznice vypada jak pred MS, k tomu jsem vyfasla na 3 mesice Duphaston a pak se uvidi co dal... Dle vag.utz nikde zadna cysta, je videt, ze ovuluji...No a pro jistotu mam objednat MM na spermio. Jinak se mam pry "vykaslat" na mereni BT :grinning:
16. zář 2009 ve 13:43  • Odpověz
:slight_smile: tak Nany, hlavně, že seš OK, manžílek bude taky určitě OK, vykašleš se na měření a hned první měsíc do toho vlítneš, uvidíš, držím pěsti... :grinning:
16. zář 2009 ve 13:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.