• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Ajjik, ahoj :wink: Holky, do července budeme všechny těhule :wink:
24. únor 2009 ve 13:16  • Odpověz
Kéž by, bylo by to fajn! Já i manžel jsme narozený v únoru a tak byjsme chtěli aby se malé narodilo také v únoru :slight_smile: . Samozřejmě,že je to úplně jedno, hlavně když se to podaří a bude všechno v pořádku!
24. únor 2009 ve 13:22  • Odpověz
Ajjiku, tak to musíte stihnout v květnu :wink:
24. únor 2009 ve 13:24  • Odpověz
Hlavně bych nechtěla trávit vánoce v porodnici :frowning2: . Sice by bylo mímo krásný dárek pod stromeček,ale miluju vánoční atmosféru a jsem ráda,když je celá rodina pohromadě. Tak se hlavně nesmíme snažit v dubnu:slight_smile:
24. únor 2009 ve 13:41  • Odpověz
autor
Červenec je nejzazší hranice... :wink:
Ajjiku, tak ať vám to vyjde podle vašich představ. No, ale mě teda vychází v případě úspěchu hned v dubnu TP někdy na konec ledna, takže i to by Ti vyšlo mimo Vánoce (já bych popravdě na Vánoce v porodnici taky být moc nechtěla)Stejně si myslím, že nám to nakonec byde jedno kdy, hlavně, když všechno proběhne v pořádku a broučci budou zdraví (krásní budou určitě... :dizzy_face: )
24. únor 2009 v 15:48  • Odpověz
Ahojky,
Samsa, tak třeba budeme mít i druhá dítka stejně stará :dizzy_face: .
Kopretino, já chci se snažením ještě počkat, až dodělám auutoškolu. Dost to totiž prožívám a už to vidím, že až mi začnou jízdy, tak budu ve stresu a tomu bych případně nechtěa miminko vystavovat. Doufám teda, že tu autoškolu nebudu dělat půl roku :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Ajjik vítej :slight_smile: a taky přeji, ať nám to všem vyjde podle našich představ :slight_smile: .
24. únor 2009 ve 21:35  • Odpověz
autor
Klarus, neboj,když jsem ji udělala já,musí to zvládnout všichni...A ty to projdeš napoprvé-věř tomu :slight_smile:
Samsa, tak jak u Dr.-poradil Ti něco, nebo jsi tam ještě nebyla?
Jo,holky a tady normálně dneska svítí sluníčko avenku už je úplně jarně... :dizzy_face: JARO UŽ JE ZA DVEŘMA, už to máme za pár... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. únor 2009 ve 13:23  • Odpověz
Jéé Kopretino, kéž bys měla pravdu. Já se děsně bojím jízd. Je tady ted nějaký přísný komisař a běžně se stává, že to udělá jen jeden z šesti. Znám dost lidí, kteří to dělají třeba už na popátý :frowning2: .Zatím mám za sebou trenažery a zítra si už budu plánovat jízdy...
U nás je dnes taky hezky, ale my asi ven ani nepůjdeme, protože Tomášek má od noci teplotu. Má už teda asi týden rýmu, ale taky jsem si všimla, že mu roste stolička...V noci špatně spal, tak teď nevím, jestli se přidává něco k té rýmě nabo za tu teplotu může zub :unamused: .
V sobotu máme jet do Krkonoš, tak jsem zvědavá, jak to dopadne. Už to máme zajištěné, ale je jasné, že kdyby byl Tomík nemocný, tak bysme zůstali raději doma...No snad to nic vážného nebude.
25. únor 2009 ve 14:01  • Odpověz
autor
Jo,zuby-Domča první ani nebylopoznat, že mu lezou, ale od 3., 4... pokaždý blinká a rýma je k zubům prý taky-jednak to říkali známé smalýma dětma, jednak nám taky u zubů teklo z nosu...
Jízd se neboj-bude to v poho
A Krkonoše si užijte (taky bych někam jela...
25. únor 2009 ve 14:07  • Odpověz
U nás právě zuby taky v pohodě, Tomášek byl vždycky statečný..ale teď nechce vůbec jíst a je vidět, že má tu dáseň celou nateklou a červenou. Snad ta teplota bude k tomu. Uvidíme ještě zítra.
My jsme právě v Krkonoších byli před třemi týdny a tak se nám tam všem líbilo, že se chceme ještě na to samé místo vrátit. Jeli bysme jenom na čtyři dny, ale to stačí. Já stejně nelyžuju, takže budu s Tomíkem sáňkovat a stavět sněhuláka :slight_smile:
25. únor 2009 ve 14:29  • Odpověz
Ahoj holčinky, dneska jsem byla celý den pryč, byly jsme s beruškou na návštěvě u známých. K dr. jsem měla jít zítra, ale vzhledem k tomu, že už mi to přestalo, nic mě nebolí, tak to bylo asi to samé, co minulý měsíc, tak pokud to bude zítra dobré, ani tam nepůjdu. Jejda, probíráte zuby, malá má už zubů 18, o posledních stoličkách jsme ani nevěděli, že jí vylezly, úplně náhodou jsem je objevila. Jinak ale mívá pravidelně u zubů rýmu, ale horečky a zvracení naštěstí ne, klepy, klep, musím to zaklepat. :slight_smile:
Klarusko, autoškolu určitě zvládneš, my měli taky megahnusného komisaře, skoro všechny vyhodil, ale já to naštěstí dala hned napoprvé, ale myslím, že to bylo kvůli tomu, že se předtím dobře naobědval a neměl sílu tak prudit.
25. únor 2009 v 19:40  • Odpověz
autor
Taktady dnes zase sněží :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
My na stoličky teprve čekáme, tak se uvidí...
Klaruš, tak ať jste zdraváí a užijte si hory
Samsa a ty víš, co Ti to krvácení dělá? Jestli by tě rtadši ten doktor neměl vidět...I když radím a sama bych asi taky nikam nešla-jak se znám... :wink:
My dneska jedeme na celodenní návštevu ke švargrovcům, tak se mějte krásně a zítra pa
26. únor 2009 v 08:49  • Odpověz
Kopret, mám zakloněnou dělohu a jak se to hojí, tak to déle krvácí a taky mě špatně vyčistili, zůstal mi tam kousek, který vyháněli injekcema a práškama. Dneska je to taky O.K., tak jsem nešla, pokud se to zase objeví, tak zajdu v pondělí. Minulý cyklus jsem krvácela 12 dní, teď už jen 9, tak snad se to už upraví a bude to v pořádku. Ale strach mám, aby mi třeba nezůstaly srůsty nebo tak něco, člověku to vrtá v hlavě, aby bylo vše v pořádku. Jedináčka opravdu nechci, malá sourozence potřebuje, je to na ní dost vidět. Strašně miluje děti od sousedů, tak si myslím, že už je opravdu nejvyšší čas.
26. únor 2009 v 19:18  • Odpověz
autor
Tak to jo,pokud víš čím to je, tak si můžeš v pohodě dovolit nejít k Dr... :wink:
Neboj,určitě to bude v pohodě a malá jedináčkem nezůstane-taky budu mít dětí radši 10, než mít jedináčka... :wink: .I když věřím, že člověku to na mozku leží-taky mám strach aby to 2. těhu bylo v pohodě (zdravíčko, rozhodně není má nejsilnější stránka, tak vím jaký to je mít strach...:wink: )
Ale my budem optimisticky naložený, abysme snáz nalákaly mimča a všechno bude O.K. :slight_smile: :dizzy_face:
26. únor 2009 ve 21:48  • Odpověz
autor
Jo a taky mám zakloněnou dělohu :wink:
A smůlu už sis vybrala,když Ti to špatně vyčistili, tak teď už to bude NO PROBLEMMO... :wink: :sunglasses: :dizzy_face:
Tady zase bylo ráno boží dopuštění-Sibiř hadr, no HNUS FIALOVEJ
Tak snad je u vás líp a snad už je jaro nadohled...
27. únor 2009 v 09:12  • Odpověz
Ahoj Kopretino, teda nestraš, tady svítí sluníčko a je +5 st. Už na mě opravdu dýchlo jaro, akorát prďolka se vymáchala v kaluži, tak suším boty a peru oblečení a nechtěla jít domů, takže byl ještě půlhodinový hysterák. Teda to období vzdoru je fakt něco :stuck_out_tongue_closed_eyes: , nevím, jestli na ty její záchvaty vzteku reaguju dobře. Nechám ji vyzuřit, protože když ji utěšuju, tak ječí ještě víc, když zakřičím, tak taky a bít ji nechci, v životě ještě nedostala, nejsem moc za tělesné tresty. Ale někdy jsem z toho opravdu unavená a teď je takové období, že to vrcholí.
Taky doufám, že už jsem si to vybrala a máš pravdu, musíme být optimistické, abychom nalákaly budoucí miminka.
Už máte jména? My ne, hlavně pro kluka je to problém, né, že by se mi nic nelíbilo, ale zrovna jména co se mi líbí máme v rodině a já nechci, aby byl po dědovi, švagrovi nebo bratranci....
27. únor 2009 ve 13:34  • Odpověz
autor
Tak tady už se to počasí zase trochu umoudřilo, a je fakt, že včera ráno po tý vánici začalo i vykukovat sluníčko :dizzy_face: , taky teď máme +5, tak snad to byl včera poslední záchvěv zimy...
Jooo, období vzdoru...Já myslím, že reakce nereakce je jedna z těch nejlepších-taky se o ni většinou snažím :wink: a když už je nejhůř, šupnu Domču vedle do ložnice (vzhledem k tomu, že máme mini 2+1, mám to stejně pod kontrolou, nechám ho tám chvilinku vyzuřit a vyleze jako andílek a jen se tulí... :sweat_smile: :wink:
No jména, to je kapitola sama pro sebe-já měla už skoro od malička vysněný jméno Matěj, což mi doma neprošlo-prej to by blo furt že Matýsek se pos*al... :wink: :grinning: . Manža chtěl po sobě Liborka, to zase neprošlo u mě, tak jsme nakonec vylosovali Dominïka.Na holčičku jsme měli napsanou Anežku-po mojí mamce. U holčičího asi zůstaneme (maximálně přejdu na Aničku (Anna)-což je téměř totéž :slight_smile: a u kluka mám vymyšleno/neschváleno Honzíka nebo Adámka (zkusím ještě i Matýska,ale asi mi to zase neprojde :angry: )
Jdeme dneska se švagrovou uklízet jejich rekonstruující se byt, tak přeju krásný den a ještě krásnější víkend.pa
28. únor 2009 v 09:30  • Odpověz
Ahojky, koukám, že máme soukromý pokec :slight_smile:
Máte hezká jména, Anežka se mi moc líbí a navíc není tak profláknuté, Anička je taky pěkné, ale ta Anežka je hezčí. Honzík i Adámek jsou pěkná, máme oba v rodině, takže s tím mám utrum. Zvlášť s tím Adámkem je mi to líto, to se mi líbí fakt moc.
Na klučíka jsme měli Matyáše, ale teď je jich zase tolik, že už ho nechceme. Na Matěje byla v rodině stejná reakce jako u vás :grinning: A holčičích se mi líbí strašně moc jmen, třeba Ema nebo Alžbětka, ale určo bych našla tak 5 dalších, co se mi líbí. Nevím proč, ale s těma klučičíma jménama je to horší.
Tak hezkou neděli, jdu chrupat.
28. únor 2009 ve 20:55  • Odpověz
autor
Jojo,máme to tady rezervovaný, no ale blíží se jaro, tak třeba se někdo přidá...
Taky mi připadá, že vybrat jméno na kluka je kumšt :wink:
Na holčičku by se mi ještě líbila Terezka, ale když už jsme holčičí vybrali, tak už ho asi necháme...Matyáš je taky moc pěkný nebo Šimon, ale my máme příjmení samý š a č, tak to by nešlok sobě :angry:
Jinak tady je mlha, ale pořád lepší než sněhové vánice :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já jsem si celý víkend užívala 4 měsíční neteřinku, což mě teda zase rozněžnilo na toho mímíska,občas si říkám,jestli nepočkat aspoň až budou malýmu 2 ay užívat si momentální stav o pár měsíců dýl, ale pak i říkám na co čekat, kdoví kdy se zadaří...No a takovýhle miminkovský akce mě v tom jen podporujou. No tak už pomalu stříhám metr... :dizzy_face:
A co vy, tak se snažíte, nebo jste se rozhodli ještě počkat?
2. bře 2009 v 09:08  • Odpověz
ahoj holky, všechny vás zdravím v novém pracovním týdnu!
2. bře 2009 v 09:15  • Odpověz
Ahojky holky.
Kopretino, jo, jo, už se trošku snažíme, respektive tomu necháváme volný průběh, ale myslím, že hned to nebude, pochybuju, že by se zadařilo první měsíc. Musím se pochlubit, už jsme bez plín, huráááá. Teda nehoda ještě sem tam je, ale jde to. Akorát teda na ven jsem jí plínku ještě chtěla dát, jenže už nechce, tak s sebou budu muset nosit náhradní oblečení.
2. bře 2009 v 09:31  • Odpověz
V těhle zimních měsících to musí být něco procházkovat bez plen:frowning2:.
2. bře 2009 v 09:45  • Odpověz
Ajji, to jo, ale my stejně teď chodíme jen kolem baráku. Kočár už taky nemáme, naše prďolka v něm nechce být :slight_smile:
A co vy, už se snažíte?
2. bře 2009 v 11:50  • Odpověz
autor
No vida, hned je nás víc :slight_smile:
Sam, gratuklujeme-jste šikulky. A ven teď v zimě bez plínky, to je ještě brzy-ale jaro už je za dveřma :dizzy_face: a to už budete chodit úplně bez(plínky :wink:) :wink:
Ajjik, taky zdravím :slight_smile:
2. bře 2009 ve 12:39  • Odpověz
Šlo to celkem rychle s těma plínama, já měla strach, že bude zase další nezdar, ale nepovolila jsem. Jaro už opravdu klepe na dveře, já vždycky cítím takovou jarní vůni ve vzduchu. Už se nemůžu dočkat na teplo. Jo a taky na mě padá jarní únava nebo co to je, jsem nějaká vyfluslá, tak se láduju vitamínama.
2. bře 2009 ve 20:05  • Odpověz
Ahoj holčiny:slight_smile:.
Já už se jara také nemůžu dočkat! Doufám,že už brzy opravdu dorazí. Dneska je hrozny den - ospalý a smutný:frowning2:.

samsa: Se snažením chceme začít až koncem dubna (abyjsme měli ledňátko nebo únorátku,kdyby se zadařilo). Teď dávám tělu pohov od prášků a čekám jak bude reagovat. Akorád jsem začala zobat listovku.
3. bře 2009 v 08:43  • Odpověz
autor
Já už taky včera nasávala jaro-večer jsme šlio k mamce, gratulovat k svátku a kdyby se všude neválely ty hromady sněhu, bylo by to jaro jako vyšitý, kosi vykřikolvali a jak říkáš, už to vonělo jarem :dizzy_face: A je fakt, že na mě jaro taky leze-ve všech směrech... :grinning:
Zrovna včera mi psala kamarádka s o měsíc starší holčičkou, že se taky od dubna začínají snažit, tak snad je takových víc a konečně se to tady trochu pohne... :wink:
Tady je teď mlha jako mlíko, tak tajně doufám, že se mlha rozpustí abude svítit sluníčko... :dizzy_face:
3. bře 2009 v 08:51  • Odpověz
autor
Jé, Ajji, to máš stejný směr uvažování, já taky chci, aby mimís byl nejhdřív v únoru, tak se držím zuby nehty :sweat_smile: I když si myslím, že červen-kdy se narodil Domča-byl ideální, jenže na podzim se mi vážžně čekat nechce... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale jsem ochotná přijmou i TP v březnu nebo dubnu... :wink: Ale vy byste tuším chtěli přímo ten únor-nemám pravdu? Tak tfuj-tfuj, ať se zadaří :wink:
Jo alistovku beru taky :wink:
A mlha se asi nerozpustí, takže na sluníčko to nevypadá :angry:
3. bře 2009 v 10:03  • Odpověz
Ahoj všem! Pokud to nevadí, ráda bych se k vám přidala :slight_smile: V listopadu jsme v 10tt přišli o mimi. Nejdřív jsme smutnili, ale život jde dál. V lednu jsme měli krásnou svatbu a za 5 týdnů nás čeká vysněná svatební cesta, tak doufám, že nám bude přát štístko a přivezeme si odtamtud malý poklad v bříšku. :wink:
3. bře 2009 v 10:38  • Odpověz
autor
Ahojky Kerrie, určitě se přidej-myslím, že mluvím za všechny, když řeknu, že budeme jen rádi... :slight_smile:
To 1. mimi mě moc mrzí :frowning2: ,ale velká pravda jev tom, že život jde dál...Gratuluju ke svatbě a přeju ať se ze svatební cesty vrátíš 2v1 :wink: Můžu se zeptat kam jedete?
Holky, tady je 15 stupňů-že by jaro klepalo na dveře??? :fearful: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. bře 2009 ve 12:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.