• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Ajo :grinning: :grinning: :grinning: to je fakt hustý docela se v tom poznávám :grinning: Tak vítejte v sektě :grinning: :grinning:
16. dub 2009 v 10:33  • Odpověz
Jj, hlavne nenasilne :sunglasses: Ty zacatky fakt stojej za to... :grinning: ..kdyz si vzpomenu na dobu tak pred rokem..mozna pred rokem a půl :sweat_smile:
16. dub 2009 v 10:34  • Odpověz
Zdarec holky,dík za přivítání.člověk tady chvilku není a já nestíhám číst!Co všechny děláte?Sedíte pořád u počáku?Já mám sice teď dovču,ale ani tak nestíhám.Jinak v práci bych vůbec nestíhala,pracuji na ARU a tam se člověk moc nezastaví :unamused: To,že tohle jsou zázračné stránky,kde každá otěhotní,je určitě fajn zjištění.Já jsem to těhu pořád odkládala a pak se něco zlomilo a najednou chci hned teď a to asi taky není moc dobře,viďte?Jak jste na tom vy?Každej říká,nemysli na to,ale vždyť to se dost dobře nedá,že jo?Sice to zkoušíme první měsíc,ale já jsem už hrozně nedočkavá,co bude :sweat_smile:.Co píšou v Aha?Přece na každém šprochu,pravdy trochu!Je to drbárna,spíše jen ze zajímavosti. :grinning: Co se týče porodu a přítomnosti manžela,taky bych asi chtěla,aby byl u mě,alespoň 1.dobu porodní.Protože tomu mýmu dělá blbě krev,takže asi tak.Tak zatím těpic.
16. dub 2009 v 10:34  • Odpověz
Lussyn, jj :sunglasses: Odpolko si to asi koupim :slight_smile: Rano mi malem ujel bus, jak jsem civela na tu titulni stranu :sweat_smile: Ja to nechci nikde ventilovat, lezlo by mi na nervy, kdybys se me kazdej ptal..." tak co, uz se zadarilo.." :angry:
16. dub 2009 v 10:37  • Odpověz
Lancy, ja prave delam, ze delam :grinning:
Prvni mesic po vysazeni stal fakt za to..mela jsem furt navaly, pichalo me v podbrisku a byla jsem vystresla, jestli to dostanu a kdy to dostanu ..Ted uz to beru trochu s nadhledem..zjistila jsem, ze cyklus mam celkem pravidelny a tak.. :slight_smile:
16. dub 2009 v 10:40  • Odpověz
nany,já mám cyklus taky docela pravidelný a HA už neberu rok,ale předtím jsem ji brala asi 7 let,tak doufám,že to nebude mít neblahý vliv :frowning2: .Snažím se taky bejt v klidu a v poho,ale jak se člověk dostane do tohoto téma a čtu nejrůznější příspěvky,tak mi to v hlavě tochu šrotuje...asi to my ženský moc prožíváme.
16. dub 2009 v 10:48  • Odpověz
Ja to brala asi 10 let..moje kamoska vysadila na podzim..dva cykly v poho a doted nic..pristi mesic ji budou pichat injekce do bricha..nema OVU :confounded: Mam pocit, ze cim vic clovek o tom vi, tim je to horsi :unamused: Predtim mi to bylo uplne sumak..a ted bych mohla delat sestru na gynde :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. dub 2009 v 10:52  • Odpověz
Taky to tak vidím,raději se o to moc nezajímat a normálně žít :sunglasses: ,každé tělo je jiné a pokud přijdou problémy,tak jsou od toho,aby se řešily,že jo!Nany,jak dlouho to zkoušíte?jestli to není tajemství.
16. dub 2009 v 10:58  • Odpověz
Lancy, tajemstvi to neni :wink: "Zkoušíme" to od brezna. Na konci ledna jsem dostala prvni MS po vysazeni.
16. dub 2009 v 11:05  • Odpověz
Ahoj Lancy, tak přesně se dokážu vžít do své kůže.Já jakmile jsme to začali poprvé zkoušet, nejradši bych testovala pořád po každym styku. A když ten test byl negativní, tak jsem byla vždycky zklamaná, ale když pak byl najednou pozitivní, tak ten pocit byl taky takovej rozporuplnej. Byl to šok.A tak držím palce ať se brzy zadaří, ale holky tady říkají, že prý je to tu zázračný dodává to energii a každá je prý brzy těhule, tak uvidíme.Spíš je to o tom, že o tom pořád mluvíme a tím si dodáváme tu správnou pohlavní aktivitu :grinning:
16. dub 2009 v 11:15  • Odpověz
Nany tak je to vždycky, pořád nějaké komplikace, tak to musíš nějak zaonačit a uvidíš ono to vyjde :slight_smile:
Aja - dělám veoucí jedné značkové prodejny ale tak hrozné to není nedělém každý den, víkendy volné, takže se to dá.A když nechodí lidí, tak můžu krásně a v klidu koníkovat :slight_smile:
16. dub 2009 v 11:17  • Odpověz
Aha, tak to jo... Aspoň, že máš víkendy volné...

Jinak holky, s tím magořením ohledně snažení, to mi povídejte. Já už jsem z toho tak zpitomnělá, že jsem dnes půlu dopoledne koukala na kočárky a postýlky. Jsem normální magor, z těch info taky na MK jsem chytrá jak rádio, jenže to není komu vykládat (manžela bych odradila od snažení a ostatním jsme nic neřekli), tak trpí kolegyně v práci a musí mě poslouchat, ty moje těhu výlevy :slight_smile:

Já jen doufám,že nám to půjde "přírodně", že nebudeme muset na nějaká vyšetření, atd. MM by nikdy nešel na spermiogram, apod. To by byl asi radši bez dětí, nemám odvahu se ho na tohle zeptat...
16. dub 2009 v 11:23  • Odpověz
Čauky Lussyn,kdoví jestli vůbec děláme dobře,že takovéhle stránky hledáme.Ale člověk je takovej natěšenej a nedočkavej,že si nemůžu pomoci a stejně sem kukám.Kámoška to vůbec neřešila,prostě to zkusili (s myšlenkou,že se to stejně hned nepodaří) a šup a je v tom ani neví jak.Tak se my všechny necháme překvapit,co nás čeká v následujících týdnech,měsících..
16. dub 2009 v 11:23  • Odpověz
lancy to máš pravdu mě mažel nazívá blázínkem, když mu vyprávím op čem si tu povídáme a tak.Než jsem začala chodit na tyto stránky, byla jsem na jiných, které se týkaly mého zamlklého potratu chtěšla jsem vědět za jak dlouho ostatní otěhotněly a tak, musím říct, že mi to moooc pomohlo, ale už jsem tam dál nemohla být, potřebavala jsem už něco optimistického a tady jsou všichni optimisticky naladění a to je super.Hlavně na to nemysli, my to vůbec neřešili, říkali jsme si že až to příjde, tak to bude, a vyšlo nám to skoro hned.Teď to tak taky budem řešit, prostě se budem jen krásně milovat a ono z toho to miminečko vznikne.Takže jen trpělivost.
Ajo neboj žádný vyšetření nebude potřeba, ono top půjde samo neboj.Vždyť máš přeci doma takovýho samce :grinning: :grinning: I když to pro ty chlapy není asi nic příjemýho, hlavně na jejich ego, ale když není zbytí...My taky tenkrát nikomu nic neřekli, ani že jsme vysadili antikoncepci, ani když jsme se začali snažit a to pak bylo krásný jak všichni koukali.Škoda jen, že to štěstí nevydrželo :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Ježiš zas nějaká depka, pryč, pryč, pryč
16. dub 2009 v 11:31  • Odpověz
Holky, ja min.mesic byla presvedcena, ze se to musi zadarit, kdyz jsem presne vychytala OVU :grinning: ..no ale potom, kdyz prisla MS ani jsem nebyla zklamana. Rikala jsem si, ze je to docela dobre...planuju oslavu kulatin, kolo, brusle, zacla jsem behat, predelavame zahradku, musime vymalovat.. :slight_smile: Nekdy me uplne zamrazi, kdyz si predstavim, ze budu tehotna..a co vsechno budu muset ozelet..holt trosku sobec, no :dizzy_face:

To, ze jsem vysadila, vi jen segra a jedna kamoska, jinak nikdo...teda krome Vas tady :grinning:

Lussyn, hlavne nedepkuj, jo :wink: Proste se to stalo, uz to nezmenis ani neovlivnis. Zrejme tam bylo neco spatne a priroda si s tim takhle "poradila" sama :slight_smile:
16. dub 2009 v 11:38  • Odpověz
Lussyn, co je to zase za mrzutosti... jasně jsem ti přece řekla, že teď už seš pohnojená, tak nic neřeš, nebo tě zmydlím :grinning: :sunglasses:
16. dub 2009 v 11:43  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: Ajo ty jsi dílo, dík, zase jsi mě rozesmála :slight_smile: Nany tak to teď když máš tolik aktivit, tak ono to příjde, to je vždycky tak.Jojo mě taky chyběl sport, ale najdeš si zas jiný aktivity, třeba drbárna tady na koníkovi není vůbec špatná :slight_smile: Holky musím na poštu a na obídek, takže se na cvíli vzdálím.A přeju dobrou chuťku k obídku, doufám, že máte něšco dobroučkýho, to my včera dělali zapečenou brokolici s květákem, tak mám i k obědu a je to ňamka.
16. dub 2009 v 11:53  • Odpověz
Dobrou chuť všem, já jdu taky do naší závodky :grinning:
16. dub 2009 ve 12:00  • Odpověz
Ahojky holky, já mám dneska už volno, tak jsem doma.....přítel pracuje až do večera......a venku je pořád nádherně....
jinak to AHA, nevím jestli nic moc, pro nezasvěcené jsou tam asi dobré rady, ale je tam to, co už všechno vím tady z koníka a z netu....
16. dub 2009 ve 12:02  • Odpověz
Všechny zdravím,já už jsem po obědě,měli jsme rajskou s hovězím,bylo to vynikající.Správně holky,žádná depka nemůže být,přece nám začalo krásně teploučké jaro,všude sluníčko,rozkvetlé stromy,prosně samé pěkné věci kolem nás :slight_smile: lussyn,jestli ti to pomůže,moje teta měla taky první těhu ukončené abortem a pak se jí narodily během pár let 4 kluci,jako buci.Něco o tom pohnojení,jak píše aja,bude.Takže pěkný den Vám všem snažilkám :grinning:
16. dub 2009 ve 12:07  • Odpověz
Taggy holka já myslela, že už jsi někde na bruslích.... :sunglasses:
Lancy ňam rajsou tak tu bych si taky dala asi o víkend udělám.Nechci strašit ale už odpo se to má zkazit a má pršet, bouřky atd....Holky, ale co z toho plyne?Budeme zalezlí doma a aspoň budeme mít víc času na tulení, milískování, a já nevím jak všemožně to tak ještě psali :grinning: :grinning:
16. dub 2009 ve 12:20  • Odpověz
Tak Aji ty jsi psala o tom že si někdo bere k porodu svou mamku.
U prvního porodu jsem měla na sále mamku a vůbec toho nelituji mamča mi byla velkou oporou a bylo to naprosto super že zrovna ona to se mnou prožívala sama bych tam být rozhodně nechtěla.
Mamka dokonce sabince přestřihla pupeční šnůru.
Mezi sebou máme naprosto úžasný vztah a sabinku miluje z celého srdce.
Sabča je z mamky taky hotová ta přítomnost nás tří v jednom zvláštním okamžiku nás spjala dohromady.

Takže pokud nemůže muž tak klidně i mamču , je to jedno koho jen at tam nejsi sama.
16. dub 2009 ve 12:26  • Odpověz
lussyn: bruslit chceme až zítra nebo o víkendu, když nebude pršet....zítra máme i grilovat, tak uvidíme no....
16. dub 2009 ve 12:33  • Odpověz
jinak co se týče přítomnosti muže u porodu, tak můj přítel, pak už manžel, tam se mnou rozhodně půjde.....je to naše miminko, takže si ho i spolu přivedeme na svět.....pokud se teda podaří otěhotnět......
16. dub 2009 ve 12:34  • Odpověz
Sabi to je moc hezký, myslím, že je to dobrá volba, pokud nechce nebo nemůže muž, tak mamča je další nejbližší člověk, tak pokud by ona souhlasila, určitě bych to tak třeba taky udělala.
A jak se dnes cítíš?
16. dub 2009 ve 12:35  • Odpověz
Sabi, tak díky za info. Jak jsem říkala, nedokážu si to ještě pořádně ani představit, co a jak... Rozhodně to neodsuzuju, to určitě ne... prostě jsem z toho vyjukaná :slight_smile:

Počasí je nádherné, doufám, že to vydrží, protože večer máme firemní kalbičku, tak to zase dopadne :sweat_smile: třeba to bude poslední požití alkoholu, třeba už pak nebudu moct :slight_smile:
16. dub 2009 ve 12:36  • Odpověz
Aji,ty se máš,já bych šla taky na nějakou pártičku!Pořádně si to užij a pak jak budeš úplně uvolněná.....a přijdeš večer domů :grinning: ,no kdoví,co nám napíšeš příště :sunglasses: .Stou mamčou u porodu to není špatný nápad,znám holku,co chtěla mít na sále svého tatínka,tak to se mi zdá trošku zvláštní,ale hold proti gustu,...proč ne!
16. dub 2009 ve 12:44  • Odpověz
taggy co to je to, pokud se podaří....takový negativní myšlenky vypusť z hlavy, ono se to PODAŘÍ :wink:
Ajo tak to pořádně zapař, protože já si myslím, že už těch příležitostí moc mít nebudeš :slight_smile: :slight_smile:
16. dub 2009 ve 12:48  • Odpověz
autor
Teda holky, vy jedete...
Než se malej vyspí, nestihnu vás ani přečíst,natož se zapojit :grinning: . Ale to je dobře zkraje to vypadalo, že se témátko nechytne, tak to by mě bývalo mrzelo...
No o tý těhu sektě to mě teda docela pobavilo, ale je to přesný... :grinning: :grinning: :grinning:
Manžu u porodu chci-Domču jsem rodila cíésařem a na sál tady u nás nikoho nepustí a strašně mě to mrzelo, že tam MM není.No a jeho docela taky. A přesně jak tady někdo psal-mít tam s sebou kohokoliv jen ne sama-i ten personál se k vám chová jinak, nedovolí si tolik, když vidí, že se za vás má kdo postavit...
Aja užij si mecheche, pak si dlouho "neškrtneš"...Já kalila naposledy snad na svatbě :angry: -pak v září //, do 6/08 kojení, teď pomalu další chystající se//, takže bída, bída.
A holky hlavně,jak píše Lussyn žádné jestli se podaří, nebo co když to nebo ono, ale zadaří se a všechno bude nádherný a v pohodě-jo?
16. dub 2009 ve 12:59  • Odpověz
autor
kulatý 900 příspěvek tady-ještě 100 a máme ještě kulatější 1000 a spoustu kulatících se těhulek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. dub 2009 ve 13:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.