• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
lussyn: bricho uz neboli, vecer me chytly i prsa.. :sweat_smile: No, on rekl, ze je to zrejme nedostatkem gestagenu v druhe fazi cyklu, ze ta prvni faze je OK, ze je videt, ze normalne ovuluji, cystu tam nemam.. MS by se mela dostavit od 3-7 dn po injekci, pokud ne, tak mam zas zavolat..
Ja mela ovu az 38DC a vim, ze to bylo zpusobeno stresem (litani po spitalech..), umrtim v rodine, stres v praci, dovolena..ja jsem na tohle citliva :unamused: Jeste nez jsem brala HA, rozhodilo me treba to, ze jsem odjela na vymenny pobyt do zahranici apod. :rolling_eyes:

To patecni volno zavidim :wink:
17. zář 2009 v 11:53  • Odpověz
eli: coze ?!?!?! :pensive: vzdyt bylo srdicko a vse OK :pensive: teda to je k p... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Holka, drz se..a az budes mit chut, ukaz se..
17. zář 2009 v 11:57  • Odpověz
Žádné léky neberu nechci do sebe nic rvát takže jediné co je je to že piju čaj s medem a ležím tělo se s tím musí poprat samo.

Eliško je mi to líto.Myslela jsem že když už máte srdíčko že to bude vše ok.
A příčina? Halvně se snaž být v klidu.Manžílek tě podrží.Bude to moc bolet ale určitě to přebolí a za chvilku budeš čekat další miminko.
17. zář 2009 ve 12:02  • Odpověz
Elisko....to me hrozne mrzi.....ale neboj...neni vsem dnum konec....koneckoncku...80% prvnich tehotenstvich takhle konci, aniz by o tom meli potencionalni matky paru....!!! Jsi mlada, zdrava a vsechno pujde!!!!!!! Drzim TI PALECY!!!
17. zář 2009 ve 12:20  • Odpověz
Eliško, moc mě to mrzí!!!
17. zář 2009 ve 12:33  • Odpověz
Ježiš Eliško to snad nééé.Přiznám se že to tu čtu a mám slazy v očích.Vím jak ti teď je, je to hrozný a nebudu ti k tomu nic říkat, protože sama, vím, co slyšet nechceš a nic jiného se říct nedá.Jen, že se moc drž, všechno bude zase dobré, přebolí to, a ty se brzy dočkáš nového miminka.Manžel i mamča ti určitě pomůžou.Revize se neboj, nic nebolí, v narkóze budeš jen chvilku, jen to srdíčko, to musíš zvládnout ty.Eli opravdu je mi to moc moc líto, strašně jsem ti to miminko přála.Dej o sobě vědět, ať vím, že jsi v pohodě.Drž se holka :frowning2: :frowning2: :frowning2:
17. zář 2009 ve 12:33  • Odpověz
Tak jsem se vrátila z angličtiny a nestíhám dočítat - samé pohromy...

Eliška - nebudu ti nic nalhávat, sama vím, jaké to je a s tím se člověk musí poprat sám, koník ti v tomto pomůže maximálně tak, že zjistíš, že to potkalo každou druhou holčinu... Statistika je bohužel neúprosná a sama si přeci na začátku říkala, že s riziky počítáš... mrzí mě to, už kvůli tomu, že jste se s tím s manželem netajili a budeš teď muset všem vysvětlovat co se stalo - včetně kamarádů na facebooku, kteří s tebou prožívali každý UTZ... Drž se, ono to přebolí...

Sabi - koukej se vyležet...

Nany, toubě doufám, MS dorazí co nevidět, ať můžete nastartovat snaženíčko :slight_smile:
17. zář 2009 ve 12:55  • Odpověz
Ájo to je dost, že sem taky přijdeš :grinning: Prosím tě z kolika balíčků syrečků děláš tu pomazánku?Budu ji dnes miláčkovi dělat a bude ji jíst jen on, tak nevím vůbec jaké množství.

Eli jsi ještě tady?Ty jsi měla nějaký problém, špinila jsi nebo něco?O ničem jsi se nezmíla.A bral ti krev na HCG?Minule když jsi tam byla, tak jsi sama na vlastní oči srdeční akci viděla?Já bych si ještě nechala nabrat krev, aby to bylo opravdu potvrzené, třeba tam minule to srdíčko nebylo a sama jsi říkala, že jste mladší, tak třeba ještě ani nemohlo být vidět, nevím, jen nad tím tak přemýšlím
17. zář 2009 ve 13:08  • Odpověz
Luss, já byla na angličtině a ráno mi předělávali PCm, tak jsem nemohla koníkovat...

Hele tu pomazánku jsem dělala z 1balíčku syrečků (tuším že měl 100g), dvě lžíce Flory (másla), 1 vaničku tvarohu, 1 menší cibulka, trošku soli, pepře a papriky - dle chuti
17. zář 2009 ve 13:15  • Odpověz
holky, jaka pomazanka ze syrecku.. :dizzy_face: najdu tu nekde recept ? syrecky miluju :wink:

aja: to vysvetlovani by pro me bylo asi nejhorsi..ty soucitny pohledy..kdo nezazil nepochopi, ze :rolling_eyes: proto bych to rekla az nekdy v tom 12-14 tydnu..
na MS cekam s otevrenou naruci (i kdyz to tak uplne MS neni, jen krvaceni ze spadu..)..jsem z toho vseho nejaka uondana :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. zář 2009 ve 13:19  • Odpověz
aja, uz recept pridala..hned si ho jdu vytisknout :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. zář 2009 ve 13:19  • Odpověz
ahojky holky.......
eliško: strašně mě to mrzí a taky ti k tomu nechci říct víc, než ať se držíš a manžílek tě podporuje, protože slova jako miminek budeš mít ještě hodně ti teď nepomůžou.......taky bych se nechala pořádně vyšetřit a ověřila si, jestli tam to srdíčko opravdu bylo, protože už jsem slyšela víc případů, kdy doktor tvrdil, že vidí srdíčko, pak došlo k potratu a zjistilo se u jiného doktora, že žádné srdíčko být tehdy vidět ještě nemohlo, že se plod už nevyvíjel......

holky, díky za pochvalu těch fotek, budou v neděli, tak pak sem zase přihodím....
lussyn: ty nejsi na facebooku? tam mám těch fotek víc než tady víš.....
17. zář 2009 ve 13:20  • Odpověz
Lussy: Srdíčko sem viděla blikat!! Na vlastní oči!! :pensive: Ale teď vůbec nic!! :cry:
Holky děkuju Vám za podporu!! :pensive:
17. zář 2009 ve 13:24  • Odpověz
taggy: taky bych chtela videt fota, ale nejsem na facebooku :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

eli: a cim to ? rek Ti neco Dr. ? vzdyt jsi tam byla min.tyden, ne :pensive:
17. zář 2009 ve 13:31  • Odpověz
Eli :frowning2: :frowning2: :frowning2: aha, tak to mě moc mrzí, zvládni to, budu na tebe myslet a nezanevři na nás, my ti pomůžeme aspoň se budeš moc vypovídat, pomáhá to a je nás tu víc co to prožily a víme, jaké to je, tak až budeš chtít, tak tu jsem pro tebe.
Taggy na facebooku jsem, ale moc ne něj nechodím a nevím jak to tam funguje, nejsem do něj zažraná, tak nevím, jak bych tě tam našla.
Ájo díkes za recept, večer vyzkouším a pak povím, jak jsem pochodila, ale už se na ní manžílek těší, a já na tu vášnivou voňavou noc taky :grinning: :grinning: :grinning:
17. zář 2009 ve 13:34  • Odpověz
lussyn: zadej do vyhledávání přátel Tereza Jančová......mám tam v profilu stejnou fotku jako tady.....já tě tam hledala, ale tvoje jméno je dost časté, takže jsem nepoznala, která jsi ty......a jen klikneš a přidáš mě do přátel a pak v mém profilu je asi čtyřicet fotek.......
nany: na beremku je fotek asi patnáct, hodím sem odkaz.....musí se to sem zmenšovat, to je blbé, tak jsem je radši dala na facebook.....a až budou další, tak přidám i do beremka......
eli: moc moc držím palečky, ať to zvládneš, jak to tak vidím, je to hrozně časté, to co se ti stalo, takže je potřeba s tím asi vžycky počítat, což je teda hrozné.....

http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=453064&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
17. zář 2009 ve 13:45  • Odpověz
Taggy tak jdu mrknout na facebook.Jakou fotku máš tady bohužel nevidím, mám úplně hroznej monitor, barvy úplně tmavý a nejde to zesvětlit, takže u tebe vidím jen černej rámeček :grinning: Ale pokusím se tě najít.
17. zář 2009 ve 13:55  • Odpověz
Taggy našla jsem tě, ale, když jsem si tě chtěla přidat mezi přátelé něco jsem tam udělala špatně a nemůžu si tě zařadit, tak zkus zařadit ty mě a já tě potvrdím, já tam mám fotku - klečím ve vodě a mám růžové plavky, snad to najdeš.
17. zář 2009 ve 14:02  • Odpověz
taggy: ja jsem si te ted pridala na facebook....chci kouknout na fotecky, pridas si me?? :slight_smile:

elisko: ja jsem naprosto v soku, neni co rict, snad jen drz se a budte si s manzelem oporou, je mi to hrozne lito :pensive:
17. zář 2009 ve 14:02  • Odpověz
Pro taggy - Lucie Nováková - str 221-230 - pátá od spoda.
17. zář 2009 ve 14:13  • Odpověz
taggy: ty fotky se teda naramne povedly :wink: fotografka si fakt dala zalezet :slight_smile:

Ja se snad taky zaregistruju na facebooku, kdyz to tu tak vidim :sweat_smile:
17. zář 2009 ve 14:19  • Odpověz
Eliško: Je mi to moc líto, drž se...
17. zář 2009 ve 14:37  • Odpověz
V parku na lavičce sedí muž a na klíně má malý tenisový kurt, kde trpaslíci hrají turnaj.
Jiný pán to sleduje a se zaujetím se ptá, kde k tomu unikátu přišel.
"Támhle od toho kouzelného dědečka", ukáže, "nabídl mi splnit jedno přání."
Pán dohoní dědečka:
"Prosím, mohl byste mi vykouzlit pytel doláčů?"
"Staň se", luskne dědeček prstem a zmizí.
Před pánem se objeví pytel, rozevře ho a nevěří vlastním očím.
Vrátí se na lavičku a člověku s tenisem si stěžuje: "Chtěl jsem doláče a vyčaroval mi koláče?! On je snad hluchej!"
"No jasně, že je. Myslíte si snad, že já jsem chtěl třiceticentimetrovej tenis???!"
17. zář 2009 ve 14:39  • Odpověz
nany, no kdyby jsi neměla ostatek progesteronu, sliznice by nenarostla pořádně, to je pravda. Ale ono nejde jen o výšku ale i o kvalitu...
No duphasto sám o sobě ovu nevyvolá, naopak když ho vemeš ještě před ovu, tak ti ovu dos často zastaví. On sice na pohled cyklus upraví, ale kdidně to jsou pak anovulační cykly, což je jaksi k otěhu o ničem. Jinjak celkově je dobrý, podporuje zahnízdění, ale chce ho to brát až po potvrzené ovu :confounded: (tak jak píšeš 10 dní 2 tabletky)

eli, tedy to i je strašně líto¨, ví jak moc to bolí... Drž se :dizzy_face:

klaruska, tak to máš 3D levnější než já. Ale hold Praha je Praha, pro mě je hlavní e nikam nebudu muset a je to také se záznamem na Cd, tak ať má nějakou památku :sunglasses:
17. zář 2009 v 15:12  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Kam ty na to chodíš? :grinning:
17. zář 2009 v 15:17  • Odpověz
luss to víš v práci se kdejakej blboun nudí, tak posílá kraviny... občas chodí i super obrázky, ale ty na koníka nejdou dát :frowning2:
17. zář 2009 v 15:19  • Odpověz
no nic kočky, jdu domů, asi si s manžílkem k večeři uděláme tataráček :slight_smile:
17. zář 2009 v 15:30  • Odpověz
Ájo, tak se měj krásně a nechte si chutnat, já udělám tu tvarůžkovou pomazánku.
17. zář 2009 v 15:39  • Odpověz
aja, měj se hezky :sunglasses:

lussyn, tedy ty máš ale chutě :grinning:
17. zář 2009 v 15:47  • Odpověz
blondy: no, prave..to me napadlo, az kdyz jsem byla doma :slight_smile: pokud do toho 17DC nebude OVU, tak zavolam Dr., jestli si to teda mam vzit nebo ne :confused: ale nez ja se doplacam do tohodle stadia, tak uz bude zima za dverma :rolling_eyes: Tys ho brala taky ?

A co v Itosce ? Mas tam teplicko :dizzy_face:

aja: mnam, tataracek.. :slight_smile:
17. zář 2009 v 15:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.