• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
nany, on ti řekne že ano, to mu ani volat nemusíš....
Jojo brala, po těch potratech jsem se dohodli, že je to lepší, udělá se kvalitnější sliznice, i když dle hor. profilu jsem měla progesteronu dost. Ale brala jsem ho vlastně až ten cyklus co se zadařilo, a hned první den po prokazané ovu.. Ale dr. mi taky řekla že ho mám brát od 16 DC (zeptala se na délku cyklu a dle toho to určila), ale vzhledem k tomu, že já mmá svojí hlavu a neco o tmo vím, tak jsem jí neposlechla, ale brala ho až po ovu, zrovna ten vítězný cyklus byla ovu myslím až 18 den. A mám takový pocit, že kdybych začala brát duphastom tak jak mi bylo řečeno, tak malou nemám... Ale tím tě v žádném případě nechci nabádat, aby jsi svého dr. neposlechla :grinning:

No teď je tu tak příjemně, teplo ale už ne vedro :sunglasses: . Byl to docela šok, když jsem dneska ráno přilétla :grinning:
17. zář 2009 v 16:04  • Odpověz
Blondy já právě žádné chutě nemám, syrečky nejím, jen včera Ája říkala, že bude dělat tvarůžkovou pomazánku a můj manžel je miluje, tak mu jí udělám, jinak já neE :wink:
Tak u nás tedy moc hezky není, celý den je zataženo a sem tam poprchává, ale zima není, je celkem teplo a na výkend hlásí hezky, tak jsem zvědavá.
17. zář 2009 v 16:14  • Odpověz
blondy: jj, chapu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Asi nad tim moc premejslim...stejne mu zavolam :grinning: Uz jsem ho varovala.

lussyn: rano tu bylo hezky, ale ted taky chvilema mrholi, zrovna kdyz se chystam domu :rolling_eyes:
17. zář 2009 v 16:35  • Odpověz
lussyn, no po ránu se mi v čechách zdálo ještě ok.... A docela i teplo...
Já tedy tyhle smradlavé sýry nikdy nemohla, ani je mít doma, fůj. To by si jedl jedině kdybych nebyla doma :grinning:
17. zář 2009 v 16:37  • Odpověz
Blondyyy, to já je taky nemusím, ale když je má rád tak, ať si je dá, to mi zas tolik nevadí, nejsem zas taková abych mu říkala, že bude spát hubou ke zdi :grinning: :grinning: :grinning:
Nany a co budete podnikat o víkend?Ty už půjdeš domů to se máš, já už bych taky šla, nějak tu dnes nemám stání.Ale koukám, že už je většina pryč.
17. zář 2009 v 17:07  • Odpověz
nany, no to bude mít radost :grinning:

lussyn, tak to já zas jo, snesu hodně věcí, ale když mi něco smrdí, tak jsem hrozná. Ale naětestí jsme stejní a žádné rozdílné chutě nemáme, takže to není problém. Tedy je, vlastně s uzenou makrelou, nesnáší jí, tak jsme si jí kupovala vždycky když nebyl doma :grinning:
17. zář 2009 v 17:15  • Odpověz
Blondy, no až budu tu pomazánku dělat, tak při tom asi udu mít kolíček na nose a až to sní, tak si vymačká tubičku colgatu a bude drbat zoubky :grinning: :grinning: A co budeš dělat dobrého ty?
17. zář 2009 v 17:20  • Odpověz
lussyn :grinning: :grinning:
Já nevím, asi nic, jen si tak něco vemu, manžel stejně není doma a přiletí až někdy v noci....
17. zář 2009 v 17:27  • Odpověz
Tak to jo, tak si dej něco dobrýho.Tak já už musím, za chvíli mám padla, tak si to tu musím dodělat a mažu dom.Mějte se všechny moc fajn a užijte si víkend, hlavně ať vám ten pátek co nejrychleji uteče. :slight_smile:
17. zář 2009 v 17:34  • Odpověz
holky, jsem tady se zpožděním......
lussyn: tak jsi mě našla, já tě tam už jednou hledala a myslela si, že to jsi ty - podle svatebních, ale nebyla jsem si jistá.......máš tam pěkný fotečky, seš kočka..........
kramli: ty jsi lucka vlčková?? jestli jo, tak už jsem tě přidala taky...... :grinning: :grinning:
holky, zítra asi budem malovat ložnici na hnědo, tak jsem zvědavá - jestli se nám teda bude chtít........a teď jdeme odpočívat, jsem zase stříhala kousek svatebního videa, tak jdu ležet k telce.....
tak pěkný večer všem
17. zář 2009 ve 20:10  • Odpověz
10/4: Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová TP: 13.12.2009
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova TP: 20.12. 2009
25/4: Blondynka400, 27 let, snž od 1/09, kyselina listová, TP: 29.1. 2010
29/5: Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, kyselina listová, TP: 3.2.2010
19/6: Majatob, 22 let, snž od 6/09, TP: 3.3.2010
23/6: Kramlinka 88:Lucie 26,snž od 03/09, TP: 2.3.2010, dalsi kontrola 7/10
17/7: ajjik-Pavlína,25 let, snž.od 5/09, kyselina listová, TP: 23.3.2010, další kontrola 23/9
21/7: ivakul - TP : 18.3.2010

snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 5/09, ..................... 24 DC,kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09, 1.7.MA............16 DC.kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/aja
Nany 123-30 let, snž od 3/09, ....................................63 DC,kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/nany1233
Taggy: Tereza,22, snž od 09/09................................... 27 DC, kyselina listová
Lussyn: Lucka, 29 let,snž 6-7/09, ................................. 23 DC,kyselina listová
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,.......................................25 DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 28 let, snž od 5/09 ................................ 14 DC, kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/25774e
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, ........................... 13 DC, Calibrum
Kacabacka: 25 let, snž. od 08/09.................................. 25 DC, kyselina listová

Ahojky kočky, omlouvám se že jsem tu delší dobu nebyla nejak nestíhám.
Eliško je mi strašně moc líto co se stalo :cry: :cry: :cry: :cry:
Taggy taky jsem si tě přidala do přátel na facebooku jestli ti to nevadí :wink:
Jinak u nás nic nového. Včera pravděpodobně proběhla ovulka (podle příznaků)tak uvidíme :wink:
18. zář 2009 v 07:20  • Odpověz
Dobré ránko koťata...

Tak dneska by tedy podle FF měla být ovulka, ale teplota tomu moc neodpovídá, snažit se sice budeme i tak, ale začínám podezřívat svůj teploměr, že je nějakej divnej, protože mám podezřele často teplotu 36,5 :unamused:

Tak uvidíme, jak se to vyvrbí...
18. zář 2009 v 07:42  • Odpověz
Holky já už magořím už se mi třetí den po sobě zdá že rodím.
Takže bud to znamená blížící se porod , nebo jen magořím.

Michal mi na to řekl no tak si to pořádně na trénuj a jak pak půjdem tak to bude jen formalitka. Blb jeden :wink:
18. zář 2009 v 08:02  • Odpověz
no vždyť už jen 10 týdnů, ne???
18. zář 2009 v 08:20  • Odpověz
Dobre ranko :wink:
sabi: no ja si myslim ze mas asi nejaky podvedomy strach....a nemusi to byt primo z porodu ale treba zase z neceho noveho, prece jen porod je symbol noveho zacatku, tak se na to da koukat i tak :wink: Budes dvojnasobna maminka, Sabinka bude mit sestricku, nevis jak se k tomu postavi az se mala narodi, proste spousta novych veci :wink:
18. zář 2009 v 08:22  • Odpověz
autor
Krásné ráno... :wink: :slight_smile:
Zase nakukuju :wink: Prostě aspoň jednou za 2 dny si musím"píchnout dávku", no :sweat_smile: Ale můžu říct, že už jsem se oproti minulým dnům a týdnům dala dost do kupy-prostě už nejsem ofiko snažilka, takže nemyslím jen na mímo a jsem úplně v poho a čekám jak se to všechno vyvine... :sweat_smile: :grinning:
Eli,strašně moc mě mrzí, co se stalo :cry: . Protože jsem to (díkybohu) nikdy nezažila a tudíž si neumím představit jak moc to bolí, odpustím si veškerý rady,moudra,fráze a poučky a jen z celýho srdíčka popřeju spousty a spousty sil a ať to co nejdřív přebolí :fearful:
Jo a FF mi kooonečně vyznačilo ovulaci :slight_smile: Aji, o zaseklých teplotách můžu vyprávět-stačí se mrknout :wink:
Jsem tak ráda, že jsem si potvrdila ovulaci, že snad aspoň v tomhle nebude problém a teď už to bude jen otázka pár měsíců :wink: :grinning: :dizzy_face:
18. zář 2009 v 08:45  • Odpověz
Včera jsem se snažila a dělala miláčkovi pomazánky na chlebíčky.
Ale žádná vlastní inspirace normálně jsem to okopčila z netu.
Ale chutnaly moc dobře.
18. zář 2009 v 09:13  • Odpověz
tak nám hoď inspiraci :slight_smile:
18. zář 2009 v 09:34  • Odpověz
ahojky holky....
andri: už jsem si tě taky přidala......
holky, já teď čekám, jestli se mi díky jeřábu upraví cyklus, tak jsem zvědavá a doufám, že jo....
18. zář 2009 v 09:37  • Odpověz
taggy: jj to jsem ja jsem ti zapomnela odpocvedet ohledne toho facebooku :wink:
Koukala jsem na ty vase svatebni fotecky a jsou naprosto uzasne...:wink:
A jsi strasne moc podobna na svoji maminku, uplne jak tam jste spolu na fotce, jak kdybys ji z oka vypadla :wink:
18. zář 2009 v 09:44  • Odpověz
Äji tak jsem tě potvrdila :wink:
Já tam teda taky moc často nechodím ,ale občas jo :sweat_smile:
taggy fotečky si prohlednu později :wink: :wink: :wink:ted musím vařit a vubec se mi nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
18. zář 2009 v 09:49  • Odpověz
Ahoj holky

sabinecka, ty máš tedy sny :grinning:

taggy, já jeřábu věřím on to zvládne :wink:

kramli, já mám zas teď hrozný strach, že se malé něco stane, že se přestane vyvíjet nebo nco podobného. Nevím, jak se toho pocitu zbavit, předtím jsem ho neměla, je to od toho minulého týdne :pensive:
18. zář 2009 v 09:59  • Odpověz
blondýnko neboj se... mimi se má dobře, tak nestresuj... :slight_smile:
18. zář 2009 v 10:04  • Odpověz
aja, když ono se to težko řekne. Já jsm se sice s tím co se stalo minulý týdne na oko vyrovnalo, jenže tohle je asi důsledek :frowning2:
18. zář 2009 v 10:06  • Odpověz
blondy: ahoj, já mu taky věřím, už mě trošku bolí ledviny, to mě vždycky bolí před MS tak den dva, tak snad.....
18. zář 2009 v 10:16  • Odpověz
taggy, a další cklus již bude plně snažící? :confused:
18. zář 2009 v 10:25  • Odpověz
http://www.toprecepty.cz/kategorie/11-pomazanky/

je jich tam plno já vycházela z potravin co mám doma.
A stejně jsem si šla k babce půjčovat česnek a cibuli. :sweat_smile: krize ke krize a hlavně nikdo nenakoupí :grinning:
18. zář 2009 v 10:43  • Odpověz
ahojky holky, tak ja mam za sebou test na cukrovku a vysledky jsou takove, ze musim jit znova na silnejsi davku...nevim v jakych jednotkach to je napsano...ale mam 1.53 a horni hranice je pry 1.40. Tak nevim, tak jdu v pondeli znova po hodine 4x..... :unamused:

Sabi, ja mam zase sen, ze vidim to svoje novorozene miminko(kteremu je cca rok), je to kluk a vypada jak vietnamec s vlasama dlouhyma a zrzavym melirem(septam to - samozrejmne, ze chci aby miminko bylo hlavne zdravy ale moc bych chtela aby bylo po manzelovy a ne po me zrzavy) a ja tomu miminku rikam - jsi osklive, ale jsi moje, tak Te musim milovat.... :grinning:

Ale rodit bych zatim jeste nechtela... :sweat_smile:
18. zář 2009 v 11:38  • Odpověz
Nekecej a kde si přišla k vietnamci?
A náhodou zrzečky jsou moc krásní kluci vždycky jsem chtěla mít zrzavého kluka ale žádný mě nechtěl. :angry:
18. zář 2009 v 11:46  • Odpověz
no holku bych zrzavou prezila....kluka "nechci".... :frowning2: A vietnamce....vubec netusim!!!!!!!!! Hele Sabi....mamka mi rika, ze se v Cechach zadne zatezkavaci zkousky na cukr nedelaji.....delala jsi neco takoveho???
18. zář 2009 v 11:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.