• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Ahojky holčiny!
Eliško,prosímtě,co to tady slyším??To snad ne!Myslela jsem,že je to tutovka! Sakreš.Já ale věřím,že to příště výjde na 100%!!! Fakt tomu věřím!Jsi mladá holka,nebude v ničem problém,to já vím.Hlavně buď v pohodě a ničeho se neboj,já pracuji na anestezii a o uspání se vůbec bát nemusíš,to mi věř!!Je to rychlovka.Zase budeš v klídku,moje teta taky potratila a pak měla čtyři kluky,jeden po druhém...
Holky,já jsem dnes 9 DC,prosím ,někdo to přepiště mě to nejde nějak zkopnout!
Nany-zdarec,co ty holka jedna??Pořád nic??Myslím na tebe,snad se mrška umoudří a pak vše výjde podle plánu!!
Tak se holky zatím mějte,papa
21. zář 2009 v 10:43  • Odpověz
Jo Taggy,musím ti říct,že máte pěkné fotečky ze svatby!Moc vám to slušelo!!Tak ať se vám tak daří i celej život!!!
21. zář 2009 v 10:45  • Odpověz
Dnešní tabulka 21.9.2009

10/4: Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová TP: 13.12.2009
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova TP: 20.12. 2009
25/4: Blondynka400, 27 let, snž od 1/09, kyselina listová, TP: 29.1. 2010
29/5: Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, kyselina listová, TP: 3.2.2010
19/6: Majatob, 22 let, snž od 6/09, TP: 3.3.2010
23/6: Kramlinka 88:Lucie 26,snž od 03/09, TP: 2.3.2010, dalsi kontrola 7/10
17/7: ajjik-Pavlína,25 let, snž.od 5/09, kyselina listová, TP: 23.3.2010, další kontrola 23/9
21/7: ivakul - TP : 18.3.2010

snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 5/09, ..................... 27 DC,kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09, 1.7.MA............19 DC.kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/aja
Nany 123-30 let, snž od 3/09, ....................................66 DC,kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/nany1233
Taggy: Tereza,22, snž od 09/09................................... 30 DC, kyselina listová
Lussyn: Lucka, 29 let,snž 6-7/09, ................................. 26 DC,kyselina listová
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,........................................9 DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 28 let, snž od 5/09 ................................ 17 DC, kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/25774e
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, ........................... 16 DC, Calibrum
Kacabacka: 25 let, snž. od 08/09.................................. 28 DC, kyselina listová
eliska_v: Eliška, 20 let, snž. 04/09....................................? DC, kyselina listová

tak s opravenou Lancy :slight_smile:
21. zář 2009 v 10:56  • Odpověz
aja: koukam na graf, ale to vis, zadny odbornik nejsem..tys psala, ze OVU na sobe poznas ? dle teplot by mohla teoreticky byt ovu klidne uz kolem toho 10DC..akorat ty teploty pred tim jsou vyssi..ale to muze byt jeste dozvuk progesteronu z min.cyklu :confused: hlen by mel byt egg nebo watery..nekdy potrebuje FF vic udaju, aby to spravne vyhodnotil :wink: Ale o Tebe strach nemam :grinning:

lancy: nazdar, ty taky zijes :slight_smile: cekam, cekam...prej MS by mela prijit do 3-7 dnu, ale uz me poboliva bricho, tak se dneska budu rachat ve vane, jak mi poradila taggy :grinning: V SO jsme s kamoskou daly flasku vodky (s aloe vera, fakt dobry), skoda, ze to nema ucinky jako cerveny vino :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A jak se mas jinak ?

taggy: a ty tusis, kdy byla ovu ? od toho by se pak MS dala celkem lehce odvodit :confused: ale pokud by bylo ticho po pesine, tak se objednej..udela TI vnitrni UTZ atd. a hned budes vedet na cem jsi :wink:
21. zář 2009 ve 12:08  • Odpověz
Nany, no tak si spíš myslím, že na sobě ovu pozná, že to co mi cca spočítá ff tak mě ten den nebo den po a před občas píchne v podbříšku, ale to je tak všechno... A ta jediná nizoučká teplota byla po brutální opici, takže to počítat nemůžu, myslím, že ovu opravdu byla v pátek, tak snad už teplotka bude jen stoupat... ale i tak ti děkuji za názor
21. zář 2009 ve 13:01  • Odpověz
aja: jj, pokud by to bylo v PA, tak by Ti teplota mela zacit stoupat..obecne se rika, ze poslední den nízkých teplot je většinou dnem ovulace :wink:
21. zář 2009 ve 13:23  • Odpověz
Ahoj holky,
aja, ten recept vypadá hezky, zkusím to. snad se taky podaří :grinning:

nany, tak u tebe MS stále nic? :confused: . Jak jsi se vůbec rozhodla s dím duphastonem?

taggy, no těch řešení bohužel moc není, všechno kaorát s umělými hormony a je lepší tělu dát čas, aby se vzpaamtovalo samo. bohužel to občas trvá dlouho, klidně i rok :frowning2:
21. zář 2009 ve 13:52  • Odpověz
Ahojky holčiny moje!!

Možná to vyzní hloupě holky, ale začínám být v pohodě!! Spíš se začínám těšit na další snaženíčko!! :sweat_smile:
Zítra revize-hurá, už aby to bylo za mnou a já byla zase doma se svým manželem!! Těším se až tohle všechno bude zase za námi a začneme znovu!! :wink:
21. zář 2009 ve 14:00  • Odpověz
eli, nezní to hloupě, je to dobře, že to takto bereš :wink:
21. zář 2009 ve 14:05  • Odpověz
blondy: ano, MS zatim nikde, Dr. rikal 3-7dnu, ale jinde pisou treba az 14 dni :rolling_eyes: bricho me zas dnes poboliva, tak se to snad rozjede.. S tim duphastonem jsem se jeste nerozhodla..nez budu 17DC :sunglasses:, zacnu to vic resit, az to bude fakt aktualni. Zatim sbiram info :wink:

Zpetne jsem docitala, ze jsi mela nejake obavy, aby mala byla v poho atd.. uz je to OK :slight_smile:

taggy: myslim, ze kdyz na Tebe koukne Dr, udela ti vag.UTZ, tak to neni nic proti nicemu :wink:

eli: spravny pristup :dizzy_face: jste oba mladi, zdravi, takze to bude jen otazka casu :sunglasses:
21. zář 2009 ve 14:37  • Odpověz
Jako vzpomínka na školní léta..........

Znehodnotil nástěnný výtisk Mendělejevovy soustavy prvků vymyšleným
prvkem Spermium.

Ruší spolužáky svými vzdechy!

O hodině přírodopisu strká ptáka do topení.

Při hodině onanuje, prý za světový mír.

Celou hodinu si přerovnává pytlík. Takhle se nic nenaučí!

Nevhodně nosí do vyučování žvýkací a jiné gumy.

Při slohové práci "Nejhezčí zážitek z prázdnin" popsal soulož.

Byl přistižen ve školní jídelně, jak líbá spolužačku, máme podezření na lásku.

Plive kuličky z železné trubičky.

Močí do výše očí.

Při hodině dějepisu troubil stočeným sešitem státní hymnu!

Vyjádřil se o Meresjevovi, že měl amputované nohy až po prdel.

Nosí do školy příliš krátké sukně, takže vzbuzuje u spolužáků větší pozornost než já se svým výkladem, prosím o prodloužení.

Mlátí lavicí o strop.

Lezl do pětimetrové výšky na třímetrový strom.

Vyndala při hodině tělesné výchovy bez dovolení kozu a celá třída přes ní skákala.

Jezdí nosem po lavici, aby to pískalo.

Rozbila spolužákovi svačinu.

Maže tabuli příliš mokrou houbou.

Při mé hodině se snažil být hodný. Až moc.

Svým zpěvem úmyslně ruší hodinu hudební výchovy.

Pořád se hlásí.

Nechá se od spolužáků osahávat a nehlásí to učiteli.

V hodině tělesné výchovy si odešel zakouřit.

Při výletě do Terezína se nechal zavřít do plynové komory.

Honza zakřičel: "Ticho!", třída ho vyslyšela a on ze sebe vypustil toxické plyny, což bylo slyšet po celé třídě.

Při hodině hraje piškvorky a pak buď nadává, nebo se hlasitě raduje.

Olizuje temperové barvy a diví se, že pak zvrací.

Váš syn považuje za samozřejmé se při hodině matematiky procházet po lavicích.

Žák o hodině žvýká žvýkačku, já mu ale jen povolil sníst chléb.

Neměl žákovskou knížku a odmítl mi ji dát.

Vešel jsem do třídy a on se mi nepostavil.

Směje se mi za zády do očí.

Když jsem odstartoval přespolní běh, utekl domů.

Nesdělil své jméno s tím, že je tu inkognito.

Kdykoliv je vyvolán, kouká na mě jako na idiota a ptá se, jestli to myslím vážně.

Bez dovolení padá ze židle.

Vyvolán prohlásil, že nebude odpovídat bez advokáta.

Škola není holubník

Pravidelně chodí do školy nepravidelně.

Na hodinu fyziky přišel o 45 minut později.

Ten roste pro kriminál

Přinesl do hodiny prášek na pečení a předstíral prodej drog. Odmítal vše vydat
a nyní i přiznat.

Sebral třídní knihu, nechce ji vrátit a žádá výkupné.

Vyhrožuje mi smrtí.

Žádá od učitele lepší známku se železnou tyčí v ruce.

Při hodině dějepisu zapálil lavici a naváděl zbytek třídy, aby mě upálili.

Nerespektuje pokyny dozoru o přestávce, na napomenutí reaguje: "Můžu se na to vysr....!"

Přinesla do školy DYMOGAM (zápalná tableta proti hmyzu - pozn. red.)
a vykouřila celý učitelský sbor.

Když jsem vašeho syna vyvolala k tabuli, opáčil mi: "Piš pět, svačím!"
Váš syn mi dnes začal tykat, skákal mi do výkladu a chtěl vidět můj diplom.

Simuloval zvonění školního zvonku budíkem, a když se mu na to přišlo, ještě tvrdil, že ho o to školník požádal.

Váš syn při vyvolání k tabuli zakřičel, že chybí, vyskočil oknem a zavřel se na záchodě.

Běhá po třídě a zvrací židličky.

Váš syn rozkopal venkovní odpadkový koš a mé auto, když se dozvěděl, že propadá z chemie.

Ohrožoval spolužáky nožem, který potřeboval až na třetí hodinu.

Váš syn snědl učební pomůcku (až později se vysvětlilo, že šlo o zátiší jablka s mrkví), a tak si učitel místo výtvarné výchovy s žáky povídal o životě.
21. zář 2009 ve 14:57  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Teda teď jsem si smíchem o dost prodloužila život :grinning: :grinning:
Nany, ty chceš trhnout Taggy rekord? (Kolik jsi Tagg vlastně měla ten rekordní cyklus :sweat_smile: )
Eli, myslím na Tebe taky a vůbec není divný, že na to koukáš takhle, spíš naopak, myslím, že to je ta nejsprávnější cesta :wink:
Aji, recept na chleba jsem už taky zkopčila a taky se dám asi na pečení :slight_smile:
Jinak já čekám ve středu MS. Zbývající těhu testy jsem odnesla do sklepa a jsem skálopevně rozhodnutá testit nejdřív 28/9-teda pokud do tý doby nedorazí mrcha (a vzhledem k tomu, že mě celý odpoledne pobolívá břicho, asi tenhlekrát za testy ušerřím)Těhu příznaky 0 0 nic, akorát mě už 2 den tak zvláštně "kouše" po celým těla-včera jsem si oblékla tričko a myslela jsem, že mě sežere :sweat_smile: (tričko, který mám od loň. podzimu a kt. jsem už měla milionkrýát na sobě :astonished: )Ale nijak zvlášť nevěřím tomu, že by to vyšlo. Teplotky sice zatím pěkný, ale to už zítra ráno může být úplně jinak, že?

Teda jsem se rozjela... :sweat_smile: :slight_smile:

Tak se mějte nádherně, zítra se jdu orientálně protančit dopolednem, ve středu jedeme za kamarádkou na celý den, tak se těšíme.
Nany, ať Ti brzo dorazí mrcha, nebo vyoknou // :wink:
Já zase nakouknu, až se k tomudostanu :wink:
21. zář 2009 v 15:22  • Odpověz
autor
Aha, tak koukám, že Nany už rekord trhla :astonished: :sweat_smile: :grinning: :grinning:
21. zář 2009 v 15:23  • Odpověz
nany, a na nkho to taky nezabere a musí ještě jednou... :confounded: . Tak jen spírej, sbírej :grinning:

kopretina, víš jak je to s těhu příznaky.... Koukala jsme na grafík, teplotky pěkný, hlsvvně ten pokles je tam pěkný :dizzy_face: . Ale ohužel to ještě nic neznamená, ale může :wink: :dizzy_face:
21. zář 2009 v 15:47  • Odpověz
aja: kam ty na to porad chodis :grinning:

kopretina: no, ja jsem zvedava na Tebe, ty tanecnice :sunglasses:..zvlast na teplotky ke konci tydne :grinning: jasne, MS muze, ale uz taky nemusi dorazit :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak takovyhle rekordy mi teda radost vubec nedelaj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
21. zář 2009 v 15:50  • Odpověz
autor
Blondy,jj taky mě to už napadlo :dizzy_face: Ale jak říkám, s těhu nepočítám, takže můžu být maximálně mile překvapená :slight_smile: aneb Václav to jistí :wink: :grinning: :dizzy_face:
21. zář 2009 v 15:51  • Odpověz
blondy: to mi tu nepis ani ve srande, ze bych musela jeste na jednu :frowning2: to by me slehlo. ja verim, ze dorazi...ta sliznice se proste musi odloupnout, kdyz vypadala, jako tesne pred MS :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. zář 2009 v 15:53  • Odpověz
nany, no nechci tě strašit, ale fakt se to občas stává. Prostě tělo si občas dělá co chce, ale snad to nebude tvů případ :wink:
21. zář 2009 v 16:02  • Odpověz
blondy: jj, ja vim, ze to myslis dobre...no ono stejne..tejden sem, tejden tam..to uz me nerozhodi :sunglasses: :grinning:
21. zář 2009 v 16:16  • Odpověz
kopretina, ten cyklus co jsem otěhu, jsem s tím taky nepočítala :grinning:

nany, taky si myslim. Hlavně, že to bereš sporotvně :grinning:
21. zář 2009 v 16:19  • Odpověz
ahojky holky, nebyla jsem doma, tak píšu až teď.......
kdy byla ovu netuším, připadalo mi že hned někdy kolem desátého dvanáctého dne, což je dost brzo......ale já pak přestala kvůli svatbě měřit, protože jsem to přerušila a to nemělo cenu.......ale dnes jsem trošku špinila, tak čekám, že se mi to večer nebo zítra rozjede - nebo teda doufám.....
teď nevím, jestli jsem to měla naposled 56DC nebo 65DC, ale bylo to strašný to čekání........
tak snad teď to bude lepší
21. zář 2009 v 19:40  • Odpověz
Dnešní tabulka 22.9.2009

10/4: Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová TP: 13.12.2009
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova TP: 20.12. 2009
25/4: Blondynka400, 27 let, snž od 1/09, kyselina listová, TP: 29.1. 2010
29/5: Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, kyselina listová, TP: 3.2.2010
19/6: Majatob, 22 let, snž od 6/09, TP: 3.3.2010
23/6: Kramlinka 88:Lucie 26,snž od 03/09, TP: 2.3.2010, dalsi kontrola 7/10
17/7: ajjik-Pavlína,25 let, snž.od 5/09, kyselina listová, TP: 23.3.2010, další kontrola 23/9
21/7: ivakul - TP : 18.3.2010

snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 5/09, ..................... 28 DC,kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09, 1.7.MA............20 DC.kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/aja
Nany 123-30 let, snž od 3/09, ....................................67 DC,kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/nany1233
Taggy: Tereza,22, snž od 09/09................................... 31 DC, kyselina listová
Lussyn: Lucka, 29 let,snž 6-7/09, ................................. 27 DC,kyselina listová
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,......................................10 DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 28 let, snž od 5/09 ................................ 18 DC, kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/25774e
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, ........................... 17 DC, Calibrum
Kacabacka: 25 let, snž. od 08/09.................................. 29 DC, kyselina listová
eliska_v: Eliška, 20 let, snž. 04/09....................................1 DC, kyselina listová

Eliško, tak na tebe dneska všichni myslíme :dizzy_face:
22. zář 2009 v 07:14  • Odpověz
Pekne rano :wink:

eli: jak psala Aja..a at jsi co nejdriv fit :wink:

taggy: no jo, mne se blizi 70DC, ale teplota klesa, tzn. ze MS je snad na ceste :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. zář 2009 v 09:02  • Odpověz
Ahojky hezký den. Eliško moc na tebe myslínm jako všechny holčiny tady :wink:
22. zář 2009 v 09:49  • Odpověz
ahojky holky, hezké úterní ráno.....
eli: taky držím moc palečky....
nany: teda, to je něco taky ten tvůj cyklus.....ale je mi záhadou, jaktože to tak máš dlouhé, vždyť dřív jsi to měla normální v poho ne? já teď neměřím, takže netuším, kdy MS dorazí, ale taky doufám, že co nejdřív.....
22. zář 2009 v 09:59  • Odpověz
Ahoj holky,

nany, 70 DC je hrozné číslo. Ale teplotka klesá, to je dobré znamení :wink:

Ach jo, já jsme pořád nějaká nachlazená, vbůec se nemůžu té blbé rýmy zbavit :confounded:
22. zář 2009 v 10:00  • Odpověz
blondy: to je blbé, my jsme měli s manželem včera oba teplotu a byli oba takoví chcíplí, ale dneska už je to dobrý.....akorát mi roste zase osmička zub, tak to je fakt něco dost nepříjemného.....roste mi vždy tak týden, pak si dá na měsíc pokoj a znova... :unamused:
22. zář 2009 v 10:20  • Odpověz
jo holky, ona teď řádí nějaká chřipajzna, kdekdo je nachcípaný... takže pěkně papkejte vitamínky,ju? :wink:
22. zář 2009 v 10:21  • Odpověz
taggy, no o osmičkách mi ani nemluv, mám je nějak naprosot debilně, v životě nemůžou vyrůst ale pořád se o to pokouší. Už roky mám domluvené, že půjdou všechny ven, ale je to na peraci v narkoze, a nějak zatím nikdy nebyl čas to udělat :confounded:
22. zář 2009 v 10:35  • Odpověz
andrissek: tak jak jste dopadli na zabave :sweat_smile: a co Deniska ? jak zvladate skolu :wink:

taggy: jj, driv to bylo +/- v poho, ale uz jsem tu psala, ze jsem byla docela ve velkym presu, naky umrti v rodine a tak.. :pensive: tim padem jsem mela ovu az 38DC, takze asi tak. zacnu ted zas brat jerab a popijet cajiky a MM si zajde na spg.

Ja byla nachcipana min.tyden, ted to ma od patku MM, ale musel nutne o vikednu na fotbal a v NE skoro nemluvil :rolling_eyes:

blondy, taggy: mne rvali osmicku (nahore) loni v prosinci, mela bych jit jeste na druhou, ale fakt me to nelaka..cekam, kdy me zacne zlobit :unamused:
22. zář 2009 v 11:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.