• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Já vím Eli je to těžké, já mám teď taky depkařské období, sice to už bylo minulý týden 1/2 roku co jsem po revizi, ale za čtrnáct dní, by jsem měla termín a čím se to blíží, tím víc na to vzpomínám.Jedné známé se minulý týden narodilo miminko a pořád nás zvou ať se přijdeme podívat, ale já se k tomu pořád nemůžu nějak odhodlat, miminko jim moc přeju, ale stejně to bolí.Takže se pokus na to nemylset a uvidíš, že se k vám mimísek brzy vrátí, podívej se na mě a na Áju, jak jsme trpělivé.Blondýnka to prožila dokonce několikrát a koukni jakou už má fešandu v bříšku.Takže čas všechno zahojí.
30. zář 2009 v 16:29  • Odpověz
Lussy: Depka je hrozná, ale vždycky chvílema!! Asi jako včera když mě manžel obejmul a já zničeho nic se rozbrečela... CHudák mi včera řekl, že si vyčítá, že na mě zvýšil hlas, když jsem byla těhu, tak jsem mu říkala ať na to už nemyslí... :pensive: že to neni jeho chyba ani moje.. :pensive:
Teď už jenom doufám, že všechno bude probíhat jak má!!
30. zář 2009 v 16:41  • Odpověz
Jasně, že bude, toho se neoj, jen chce všechno svůj čas.
30. zář 2009 v 17:27  • Odpověz
Začínám šílet.
Už jsem na chcipnutí.
Sere mě ten malý zmrd až to bolí.
Začínám mít problém se ze všeho zvednout (všechno máme nízké a blbě se mi zvedá) takže z postele lezu předpisově přes bok ale z toho křesla to tak nejde.
takže když jsem se opět soukala z křesla tak mi ten malý zmrd říká uneseš se ještě? :angry: :angry: :angry: :angry:
to bylo něco na mě.
Tak jsem ji dala aktovku směrem dopředu na břicho když je taková chytrá tak at si to jde zkusit.
Tak si trénovala sedání a vstávání z aktovkou a říkala že to jde dost blbě .
Tak jsem ji ještě poslala at si obuje boty a zvedne věci ze země. Funěla jak lokomotiva.
Tak ji říkám že ona má tu výhodu že tu aktovku zase může sundat ale já takhle chodím celý den takže jsem ráda že si večer můžu v klidu sednout do křesla a musím vydržet i to blbé zvedání.
Pak se mě začala ptát až na celkem intimní otázky tak jsem se zvedla a z pokojíčku ji přinesla obrázkovou knížku Petr Ida a miminko , Kde je vše krásně napsáno a popsáno (Už staršího vydání koupili mi ji naši když čekali ségru takže 16let zpět).
A poslala ji k babičce (jen projde terasou a je v druhé půlce baráku) at si taky užije. :grinning:

No a dneska mi babička říkala že už to tedy probrali všechno včetně ztopoření penisu a že doufá že víc takových knížek nemám. :grinning: :grinning: :grinning:

Takže nakonec byla pomsta sladká :grinning: Za ty její blbé kecy nosila aktovku a za odměnu :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: to šla probrat s babičkou :grinning:

Výhodou je že už nebude mít podobné blbé kecy :grinning:
30. zář 2009 ve 20:17  • Odpověz
sabi: :grinning: :grinning: :grinning:
já s tím mým cyklem nevím, každý mi říká, že mi jen doktor píchne vyvolávačku a nic víc....že je to prý normální i takové cykly.......já nevím no, v listopadu tam mám jít na prohlídku, tak uvidíme.....asi mu řeknu, že se už půl roku snažíme a nic a k tomu dlouhé cykly, ať mě pořádně vyšetří.......
lussyn: díky za pochvalu a vlasy mám o deset centimetrů prodloužené.....moje už víc nechtěly růst....
30. zář 2009 ve 23:56  • Odpověz
Tabulka 1.10.2009

10/4: Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová TP: 13.12.2009
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova TP: 20.12. 2009
25/4: Blondynka400, 27 let, snž od 1/09, kyselina listová, TP: 29.1. 2010
29/5: Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, kyselina listová, TP: 3.2.2010
19/6: Majatob, 22 let, snž od 6/09, TP: 3.3.2010
23/6: Kramlinka 88:Lucie 26,snž od 03/09, TP: 2.3.2010, dalsi kontrola 7/10
17/7: ajjik-Pavlína,25 let, snž.od 5/09, kyselina listová, TP: 23.3.2010, další kontrola 23/9
21/7: ivakul - TP : 18.3.2010

snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 5/09, ..................... 8 DC,kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09, 1.7.MA............29 DC.kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/aja
Nany 123-30 let, snž od 3/09, ......................................9 DC,kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/nany1233
Taggy: Tereza,22, snž od 09/09................................... 40 DC, kyselina listová
Lussyn: Lucka, 29 let,snž 6-7/09, ................................. 8 DC,kyselina listová
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,......................................19 DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 28 let, snž od 5/09 ................................ 27 DC, kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/25774e
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, ........................... ..2 DC, Calibrum
Kacabacka: 25 let, snž. od 08/09.................................. 38 DC, kyselina listová
eliska_v: Eliška, 20 let, snž. 04/09...................................10 DC, kyselina listová

Holky, dnes se tu asi neukážu, protože za chvilku odjíždím do Prahy na školení :stuck_out_tongue_closed_eyes: a zítra mám dovču, tak snad až večer, mějte se krásně :slight_smile:
1. říj 2009 v 07:27  • Odpověz
Ahojky holciny, jdu se na Vas zase mrknout jak se mate. A nezklamala jsem se, Libuska me opet dokonale pobavila. Ja jsem i presvedcena o tom, ze Ty by si mela vydavat nejake sloupky v novinach - mas vylozene "spisovatelsky" talent :grinning:
My byli vcera na kontrole, na posledni pred odletem do CR, pan doktor rekl, ze uz nas vic videt nepotrebuje, ze je vse (tuk tuk tuk) podle tabulek a navic se mi miminko uz otocilo. Rikal, ze tuto pozici muze jeste klidne ztratit, ale ze je to na dobre ceste. A ja si porad rikala, ze kdyz jdu curat, proc mi to nejde???Mam mocak k prasknuti, ale curam po kapkach a to moje miminko se mi zevnitr smeje a lezi mi hlavickou na mocove trubici....a pousti jen to co se mu zachce... :wink: ale to nevadi....jsem na "nej"(to miminko) pysna....pokud budu rodit na termin, tak by melo byt 3,30 - ted je 1250gr a 40cm :sunglasses:
1. říj 2009 v 07:46  • Odpověz
Ahojky holky.....
lin: tak to je paráda, že je všechno v pořádku.......držím palečky, ať jste v pohodě a pak se zase co nejdřív ozvi...
já včera objednávala fotky na vyvolání, tak už se těším, až budou.....
1. říj 2009 v 08:25  • Odpověz
Taggy to si pak užiješ než všechny ty fotky seřadíš a nalepíš do svatebního alba to byl pro mě mazec.
Lepila jsem ještě sabčiné albíčko - konečně jsem jej dolepila skončila jsem u minulých vánoc a dál už to budu dávat do normálních alb a ještě svatební už mi došlo všechno lepidlo co jsme měli doma. :slight_smile:
1. říj 2009 v 08:57  • Odpověz
Ahoj holky,
Ájo, tak si užij zítřejší nákupy.Co budete kupovat?
Lin ahoj, jé tak to je super, že je všechno takhle krásně v pořádku, ty si to těhotenství krásně užíváš, viď.A kam nakonec letíte na tu dovču?
Taggy určitě bych to doktoru řekla, chcete miminko a takhle by to mohl být běh na dlouhou trať.Prosím tě ještě k těm tvým vláskům, já si strašně dlouho přeju prodloužit vlasy, ale každý mě od toho odrazuje, jak ty jsi s tím spokojená a jak často musíš chodit na doplňování?
Sabi s tou aktovkou dobrý nápad, ale ty tvé výrazy, to je síla, asi bych nikdy nedokázala říct o manželovo dítěti zmrd, to fakt ne :wink: , teda já bych takhle nenazvala ani cizí dítě, prostě nemám, ráda vulgární výrazy.
Ájo nebo Kali, kočky aspoň jedna z vás přijďte z pozitivním testem už dlouho stojíme na jednom místě chce to nalít novou naději do žil :slight_smile:
1. říj 2009 v 09:30  • Odpověz
Lussyn já taky ne ale bohužel to ze mě někdy vyletí.
A ona je opravdu kolikrát tak protivná že si to normálně zaslouží jak říkám už se hodně změnila ale to co mi prováděla ještě nedávno za naschvály tak za to by si zasloužila akorát tak třiskat od rána do večera.
Jenže cizí dítě uhodit nemůžeš to by bylo ještě mnohem větší peklo než jsme měli díky ní a její nevyrovnané mamince co nám dělala naschvály.
Je to strašně dlouhá historie.
Její maminka ,která si myslela že za ní michal přileze po kolenou a poprosí ji aby se k němu vrátila (ikdyž se mu kukačkovala kde se dalo) no ale to se nestalo.
Takže se s tím psychicky nevyrovnala a dělala nám naschvály i skrze ní a naváděla ji proti mě a ta malá mi zas dělala naschvály doma.
A vyloženě provokovala takže když jsem se několikrát sbalila že to s tím smradem malým nevydržím a at na mě zapomene a věnuje se tomu svému zmrdovi tak se mi normálně smála do obličeje a měla s toho obrovskou radost.
Do toho zasahovala ještě michalova mamka že ji musím pochopit vždyt je to chudinka která přišla o úplnou rodinu a kecy kecy.

Jak říkám být to moje dítě tak ji valím jak koně.A tak jsem si musela nechat srát na hlavu.
Ale pak už jsem se naštvala nadala jsem ji že je slepice a pokud bude tady tak se bude chovat tak jak já pískám a ona se bude řídit tím co já řeknu at se ji to líbí nebo ne a pokud ne tak at se vrátí k mamince.

Takže pak z toho bylo peklo a že nám ji nebude dávat (asi opět čekala prosící ho michala - opět se nestalo) což ji nevyhovovalo protože tu byla furt a nemusela se o ni starat.A ted musela.Takže zase udělala úplný opak a rve nám ji tu jak jen může viz tento týden.

Asi jde o to že si to člověk musí prožít a musí si prožít toto zlomyslné a provokativní dítě a pak najde tolik výrazů až by se za to styděl.Vše se jen odvíjí od situace jak se to dítě chová.
Vyloženě mi dávala najevo že kdybych tu nezacláněla tak se maminka s tatínkem vrátí k sobě a že tu fakt překážím.A navíc se se mnou bavila jak s nějakým smradem či odpadem.
Fakt to nebylo příjemné období naštěstí se to lepší tak doufám že to není jen přechodné období a zase se to nevrátí do starých kolejích.
1. říj 2009 v 10:16  • Odpověz
Já vím oni ty děti dokážou být hodně zákeřný a umí přesně uhodit na to bolevé místo.Jsou to někdy fakt smráďata.Teď jsi mi připoměla jednu známou.Má dceru, které teď bylo 17 let, měla ji celkem pozdě (na tu dobu) ve 32 letech a její babička ji nesmírně miluje a udělá pro ni cokoliv.Je to klasicky rozmazlené dítě, má všechno na co si vzpomene (je jedináček a její mamka taky), na co ukáže jí koupí a všechno ji povolí.Jenže oni se k babičce chovají jak k povlu, ubližojí ji (slovně) atd.Teď to vyvrcholilo tím, že vnučka řekla své babičce, která by za ní dýchala, že až chcípne, tak ji vysype na hnůj.Tak to mě dostalo, tomu se říká pro dobrotu na žebrotu, a babička jí ještě omlouvá, že za to nemůže, že je taková, že to všechno slyší od své matky atd.
1. říj 2009 v 10:37  • Odpověz
Jo a ještě když jsem se ji snažila vysvětlit jak se věci mají a jak to bylo doopravdy tak během rozhovoru odcházela že takové kecy nebude poslouchat.
Maminka ji totiž řekla že tatínek si našel kamarádku (mě) se kterou je všechny podváděl a udělal si s ní dítě (sabinku) a když to zjistila tak pak od něho odešli a on měl tu drzost si nás ještě nastěhovat do jejich domova a ted tady s námi bydlet takže kdyby nebylo nás tak spolu všichni žijí štastně dál.

Realita: Maminka začala podnikat nejprve pekárna a pak i hospoda a v hospodě se začala tahat s mladíky kteří by mohli být její synové.Michal to zjistil tak ji vyhodil zahrála na něho smečko že to už nikdy neudělá tak si ji nastěhoval i s dětma zpět a během dvou měsíců bylo vše jak předtím zase se kukačkovala kde mohla takže ji vystěhoval.

Při rozdělení majetku ho obrala jak nejvíc mohla (a ten blbec ji to dal at to má když má u sebe děcka).

Takže ta holka mě nenáviděla od první chvíle a dávala mi za všechno vinu takže si umíte představit jak to u nás vypadalo.

Jak říkám už je to konečně jiné (nedávno za mnou přišel její 18letý syn a ptal se mě kdo je otec sabinky zda by mohl vidět její rodný list ??? Řekla jsem mu že michal to není a nic víc mu vysvětlovat nebudu).

A když jsem byla se sabčou ve středu na pískovišti tak na mě tam koukal asi 5letý kluk a pořád se na mě culil.
Tak jsem říkala že si na něho počkám.Katka na mě vyvalila oči že to pro něho budu stará tak jsem říkala že počkám až mu bude 18 a mě 36.A katka no vždyt budeš stará .
Tak ji říkám a kolik bylo toníkovi když s ním mamka začala chodit. Ona no 18 a mamce 36 a ted je toníkovi 20 a mamce 38. No tak vidíš a chceš říct že mamka je stará?

Tak teprve ted ji došlo s kým se to maminka vlastně tahá s jakou věkovou kategorii a že to byl taky vlastně takový kluk na pískovišti.

A minule mi říkala že má pocit že ji mamka lže ale skoro ve všem (tak to jsem myslela že asi půjdu otevřít šampánské - no konečně ji to došlo) :angry:

A ten toník je ještě od jejího syna kamarád se kterým chodil na koně a jednou tak přišel domů a maminka si to rozdávala s jeho kamarádem v obýváku na křesle :confused: No chápete to?

Takže když jde mamka pařit na stodolní nebo si jde na karuso nebo jan tak chlastat s kámoškama tak nám ji sem vrzne ale katce řekne že musí dělat noční na pekárně protože ji onemocněla pekařka.

Tak fakt už doufám že vše pochopí a vztahy se už budou jenom lepšit.
1. říj 2009 v 10:45  • Odpověz
Ahoj holčiny, dlouho jsem se tu neukázala, tak to musím napravit. 21/9 jsme byli s mužíčkem na screeningu, který dopadl dobře, tak mám straaaašnou radost. Kontrola na gyndě 23/9 také byla v pořádku a na další jdu 21/10. Začátkem listopadu mě pak čeká opět screening ve 20tt. Horší bylo, že mě o prodlouženém víkendu chytly záda a já se nemohla vůbec hnout. Teď už je to lepší, ale pořád je ještě cítím.
1. říj 2009 v 10:52  • Odpověz
Jo ty babičky to chudáci tak špatně prožívají a nikdy nevidí vinu ve svých vnučkách ale jen v jejich matkách což ale taky mají z části pravdu.
Protože opravdu je to tou výchovou.
To je klasický příklad matky co nemá na dítě čas takže ji to vynahrazuje materiálně a hotovostí.
Ale šijí si samy na sebe bič protože toto dítě je nikdy nebude uznávat a taky na své rodiče nikdy mít čas nebude protože známí a zábava jim bude vždy přednější.

Nic fičím něco dělat.
Katka mi říkala že je neštastná protože mají doma nepořádek protože mamka musí pořád do práce ( :grinning: :grinning: :grinning: jojo do práce) takže doma ani neuklízí.K nim domů chodí uklízet babička aby tam mohli nějak existovat.
A my máme doma vždy tak krásně uklizeno no ale včera našla u vany dva černé vlasy takže ty budou asi moje.
Tak jsem ji říkala že jsou určitě moje a vypadly mi jak jsem se koupala a opravdu jsem si jich nevšimla jinak bych je jistě okamžitě uklidila. :angry:

Tak další osoba co mě bude peskovat.Sabča každé ráno za mnou fičí s tím krémem proti striím a formovačema na bradavky a katka mě ted bude cepovat za dva vlasy u vany.Tož já to kašlu. :rolling_eyes:
1. říj 2009 v 10:53  • Odpověz
Ahoj holky,

nestiham, navic jsem rano cestovala 2 hodiny do prace, kvuli nakymu *****, kterej napasoval kamion pod viadukt,takze nejezdily tram ani bus. Horor. Tech jmen, co jsem mu v duchu dala by nevymyslela ani sabi :grinning: :grinning: Navic do toho zaverka... :rolling_eyes:

sabi: ty umis psat opravdu strhujicim zpusobem :stuck_out_tongue_closed_eyes:

lussyn: jsem uz videla, jak pises, ze jste v Liberci oslavovali a ono nic, skoda :pensive:

ajjik, lin: udelaly jste mi radost, ze mate obe vsechno v poradku :sunglasses:

taggy: MS furt nikde, jo :confused: 40 denni cykly nejsou nenormalni, pokud jsi 10-16 dni pred tim mela OVU, jinak uz to fakt stoji za navstevu Dr....

Ja jdu vysondovat, kdy by mohl MM na spg... :wink:
1. říj 2009 v 11:44  • Odpověz
sabi: jeste me napadlo, ze kdyz uz je Katka takhle v "obraze", ze by mohla prijit s tim, ze chce u vas bydlet... :sweat_smile:
1. říj 2009 v 11:53  • Odpověz
:confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:

No no no nebudeme to zas přehánět i když včera měla takové podivné plky že bychom si ten týden mohli zopakovat když už vlastně od nás trefí do školy :confused:

Brala jsem to jen jako srandu :confused: :confused: :confused: nepovedenou :confused: :confused: :confused: :confused:

No snad až se michal vrátí ze švýcarska tak se ho nezeptá zda bychom ji nemohli mít ve střídavé péči oficiálně? :sweat_smile:

Panebože dokážete si to představit že bych se ve svých 23letech měla starat o tři děti? :sweat_smile: :sweat_smile: :confused: :confused:
Já vím že naše babičky to zvládaly levou zadní ale já ????? :confused: :confused: :confused: :confused:

Nic jdu vařit oběd odpoledne ji vezu ještě do hudebky.
1. říj 2009 v 11:58  • Odpověz
sabi: ja si to u sebe predstavit neumim, ale co jineho by Ti zbylo :grinning: :grinning: delam si srandu, nic takovyho ti nepreju :wink:
1. říj 2009 ve 13:15  • Odpověz
sabi: to je něco teda.....ale já to znám, občas mi taky vyletělo hnusné slovo o malém, ale už se nám to vylepšilo......rapidně, nejhorší byl první rok vztahu, to se nedalo vydržet, co manželova ex dělala a tím pádem i malý..
lussyn: ty vlasy jsem dostala od miláčka v červnu k narozkám a ještě jsem je neposunovala.....záleží na každé, jak komu rostou rychle vlasy.....má se to jednou za dva až čtyři měsíce.....já půjdu asi v říjnu.....a stálo mě to šest tisíc, mám šedesát pramenů (pramen - 100Kč), trvalo to něco přes hoďku a paráda, jsou jako moje, poznat to není na vzhledu ani když se jich dotkneš...češeš se normálně, spoje nejsou vidět, už jsem je i dvakrát barvila a super......tak klidně písni do IP, řeknu ti další podrobnosti, hlavně to musí být evropské vlasy ne evropského typu nebo asijské, to jsou tvrdé šmejdy, které vypadávají a třepí se a jsou hnusné......na tyto jsem si tak zvykla, že je mám fakt jako svoje ....a každý si to i myslí, kdo mě třeba dlouho neviděl, říká: jé, tobě ale narostly vlasy.....
a taky jsou skvěle prohuštěné.....já to chtěla už dlouho, tak mám radost a cítím se fakt dobře s tím.....ale musí být kvalitní a kvalitně připevněné - já mám keratinové spoje a super, nejsou vidět ani netlačí třeba při spánku nebo tak, nosím normálně rozpuštěné vlasy i v gumičce....jako se svýma, a jdou i žehlit, fénovat, kulmovat....
1. říj 2009 ve 13:46  • Odpověz
Tabulka 2.10.2009

10/4: Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová TP: 13.12.2009
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova TP: 20.12. 2009
25/4: Blondynka400, 27 let, snž od 1/09, kyselina listová, TP: 29.1. 2010
29/5: Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, kyselina listová, TP: 3.2.2010
19/6: Majatob, 22 let, snž od 6/09, TP: 3.3.2010
23/6: Kramlinka 88:Lucie 26,snž od 03/09, TP: 2.3.2010, dalsi kontrola 7/10
17/7: ajjik-Pavlína,25 let, snž.od 5/09, kyselina listová, TP: 23.3.2010, další kontrola 23/9
21/7: ivakul - TP : 18.3.2010

snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 5/09, ....................... 9 DC,kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09, 1.7.MA............. 30 DC.kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/aja
Nany 123-30 let, snž od 3/09, ...................................... 10 DC,kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/nany1233
Taggy: Tereza,22, snž od 09/09.................................... 41 DC, kyselina listová
Lussyn: Lucka, 29 let,snž 6-7/09, ................................... 9 DC,kyselina listová
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,....................................... 20 DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 28 let, snž od 5/09 .................................. 28 DC, kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/25774e
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, .............................. 3 DC, Calibrum
Kacabacka: 25 let, snž. od 08/09..................................... 39 DC, kyselina listová
eliska_v: Eliška, 20 let, snž. 04/09.....................................11 DC, kyselina listová

Ahojte holky :slight_smile:
Tak to vypadá, že sem tu dneska první :grinning:
2. říj 2009 v 08:52  • Odpověz
Pekne patecni rano :slight_smile:

tak ja jsem tu dnes druha :grinning:

kali: jsi v praci nebo odpocivas :wink:
2. říj 2009 v 09:27  • Odpověz
ahojky holky.....
dneska máme volníčko ,tak se budeme asi válet.....
včera večer jsme si zatopili v krbu, to byla ale romantika....
2. říj 2009 v 09:55  • Odpověz
Ahoj holky,
tak vás zdravim, už jsem nazpátek :grinning:

lussyn, tak koukám, že to tnehle měsíc nevyšlo. Určitě se zadaří příště :dizzy_face:

Já na kontrole vše ok, holčička potvrzena (a záběry byly takové, že je to fakt skoro jisté :grinning: ), stále roste přesně dle tabulek, takže vzorové mimi :dizzy_face: :grinning:
2. říj 2009 v 09:56  • Odpověz
blondy: ahojky, tak jak bylo?
myslíš si, že je to normální, když většině holkám jeřáb cyklus zkrátí a mně prostě ne a ne? jsem 41DC a to kapu pravidelně třikrát denně.......já fakt nevím.....jestli čekat nebo jít za tím doktorem nebo co.....
2. říj 2009 v 10:35  • Odpověz
blondy: ty jsi naprosto ukazkova tehule :wink: cekam na to jmeno :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

taggy: byt Tebou, zajdu za doktorem.. :wink:
2. říj 2009 v 10:52  • Odpověz
nany: je to něco že? už mě to taky neba......
2. říj 2009 v 10:53  • Odpověz
taggy: no, to mi povidej...minule jsem si to taky vychutnala :rolling_eyes: Preci jenom, jerab & spol. jsou preci jenom prirodni preparaty a pokud by byl naky vetsi problem, tak tomu moc nepomuzou. Kamoska po vysazeni dostala 2x MS zhruba po 30ti dnech a pak nic..zjistili, ze vubec neovuluje..nejak to tusila, pac jeji mama s tim mela problemy taky (mela ji az v 37 letech), ale nakonec to s pomoci horm.lecby zvladla a v unoru ceka mimco..taky zkousela vsechny mozny prir.preparaty, ale k nicemu.. Tim nechci rict, ze je to Tvuj pripad, ale fakt min.pri tom vag.utz hned bude jasneji... :wink:

Jinak behem rijna jde MM na spermio..uz jsem zjistovala co a jak..ted zbyva vymyslet jen termin :slight_smile:
2. říj 2009 v 11:12  • Odpověz
taggy, no jestli je tam nějaký větší hormonální problém, tak na to je jeřáb prostě krátký bohužel.... Umí toho hodn, ale zázraky ne... Myslím, že by bylo skoro načase udělat hormonální porfil....
Jinak bylo fajn, ale bylo to hodně náročné :confounded:

nany,jé já na tebe zapoměla, promiň. No ono už to z určitých důvodů ani tak tajnmé není, takže to klidně napíšu o diskuze. Je to Anička :dizzy_face: . Je to naše rodinné jméno....
2. říj 2009 v 11:12  • Odpověz
blondy: mela jsi hodne litani ?

No, konecne jsem se to dozvedela.. :sweat_smile: Vybrali jste dobre..i kdyz asi uz to bylo trochu dany rodinnou tradici :slight_smile:
Mam pocit, ze vsichni kolem me cekaj holky..jedna kamoska ma termin za 10 dni (holka..stale nemaj jasno o jmenu :sweat_smile: ), druha ceka h.v unoru, treti v breznu..a tady u nas v diskuzi je to taky sama holka :slight_smile:
2. říj 2009 v 11:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.